Výsledky
Okresní přebor II.třídy
128. 09. 2017 18:00TJ Sokol Božejov ASK Rodinov B8:10
129. 09. 2017 18:00SK Tenis Polesí BSK Kamenice nad Lipou C12:6
130. 09. 2017 18:00TJ Chmelná z.s. CSK Horní Ves A4:14
130. 09. 2017 18:30TJ Start Nový Rychnov ASK Jiřice A11:7
129. 09. 2017 18:00TJ Sokol Rynárec ATJ Slavoj Pacov C13:5
101. 10. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec GTJ Spartak Pelhřimov E12:6
204. 10. 2017 18:30SK Rodinov BTJ Spartak Pelhřimov E12:6
208. 10. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov CTJ Jiskra Humpolec G10:8
208. 10. 2017 17:00SK Jiřice ATJ Sokol Rynárec A5:13
206. 10. 2017 19:00SK Horní Ves ATJ Start Nový Rychnov A12:6
207. 10. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou CTJ Chmelná z.s. C11:7
205. 10. 2017 18:00TJ Sokol Božejov ASK Tenis Polesí B4:14
313. 10. 2017 18:00SK Tenis Polesí BSK Rodinov B11:7
314. 10. 2017 18:00TJ Chmelná z.s. CTJ Sokol Božejov A11:7
314. 10. 2017 18:30TJ Start Nový Rychnov ASK Kamenice nad Lipou C10:8
313. 10. 2017 18:00TJ Sokol Rynárec ASK Horní Ves A6:12
315. 10. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec GSK Jiřice A12:6
316. 10. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov ETJ Slavoj Pacov C11:7
418. 10. 2017 18:30SK Rodinov BTJ Slavoj Pacov C10:8
422. 10. 2017 17:00SK Jiřice ATJ Spartak Pelhřimov E8:10
420. 10. 2017 19:00SK Horní Ves ATJ Jiskra Humpolec G17:1
421. 10. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou CTJ Sokol Rynárec A0:18
419. 10. 2017 18:00TJ Sokol Božejov ATJ Start Nový Rychnov A4:14
419. 10. 2017 18:00SK Tenis Polesí BTJ Chmelná z.s. C5:13
528. 10. 2017 18:00TJ Chmelná z.s. CSK Rodinov B10:8
528. 10. 2017 18:30TJ Start Nový Rychnov ASK Tenis Polesí B7:11
527. 10. 2017 18:00TJ Sokol Rynárec ATJ Sokol Božejov A16:2
505. 11. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec GSK Kamenice nad Lipou C10:8
530. 10. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov ESK Horní Ves A7:11
529. 10. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov CSK Jiřice A11:7
601. 11. 2017 18:30SK Rodinov BSK Jiřice A15:3
603. 11. 2017 19:00SK Horní Ves ATJ Slavoj Pacov C13:5
604. 11. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou CTJ Spartak Pelhřimov E6:12
602. 11. 2017 18:00TJ Sokol Božejov ATJ Jiskra Humpolec G3:15
602. 11. 2017 18:00SK Tenis Polesí BTJ Sokol Rynárec A5:13
604. 11. 2017 18:00TJ Chmelná z.s. CTJ Start Nový Rychnov A13:5
711. 11. 2017 18:30TJ Start Nový Rychnov ASK Rodinov B7:11
710. 11. 2017 18:00TJ Sokol Rynárec ATJ Chmelná z.s. C14:4
712. 11. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec GSK Tenis Polesí B6:12
713. 11. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov ETJ Sokol Božejov A9:9
712. 11. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov CSK Kamenice nad Lipou C14:4
712. 11. 2017 17:00SK Jiřice ASK Horní Ves A3:15
815. 11. 2017 18:30SK Rodinov BSK Horní Ves A6:12
818. 11. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou CSK Jiřice A10:8
816. 11. 2017 18:00TJ Sokol Božejov ATJ Slavoj Pacov C3:15
816. 11. 2017 18:00SK Tenis Polesí BTJ Spartak Pelhřimov E8:10
818. 11. 2017 18:00TJ Chmelná z.s. CTJ Jiskra Humpolec G9:9
818. 11. 2017 18:30TJ Start Nový Rychnov ATJ Sokol Rynárec A9:9
924. 11. 2017 18:00TJ Sokol Rynárec ASK Rodinov B14:4
926. 11. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec GTJ Start Nový Rychnov A8:10
927. 11. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov ETJ Chmelná z.s. C6:12
926. 11. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov CSK Tenis Polesí B8:10
926. 11. 2017 17:00SK Jiřice ATJ Sokol Božejov A13:5
924. 11. 2017 19:00SK Horní Ves ASK Kamenice nad Lipou C15:3
1029. 11. 2017 18:30SK Rodinov BSK Kamenice nad Lipou C14:4
1030. 11. 2017 18:00TJ Sokol Božejov ASK Horní Ves A2:16
1030. 11. 2017 18:00SK Tenis Polesí BSK Jiřice A12:6
1002. 12. 2017 18:00TJ Chmelná z.s. CTJ Slavoj Pacov C17:1
1002. 12. 2017 18:30TJ Spartak Pelhřimov ETJ Start Nový Rychnov A10:8
1001. 12. 2017 18:00TJ Sokol Rynárec ATJ Jiskra Humpolec G13:5
1110. 12. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec GSK Rodinov B7:11
1111. 12. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov ETJ Sokol Rynárec A1:17
1110. 12. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov CTJ Start Nový Rychnov A9:9
1110. 12. 2017 17:00SK Jiřice ATJ Chmelná z.s. C2:16
1108. 12. 2017 19:00SK Horní Ves ASK Tenis Polesí B13:5
1109. 12. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou CTJ Sokol Božejov A10:8
1210. 01. 2018 18:30SK Rodinov BTJ Sokol Božejov A16:2
1213. 01. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou CSK Tenis Polesí B3:15
1212. 01. 2018 19:00SK Horní Ves ATJ Chmelná z.s. C14:4
1214. 01. 2018 17:00SK Jiřice ATJ Start Nový Rychnov A7:11
1214. 01. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov CTJ Sokol Rynárec A4:14
1215. 01. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov ETJ Jiskra Humpolec G10:8
1322. 01. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov ESK Rodinov B12:6
1321. 01. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec GTJ Slavoj Pacov C12:6
1319. 01. 2018 18:00TJ Sokol Rynárec ASK Jiřice A14:4
1320. 01. 2018 18:30TJ Start Nový Rychnov ASK Horní Ves A3:15
1320. 01. 2018 18:00TJ Chmelná z.s. CSK Kamenice nad Lipou C10:8
1318. 01. 2018 18:00SK Tenis Polesí BTJ Sokol Božejov A15:3
1424. 01. 2018 18:30SK Rodinov BSK Tenis Polesí B14:4
1425. 01. 2018 18:00TJ Sokol Božejov ATJ Chmelná z.s. C10:8
1427. 01. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou CTJ Start Nový Rychnov A8:10
1426. 01. 2018 19:00SK Horní Ves ATJ Sokol Rynárec A12:6
1428. 01. 2018 17:00SK Jiřice ATJ Jiskra Humpolec G3:15
1428. 01. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov CTJ Spartak Pelhřimov E12:6
1504. 02. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov CSK Rodinov B6:12
1505. 02. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov ESK Jiřice A13:5
1504. 02. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec GSK Horní Ves A7:11
1502. 02. 2018 18:00TJ Sokol Rynárec ASK Kamenice nad Lipou C16:2
1503. 02. 2018 18:30TJ Start Nový Rychnov ATJ Sokol Božejov A14:4
1503. 02. 2018 18:00TJ Chmelná z.s. CSK Tenis Polesí B7:11
1607. 02. 2018 18:30SK Rodinov BTJ Chmelná z.s. C10:8
1608. 02. 2018 18:00SK Tenis Polesí BTJ Start Nový Rychnov A11:7
1608. 02. 2018 18:00TJ Sokol Božejov ATJ Sokol Rynárec A0:18
1610. 02. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou CTJ Jiskra Humpolec G6:12
1609. 02. 2018 19:00SK Horní Ves ATJ Spartak Pelhřimov E12:6
1611. 02. 2018 17:00SK Jiřice ATJ Slavoj Pacov C6:12
1718. 02. 2018 17:00SK Jiřice ASK Rodinov B8:10
1718. 02. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov CSK Horní Ves A8:10
1719. 02. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov ESK Kamenice nad Lipou C14:4
1718. 02. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec GTJ Sokol Božejov A12:6
1716. 02. 2018 18:00TJ Sokol Rynárec ASK Tenis Polesí B12:6
1717. 02. 2018 18:30TJ Start Nový Rychnov ATJ Chmelná z.s. C10:8
1821. 02. 2018 18:30SK Rodinov BTJ Start Nový Rychnov A10:8
1824. 02. 2018 18:00TJ Chmelná z.s. CTJ Sokol Rynárec A7:11
1822. 02. 2018 18:00SK Tenis Polesí BTJ Jiskra Humpolec G12:6
1822. 02. 2018 18:00TJ Sokol Božejov ATJ Spartak Pelhřimov E8:10
1824. 02. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou CTJ Slavoj Pacov C7:11
1823. 02. 2018 19:00SK Horní Ves ASK Jiřice A12:6
1902. 03. 2018 19:00SK Horní Ves ASK Rodinov B12:6
1904. 03. 2018 17:00SK Jiřice ASK Kamenice nad Lipou C7:11
1904. 03. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov CTJ Sokol Božejov A13:5
1905. 03. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov ESK Tenis Polesí B10:8
1904. 03. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec GTJ Chmelná z.s. C10:8
1902. 03. 2018 18:00TJ Sokol Rynárec ATJ Start Nový Rychnov A11:7
2007. 03. 2018 18:30SK Rodinov BTJ Sokol Rynárec A5:13
2010. 03. 2018 18:30TJ Start Nový Rychnov ATJ Jiskra Humpolec G8:10
2010. 03. 2018 18:00TJ Chmelná z.s. CTJ Spartak Pelhřimov E14:4
2008. 03. 2018 18:00SK Tenis Polesí BTJ Slavoj Pacov C11:7
2008. 03. 2018 18:00TJ Sokol Božejov ASK Jiřice A10:8
2010. 03. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou CSK Horní Ves A9:9
2117. 03. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou CSK Rodinov B12:6
2116. 03. 2018 19:00SK Horní Ves ATJ Sokol Božejov A13:5
2118. 03. 2018 17:00SK Jiřice ASK Tenis Polesí B8:10
2118. 03. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov CTJ Chmelná z.s. C10:8
2119. 03. 2018 18:00TJ Start Nový Rychnov ATJ Spartak Pelhřimov E8:10
2118. 03. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec GTJ Sokol Rynárec A4:14
2221. 03. 2018 18:30SK Rodinov BTJ Jiskra Humpolec G13:5
2223. 03. 2018 18:00TJ Sokol Rynárec ATJ Spartak Pelhřimov E15:3
2224. 03. 2018 18:30TJ Start Nový Rychnov ATJ Slavoj Pacov C13:5
2224. 03. 2018 18:00TJ Chmelná z.s. CSK Jiřice A14:4
2222. 03. 2018 18:00SK Tenis Polesí BSK Horní Ves A12:6
2222. 03. 2018 18:00TJ Sokol Božejov ASK Kamenice nad Lipou C4:14

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS