Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
RSST Přerov 4.třídy
102. 10. 2017 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BTJ Sokol Dolní Újezd D15:3
101. 10. 2017 09:00TJ Chropyně DTJ Sokol Dolní Újezd C5:13
129. 09. 2017 18:00Stolní tenis RadkovyST Rajnochovice B12:6
101. 10. 2017 09:00STK Hradčany CTJ Sokol Černotín B11:7
102. 10. 2017 18:30TJ Sokol Osek BSK Všechovice17:1
129. 09. 2017 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Opatovice C15:3
206. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DTJ Sokol Opatovice C8:10
209. 10. 2017 18:00SK VšechoviceTJ Sigma Cidemat Hranice D3:15
209. 10. 2017 18:30TJ Sokol Černotín BTJ Sokol Osek B9:9
205. 10. 2017 19:00ST Rajnochovice BSTK Hradčany C11:7
206. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CStolní tenis Radkovy12:6
209. 10. 2017 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BTJ Chropyně D11:7
316. 10. 2017 18:30TJ Chropyně DTJ Sokol Dolní Újezd D9:9
313. 10. 2017 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Lipník nad Bečvou B9:9
312. 10. 2017 18:00STK Hradčany CTJ Sokol Dolní Újezd C6:12
316. 10. 2017 18:30TJ Sokol Osek BST Rajnochovice B9:9
313. 10. 2017 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Černotín B12:6
315. 10. 2017 09:00TJ Sokol Opatovice CSK Všechovice17:1
423. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DSK Všechovice13:5
423. 10. 2017 18:30TJ Sokol Černotín BTJ Sokol Opatovice C7:11
419. 10. 2017 19:00ST Rajnochovice BTJ Sigma Cidemat Hranice D12:6
420. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sokol Osek B9:9
423. 10. 2017 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BSTK Hradčany C9:9
422. 10. 2017 09:00TJ Chropyně DStolní tenis Radkovy10:8
527. 10. 2017 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Dolní Újezd D12:6
529. 10. 2017 09:00STK Hradčany CTJ Chropyně D17:1
530. 10. 2017 18:30TJ Sokol Osek BTJ Sokol Lipník nad Bečvou B9:9
527. 10. 2017 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Dolní Újezd C11:7
529. 10. 2017 09:00TJ Sokol Opatovice CST Rajnochovice B12:6
530. 10. 2017 18:00SK VšechoviceTJ Sokol Černotín B6:12
603. 11. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DTJ Sokol Černotín B7:11
602. 11. 2017 19:00ST Rajnochovice BSK Všechovice9:9
603. 11. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sokol Opatovice C13:5
606. 11. 2017 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BTJ Sigma Cidemat Hranice D10:8
605. 11. 2017 09:00TJ Chropyně DTJ Sokol Osek B11:7
603. 11. 2017 18:00Stolní tenis RadkovySTK Hradčany C4:14
712. 11. 2017 09:00STK Hradčany CTJ Sokol Dolní Újezd D14:4
713. 11. 2017 18:30TJ Sokol Osek BStolní tenis Radkovy12:6
710. 11. 2017 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Chropyně D12:6
712. 11. 2017 09:00TJ Sokol Opatovice CTJ Sokol Lipník nad Bečvou B10:8
713. 11. 2017 18:00SK VšechoviceTJ Sokol Dolní Újezd C6:12
713. 11. 2017 18:30TJ Sokol Černotín BST Rajnochovice B11:7
817. 11. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DST Rajnochovice B10:8
817. 11. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sokol Černotín B9:9
820. 11. 2017 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BSK Všechovice17:1
819. 11. 2017 09:00TJ Chropyně DTJ Sokol Opatovice C3:15
816. 11. 2017 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sigma Cidemat Hranice D7:11
819. 11. 2017 09:00STK Hradčany CTJ Sokol Osek B15:3
927. 11. 2017 18:30TJ Sokol Osek BTJ Sokol Dolní Újezd D13:5
924. 11. 2017 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DSTK Hradčany C11:7
926. 11. 2017 09:00TJ Sokol Opatovice CStolní tenis Radkovy11:7
927. 11. 2017 18:00SK VšechoviceTJ Chropyně D3:15
927. 11. 2017 18:30TJ Sokol Černotín BTJ Sokol Lipník nad Bečvou B7:11
923. 11. 2017 19:00ST Rajnochovice BTJ Sokol Dolní Újezd C3:15
1001. 12. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DTJ Sokol Dolní Újezd C2:16
1004. 12. 2017 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BST Rajnochovice B9:9
1003. 12. 2017 09:00TJ Chropyně DTJ Sokol Černotín B9:9
1006. 12. 2017 18:00Stolní tenis RadkovySK Všechovice12:6
1003. 12. 2017 09:00STK Hradčany CTJ Sokol Opatovice C4:14
1004. 12. 2017 18:30TJ Sokol Osek BTJ Sigma Cidemat Hranice D7:11
1120. 12. 2017 17:30TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Dolní Újezd D15:3
1110. 12. 2017 09:00TJ Sokol Opatovice CTJ Sokol Osek B15:3
1111. 12. 2017 18:00SK VšechoviceSTK Hradčany C3:15
1111. 12. 2017 18:30TJ Sokol Černotín BStolní tenis Radkovy11:7
1107. 12. 2017 19:00ST Rajnochovice BTJ Chropyně D12:6
1108. 12. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sokol Lipník nad Bečvou B10:8
1205. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DTJ Sokol Lipník nad Bečvou B2:16
1205. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Chropyně D9:9
1204. 01. 2018 19:00ST Rajnochovice BStolní tenis Radkovy7:11
1208. 01. 2018 18:30TJ Sokol Černotín BSTK Hradčany C7:11
1208. 01. 2018 18:00SK VšechoviceTJ Sokol Osek B5:13
1207. 01. 2018 09:00TJ Sokol Opatovice CTJ Sigma Cidemat Hranice D10:8
1314. 01. 2018 09:00TJ Sokol Opatovice CTJ Sokol Dolní Újezd D12:6
1317. 01. 2018 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DSK Všechovice18:0
1315. 01. 2018 18:30TJ Sokol Osek BTJ Sokol Černotín B8:10
1314. 01. 2018 09:00STK Hradčany CST Rajnochovice B5:13
1310. 01. 2018 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Dolní Újezd C9:9
1314. 01. 2018 09:00TJ Chropyně DTJ Sokol Lipník nad Bečvou B10:8
1423. 01. 2018 18:30TJ Sokol Dolní Újezd DTJ Chropyně D8:10
1422. 01. 2018 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BStolní tenis Radkovy12:6
1419. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CSTK Hradčany C10:8
1418. 01. 2018 19:00ST Rajnochovice BTJ Sokol Osek B7:11
1422. 01. 2018 18:30TJ Sokol Černotín BTJ Sigma Cidemat Hranice D6:12
1422. 01. 2018 18:00SK VšechoviceTJ Sokol Opatovice C6:12
1526. 01. 2018 18:00SK VšechoviceTJ Sokol Dolní Újezd D4:14
1528. 01. 2018 09:00TJ Sokol Opatovice CTJ Sokol Černotín B16:2
1507. 02. 2018 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DST Rajnochovice B15:3
1529. 01. 2018 18:30TJ Sokol Osek BTJ Sokol Dolní Újezd C3:15
1528. 01. 2018 09:00STK Hradčany CTJ Sokol Lipník nad Bečvou B11:7
1526. 01. 2018 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Chropyně D5:13
1602. 02. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DStolní tenis Radkovy10:8
1604. 02. 2018 09:00TJ Chropyně DSTK Hradčany C9:9
1605. 02. 2018 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BTJ Sokol Osek B16:2
1602. 02. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sigma Cidemat Hranice D10:8
1601. 02. 2018 19:00ST Rajnochovice BTJ Sokol Opatovice C6:12
1605. 02. 2018 18:30TJ Sokol Černotín BSK Všechovice13:5
1712. 02. 2018 18:30TJ Sokol Černotín BTJ Sokol Dolní Újezd D11:7
1712. 02. 2018 18:00SK VšechoviceST Rajnochovice B6:12
1711. 02. 2018 09:00TJ Sokol Opatovice CTJ Sokol Dolní Újezd C7:11
1709. 02. 2018 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Lipník nad Bečvou B12:6
1712. 02. 2018 18:30TJ Sokol Osek BTJ Chropyně D3:15
1711. 02. 2018 09:00STK Hradčany CStolní tenis Radkovy9:9
1816. 02. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DSTK Hradčany C6:12
1816. 02. 2018 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Osek B10:8
1828. 02. 2018 18:00TJ Chropyně DTJ Sigma Cidemat Hranice D9:9
1819. 02. 2018 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BTJ Sokol Opatovice C11:7
1816. 02. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CSK Všechovice12:6
1815. 02. 2018 19:00ST Rajnochovice BTJ Sokol Černotín B9:9
1922. 02. 2018 19:00ST Rajnochovice BTJ Sokol Dolní Újezd D7:11
1926. 02. 2018 18:30TJ Sokol Černotín BTJ Sokol Dolní Újezd C7:11
1926. 02. 2018 18:00SK VšechoviceTJ Sokol Lipník nad Bečvou B6:12
1911. 03. 2018 15:00TJ Sokol Opatovice CTJ Chropyně D9:9
1923. 02. 2018 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DStolní tenis Radkovy12:6
1926. 02. 2018 18:30TJ Sokol Osek BSTK Hradčany C6:12
2002. 03. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DTJ Sokol Osek B8:10
2004. 03. 2018 09:00STK Hradčany CTJ Sigma Cidemat Hranice D6:12
2002. 03. 2018 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Opatovice C8:10
2004. 03. 2018 09:00TJ Chropyně DSK Všechovice16:2
2005. 03. 2018 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BTJ Sokol Černotín B5:13
2002. 03. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CST Rajnochovice B14:4
2109. 03. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sokol Dolní Újezd D13:5
2108. 03. 2018 19:00ST Rajnochovice BTJ Sokol Lipník nad Bečvou B10:8
2112. 03. 2018 18:30TJ Sokol Černotín BTJ Chropyně D9:9
2112. 03. 2018 18:00SK VšechoviceStolní tenis Radkovy6:12
2111. 03. 2018 09:00TJ Sokol Opatovice CSTK Hradčany C13:5
2109. 03. 2018 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Osek B15:3
2216. 03. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DTJ Sigma Cidemat Hranice D5:13
2219. 03. 2018 18:30TJ Sokol Osek BTJ Sokol Opatovice C5:13
2218. 03. 2018 09:00STK Hradčany CSK Všechovice15:3
2216. 03. 2018 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Černotín B11:7
2218. 03. 2018 09:00TJ Chropyně DST Rajnochovice B14:4
2219. 03. 2018 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BTJ Sokol Dolní Újezd C10:8

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy