Výsledky
Krajský přebor 1
116. 09. 2017 10:00TTC Pramet Šumperk BKST Jeseník C8:10
126. 09. 2017 18:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Čechovice B10:5
116. 09. 2017 10:00TJ Sokol JestřebíT.J. Sokol Olomouc Neředín C10:4
116. 09. 2017 10:00TJ Sokol TovačovTJ Chropyně B3:10
116. 09. 2017 10:00TJ Olympia BruntálKST Město Albrechtice B10:3
116. 09. 2017 10:00TJ PostřelmovSK Kolšov10:3
230. 09. 2017 10:00TTC Pramet Šumperk BTJ Postřelmov2:10
230. 09. 2017 10:00KST Jeseník CSK Kolšov10:8
230. 09. 2017 10:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Čechovice B10:4
230. 09. 2017 10:00TJ Olympia BruntálSportklub Štarnov9:9
230. 09. 2017 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Tovačov10:4
230. 09. 2017 11:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Chropyně B4:10
330. 09. 2017 15:00TTC Pramet Šumperk BSK Kolšov3:10
330. 09. 2017 15:00KST Jeseník CTJ Postřelmov7:10
330. 09. 2017 15:00TJ Olympia BruntálTJ Sokol Čechovice B4:10
330. 09. 2017 14:00KST Město Albrechtice BSportklub Štarnov3:10
330. 09. 2017 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Chropyně B1:10
330. 09. 2017 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Tovačov8:10
414. 10. 2017 10:00TJ PostřelmovTJ Sokol Tovačov9:9
414. 10. 2017 10:00SK KolšovTJ Chropyně B7:10
414. 10. 2017 08:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Jestřebí9:9
414. 10. 2017 08:00TJ Olympia BruntálT.J. Sokol Olomouc Neředín C9:9
414. 10. 2017 10:00TTC Pramet Šumperk BTJ Sokol Čechovice B10:6
414. 10. 2017 10:00KST Jeseník CSportklub Štarnov8:10
514. 10. 2017 15:00TJ PostřelmovTJ Chropyně B4:10
514. 10. 2017 15:00SK KolšovTJ Sokol Tovačov9:9
514. 10. 2017 14:00KST Město Albrechtice BT.J. Sokol Olomouc Neředín C5:10
514. 10. 2017 14:00TJ Olympia BruntálTJ Sokol Jestřebí10:7
514. 10. 2017 15:00TTC Pramet Šumperk BSportklub Štarnov7:10
514. 10. 2017 15:00KST Jeseník CTJ Sokol Čechovice B4:10
628. 10. 2017 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ Postřelmov6:10
608. 11. 2017 18:00
herna SK Kolšov
Sportklub ŠtarnovSK Kolšov7:10
628. 10. 2017 10:00TJ Sokol JestřebíTTC Pramet Šumperk B10:7
628. 10. 2017 11:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CKST Jeseník C3:10
628. 10. 2017 10:00TJ Sokol TovačovKST Město Albrechtice B10:6
628. 10. 2017 10:00TJ Chropyně BTJ Olympia Bruntál10:2
728. 10. 2017 15:00TJ Sokol Čechovice BSK Kolšov10:4
728. 10. 2017 15:00Sportklub ŠtarnovTJ Postřelmov2:10
728. 10. 2017 15:00TJ Sokol JestřebíKST Jeseník C9:9
728. 10. 2017 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTTC Pramet Šumperk B4:10
728. 10. 2017 15:00TJ Sokol TovačovTJ Olympia Bruntál10:6
728. 10. 2017 17:00TJ Chropyně BKST Město Albrechtice B10:3
811. 11. 2017 10:00TJ PostřelmovKST Město Albrechtice B10:5
811. 11. 2017 10:00SK KolšovTJ Olympia Bruntál10:7
811. 11. 2017 10:00TTC Pramet Šumperk BTJ Sokol Tovačov10:5
811. 11. 2017 10:00KST Jeseník CTJ Chropyně B2:10
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Jestřebí9:9
811. 11. 2017 10:00Sportklub ŠtarnovT.J. Sokol Olomouc Neředín C10:8
911. 11. 2017 15:00TJ PostřelmovTJ Olympia Bruntál7:10
911. 11. 2017 15:00SK KolšovKST Město Albrechtice B10:5
911. 11. 2017 15:00TTC Pramet Šumperk BTJ Chropyně B10:1
911. 11. 2017 15:00KST Jeseník CTJ Sokol Tovačov8:10
911. 11. 2017 15:00TJ Sokol Čechovice BT.J. Sokol Olomouc Neředín C10:5
911. 11. 2017 15:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Jestřebí10:4
1025. 11. 2017 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Postřelmov4:10
1025. 11. 2017 11:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CSK Kolšov10:6
1021. 11. 2017 18:30TJ Sokol TovačovTJ Sokol Čechovice B7:10
1025. 11. 2017 10:00TJ Chropyně BSportklub Štarnov10:3
1025. 11. 2017 08:00KST Město Albrechtice BTTC Pramet Šumperk B10:2
1025. 11. 2017 08:00TJ Olympia BruntálKST Jeseník C3:10
1125. 11. 2017 15:00TJ Sokol JestřebíSK Kolšov10:5
1125. 11. 2017 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Postřelmov4:10
1123. 11. 2017 18:30TJ Sokol TovačovSportklub Štarnov10:7
1117. 11. 2017 10:00TJ Chropyně BTJ Sokol Čechovice B10:4
1125. 11. 2017 14:00KST Město Albrechtice BKST Jeseník C9:9
1125. 11. 2017 14:00TJ Olympia BruntálTTC Pramet Šumperk B10:5
1209. 12. 2017 10:00KST Jeseník CTTC Pramet Šumperk B10:0
1209. 12. 2017 10:00TJ Sokol Čechovice BSportklub Štarnov5:10
1209. 12. 2017 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Jestřebí10:1
1209. 12. 2017 10:00TJ Chropyně BTJ Sokol Tovačov10:4
1209. 12. 2017 10:00KST Město Albrechtice BTJ Olympia Bruntál10:7
1209. 12. 2017 10:00SK KolšovTJ Postřelmov9:9
1313. 01. 2018 10:00TJ PostřelmovTTC Pramet Šumperk B10:6
1313. 01. 2018 10:00SK KolšovKST Jeseník C5:10
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol Čechovice BKST Město Albrechtice B9:9
1313. 01. 2018 10:00Sportklub ŠtarnovTJ Olympia Bruntál10:2
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol TovačovTJ Sokol Jestřebí5:10
1313. 01. 2018 10:00TJ Chropyně BT.J. Sokol Olomouc Neředín C10:2
1413. 01. 2018 15:00SK KolšovTTC Pramet Šumperk B0:10
1413. 01. 2018 15:00TJ PostřelmovKST Jeseník C10:8
1413. 01. 2018 15:00TJ Sokol Čechovice BTJ Olympia Bruntál10:7
1413. 01. 2018 15:00Sportklub ŠtarnovKST Město Albrechtice B10:8
1413. 01. 2018 17:00TJ Chropyně BTJ Sokol Jestřebí10:7
1413. 01. 2018 15:00TJ Sokol TovačovT.J. Sokol Olomouc Neředín C3:10
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol TovačovTJ Postřelmov5:10
1527. 01. 2018 10:00TJ Chropyně BSK Kolšov10:4
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol JestřebíKST Město Albrechtice B10:8
1527. 01. 2018 11:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Olympia Bruntál10:5
1503. 02. 2018 10:00TJ Sokol Čechovice BTTC Pramet Šumperk B2:10
1503. 02. 2018 10:00Sportklub ŠtarnovKST Jeseník C10:3
1627. 01. 2018 17:00TJ Chropyně BTJ Postřelmov10:2
1627. 01. 2018 15:00TJ Sokol TovačovSK Kolšov10:4
1627. 01. 2018 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CKST Město Albrechtice B10:3
1627. 01. 2018 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Olympia Bruntál10:8
1603. 02. 2018 15:00Sportklub ŠtarnovTTC Pramet Šumperk B10:6
1603. 02. 2018 15:00TJ Sokol Čechovice BKST Jeseník C9:9
1724. 02. 2018 10:00TJ PostřelmovTJ Sokol Čechovice B10:7
1724. 02. 2018 10:00
Jedlí
SK KolšovSportklub Štarnov9:9
1724. 02. 2018 10:00TTC Pramet Šumperk BTJ Sokol Jestřebí10:2
1724. 02. 2018 10:00KST Jeseník CT.J. Sokol Olomouc Neředín C7:10
1724. 02. 2018 08:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Tovačov10:8
1724. 02. 2018 08:00TJ Olympia BruntálTJ Chropyně B5:10
1824. 02. 2018 15:00
Jedlí
SK KolšovTJ Sokol Čechovice B10:8
1824. 02. 2018 15:00TJ PostřelmovSportklub Štarnov10:3
1824. 02. 2018 15:00KST Jeseník CTJ Sokol Jestřebí10:5
1824. 02. 2018 15:00TTC Pramet Šumperk BT.J. Sokol Olomouc Neředín C10:2
1824. 02. 2018 14:00TJ Olympia BruntálTJ Sokol Tovačov2:10
1824. 02. 2018 14:00KST Město Albrechtice BTJ Chropyně B5:10
1910. 03. 2018 08:00KST Město Albrechtice BTJ Postřelmov2:10
1910. 03. 2018 08:00TJ Olympia BruntálSK Kolšov9:9
1910. 03. 2018 10:00TJ Sokol TovačovTTC Pramet Šumperk B9:9
1910. 03. 2018 10:00TJ Chropyně BKST Jeseník C10:7
1910. 03. 2018 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Čechovice B10:7
1910. 03. 2018 11:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CSportklub Štarnov10:3
2010. 03. 2018 14:00TJ Olympia BruntálTJ Postřelmov6:10
2010. 03. 2018 14:00KST Město Albrechtice BSK Kolšov10:4
2010. 03. 2018 17:00TJ Chropyně BTTC Pramet Šumperk B10:2
2010. 03. 2018 15:00TJ Sokol TovačovKST Jeseník C9:9
2010. 03. 2018 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Čechovice B9:9
2010. 03. 2018 15:00TJ Sokol JestřebíSportklub Štarnov10:4
2124. 03. 2018 10:00TJ PostřelmovTJ Sokol Jestřebí10:3
2124. 03. 2018 10:00
herna TJ Sokol Jedlí
SK KolšovT.J. Sokol Olomouc Neředín C10:5
2124. 03. 2018 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Tovačov9:9
2124. 03. 2018 10:00
Sudova 21, Olomouc
Sportklub ŠtarnovTJ Chropyně B10:8
2124. 03. 2018 10:00TTC Pramet Šumperk BKST Město Albrechtice B10:7
2124. 03. 2018 10:00KST Jeseník CTJ Olympia Bruntál10:5
2224. 03. 2018 15:00
herna TJ Sokol Jedlí
SK KolšovTJ Sokol Jestřebí10:7
2224. 03. 2018 15:00TJ PostřelmovT.J. Sokol Olomouc Neředín C9:9
2224. 03. 2018 15:00
Sudova 21, Olomouc
Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Tovačov10:8
2224. 03. 2018 15:00TJ Sokol Čechovice BTJ Chropyně B10:8
2224. 03. 2018 15:00KST Jeseník CKST Město Albrechtice B10:6
2224. 03. 2018 15:00TTC Pramet Šumperk BTJ Olympia Bruntál10:2

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS