Výsledky
DIVIZE VYSOČINA
116. 09. 2017 10:00SKST Třešť ASK Tenis Polesí A7:10
116. 09. 2017 14:00SK Telč ATJ Třebíč A7:10
116. 09. 2017 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:8
116. 09. 2017 14:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Chmelná z.s. A10:3
116. 09. 2017 14:00TJ Jiskra H. Brod ASK Jihlava A10:6
115. 09. 2017 18:00TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ CHS Chotěboř A10:6
230. 09. 2017 08:30SKST Třešť ATJ SB Světlá nad Sázavou A10:4
230. 09. 2017 08:30SK Tenis Polesí ATJ CHS Chotěboř A10:2
230. 09. 2017 12:30SK Telč ATJ Jiskra H. Brod A6:10
230. 09. 2017 11:30TJ Třebíč ASK Jihlava A9:9
230. 09. 2017 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Spartak Pelhřimov A7:10
230. 09. 2017 11:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Chmelná z.s. A10:4
330. 09. 2017 14:30SKST Třešť ATJ CHS Chotěboř A10:3
330. 09. 2017 13:00SK Tenis Polesí ATJ SB Světlá nad Sázavou A6:10
330. 09. 2017 16:30SK Telč ASK Jihlava A6:10
330. 09. 2017 17:30TJ Třebíč ATJ Jiskra H. Brod A5:10
330. 09. 2017 17:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Chmelná z.s. A10:4
330. 09. 2017 16:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Spartak Pelhřimov A4:10
414. 10. 2017 12:30TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ Spartak Pelhřimov A8:10
414. 10. 2017 12:30TJ CHS Chotěboř ATJ Chmelná z.s. A3:10
414. 10. 2017 11:30TJ Jiskra H. Brod ATJ Žďár nad Sázavou B10:8
414. 10. 2017 11:30SK Jihlava ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:7
414. 10. 2017 08:30SKST Třešť ASK Telč A10:6
414. 10. 2017 08:30SK Tenis Polesí ATJ Třebíč A10:3
514. 10. 2017 17:30TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ Chmelná z.s. A10:5
514. 10. 2017 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Spartak Pelhřimov A6:10
514. 10. 2017 17:30TJ Jiskra H. Brod ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:2
514. 10. 2017 17:30SK Jihlava ATJ Žďár nad Sázavou B7:10
514. 10. 2017 14:30SKST Třešť ATJ Třebíč A8:10
514. 10. 2017 13:00SK Tenis Polesí ASK Telč A9:9
628. 10. 2017 12:30SK Telč ATJ SB Světlá nad Sázavou A10:8
628. 10. 2017 11:30TJ Třebíč ATJ CHS Chotěboř A10:5
628. 10. 2017 10:00TJ Žďár nad Sázavou BSKST Třešť A10:6
628. 10. 2017 11:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ASK Tenis Polesí A9:9
628. 10. 2017 12:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Jiskra H. Brod A7:10
628. 10. 2017 11:30TJ Chmelná z.s. ASK Jihlava A10:5
723. 10. 2017 19:00
Herna v Chotěboři
SK Telč ATJ CHS Chotěboř A1:10
728. 10. 2017 17:30TJ Třebíč ATJ SB Světlá nad Sázavou A10:5
728. 10. 2017 17:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Tenis Polesí A10:2
728. 10. 2017 16:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ASKST Třešť A10:4
728. 10. 2017 17:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Jihlava A10:3
728. 10. 2017 17:30TJ Chmelná z.s. ATJ Jiskra H. Brod A5:10
810. 11. 2017 18:00TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ Jiskra H. Brod A4:10
811. 11. 2017 12:30TJ CHS Chotěboř ASK Jihlava A1:10
811. 11. 2017 08:30SKST Třešť ATJ Spartak Pelhřimov A7:10
811. 11. 2017 08:30SK Tenis Polesí ATJ Chmelná z.s. A10:6
811. 11. 2017 12:30SK Telč ATJ Žďár nad Sázavou B2:10
811. 11. 2017 11:30TJ Třebíč ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A6:10
911. 11. 2017 17:30TJ SB Světlá nad Sázavou ASK Jihlava A3:10
909. 11. 2017 19:00TJ CHS Chotěboř ATJ Jiskra H. Brod A4:10
911. 11. 2017 14:30SKST Třešť ATJ Chmelná z.s. A9:9
911. 11. 2017 13:00SK Tenis Polesí ATJ Spartak Pelhřimov A6:10
911. 11. 2017 16:30SK Telč ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:3
911. 11. 2017 17:30TJ Třebíč ATJ Žďár nad Sázavou B5:10
1025. 11. 2017 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ SB Světlá nad Sázavou A10:6
1025. 11. 2017 11:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ CHS Chotěboř A9:9
1025. 11. 2017 12:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Telč A10:2
1025. 11. 2017 11:30TJ Chmelná z.s. ATJ Třebíč A10:6
1025. 11. 2017 11:30TJ Jiskra H. Brod ASKST Třešť A10:2
1025. 11. 2017 11:30SK Jihlava ASK Tenis Polesí A10:3
1125. 11. 2017 17:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ CHS Chotěboř A9:9
1125. 11. 2017 16:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ SB Světlá nad Sázavou A6:10
1125. 11. 2017 17:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Třebíč A10:5
1125. 11. 2017 17:30TJ Chmelná z.s. ASK Telč A9:9
1125. 11. 2017 17:30TJ Jiskra H. Brod ASK Tenis Polesí A10:3
1125. 11. 2017 17:30SK Jihlava ASKST Třešť A10:2
1209. 12. 2017 10:00SK Tenis Polesí ASKST Třešť A9:9
1209. 12. 2017 14:00TJ Třebíč ASK Telč A10:3
1209. 12. 2017 14:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Žďár nad Sázavou B10:8
1208. 12. 2017 19:00TJ Chmelná z.s. ATJ Spartak Pelhřimov A10:4
1209. 12. 2017 14:00SK Jihlava ATJ Jiskra H. Brod A8:10
1206. 12. 2017 19:00TJ CHS Chotěboř ATJ SB Světlá nad Sázavou A6:10
1313. 01. 2018 12:30TJ SB Světlá nad Sázavou ASKST Třešť A10:7
1313. 01. 2018 12:30TJ CHS Chotěboř ASK Tenis Polesí A4:10
1313. 01. 2018 11:30TJ Jiskra H. Brod ASK Telč A10:2
1313. 01. 2018 11:30SK Jihlava ATJ Třebíč A9:9
1313. 01. 2018 12:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Žďár nad Sázavou B10:0
1313. 01. 2018 11:30
Herna v Polesí
TJ Chmelná z.s. ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:1
1413. 01. 2018 17:30TJ CHS Chotěboř ASKST Třešť A7:10
1413. 01. 2018 17:30TJ SB Světlá nad Sázavou ASK Tenis Polesí A7:10
1413. 01. 2018 17:30SK Jihlava ASK Telč A10:4
1413. 01. 2018 17:30TJ Jiskra H. Brod ATJ Třebíč A10:2
1413. 01. 2018 17:30TJ Chmelná z.s. ATJ Žďár nad Sázavou B5:10
1413. 01. 2018 17:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:6
1527. 01. 2018 12:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ SB Světlá nad Sázavou A10:2
1527. 01. 2018 11:30
Herna v Polesí, Polesí 13, okr. Pelhřimov
TJ Chmelná z.s. ATJ CHS Chotěboř A10:3
1527. 01. 2018 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Jiskra H. Brod A10:5
1527. 01. 2018 11:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ASK Jihlava A4:10
1527. 01. 2018 12:30SK Telč ASKST Třešť A5:10
1527. 01. 2018 11:30TJ Třebíč ASK Tenis Polesí A4:10
1627. 01. 2018 17:30TJ Chmelná z.s. ATJ SB Světlá nad Sázavou A10:3
1627. 01. 2018 17:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ CHS Chotěboř A10:0
1627. 01. 2018 16:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Jiskra H. Brod A4:10
1627. 01. 2018 17:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Jihlava A9:9
1627. 01. 2018 17:30TJ Třebíč ASKST Třešť A9:9
1627. 01. 2018 16:30SK Telč ASK Tenis Polesí A10:4
1724. 02. 2018 12:30TJ SB Světlá nad Sázavou ASK Telč A10:4
1724. 02. 2018 12:30TJ CHS Chotěboř ATJ Třebíč A9:9
1724. 02. 2018 08:30SKST Třešť ATJ Žďár nad Sázavou B5:10
1724. 02. 2018 08:30SK Tenis Polesí ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:4
1724. 02. 2018 11:30TJ Jiskra H. Brod ATJ Spartak Pelhřimov A10:0wo
1724. 02. 2018 11:30SK Jihlava ATJ Chmelná z.s. A10:4
1824. 02. 2018 17:30TJ CHS Chotěboř ASK Telč A9:9
1824. 02. 2018 09:00TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ Třebíč A5:10
1824. 02. 2018 13:00SK Tenis Polesí ATJ Žďár nad Sázavou B10:8
1824. 02. 2018 14:30SKST Třešť ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:4
1815. 02. 2018 18:30SK Jihlava ATJ Spartak Pelhřimov A10:0wo
1824. 02. 2018 17:30TJ Jiskra H. Brod ATJ Chmelná z.s. A10:2
1910. 03. 2018 11:30TJ Jiskra H. Brod ATJ SB Světlá nad Sázavou A10:1
1910. 03. 2018 11:30SK Jihlava ATJ CHS Chotěboř A10:3
1910. 03. 2018 12:00TJ Spartak Pelhřimov ASKST Třešť A10:5
1910. 03. 2018 11:30TJ Chmelná z.s. ASK Tenis Polesí A9:9
1910. 03. 2018 10:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Telč A8:10
1910. 03. 2018 11:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Třebíč A10:8
2010. 03. 2018 17:30SK Jihlava ATJ SB Světlá nad Sázavou A10:4
2010. 03. 2018 17:30TJ Jiskra H. Brod ATJ CHS Chotěboř A10:3
2010. 03. 2018 17:30TJ Chmelná z.s. ASKST Třešť A6:10
2010. 03. 2018 17:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Tenis Polesí A10:5
2010. 03. 2018 16:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ASK Telč A9:9
2010. 03. 2018 17:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Třebíč A10:6
2124. 03. 2018 12:30TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ Žďár nad Sázavou B10:0wo
2124. 03. 2018 12:30TJ CHS Chotěboř ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A6:10
2124. 03. 2018 12:30SK Telč ATJ Spartak Pelhřimov A8:10
2124. 03. 2018 11:30TJ Třebíč ATJ Chmelná z.s. A10:3
2124. 03. 2018 08:30SKST Třešť ATJ Jiskra H. Brod A10:0wo
2124. 03. 2018 08:30SK Tenis Polesí ASK Jihlava A8:10
2224. 03. 2018 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Žďár nad Sázavou B10:0wo
2224. 03. 2018 17:30TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:8
2224. 03. 2018 17:30TJ Třebíč ATJ Spartak Pelhřimov A9:9
2224. 03. 2018 16:30SK Telč ATJ Chmelná z.s. A4:10
2224. 03. 2018 13:00SK Tenis Polesí ATJ Jiskra H. Brod A9:9
2224. 03. 2018 14:30SKST Třešť ASK Jihlava A1:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS