Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
KS II.A (MS)
130. 09. 2017 17:00Orel Paskov BTJ Sokol Příbor4:10
130. 09. 2017 17:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Sokol Brušperk B10:8
130. 09. 2017 13:00TJ Nový Jičín CST Kozlovice9:9
130. 09. 2017 14:00TJ TŽ Třinec CTJ Mořkov10:2
130. 09. 2017 14:00SSK Komorní Lhotka BTJ TTC Vendryně8:10
130. 09. 2017 17:00TJ Sokol RopiceKST Dolní Lomná10:2
201. 10. 2017 10:00Orel Paskov BTJ Sokol Brušperk B4:10
201. 10. 2017 13:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Sokol Příbor9:9
229. 09. 2017 19:00TJ Nový Jičín CTJ Mořkov9:9
201. 10. 2017 10:00TJ TŽ Třinec CST Kozlovice5:10
201. 10. 2017 14:00SSK Komorní Lhotka BKST Dolní Lomná10:4
201. 10. 2017 10:00TJ Sokol RopiceTJ TTC Vendryně10:8
314. 10. 2017 17:00TJ Sokol PříborTJ TTC Vendryně7:10
314. 10. 2017 14:00TJ Sokol Brušperk BKST Dolní Lomná10:5
314. 10. 2017 17:00ST KozloviceSSK Komorní Lhotka B10:4
314. 10. 2017 17:00TJ MořkovTJ Sokol Ropice1:10
314. 10. 2017 17:00Orel Paskov BTJ Nový Jičín C2:10
314. 10. 2017 17:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ TŽ Třinec C10:1
415. 10. 2017 10:00TJ Sokol PříborKST Dolní Lomná10:3
415. 10. 2017 13:00TJ Sokol Brušperk BTJ TTC Vendryně10:4
415. 10. 2017 10:00ST KozloviceTJ Sokol Ropice7:10
410. 10. 2017 18:30TJ MořkovSSK Komorní Lhotka B7:10
415. 10. 2017 10:00Orel Paskov BTJ TŽ Třinec C10:6
415. 10. 2017 13:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Nový Jičín C10:3
528. 10. 2017 13:00TJ Nový Jičín CTJ Sokol Příbor5:10
528. 10. 2017 14:00TJ TŽ Třinec CTJ Sokol Brušperk B9:9
528. 10. 2017 14:00SSK Komorní Lhotka BOrel Paskov B10:2
528. 10. 2017 17:00TJ Sokol RopiceSK Stolní tenis Pstruží B10:7
528. 10. 2017 18:00TJ TTC VendryněST Kozlovice1:10
528. 10. 2017 17:00KST Dolní LomnáTJ Mořkov5:10
627. 10. 2017 19:00TJ Nový Jičín CTJ Sokol Brušperk B10:8
629. 10. 2017 10:00TJ TŽ Třinec CTJ Sokol Příbor10:3
629. 10. 2017 14:00SSK Komorní Lhotka BSK Stolní tenis Pstruží B10:4
629. 10. 2017 10:00TJ Sokol RopiceOrel Paskov B10:4
629. 10. 2017 10:00TJ TTC VendryněTJ Mořkov10:5
629. 10. 2017 10:00KST Dolní LomnáST Kozlovice6:10
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol PříborST Kozlovice10:3
711. 11. 2017 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ Mořkov10:5
711. 11. 2017 17:00Orel Paskov BTJ TTC Vendryně10:7
711. 11. 2017 17:00SK Stolní tenis Pstruží BKST Dolní Lomná10:5
711. 11. 2017 13:00TJ Nový Jičín CSSK Komorní Lhotka B1:10
711. 11. 2017 14:00TJ TŽ Třinec CTJ Sokol Ropice8:10
812. 11. 2017 10:00TJ Sokol PříborTJ Mořkov10:6
812. 11. 2017 13:00TJ Sokol Brušperk BST Kozlovice9:9
812. 11. 2017 10:00Orel Paskov BKST Dolní Lomná10:5
812. 11. 2017 13:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ TTC Vendryně7:10
810. 11. 2017 19:00TJ Nový Jičín CTJ Sokol Ropice9:9
810. 11. 2017 16:00TJ TŽ Třinec CSSK Komorní Lhotka B10:7
925. 11. 2017 14:00SSK Komorní Lhotka BTJ Sokol Příbor10:7
925. 11. 2017 17:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Brušperk B10:1
925. 11. 2017 18:00TJ TTC VendryněTJ Nový Jičín C4:10
925. 11. 2017 14:00KST Dolní LomnáTJ TŽ Třinec C7:10
925. 11. 2017 17:00ST KozloviceOrel Paskov B10:4
925. 11. 2017 17:00TJ MořkovSK Stolní tenis Pstruží B4:10
1026. 11. 2017 14:00SSK Komorní Lhotka BTJ Sokol Brušperk B9:9
1026. 11. 2017 10:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Příbor9:9
1021. 11. 2017 17:00TJ TTC VendryněTJ TŽ Třinec C10:8
1026. 11. 2017 10:00KST Dolní LomnáTJ Nový Jičín C10:6
1026. 11. 2017 10:00ST KozloviceSK Stolní tenis Pstruží B7:10
1021. 11. 2017 18:15TJ MořkovOrel Paskov B5:10
1109. 12. 2017 17:00SK Stolní tenis Pstruží BOrel Paskov B10:4
1109. 12. 2017 14:00TJ TŽ Třinec CTJ Nový Jičín C5:10
1109. 12. 2017 17:00TJ Sokol RopiceSSK Komorní Lhotka B10:7
1109. 12. 2017 17:00KST Dolní LomnáTJ TTC Vendryně6:10
1109. 12. 2017 17:00TJ MořkovST Kozlovice10:5
1109. 12. 2017 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Příbor10:4
1213. 01. 2018 17:00TJ Sokol PříborOrel Paskov B10:2
1213. 01. 2018 14:00TJ Sokol Brušperk BSK Stolní tenis Pstruží B7:10
1213. 01. 2018 17:00ST KozloviceTJ Nový Jičín C10:2
1213. 01. 2018 17:00TJ MořkovTJ TŽ Třinec C10:6
1213. 01. 2018 18:00TJ TTC VendryněSSK Komorní Lhotka B4:10
1213. 01. 2018 17:00KST Dolní LomnáTJ Sokol Ropice4:10
1314. 01. 2018 13:00TJ Sokol Brušperk BOrel Paskov B10:7
1314. 01. 2018 10:00TJ Sokol PříborSK Stolní tenis Pstruží B9:9
1314. 01. 2018 11:00TJ MořkovTJ Nový Jičín C9:9
1314. 01. 2018 10:00ST KozloviceTJ TŽ Třinec C10:7
1314. 01. 2018 10:00KST Dolní LomnáSSK Komorní Lhotka B0:10
1314. 01. 2018 10:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Ropice10:8
1427. 01. 2018 18:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Příbor10:8
1427. 01. 2018 17:00KST Dolní LomnáTJ Sokol Brušperk B7:10
1427. 01. 2018 14:00SSK Komorní Lhotka BST Kozlovice10:7
1427. 01. 2018 17:00TJ Sokol RopiceTJ Mořkov10:6
1427. 01. 2018 13:00TJ Nový Jičín COrel Paskov B10:2
1427. 01. 2018 14:00TJ TŽ Třinec CSK Stolní tenis Pstruží B10:6
1528. 01. 2018 10:00KST Dolní LomnáTJ Sokol Příbor2:10
1528. 01. 2018 10:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Brušperk B10:3
1528. 01. 2018 10:00TJ Sokol RopiceST Kozlovice10:8
1528. 01. 2018 14:00SSK Komorní Lhotka BTJ Mořkov9:9
1528. 01. 2018 10:00TJ TŽ Třinec COrel Paskov B10:6
1526. 01. 2018 19:00TJ Nový Jičín CSK Stolní tenis Pstruží B7:10
1610. 02. 2018 17:00Orel Paskov BSK Stolní tenis Pstruží B9:9
1610. 02. 2018 13:00TJ Nový Jičín CTJ TŽ Třinec C10:2
1610. 02. 2018 14:00SSK Komorní Lhotka BTJ Sokol Ropice8:10
1607. 02. 2018 18:00TJ TTC VendryněKST Dolní Lomná10:6
1610. 02. 2018 17:00ST KozloviceTJ Mořkov9:9
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol PříborTJ Sokol Brušperk B9:9
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol PříborTJ Nový Jičín C10:2
1724. 02. 2018 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ TŽ Třinec C10:6
1724. 02. 2018 17:00Orel Paskov BSSK Komorní Lhotka B7:10
1724. 02. 2018 17:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Sokol Ropice4:10
1724. 02. 2018 17:00ST KozloviceTJ TTC Vendryně6:10
1724. 02. 2018 16:00TJ MořkovKST Dolní Lomná10:6
1825. 02. 2018 13:00TJ Sokol Brušperk BTJ Nový Jičín C10:6
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol PříborTJ TŽ Třinec C10:7
1825. 02. 2018 13:00SK Stolní tenis Pstruží BSSK Komorní Lhotka B7:10
1825. 02. 2018 10:00Orel Paskov BTJ Sokol Ropice3:10
1825. 02. 2018 11:00TJ MořkovTJ TTC Vendryně9:9
1825. 02. 2018 10:00ST KozloviceKST Dolní Lomná10:5
1910. 03. 2018 17:00ST KozloviceTJ Sokol Příbor10:3
1910. 03. 2018 16:00TJ MořkovTJ Sokol Brušperk B10:6
1910. 03. 2018 18:00TJ TTC VendryněOrel Paskov B10:3
1910. 03. 2018 17:00KST Dolní LomnáSK Stolní tenis Pstruží B10:7
1910. 03. 2018 14:00SSK Komorní Lhotka BTJ Nový Jičín C10:2
1910. 03. 2018 17:00TJ Sokol RopiceTJ TŽ Třinec C9:9
2011. 03. 2018 11:00TJ MořkovTJ Sokol Příbor0:10wo
2011. 03. 2018 10:00ST KozloviceTJ Sokol Brušperk B4:10
2011. 03. 2018 10:00KST Dolní LomnáOrel Paskov B0:10
2011. 03. 2018 10:00TJ TTC VendryněSK Stolní tenis Pstruží B10:8
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol RopiceTJ Nový Jičín C10:6
2011. 03. 2018 14:00SSK Komorní Lhotka BTJ TŽ Třinec C10:5
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol PříborSSK Komorní Lhotka B10:5
2124. 03. 2018 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Ropice9:9
2124. 03. 2018 13:00TJ Nový Jičín CTJ TTC Vendryně5:10
2124. 03. 2018 14:00TJ TŽ Třinec CKST Dolní Lomná10:6
2124. 03. 2018 17:00Orel Paskov BST Kozlovice10:4
2124. 03. 2018 17:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Mořkov10:3
2225. 03. 2018 13:00TJ Sokol Brušperk BSSK Komorní Lhotka B3:10
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol PříborTJ Sokol Ropice9:9
2225. 03. 2018 10:00TJ TŽ Třinec CTJ TTC Vendryně2:10
2223. 03. 2018 19:00TJ Nový Jičín CKST Dolní Lomná10:7
2225. 03. 2018 13:00SK Stolní tenis Pstruží BST Kozlovice7:10
2213. 03. 2018 17:00Orel Paskov BTJ Mořkov10:0wo

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy