Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1. třídy
106. 10. 2017 18:00Slavia Liberec ASKST Liberec O16:2
106. 10. 2017 19:30ST Frýdlant ASKST Liberec M9:9
106. 10. 2017 18:30TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Viktoria Dětřichov A10:8
106. 10. 2017 19:15TTC Liberec ATTC Hrádek nad Nisou A8:10
106. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Raspenava CSKST Liberec N15:3
213. 10. 2017 18:00SKST Liberec OSKST Liberec N6:12
213. 10. 2017 18:00TTC Hrádek nad Nisou ATJ Jiskra Raspenava C12:6
213. 10. 2017 18:00TJ Viktoria Dětřichov ATTC Liberec A6:12
213. 10. 2017 18:00SKST Liberec MTTC Preciosa Jablonné v Pod. A7:11
213. 10. 2017 18:00Slavia Liberec AST Frýdlant A8:10
320. 10. 2017 19:30ST Frýdlant ASKST Liberec O12:6
320. 10. 2017 18:30TTC Preciosa Jablonné v Pod. ASlavia Liberec A15:3
320. 10. 2017 19:15TTC Liberec ASKST Liberec M15:3
320. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Raspenava CTJ Viktoria Dětřichov A11:7
320. 10. 2017 18:00SKST Liberec NTTC Hrádek nad Nisou A11:7
403. 11. 2017 18:00SKST Liberec OTTC Hrádek nad Nisou A0:18
403. 11. 2017 18:00TJ Viktoria Dětřichov ASKST Liberec N10:8
403. 11. 2017 18:00SKST Liberec MTJ Jiskra Raspenava C6:12
403. 11. 2017 18:00Slavia Liberec ATTC Liberec A7:11
403. 11. 2017 19:30ST Frýdlant ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A9:9
510. 11. 2017 18:30TTC Preciosa Jablonné v Pod. ASKST Liberec O14:4
510. 11. 2017 19:15TTC Liberec AST Frýdlant A11:7
510. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Raspenava CSlavia Liberec A11:7
510. 11. 2017 18:00SKST Liberec NSKST Liberec M10:8
510. 11. 2017 18:00TTC Hrádek nad Nisou ATJ Viktoria Dětřichov A5:13
624. 11. 2017 18:00SKST Liberec OTJ Viktoria Dětřichov A5:13
624. 11. 2017 18:00SKST Liberec MTTC Hrádek nad Nisou A7:11
624. 11. 2017 18:00Slavia Liberec ASKST Liberec N6:12
624. 11. 2017 19:30ST Frýdlant ATJ Jiskra Raspenava C8:10
624. 11. 2017 18:30TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATTC Liberec A12:6
701. 12. 2017 19:15TTC Liberec ASKST Liberec O17:1
701. 12. 2017 18:00TJ Jiskra Raspenava CTTC Preciosa Jablonné v Pod. A14:4
701. 12. 2017 18:00SKST Liberec NST Frýdlant A12:6
701. 12. 2017 18:00TTC Hrádek nad Nisou ASlavia Liberec A14:4
701. 12. 2017 18:00TJ Viktoria Dětřichov ASKST Liberec M18:0
808. 12. 2017 18:00SKST Liberec OSKST Liberec M10:8
808. 12. 2017 18:00Slavia Liberec ATJ Viktoria Dětřichov A11:7
808. 12. 2017 19:30ST Frýdlant ATTC Hrádek nad Nisou A18:0
808. 12. 2017 18:30TTC Preciosa Jablonné v Pod. ASKST Liberec N13:5
808. 12. 2017 19:15TTC Liberec ATJ Jiskra Raspenava C11:7
915. 12. 2017 18:00TJ Jiskra Raspenava CSKST Liberec O11:7
915. 12. 2017 18:00SKST Liberec NTTC Liberec A5:13
915. 12. 2017 18:00TTC Hrádek nad Nisou ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A11:7
915. 12. 2017 18:00TJ Viktoria Dětřichov AST Frýdlant A10:8
915. 12. 2017 18:00SKST Liberec MSlavia Liberec A10:8
1012. 01. 2018 18:00SKST Liberec OSlavia Liberec A6:12
1012. 01. 2018 18:00SKST Liberec MST Frýdlant A10:8
1012. 01. 2018 18:00TJ Viktoria Dětřichov ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A6:12
1012. 01. 2018 18:00TTC Hrádek nad Nisou ATTC Liberec A4:14
1012. 01. 2018 18:00SKST Liberec NTJ Jiskra Raspenava C8:10
1129. 09. 2017 17:30
Hala SKST Liberec, Liberec, Pavlovice
SKST Liberec NSKST Liberec O10:8
1130. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Raspenava CTTC Hrádek nad Nisou A8:10
1119. 01. 2018 19:15TTC Liberec ATJ Viktoria Dětřichov A12:6
1119. 01. 2018 18:30TTC Preciosa Jablonné v Pod. ASKST Liberec M15:3
1119. 01. 2018 19:30ST Frýdlant ASlavia Liberec A9:9
1226. 01. 2018 18:00SKST Liberec OST Frýdlant A5:13
1202. 02. 2018 18:00Slavia Liberec ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A4:14
1226. 01. 2018 18:00SKST Liberec MTTC Liberec A5:13
1202. 03. 2018 18:00TJ Viktoria Dětřichov ATJ Jiskra Raspenava C8:10
1202. 02. 2018 18:00TTC Hrádek nad Nisou ASKST Liberec N14:4
1309. 02. 2018 18:00TTC Hrádek nad Nisou ASKST Liberec O17:1
1309. 02. 2018 18:00SKST Liberec NTJ Viktoria Dětřichov A9:9
1309. 02. 2018 18:00TJ Jiskra Raspenava CSKST Liberec M13:5
1309. 02. 2018 19:15TTC Liberec ASlavia Liberec A13:5
1309. 02. 2018 18:30TTC Preciosa Jablonné v Pod. AST Frýdlant A9:9
1416. 02. 2018 18:00SKST Liberec OTTC Preciosa Jablonné v Pod. A4:14
1402. 03. 2018 19:30ST Frýdlant ATTC Liberec A12:6
1416. 02. 2018 18:00Slavia Liberec ATJ Jiskra Raspenava C7:11
1415. 09. 2017 17:30
Hala SKST Liberec, Liberec, Pavlovice
SKST Liberec MSKST Liberec N6:12
1420. 02. 2018 18:30TJ Viktoria Dětřichov ATTC Hrádek nad Nisou A3:15
1523. 02. 2018 18:00TJ Viktoria Dětřichov ASKST Liberec O13:5
1523. 02. 2018 18:00TTC Hrádek nad Nisou ASKST Liberec M8:10
1523. 02. 2018 18:00SKST Liberec NSlavia Liberec A11:7
1522. 02. 2018 18:00TJ Jiskra Raspenava CST Frýdlant A9:9
1523. 02. 2018 19:15TTC Liberec ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A6:12
1609. 03. 2018 18:00SKST Liberec OTTC Liberec A0:18
1609. 03. 2018 18:30TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Jiskra Raspenava C13:5
1609. 03. 2018 19:30ST Frýdlant ASKST Liberec N8:10
1609. 03. 2018 18:00Slavia Liberec ATTC Hrádek nad Nisou A8:10
1609. 03. 2018 18:00
Hala SKST Liberec
SKST Liberec MTJ Viktoria Dětřichov A9:9
1711. 10. 2017 18:30
Hala SKST Liberec, Liberec-Pavlovice
SKST Liberec MSKST Liberec O8:10
1716. 03. 2018 18:00TJ Viktoria Dětřichov ASlavia Liberec A12:6
1716. 03. 2018 18:00TTC Hrádek nad Nisou AST Frýdlant A14:4
1722. 03. 2018 18:00
Tělocvična ZŠ Jablonné
SKST Liberec NTTC Preciosa Jablonné v Pod. A2:16
1716. 03. 2018 18:00TJ Jiskra Raspenava CTTC Liberec A16:2
1823. 03. 2018 18:00SKST Liberec OTJ Jiskra Raspenava C6:12
1823. 03. 2018 19:15TTC Liberec ASKST Liberec N18:0wo
1823. 03. 2018 18:30TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATTC Hrádek nad Nisou A12:6
1815. 03. 2018 18:00ST Frýdlant ATJ Viktoria Dětřichov A9:9
1823. 03. 2018 18:00Slavia Liberec ASKST Liberec M8:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy