Výsledky
1. liga mužů
115. 09. 2017 18:00SKST Baník Havířov BTJ Ostrava KST B10:4 V: Jalůvka Jaroslav
116. 09. 2017 14:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexTJ Agrotec Hustopeče10:4 V: Jamný Pavel
115. 09. 2017 18:30
v herně TTC MS Brno
TTC Moravská Slavia BrnoKST SK US Steinerová Choceň z.s10:7 V: Janda Roman
102. 09. 2017 14:00
v herně DTJ Hradec Králové
DTJ Hradec Králové BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA9:9 V: Tomanec Jan
116. 09. 2017 15:00TTC Elizza Praha BSKST Warmnis Liberec B2:10 V: Votípka Emanuel
114. 09. 2017 18:00SF SKK EL Niňo Praha CAC Sparta Praha7:10 V: Slavata Josef
116. 09. 2017 14:00TJ Ostrava KST BTTC Siko Orlová10:1 V: Svobodová Vlasta
117. 09. 2017 10:00TTC Siko OrlováSKST Baník Havířov B5:10 V: Svobodová Vlasta
229. 09. 2017 18:00SKST Baník Havířov BSF SKK EL Niňo Praha C10:6 V: Jalůvka Lumír
230. 09. 2017 17:00TJ Ostrava KST BAC Sparta Praha10:3 V: Petr Radim
230. 09. 2017 14:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexTTC Elizza Praha B10:2 V: Jamný Pavel
230. 09. 2017 15:00TJ Agrotec HustopečeSKST Warmnis Liberec B10:3 V: Halasová Anna
230. 09. 2017 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:7 V: Příhoda Tomáš
230. 09. 2017 16:30TTC Moravská Slavia BrnoDTJ Hradec Králové B10:6 V: Harna Tomáš
229. 09. 2017 17:00TTC Siko OrlováAC Sparta Praha10:6 V: Valenta Miloslav
301. 10. 2017 10:00SKST Baník Havířov BAC Sparta Praha10:4 V: Jalůvka Lumír
301. 10. 2017 10:00TJ Ostrava KST BSF SKK EL Niňo Praha C10:2 V: Petr Radim
301. 10. 2017 10:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexSKST Warmnis Liberec B10:4 V: Jamný Pavel
301. 10. 2017 10:00TJ Agrotec HustopečeTTC Elizza Praha B10:8 V: Janda Roman
301. 10. 2017 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sDTJ Hradec Králové B10:4 V: Schejbal Josef
301. 10. 2017 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:4 V: Harna Tomáš
330. 09. 2017 12:00TTC Siko OrlováSF SKK EL Niňo Praha C10:5 V: Valenta Miloslav
414. 10. 2017 15:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA2:10 V: Haralík Stanislav
414. 10. 2017 15:00AC Sparta PrahaDTJ Hradec Králové B4:10 V: Hrdý Jiří
414. 10. 2017 15:00TTC Elizza Praha BKST SK US Steinerová Choceň z.s9:9 V: Slobodzianová Petra
414. 10. 2017 15:00SKST Warmnis Liberec BTTC Moravská Slavia Brno8:10 V: Zahradník Petr
413. 10. 2017 18:00SKST Baník Havířov BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex1:10 V: Valenta Miloslav
413. 10. 2017 18:00TJ Ostrava KST BTJ Agrotec Hustopeče10:3 V: Jašek Milan
414. 10. 2017 14:00TTC Siko OrlováSKST Mart Hodonín - Stavoimpex7:10 V: Svobodová Vlasta
515. 10. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha CDTJ Hradec Králové B10:8 V: Haralík Stanislav
515. 10. 2017 10:00AC Sparta PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:8 V: Hrdý Jiří
515. 10. 2017 10:00TTC Elizza Praha BTTC Moravská Slavia Brno3:10 V: Slobodzianová Petra
515. 10. 2017 10:00SKST Warmnis Liberec BKST SK US Steinerová Choceň z.s4:10 V: Zahradník Petr
514. 10. 2017 15:00SKST Baník Havířov BTJ Agrotec Hustopeče10:5 V: Valenta Miloslav
515. 10. 2017 10:00TJ Ostrava KST BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex7:10 V: Jašek Milan
515. 10. 2017 10:00TTC Siko OrlováTJ Agrotec Hustopeče10:6 V: Svobodová Vlasta
628. 10. 2017 14:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexSF SKK EL Niňo Praha C10:2 V: Šural Václav
628. 10. 2017 15:00TJ Agrotec HustopečeAC Sparta Praha10:7 V: Šafařík Roman
627. 10. 2017 18:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSKST Baník Havířov B10:4 V: Schejbal Josef
629. 10. 2017 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Ostrava KST B9:9 V: Dospíšil Jiří
628. 10. 2017 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATTC Elizza Praha B7:10 V: Tomanec Jan
628. 10. 2017 10:30DTJ Hradec Králové BSKST Warmnis Liberec B10:6 V: Sedláček Petr
629. 10. 2017 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTTC Siko Orlová9:9 V: Schejbal Josef
729. 10. 2017 10:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexAC Sparta Praha10:3 V: Šural Václav
729. 10. 2017 10:00TJ Agrotec HustopečeSF SKK EL Niňo Praha C10:5 V: Halas Pavel
728. 10. 2017 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Ostrava KST B7:10 V: Schejbal Josef
728. 10. 2017 15:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Baník Havířov B9:9 V: Dospíšil Jiří
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDASKST Warmnis Liberec B10:5 V: Tomanec Jan
729. 10. 2017 10:00DTJ Hradec Králové BTTC Elizza Praha B10:7 V: Sedláček Petr
727. 10. 2017 18:00TTC Moravská Slavia BrnoTTC Siko Orlová7:10 V: Dospíšil Jiří
809. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha CTTC Elizza Praha B2:10 V: Vondrová Iva
811. 11. 2017 15:00AC Sparta PrahaSKST Warmnis Liberec B10:8
AK ČAST
V: Slavata Josef
811. 11. 2017 15:00SKST Baník Havířov BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:3 V: Petr Radim
811. 11. 2017 10:00TJ Ostrava KST BDTJ Hradec Králové B7:10 V: Jalůvka Jaroslav
811. 11. 2017 14:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexKST SK US Steinerová Choceň z.s10:7 V: Karasová Lenka
811. 11. 2017 15:00TJ Agrotec HustopečeTTC Moravská Slavia Brno4:10 V: Juřík Miroslav
810. 11. 2017 18:00TTC Siko OrlováTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA8:10 V: Lesník Vladimír
912. 11. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha CSKST Warmnis Liberec B8:10 V: Vondrová Iva
912. 11. 2017 10:00AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha B8:10
AK ČAST
V: Slavata Josef
912. 11. 2017 10:00SKST Baník Havířov BDTJ Hradec Králové B9:9 V: Petr Radim
912. 11. 2017 10:00TJ Ostrava KST BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:7 V: Jalůvka Jaroslav
912. 11. 2017 10:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexTTC Moravská Slavia Brno10:5 V: Karasová Lenka
912. 11. 2017 10:00TJ Agrotec HustopečeKST SK US Steinerová Choceň z.s8:10 V: Juřík Miroslav
911. 11. 2017 15:30TTC Siko OrlováDTJ Hradec Králové B5:10 V: Lesník Vladimír
1025. 11. 2017 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSF SKK EL Niňo Praha C10:4 V: Schejbal Josef
1025. 11. 2017 15:00TTC Moravská Slavia BrnoAC Sparta Praha10:3 V: Rampula Miroslav
1025. 11. 2017 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDASKST Mart Hodonín - Stavoimpex1:10 V: Šlechta Roman
1025. 11. 2017 16:00DTJ Hradec Králové BTJ Agrotec Hustopeče10:4 V: Tomanec Jan
1026. 11. 2017 10:00TTC Elizza Praha BSKST Baník Havířov B9:9 V: Blažek Jan
1026. 11. 2017 10:00SKST Warmnis Liberec BTJ Ostrava KST B8:10 V: Vrabec Jakub
1024. 11. 2017 18:00SKST Warmnis Liberec BTTC Siko Orlová10:2 V: Vrabec Jakub
1126. 11. 2017 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sAC Sparta Praha9:9 V: Schejbal Josef
1126. 11. 2017 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSF SKK EL Niňo Praha C10:1 V: Ostrý Jan
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATJ Agrotec Hustopeče9:9 V: Šlechta Roman
1126. 11. 2017 10:00DTJ Hradec Králové BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex9:9 V: Tomanec Jan
1117. 11. 2017 12:30TTC Elizza Praha BTJ Ostrava KST B10:7 V: Blažek Jan
1125. 11. 2017 15:00SKST Warmnis Liberec BSKST Baník Havířov B10:5 V: Louda Václav
1125. 11. 2017 15:00TTC Elizza Praha BTTC Siko Orlová10:4 V: Blažek Jan
1206. 12. 2017 18:30TJ Ostrava KST BSKST Baník Havířov B10:6 V: Jalůvka Lumír
1209. 12. 2017 15:00TJ Agrotec HustopečeSKST Mart Hodonín - Stavoimpex3:10 V: Halasová Anna
1209. 12. 2017 15:00
v herně KST SK US St. Choceň
KST SK US Steinerová Choceň z.sTTC Moravská Slavia Brno10:3 V: Janda Roman
1202. 12. 2017 11:00
v herně TJ Sokol PP Hradec Králové 2
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDADTJ Hradec Králové B8:10 V: Sedláček Petr
1209. 12. 2017 15:00SKST Warmnis Liberec BTTC Elizza Praha B5:10 V: Varcl Jan
1209. 12. 2017 15:00AC Sparta PrahaSF SKK EL Niňo Praha C3:10 V: Hrdý Jiří
1209. 12. 2017 15:30TTC Siko OrlováTJ Ostrava KST B1:10 V: Lesník Vladimír
1210. 12. 2017 10:00SKST Baník Havířov BTTC Siko Orlová10:7 V: Olbricht Jiří
1312. 01. 2018 18:00SF SKK EL Niňo Praha CSKST Baník Havířov B4:10 V: Vondrová Iva
1313. 01. 2018 15:00AC Sparta PrahaTJ Ostrava KST B6:10 V: Hrdý Jiří
1313. 01. 2018 12:30TTC Elizza Praha BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex3:10 V: Slobodzianová Petra
1313. 01. 2018 15:00SKST Warmnis Liberec BTJ Agrotec Hustopeče10:8 V: Veselka Jiří
1313. 01. 2018 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAKST SK US Steinerová Choceň z.s4:10 V: Tomanec Jan
1313. 01. 2018 15:00DTJ Hradec Králové BTTC Moravská Slavia Brno4:10 V: Bouček Stanislav
1312. 01. 2018 18:00AC Sparta PrahaTTC Siko Orlová10:6 V: Hrdý Jiří
1414. 01. 2018 10:00AC Sparta PrahaSKST Baník Havířov B6:10 V: Hrdý Jiří
1414. 01. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Ostrava KST B6:10 V: Vondrová Iva
1414. 01. 2018 10:00SKST Warmnis Liberec BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex7:10 V: Veselka Jiří
1414. 01. 2018 10:00TTC Elizza Praha BTJ Agrotec Hustopeče10:5 V: Slobodzianová Petra
1414. 01. 2018 10:00DTJ Hradec Králové BKST SK US Steinerová Choceň z.s9:9 V: Bouček Stanislav
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATTC Moravská Slavia Brno10:6 V: Tomanec Jan
1413. 01. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Siko Orlová10:1 V: Vondrová Iva
1527. 01. 2018 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDASF SKK EL Niňo Praha C10:6 V: Bouček Stanislav
1527. 01. 2018 16:00DTJ Hradec Králové BAC Sparta Praha10:3 V: Tomanec Jan
1527. 01. 2018 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTTC Elizza Praha B5:10 V: Sedláček Petr
1527. 01. 2018 16:30TTC Moravská Slavia BrnoSKST Warmnis Liberec B10:8 V: Harna Tomáš
1526. 01. 2018 18:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexSKST Baník Havířov B10:2 V: Juřík Miroslav
1510. 12. 2017 17:00TJ Agrotec HustopečeTJ Ostrava KST B10:6 V: Halas Pavel
1527. 01. 2018 14:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexTTC Siko Orlová10:0 V: Juřík Miroslav
1628. 01. 2018 10:00DTJ Hradec Králové BSF SKK EL Niňo Praha C10:6 V: Tomanec Jan
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAAC Sparta Praha10:5 V: Bouček Stanislav
1628. 01. 2018 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTTC Elizza Praha B10:8 V: Ostrý Jan
1628. 01. 2018 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSKST Warmnis Liberec B10:2 V: Sedláček Petr
1621. 01. 2018 17:00TJ Agrotec HustopečeSKST Baník Havířov B7:10 V: Halas Pavel
1628. 01. 2018 10:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexTJ Ostrava KST B10:0wo V: Juřík Miroslav
1628. 01. 2018 15:00TJ Agrotec HustopečeTTC Siko Orlová10:0 V: Halas Pavel
1724. 02. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha CSKST Mart Hodonín - Stavoimpex6:10 V: Votípka Emanuel
1724. 02. 2018 15:00AC Sparta PrahaTJ Agrotec Hustopeče4:10 V: Slavata Josef
1723. 02. 2018 18:00SKST Baník Havířov BKST SK US Steinerová Choceň z.s10:7 V: Jalůvka Jaroslav
1723. 02. 2018 18:00TJ Ostrava KST BTTC Moravská Slavia Brno4:10 V: Jašek Milan
1724. 02. 2018 15:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:2 V: Slobodzianová Petra
1724. 02. 2018 12:00SKST Warmnis Liberec BDTJ Hradec Králové B7:10 V: Žid Jaromír
1724. 02. 2018 15:30TTC Siko OrlováKST SK US Steinerová Choceň z.s1:10 V: Valenta Miloslav
1825. 02. 2018 10:00AC Sparta PrahaSKST Mart Hodonín - Stavoimpex9:9 V: Slavata Josef
1825. 02. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Agrotec Hustopeče3:10 V: Votípka Emanuel
1825. 02. 2018 10:00TJ Ostrava KST BKST SK US Steinerová Choceň z.s3:10 V: Olbricht Jiří
1824. 02. 2018 15:00SKST Baník Havířov BTTC Moravská Slavia Brno6:10 V: Jalůvka Jaroslav
1825. 02. 2018 10:00SKST Warmnis Liberec BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:4 V: Žid Jaromír
1825. 02. 2018 10:00TTC Elizza Praha BDTJ Hradec Králové B10:3 V: Slobodzianová Petra
1825. 02. 2018 10:00TTC Siko OrlováTTC Moravská Slavia Brno10:8 V: Valenta Miloslav
1910. 03. 2018 15:00TTC Elizza Praha BSF SKK EL Niňo Praha C10:5 V: Haralík Stanislav
1910. 03. 2018 11:00SKST Warmnis Liberec BAC Sparta Praha10:3 V: Kaněra Jan
1910. 03. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDASKST Baník Havířov B5:10 V: Šlechta Roman
1910. 03. 2018 15:00DTJ Hradec Králové BTJ Ostrava KST B10:4 V: Tomanec Jan
1910. 03. 2018 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSKST Mart Hodonín - Stavoimpex10:4 V: Schejbal Josef
1910. 03. 2018 16:30TTC Moravská Slavia BrnoTJ Agrotec Hustopeče10:7 V: Halasová Anna
1910. 03. 2018 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATTC Siko Orlová10:3 V: Šlechta Roman
2011. 03. 2018 10:00SKST Warmnis Liberec BSF SKK EL Niňo Praha C9:9 V: Zahradník Petr
2011. 03. 2018 10:00TTC Elizza Praha BAC Sparta Praha10:7 V: Haralík Stanislav
2009. 03. 2018 18:00DTJ Hradec Králové BSKST Baník Havířov B10:7 V: Tomanec Jan
2009. 03. 2018 19:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATJ Ostrava KST B8:10 V: Sedloň Josef
2011. 03. 2018 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Mart Hodonín - Stavoimpex8:10 V: Halasová Anna
2011. 03. 2018 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Agrotec Hustopeče10:5 V: Schejbal Josef
2011. 03. 2018 10:00DTJ Hradec Králové BTTC Siko Orlová10:3 V: Tomanec Jan
2124. 03. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha CKST SK US Steinerová Choceň z.s5:10 V: Hrdý Jiří
2124. 03. 2018 15:00AC Sparta PrahaTTC Moravská Slavia Brno7:10 V: Slavata Josef
2124. 03. 2018 14:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:2 V: Juřík Miroslav
2124. 03. 2018 15:00TJ Agrotec HustopečeDTJ Hradec Králové B10:6 V: Dospíšil Jiří
2124. 03. 2018 15:00SKST Baník Havířov BTTC Elizza Praha B7:10 V: Lesník Vladimír
2125. 03. 2018 10:00TJ Ostrava KST BSKST Warmnis Liberec B10:3 V: Manda Zdeněk
2124. 03. 2018 15:30TTC Siko OrlováSKST Warmnis Liberec B10:5 V: Petr Radim
2225. 03. 2018 10:00AC Sparta PrahaKST SK US Steinerová Choceň z.s5:10 V: Slavata Josef
2225. 03. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Moravská Slavia Brno2:10 V: Hrdý Jiří
2225. 03. 2018 10:00TJ Agrotec HustopečeTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:3 V: Dospíšil Jiří
2225. 03. 2018 10:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexDTJ Hradec Králové B10:5 V: Juřík Miroslav
2223. 03. 2018 18:00TJ Ostrava KST BTTC Elizza Praha B6:10 V: Manda Zdeněk
2223. 03. 2018 18:00SKST Baník Havířov BSKST Warmnis Liberec B10:2 V: Lesník Vladimír
2225. 03. 2018 10:00TTC Siko OrlováTTC Elizza Praha B10:2 V: Petr Radim

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline