Výsledky
Krajská soutěž 1.třídy, sk.A
128. 09. 2017 16:00TJ Sokol HředleTJ Slavoj Obecnice A10:6
126. 09. 2017 18:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATTC Slovan Kladno5:10
130. 09. 2017 13:30TJ Sokol Příbram BKanoistický klub Rakovník10:7
121. 09. 2017 17:00KST Rakovník BKST Rakovník C10:4
130. 09. 2017 17:00TTC Kladno BTJ Chaloupky10:2
130. 09. 2017 17:00SK Březnice AT. J. Sokol Králův Dvůr A10:4
201. 10. 2017 10:00TJ Sokol HředleTTC Slovan Kladno5:10
224. 09. 2017 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Slavoj Obecnice A10:4
201. 10. 2017 12:00TJ Sokol Příbram BKST Rakovník C10:2
201. 10. 2017 13:00KST Rakovník BKanoistický klub Rakovník10:4
201. 10. 2017 10:00TTC Kladno BT. J. Sokol Králův Dvůr A10:4
201. 10. 2017 10:00SK Březnice ATJ Chaloupky10:4
314. 10. 2017 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Chaloupky6:10
314. 10. 2017 17:00TTC Slovan KladnoT. J. Sokol Králův Dvůr A10:2
314. 10. 2017 13:30Kanoistický klub RakovníkTTC Kladno B8:10
314. 10. 2017 17:00KST Rakovník CSK Březnice A10:5
314. 10. 2017 14:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Příbram B10:4
314. 10. 2017 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy AKST Rakovník B10:8
415. 10. 2017 10:00TJ Slavoj Obecnice AT. J. Sokol Králův Dvůr A8:10
415. 10. 2017 10:00TTC Slovan KladnoTJ Chaloupky9:9
415. 10. 2017 13:00Kanoistický klub RakovníkSK Březnice A10:3
415. 10. 2017 10:00KST Rakovník CTTC Kladno B5:10
415. 10. 2017 10:00TJ Sokol HředleKST Rakovník B3:10
415. 10. 2017 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Sokol Příbram B9:9
528. 10. 2017 13:30TJ Sokol Příbram BTJ Slavoj Obecnice A10:5
528. 10. 2017 17:00KST Rakovník BTTC Slovan Kladno10:4
528. 10. 2017 17:00
Herna S.Hředle
TTC Kladno BTJ Sokol Hředle10:4
528. 10. 2017 17:00SK Březnice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A5:10
528. 10. 2017 17:00TJ ChaloupkyKanoistický klub Rakovník5:10
528. 10. 2017 17:00T. J. Sokol Králův Dvůr AKST Rakovník C10:5
629. 10. 2017 12:00TJ Sokol Příbram BTTC Slovan Kladno3:10
629. 10. 2017 13:00KST Rakovník BTJ Slavoj Obecnice A10:0
629. 10. 2017 10:00TTC Kladno BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A9:9
628. 10. 2017 11:00SK Březnice ATJ Sokol Hředle4:10
629. 10. 2017 10:00TJ ChaloupkyKST Rakovník C10:7
629. 10. 2017 10:00T. J. Sokol Králův Dvůr AKanoistický klub Rakovník10:5
711. 11. 2017 17:00TJ Slavoj Obecnice AKanoistický klub Rakovník8:10
711. 11. 2017 17:00TTC Slovan KladnoKST Rakovník C10:6
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol HředleTJ Chaloupky6:10
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy AT. J. Sokol Králův Dvůr A4:10
711. 11. 2017 13:30TJ Sokol Příbram BTTC Kladno B9:9
711. 11. 2017 17:00KST Rakovník BSK Březnice A10:0
812. 11. 2017 10:00TJ Slavoj Obecnice AKST Rakovník C6:10
812. 11. 2017 10:00TTC Slovan KladnoKanoistický klub Rakovník10:2
812. 11. 2017 10:00TJ Sokol HředleT. J. Sokol Králův Dvůr A9:9
812. 11. 2017 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Chaloupky9:9
812. 11. 2017 12:00TJ Sokol Příbram BSK Březnice A10:8
812. 11. 2017 13:00KST Rakovník BTTC Kladno B10:7
925. 11. 2017 17:00TTC Kladno BTJ Slavoj Obecnice A10:1
925. 11. 2017 17:00SK Březnice ATTC Slovan Kladno10:8
925. 11. 2017 17:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Příbram B10:6
925. 11. 2017 17:00T. J. Sokol Králův Dvůr AKST Rakovník B6:10
925. 11. 2017 13:30Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Hředle10:5
925. 11. 2017 17:00KST Rakovník CTJ Sokol Mníšek pod Brdy A3:10
1026. 11. 2017 10:00TTC Kladno BTTC Slovan Kladno9:9
1026. 11. 2017 10:00SK Březnice ATJ Slavoj Obecnice A10:5
1026. 11. 2017 10:00TJ ChaloupkyKST Rakovník B4:10
1026. 11. 2017 10:00T. J. Sokol Králův Dvůr ATJ Sokol Příbram B10:4
1026. 11. 2017 13:00Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Mníšek pod Brdy A5:10
1026. 11. 2017 10:00KST Rakovník CTJ Sokol Hředle10:5
1109. 12. 2017 17:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Mníšek pod Brdy A4:10
1109. 12. 2017 13:30TJ Sokol Příbram BKST Rakovník B4:10
1109. 12. 2017 17:00TTC Kladno BSK Březnice A10:3
1109. 12. 2017 17:00
Herna S. Kr. Dvůr
TJ ChaloupkyT. J. Sokol Králův Dvůr A6:10
1129. 11. 2017 18:30Kanoistický klub RakovníkKST Rakovník C4:10
1109. 12. 2017 17:00TJ Slavoj Obecnice ATTC Slovan Kladno3:10
1213. 01. 2018 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Hředle10:4
1213. 01. 2018 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Mníšek pod Brdy A9:9
1213. 01. 2018 13:30Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Příbram B10:6
1226. 09. 2017 17:00KST Rakovník CKST Rakovník B10:4
1213. 01. 2018 17:00TJ ChaloupkyTTC Kladno B3:10
1213. 01. 2018 17:00T. J. Sokol Králův Dvůr ASK Březnice A10:6
1314. 01. 2018 10:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Hředle10:0
1314. 01. 2018 10:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A9:9
1314. 01. 2018 10:00KST Rakovník CTJ Sokol Příbram B10:3
1314. 01. 2018 13:00Kanoistický klub RakovníkKST Rakovník B3:10
1314. 01. 2018 10:00T. J. Sokol Králův Dvůr ATTC Kladno B6:10
1314. 01. 2018 10:00TJ ChaloupkySK Březnice A10:7
1427. 01. 2018 17:00TJ ChaloupkyTJ Slavoj Obecnice A10:6
1427. 01. 2018 17:00T. J. Sokol Králův Dvůr ATTC Slovan Kladno5:10
1427. 01. 2018 17:00TTC Kladno BKanoistický klub Rakovník10:0
1427. 01. 2018 17:00SK Březnice AKST Rakovník C3:10
1427. 01. 2018 13:30TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Hředle9:9
1427. 01. 2018 17:00KST Rakovník BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A10:3
1528. 01. 2018 10:00T. J. Sokol Králův Dvůr ATJ Slavoj Obecnice A10:3
1528. 01. 2018 10:00TJ ChaloupkyTTC Slovan Kladno5:10
1528. 01. 2018 10:00SK Březnice AKanoistický klub Rakovník10:8
hl.18,21
1528. 01. 2018 10:00TTC Kladno BKST Rakovník C10:5
1528. 01. 2018 13:00KST Rakovník BTJ Sokol Hředle10:0
1528. 01. 2018 12:00TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A9:9
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Sokol Hředle10:4
1610. 02. 2018 17:00KST Rakovník BTJ Sokol Příbram B10:5
1610. 02. 2018 17:00SK Březnice ATTC Kladno B10:0
1610. 02. 2018 17:00
Herna TJ Chaloupky
T. J. Sokol Králův Dvůr ATJ Chaloupky7:10
1610. 02. 2018 13:00KST Rakovník CKanoistický klub Rakovník10:7
1609. 02. 2018 18:00TTC Slovan KladnoTJ Slavoj Obecnice A10:2
1724. 02. 2018 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Příbram B2:10
1724. 02. 2018 17:00TTC Slovan KladnoKST Rakovník B10:7
1724. 02. 2018 17:00
Herna TTC Kladno
TJ Sokol HředleTTC Kladno B2:10
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ASK Březnice A10:6
1724. 02. 2018 17:00Kanoistický klub RakovníkTJ Chaloupky10:5
1724. 02. 2018 13:30KST Rakovník CT. J. Sokol Králův Dvůr A8:10
1825. 02. 2018 10:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Příbram B10:3
1825. 02. 2018 10:00TJ Slavoj Obecnice AKST Rakovník B3:10
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATTC Kladno B8:10
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol HředleSK Březnice A1:10
1825. 02. 2018 13:00KST Rakovník CTJ Chaloupky10:1
1825. 02. 2018 10:00Kanoistický klub RakovníkT. J. Sokol Králův Dvůr A6:10
1910. 03. 2018 13:30Kanoistický klub RakovníkTJ Slavoj Obecnice A10:3
1910. 03. 2018 17:00KST Rakovník CTTC Slovan Kladno10:8
1910. 03. 2018 17:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Hředle10:4
1910. 03. 2018 17:00T. J. Sokol Králův Dvůr ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A3:10
1910. 03. 2018 17:00TTC Kladno BTJ Sokol Příbram B10:1
1910. 03. 2018 17:00SK Březnice AKST Rakovník B5:10
2011. 03. 2018 10:00KST Rakovník CTJ Slavoj Obecnice A10:6
2011. 03. 2018 13:00Kanoistický klub RakovníkTTC Slovan Kladno10:4
2011. 03. 2018 10:00T. J. Sokol Králův Dvůr ATJ Sokol Hředle10:2
2011. 03. 2018 10:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Mníšek pod Brdy A9:9
2011. 03. 2018 10:00SK Březnice ATJ Sokol Příbram B7:10
2011. 03. 2018 10:00TTC Kladno BKST Rakovník B10:5
2124. 03. 2018 17:00TJ Slavoj Obecnice ATTC Kladno B1:10
2124. 03. 2018 17:00TTC Slovan KladnoSK Březnice A10:5
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol Příbram BTJ Chaloupky10:4
2124. 03. 2018 17:00KST Rakovník BT. J. Sokol Králův Dvůr A4:10
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol HředleKanoistický klub Rakovník5:10
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy AKST Rakovník C10:7
2225. 03. 2018 10:00TTC Slovan KladnoTTC Kladno B3:10
2225. 03. 2018 10:00TJ Slavoj Obecnice ASK Březnice A3:10
2225. 03. 2018 13:00KST Rakovník BTJ Chaloupky10:3
2225. 03. 2018 12:00TJ Sokol Příbram BT. J. Sokol Králův Dvůr A10:5
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy AKanoistický klub Rakovník9:9
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol HředleKST Rakovník C9:9
18,33 nehl
1/107. 04. 2018 17:00TTC Kladno BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A7:10
1/107. 04. 2018 17:00KST Rakovník BTTC Slovan Kladno10:4
1/107. 04. 2018 17:00TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Hředle10:2
1/107. 04. 2018 17:00TJ ChaloupkySK Březnice A10:6
1/208. 04. 2018 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATTC Kladno B8:10
1/208. 04. 2018 10:00TTC Slovan KladnoKST Rakovník B7:9
1/208. 04. 2018 10:00
Herna Kožlany, tělocvična ZŠ
TJ Sokol HředleTJ Sokol Příbram B10:6
1/208. 04. 2018 10:00SK Březnice ATJ Chaloupky7:9
1/314. 04. 2018 09:00TTC Kladno BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A9:2
1/314. 04. 2018 17:00TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Hředle9:0wo
2/121. 04. 2018 17:00TTC Kladno BKST Rakovník B
2/121. 04. 2018 17:00SK Březnice ATJ Sokol Hředle
2/222. 04. 2018 10:00KST Rakovník BTTC Kladno B
2/222. 04. 2018 10:00
Herna Kožlany
TJ Sokol HředleSK Březnice A
2/328. 04. 2018 17:00TTC Kladno BKST Rakovník B
2/328. 04. 2018 17:00SK Březnice ATJ Sokol Hředle

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline