Výsledky
1. liga mužů
115. 09. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha BSKST Warmnis Liberec B
115. 09. 2018 14:00TJ Nový JičínST EUROMASTER Kolín
115. 09. 2018 14:00TTC Siko OrlováTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA
115. 09. 2018 15:00DTJ Hradec Králové BTTC Moravská Slavia Brno
115. 09. 2018 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Agrotec Hustopeče
115. 09. 2018 14:00TTC Elizza PrahaSKST Baník Havířov B
115. 09. 2018 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TJ Ostrava KST B
216. 09. 2018 10:00TJ Nový JičínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA
216. 09. 2018 10:00TTC Siko OrlováST EUROMASTER Kolín
216. 09. 2018 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Agrotec Hustopeče
216. 09. 2018 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTTC Moravská Slavia Brno
216. 09. 2018 10:00TTC Elizza PrahaTJ Ostrava KST B
216. 09. 2018 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.SKST Baník Havířov B
329. 09. 2018 15:00SKST Baník Havířov BTJ Ostrava KST B
329. 09. 2018 15:00TTC Moravská Slavia BrnoTTC Elizza Praha
329. 09. 2018 15:00TJ Agrotec HustopečeSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.
329. 09. 2018 15:00ST EUROMASTER KolínDTJ Hradec Králové B
329. 09. 2018 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDAKST SK US Steinerová Choceň z.s
329. 09. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Nový Jičín
329. 09. 2018 15:00SKST Warmnis Liberec BTTC Siko Orlová
430. 09. 2018 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.
430. 09. 2018 10:00TJ Agrotec HustopečeTTC Elizza Praha
430. 09. 2018 10:00ST EUROMASTER KolínKST SK US Steinerová Choceň z.s
430. 09. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDADTJ Hradec Králové B
430. 09. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTTC Siko Orlová
430. 09. 2018 10:00SKST Warmnis Liberec BTJ Nový Jičín
513. 10. 2018 14:00TJ Nový JičínTTC Siko Orlová
513. 10. 2018 15:00DTJ Hradec Králové BSF SKK EL Niňo Praha B
513. 10. 2018 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSKST Warmnis Liberec B
513. 10. 2018 14:00TTC Elizza PrahaST EUROMASTER Kolín
513. 10. 2018 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA
513. 10. 2018 15:00SKST Baník Havířov BTTC Moravská Slavia Brno
513. 10. 2018 15:00TJ Ostrava KST BTJ Agrotec Hustopeče
614. 10. 2018 10:00DTJ Hradec Králové BSKST Warmnis Liberec B
614. 10. 2018 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSF SKK EL Niňo Praha B
614. 10. 2018 10:00TTC Elizza PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA
614. 10. 2018 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.ST EUROMASTER Kolín
614. 10. 2018 10:00SKST Baník Havířov BTJ Agrotec Hustopeče
614. 10. 2018 10:00TJ Ostrava KST BTTC Moravská Slavia Brno
727. 10. 2018 15:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Agrotec Hustopeče
727. 10. 2018 15:00ST EUROMASTER KolínSKST Baník Havířov B
727. 10. 2018 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATJ Ostrava KST B
727. 10. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha BTTC Elizza Praha
727. 10. 2018 15:00SKST Warmnis Liberec BSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.
727. 10. 2018 14:00TJ Nový JičínDTJ Hradec Králové B
727. 10. 2018 14:00TTC Siko OrlováKST SK US Steinerová Choceň z.s
828. 10. 2018 10:00ST EUROMASTER KolínTJ Ostrava KST B
828. 10. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDASKST Baník Havířov B
828. 10. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha BSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.
828. 10. 2018 10:00SKST Warmnis Liberec BTTC Elizza Praha
828. 10. 2018 10:00TJ Nový JičínKST SK US Steinerová Choceň z.s
828. 10. 2018 10:00TTC Siko OrlováDTJ Hradec Králové B
910. 11. 2018 15:00DTJ Hradec Králové BKST SK US Steinerová Choceň z.s
910. 11. 2018 14:00TTC Elizza PrahaTJ Nový Jičín
910. 11. 2018 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TTC Siko Orlová
910. 11. 2018 15:00SKST Baník Havířov BSF SKK EL Niňo Praha B
910. 11. 2018 15:00TJ Ostrava KST BSKST Warmnis Liberec B
910. 11. 2018 15:00TTC Moravská Slavia BrnoST EUROMASTER Kolín
910. 11. 2018 15:00TJ Agrotec HustopečeTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA
1011. 11. 2018 10:00TTC Elizza PrahaTTC Siko Orlová
1011. 11. 2018 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TJ Nový Jičín
1011. 11. 2018 10:00SKST Baník Havířov BSKST Warmnis Liberec B
1011. 11. 2018 10:00TJ Ostrava KST BSF SKK EL Niňo Praha B
1011. 11. 2018 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA
1011. 11. 2018 10:00TJ Agrotec HustopečeST EUROMASTER Kolín
1124. 11. 2018 15:00ST EUROMASTER KolínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA
1124. 11. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha BTTC Moravská Slavia Brno
1124. 11. 2018 15:00SKST Warmnis Liberec BTJ Agrotec Hustopeče
1124. 11. 2018 14:00TJ Nový JičínSKST Baník Havířov B
1124. 11. 2018 14:00TTC Siko OrlováTJ Ostrava KST B
1124. 11. 2018 15:00DTJ Hradec Králové BTTC Elizza Praha
1124. 11. 2018 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.
1225. 11. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Agrotec Hustopeče
1225. 11. 2018 10:00SKST Warmnis Liberec BTTC Moravská Slavia Brno
1225. 11. 2018 10:00TJ Nový JičínTJ Ostrava KST B
1225. 11. 2018 10:00TTC Siko OrlováSKST Baník Havířov B
1225. 11. 2018 10:00DTJ Hradec Králové BSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.
1225. 11. 2018 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTTC Elizza Praha
1308. 12. 2018 14:00TTC Elizza PrahaSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.
1308. 12. 2018 15:00SKST Baník Havířov BDTJ Hradec Králové B
1308. 12. 2018 15:00TJ Ostrava KST BKST SK US Steinerová Choceň z.s
1308. 12. 2018 15:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Nový Jičín
1308. 12. 2018 15:00TJ Agrotec HustopečeTTC Siko Orlová
1308. 12. 2018 15:00ST EUROMASTER KolínSF SKK EL Niňo Praha B
1308. 12. 2018 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDASKST Warmnis Liberec B
1409. 12. 2018 10:00SKST Baník Havířov BKST SK US Steinerová Choceň z.s
1409. 12. 2018 10:00TJ Ostrava KST BDTJ Hradec Králové B
1409. 12. 2018 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTTC Siko Orlová
1409. 12. 2018 10:00TJ Agrotec HustopečeTJ Nový Jičín
1409. 12. 2018 10:00ST EUROMASTER KolínSKST Warmnis Liberec B
1409. 12. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDASF SKK EL Niňo Praha B
1512. 01. 2019 16:00SKST Warmnis Liberec BSF SKK EL Niňo Praha B
1512. 01. 2019 15:00ST EUROMASTER KolínTJ Nový Jičín
1512. 01. 2019 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATTC Siko Orlová
1512. 01. 2019 15:00TTC Moravská Slavia BrnoDTJ Hradec Králové B
1512. 01. 2019 15:00TJ Agrotec HustopečeKST SK US Steinerová Choceň z.s
1512. 01. 2019 15:00SKST Baník Havířov BTTC Elizza Praha
1512. 01. 2019 15:00TJ Ostrava KST BSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.
1613. 01. 2019 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATJ Nový Jičín
1613. 01. 2019 10:00ST EUROMASTER KolínTTC Siko Orlová
1613. 01. 2019 10:00TJ Agrotec HustopečeDTJ Hradec Králové B
1613. 01. 2019 10:00TTC Moravská Slavia BrnoKST SK US Steinerová Choceň z.s
1613. 01. 2019 10:00TJ Ostrava KST BTTC Elizza Praha
1613. 01. 2019 10:00SKST Baník Havířov BSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.
1726. 01. 2019 15:00TJ Ostrava KST BSKST Baník Havířov B
1726. 01. 2019 14:00TTC Elizza PrahaTTC Moravská Slavia Brno
1726. 01. 2019 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TJ Agrotec Hustopeče
1726. 01. 2019 15:00DTJ Hradec Králové BST EUROMASTER Kolín
1726. 01. 2019 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA
1726. 01. 2019 14:00TJ Nový JičínSF SKK EL Niňo Praha B
1726. 01. 2019 14:00TTC Siko OrlováSKST Warmnis Liberec B
1827. 01. 2019 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TTC Moravská Slavia Brno
1827. 01. 2019 10:00TTC Elizza PrahaTJ Agrotec Hustopeče
1827. 01. 2019 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sST EUROMASTER Kolín
1827. 01. 2019 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA
1827. 01. 2019 10:00TTC Siko OrlováSF SKK EL Niňo Praha B
1827. 01. 2019 10:00TJ Nový JičínSKST Warmnis Liberec B
1909. 02. 2019 14:00TTC Siko OrlováTJ Nový Jičín
1909. 02. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha BDTJ Hradec Králové B
1909. 02. 2019 15:00SKST Warmnis Liberec BKST SK US Steinerová Choceň z.s
1909. 02. 2019 15:00ST EUROMASTER KolínTTC Elizza Praha
1909. 02. 2019 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDASportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.
1909. 02. 2019 15:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Baník Havířov B
1909. 02. 2019 15:00TJ Agrotec HustopečeTJ Ostrava KST B
2010. 02. 2019 10:00SKST Warmnis Liberec BDTJ Hradec Králové B
2010. 02. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha BKST SK US Steinerová Choceň z.s
2010. 02. 2019 11:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATTC Elizza Praha
2010. 02. 2019 10:00ST EUROMASTER KolínSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.
2010. 02. 2019 10:00TJ Agrotec HustopečeSKST Baník Havířov B
2010. 02. 2019 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Ostrava KST B
2123. 02. 2019 15:00TJ Agrotec HustopečeTTC Moravská Slavia Brno
2123. 02. 2019 15:00SKST Baník Havířov BST EUROMASTER Kolín
2123. 02. 2019 15:00TJ Ostrava KST BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA
2123. 02. 2019 14:00TTC Elizza PrahaSF SKK EL Niňo Praha B
2123. 02. 2019 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.SKST Warmnis Liberec B
2123. 02. 2019 15:00DTJ Hradec Králové BTJ Nový Jičín
2123. 02. 2019 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTTC Siko Orlová
2224. 02. 2019 10:00TJ Ostrava KST BST EUROMASTER Kolín
2224. 02. 2019 10:00SKST Baník Havířov BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA
2224. 02. 2019 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.SF SKK EL Niňo Praha B
2224. 02. 2019 10:00TTC Elizza PrahaSKST Warmnis Liberec B
2224. 02. 2019 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Nový Jičín
2224. 02. 2019 10:00DTJ Hradec Králové BTTC Siko Orlová
2309. 03. 2019 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sDTJ Hradec Králové B
2309. 03. 2019 14:00TJ Nový JičínTTC Elizza Praha
2309. 03. 2019 14:00TTC Siko OrlováSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.
2309. 03. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha BSKST Baník Havířov B
2309. 03. 2019 15:00SKST Warmnis Liberec BTJ Ostrava KST B
2309. 03. 2019 15:00ST EUROMASTER KolínTTC Moravská Slavia Brno
2309. 03. 2019 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATJ Agrotec Hustopeče
2410. 03. 2019 10:00TTC Siko OrlováTTC Elizza Praha
2410. 03. 2019 10:00TJ Nový JičínSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.
2410. 03. 2019 10:00SKST Warmnis Liberec BSKST Baník Havířov B
2410. 03. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Ostrava KST B
2410. 03. 2019 11:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATTC Moravská Slavia Brno
2410. 03. 2019 10:00ST EUROMASTER KolínTJ Agrotec Hustopeče
2523. 03. 2019 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDAST EUROMASTER Kolín
2523. 03. 2019 15:00TTC Moravská Slavia BrnoSF SKK EL Niňo Praha B
2523. 03. 2019 15:00TJ Agrotec HustopečeSKST Warmnis Liberec B
2523. 03. 2019 15:00SKST Baník Havířov BTJ Nový Jičín
2523. 03. 2019 15:00TJ Ostrava KST BTTC Siko Orlová
2523. 03. 2019 14:00TTC Elizza PrahaDTJ Hradec Králové B
2523. 03. 2019 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.KST SK US Steinerová Choceň z.s
2624. 03. 2019 10:00TJ Agrotec HustopečeSF SKK EL Niňo Praha B
2624. 03. 2019 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Warmnis Liberec B
2624. 03. 2019 10:00TJ Ostrava KST BTJ Nový Jičín
2624. 03. 2019 10:00SKST Baník Havířov BTTC Siko Orlová
2624. 03. 2019 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.DTJ Hradec Králové B
2624. 03. 2019 10:00TTC Elizza PrahaKST SK US Steinerová Choceň z.s
2706. 04. 2019 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TTC Elizza Praha
2706. 04. 2019 15:00DTJ Hradec Králové BSKST Baník Havířov B
2706. 04. 2019 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Ostrava KST B
2706. 04. 2019 14:00TJ Nový JičínTTC Moravská Slavia Brno
2706. 04. 2019 14:00TTC Siko OrlováTJ Agrotec Hustopeče
2706. 04. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha BST EUROMASTER Kolín
2706. 04. 2019 15:00SKST Warmnis Liberec BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA
2807. 04. 2019 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSKST Baník Havířov B
2807. 04. 2019 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Ostrava KST B
2807. 04. 2019 10:00TTC Siko OrlováTTC Moravská Slavia Brno
2807. 04. 2019 10:00TJ Nový JičínTJ Agrotec Hustopeče
2807. 04. 2019 10:00SKST Warmnis Liberec BST EUROMASTER Kolín
2807. 04. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline