Výsledky
Okresní přebor IV.třídy - B
108. 10. 2016 09:00TJ Lokomotiva Nymburk ITJ Lokomotiva Nymburk G6:12
107. 10. 2016 18:00TTC Poděbrady CTTC Žehuň C5:13
106. 10. 2016 18:30ACS Přední LhotaTJ Sokol Poříčany B14:4
107. 10. 2016 19:30TJ Sokol KostomlatyTJ Dvory B3:15
214. 10. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Dvory B4:14
212. 10. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Sokol Kostomlaty11:7
212. 10. 2016 18:30TTC Žehuň CACS Přední Lhota5:13
215. 10. 2016 09:00TJ Lokomotiva Nymburk ITTC Poděbrady C6:12
321. 10. 2016 18:00TTC Poděbrady CTJ Lokomotiva Nymburk G9:9
320. 10. 2016 18:30ACS Přední LhotaTJ Lokomotiva Nymburk I16:2
321. 10. 2016 19:30TJ Sokol KostomlatyTTC Žehuň C6:12
319. 10. 2016 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Poříčany B16:2
428. 10. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Sokol Poříčany B12:6
426. 10. 2016 18:30TTC Žehuň CTJ Dvory B5:13
429. 10. 2016 09:00TJ Lokomotiva Nymburk ITJ Sokol Kostomlaty6:12
428. 10. 2016 18:00TTC Poděbrady CACS Přední Lhota11:7
503. 11. 2016 18:30ACS Přední LhotaTJ Lokomotiva Nymburk G12:6
504. 11. 2016 19:30TJ Sokol KostomlatyTTC Poděbrady C6:12
502. 11. 2016 18:00TJ Dvory BTJ Lokomotiva Nymburk I18:0
502. 11. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany BTTC Žehuň C7:11
611. 11. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTTC Žehuň C10:8
612. 11. 2016 09:00TJ Lokomotiva Nymburk ITJ Sokol Poříčany B2:16
611. 11. 2016 18:00TTC Poděbrady CTJ Dvory B10:8
610. 11. 2016 18:30ACS Přední LhotaTJ Sokol Kostomlaty15:3
718. 11. 2016 19:30TJ Sokol KostomlatyTJ Lokomotiva Nymburk G7:11
716. 11. 2016 18:00TJ Dvory BACS Přední Lhota14:4
716. 11. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany BTTC Poděbrady C6:12
716. 11. 2016 18:30TTC Žehuň CTJ Lokomotiva Nymburk I13:5
825. 11. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Lokomotiva Nymburk I10:8
823. 11. 2016 18:30TTC Žehuň CTTC Poděbrady C7:11
823. 11. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany BACS Přední Lhota5:13
823. 11. 2016 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Kostomlaty13:5
930. 11. 2016 18:00TJ Dvory BTJ Lokomotiva Nymburk G12:6
902. 12. 2016 19:30TJ Sokol KostomlatyTJ Sokol Poříčany B11:7
901. 12. 2016 18:30ACS Přední LhotaTTC Žehuň C6:12
907. 12. 2016 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TTC Poděbrady CTJ Lokomotiva Nymburk I17:1
1009. 12. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTTC Poděbrady C1:17
1010. 12. 2016 09:00TJ Lokomotiva Nymburk IACS Přední Lhota3:15
1007. 12. 2016 18:30TTC Žehuň CTJ Sokol Kostomlaty15:3
1007. 12. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Dvory B6:12
1114. 12. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Lokomotiva Nymburk G7:11
1114. 12. 2016 18:00TJ Dvory BTTC Žehuň C13:5
1116. 12. 2016 19:30TJ Sokol KostomlatyTJ Lokomotiva Nymburk I15:3
1115. 12. 2016 18:30ACS Přední LhotaTTC Poděbrady C4:14
1213. 01. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GACS Přední Lhota4:14
1213. 01. 2017 18:00TTC Poděbrady CTJ Sokol Kostomlaty15:3
1214. 01. 2017 09:00TJ Lokomotiva Nymburk ITJ Dvory B2:16
1211. 01. 2017 18:30TTC Žehuň CTJ Sokol Poříčany B12:6
1318. 01. 2017 18:30TTC Žehuň CTJ Lokomotiva Nymburk G14:4
1318. 01. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Lokomotiva Nymburk I11:7
1318. 01. 2017 18:00TJ Dvory BTTC Poděbrady C4:14
1320. 01. 2017 19:30TJ Sokol KostomlatyACS Přední Lhota10:8
1427. 01. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Sokol Kostomlaty14:4
1426. 01. 2017 18:30ACS Přední LhotaTJ Dvory B9:9
1427. 01. 2017 18:00TTC Poděbrady CTJ Sokol Poříčany B11:7
1428. 01. 2017 09:00TJ Lokomotiva Nymburk ITTC Žehuň C6:12

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline