Výsledky
2. liga mužů skupina A
116. 09. 2017 15:00TTC LitoměřiceTTC Bělá pod Bezdězem10:3 V: Nedbal Václav
116. 09. 2017 15:00SKST Liberec CTatran KRPA Hostinné3:10 V: Varcl Jan
116. 09. 2017 16:00TJ Lokomotiva VršoviceSF SKK EL Niňo Praha D8:10 V: Blažek Jan
116. 09. 2017 15:00TJ Sokol Michle PrahaST EUROMASTER Kolín5:10 V: Fuček Miloslav
116. 09. 2017 15:00
hala při ZŠ, Česká 39/1, Františkovy Lázně
SKST ChebTJ Sokol Bor Eissmann10:8 V: Volf Oldřich
116. 09. 2017 15:00TJ Tatran SedlčanySK Pedagog ČB10:6 V: Homolka Rudolf
230. 09. 2017 15:00TTC LitoměřiceTJ Tatran Sedlčany8:10 V: Sekyra Jiří
230. 09. 2017 15:00TTC Bělá pod BezdězemSK Pedagog ČB7:10 V: dohoda
230. 09. 2017 15:00SKST Liberec CSKST Cheb9:9 V: Zahradník Petr
230. 09. 2017 15:00Tatran KRPA HostinnéTJ Sokol Bor Eissmann10:0 V: Plecháč Jiří
230. 09. 2017 15:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Sokol Michle Praha9:9 V: Slavata Josef
230. 09. 2017 16:30SF SKK EL Niňo Praha DST EUROMASTER Kolín0:10 V: Votípka Emanuel
301. 10. 2017 10:00TTC LitoměřiceSK Pedagog ČB10:4 V: Sekyra Jiří
301. 10. 2017 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Tatran Sedlčany10:5 V: Dvořák Karel
301. 10. 2017 10:00SKST Liberec CTJ Sokol Bor Eissmann10:7 V: Zahradník Petr
301. 10. 2017 10:00Tatran KRPA HostinnéSKST Cheb7:10 V: Plecháč Jiří
301. 10. 2017 10:00TJ Lokomotiva VršoviceST EUROMASTER Kolín1:10 V: Slavata Josef
301. 10. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Sokol Michle Praha9:9 V: Votípka Emanuel
414. 10. 2017 15:00TJ Tatran SedlčanyTJ Sokol Michle Praha9:9 V: Homolka Rudolf
414. 10. 2017 13:30SK Pedagog ČBST EUROMASTER Kolín4:10 V: Řežáb Miroslav
414. 10. 2017 15:00SKST ChebTJ Lokomotiva Vršovice10:0 V: Haluška Pavel
414. 10. 2017 15:00TJ Sokol Bor EissmannSF SKK EL Niňo Praha D10:5 V: Pour Pavel
414. 10. 2017 15:00TTC LitoměřiceSKST Liberec C10:4 V: Sekyra Jiří
414. 10. 2017 15:00TTC Bělá pod BezdězemTatran KRPA Hostinné4:10 V: Dvořák Karel
515. 10. 2017 10:00TJ Tatran SedlčanyST EUROMASTER Kolín7:10 V: Homolka Rudolf
515. 10. 2017 10:00SK Pedagog ČBTJ Sokol Michle Praha10:0 V: Řežáb Miroslav
513. 10. 2017 18:30
sportovní hala při ZŠ, Česká 39/1 Františkovy Lázně
SKST ChebSF SKK EL Niňo Praha D10:1 V: Haluška Pavel
515. 10. 2017 10:00TJ Sokol Bor EissmannTJ Lokomotiva Vršovice10:2 V: Pour Pavel
515. 10. 2017 10:00TTC LitoměřiceTatran KRPA Hostinné10:5 V: Sekyra Jiří
515. 10. 2017 10:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Liberec C10:5 V: Dvořák Karel
628. 10. 2017 14:30SKST Liberec CTJ Tatran Sedlčany6:10 V: Varcl Jan
628. 10. 2017 15:00Tatran KRPA HostinnéSK Pedagog ČB10:3 V: Plecháč Jiří
628. 10. 2017 15:00TJ Lokomotiva VršoviceTTC Litoměřice4:10 V: Blažek Jan
628. 10. 2017 16:30SF SKK EL Niňo Praha DTTC Bělá pod Bezdězem10:6 V: Hrdý Jiří
628. 10. 2017 15:00TJ Sokol Michle PrahaSKST Cheb2:10 V: Slavata Josef
628. 10. 2017 15:00ST EUROMASTER KolínTJ Sokol Bor Eissmann10:7 V: Krejčí František
729. 10. 2017 10:00SKST Liberec CSK Pedagog ČB10:4 V: Varcl Jan
729. 10. 2017 10:00Tatran KRPA HostinnéTJ Tatran Sedlčany10:6 V: Plecháč Jiří
729. 10. 2017 10:00TJ Lokomotiva VršoviceTTC Bělá pod Bezdězem5:10 V: Blažek Jan
729. 10. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTTC Litoměřice5:10 V: Hrdý Jiří
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol Michle PrahaTJ Sokol Bor Eissmann1:10 V: Slavata Josef
729. 10. 2017 10:00ST EUROMASTER KolínSKST Cheb4:10 V: Krejčí František
811. 11. 2017 15:00TJ Tatran SedlčanySKST Cheb6:10 V: Homolka Rudolf
811. 11. 2017 15:00SK Pedagog ČBTJ Sokol Bor Eissmann3:10 V: Tenglová Jaroslava
811. 11. 2017 15:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Michle Praha10:4 V: Nedbal Václav
811. 11. 2017 15:00TTC Bělá pod BezdězemST EUROMASTER Kolín1:10 V: Dvořák Karel
811. 11. 2017 14:30SKST Liberec CTJ Lokomotiva Vršovice9:9 V: Žid Jaromír
811. 11. 2017 15:00Tatran KRPA HostinnéSF SKK EL Niňo Praha D10:1 V: Plecháč Jiří
912. 11. 2017 10:00TJ Tatran SedlčanyTJ Sokol Bor Eissmann10:7 V: Homolka Rudolf
912. 11. 2017 10:00SK Pedagog ČBSKST Cheb9:9 V: Tenglová Jaroslava
912. 11. 2017 10:00TTC LitoměřiceST EUROMASTER Kolín9:9 V: Nedbal Václav
912. 11. 2017 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Michle Praha10:1 V: Dvořák Karel
912. 11. 2017 10:00SKST Liberec CSF SKK EL Niňo Praha D10:5 V: Zahradník Petr
912. 11. 2017 10:00Tatran KRPA HostinnéTJ Lokomotiva Vršovice10:4 V: Plecháč Jiří
1025. 11. 2017 15:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Tatran Sedlčany6:10 V: Haralík Stanislav
1025. 11. 2017 15:00SF SKK EL Niňo Praha DSK Pedagog ČB10:0 V: Vondrová Iva
1025. 11. 2017 15:00TJ Sokol Michle PrahaSKST Liberec C6:10 V: Fuček Miloslav
1025. 11. 2017 15:00ST EUROMASTER KolínTatran KRPA Hostinné10:5 V: Krejčí František
1025. 11. 2017 15:00SKST ChebTTC Litoměřice10:7 V: Průcha Petr
1025. 11. 2017 15:00TJ Sokol Bor EissmannTTC Bělá pod Bezdězem10:4 V: Šoltés Juraj
1126. 11. 2017 10:00TJ Lokomotiva VršoviceSK Pedagog ČB3:10 V: Haralík Stanislav
1126. 11. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Tatran Sedlčany8:10 V: Vondrová Iva
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Michle PrahaTatran KRPA Hostinné5:10 V: Fuček Miloslav
1126. 11. 2017 10:00ST EUROMASTER KolínSKST Liberec C10:2 V: Krejčí František
1125. 11. 2017 10:00SKST ChebTTC Bělá pod Bezdězem10:1 V: Průcha Petr
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Bor EissmannTTC Litoměřice5:10 V: Šoltés Juraj
1209. 12. 2017 15:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Litoměřice3:10 V: Kaňka Luděk
1209. 12. 2017 15:00Tatran KRPA HostinnéSKST Liberec C10:4 V: Plecháč Jiří
1209. 12. 2017 15:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Lokomotiva Vršovice10:7 V: Slavata Josef
1209. 12. 2017 15:00ST EUROMASTER KolínTJ Sokol Michle Praha10:1 V: Krejčí František
1209. 12. 2017 15:00TJ Sokol Bor EissmannSKST Cheb6:10 V: Pour Pavel
1209. 12. 2017 15:00SK Pedagog ČBTJ Tatran Sedlčany10:8 V: Duspiva Martin
1313. 01. 2018 15:00TJ Tatran SedlčanyTTC Litoměřice1:10 V: Homolka Rudolf
1313. 01. 2018 15:00SK Pedagog ČBTTC Bělá pod Bezdězem8:10 V: Tenglová Jaroslava
1313. 01. 2018 16:00
Sport. hala při ZŠ, Česká 39/1 Františkovy Lázně
SKST ChebSKST Liberec C10:2 V: Štika Petr
1313. 01. 2018 15:00TJ Sokol Bor EissmannTatran KRPA Hostinné10:8 V: Šoltés Juraj
1313. 01. 2018 15:00TJ Sokol Michle PrahaTJ Lokomotiva Vršovice8:10 V: Menger Jaroslav
1313. 01. 2018 15:00ST EUROMASTER KolínSF SKK EL Niňo Praha D10:0 V: Jirásek Zdeněk
1414. 01. 2018 10:00SK Pedagog ČBTTC Litoměřice4:10 V: Tenglová Jaroslava
1414. 01. 2018 10:00TJ Tatran SedlčanyTTC Bělá pod Bezdězem9:9 V: Homolka Rudolf
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol Bor EissmannSKST Liberec C10:3 V: Šoltés Juraj
1414. 01. 2018 10:00
Sport. hala při ZŠ, Česká 39/1 Františkovy Lázně
SKST ChebTatran KRPA Hostinné10:2 V: Štika Petr
1414. 01. 2018 10:00ST EUROMASTER KolínTJ Lokomotiva Vršovice10:3 V: Jirásek Zdeněk
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol Michle PrahaSF SKK EL Niňo Praha D10:6 V: Menger Jaroslav
1527. 01. 2018 15:00TJ Sokol Michle PrahaTJ Tatran Sedlčany1:10 V: Menger Jaroslav
1527. 01. 2018 15:00ST EUROMASTER KolínSK Pedagog ČB10:2 V: Krejčí František
1527. 01. 2018 15:00TJ Lokomotiva VršoviceSKST Cheb7:10 V: Fuček Miloslav
1527. 01. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Sokol Bor Eissmann9:9 V: Votípka Emanuel
1527. 01. 2018 15:00SKST Liberec CTTC Litoměřice5:10 V: Zahradník Petr
1527. 01. 2018 15:00Tatran KRPA HostinnéTTC Bělá pod Bezdězem10:7 V: Plecháč Jiří
1628. 01. 2018 10:00ST EUROMASTER KolínTJ Tatran Sedlčany10:3 V: Krejčí František
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol Michle PrahaSK Pedagog ČB5:10 V: Menger Jaroslav
1628. 01. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha DSKST Cheb1:10 V: Haralík Stanislav
1628. 01. 2018 10:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Sokol Bor Eissmann9:9 V: Fuček Miloslav
1628. 01. 2018 10:00Tatran KRPA HostinnéTTC Litoměřice10:8 V: Plecháč Jiří
1628. 01. 2018 10:00SKST Liberec CTTC Bělá pod Bezdězem10:3 V: Zahradník Petr
1724. 02. 2018 15:00TJ Tatran SedlčanySKST Liberec C10:4 V: Homolka Rudolf
1724. 02. 2018 15:00SK Pedagog ČBTatran KRPA Hostinné7:10 V: Řežáb Miroslav
1724. 02. 2018 15:00TTC LitoměřiceTJ Lokomotiva Vršovice10:2 V: Sekyra Jiří
1724. 02. 2018 15:00TTC Bělá pod BezdězemSF SKK EL Niňo Praha D10:7 V: Zvěřina Jiří
1724. 02. 2018 15:00SKST ChebTJ Sokol Michle Praha10:2 V: Haluška Pavel
1724. 02. 2018 15:00TJ Sokol Bor EissmannST EUROMASTER Kolín7:10 V: Pour Pavel
1825. 02. 2018 10:00SK Pedagog ČBSKST Liberec C10:5 V: Řežáb Miroslav
1825. 02. 2018 10:00TJ Tatran SedlčanyTatran KRPA Hostinné6:10 V: Homolka Rudolf
1825. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Lokomotiva Vršovice9:9 V: Zvěřina Jiří
1822. 02. 2018 18:30TTC LitoměřiceSF SKK EL Niňo Praha D10:3 V: Zajíček Vladimír
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Bor EissmannTJ Sokol Michle Praha10:7 V: Pour Pavel
1825. 02. 2018 10:00
Sportovní hala při ZŠ, Česká 39/1, Františkovy Lázně
SKST ChebST EUROMASTER Kolín10:7 V: Haluška Pavel
1910. 03. 2018 18:00
Sportovní hala při ZŠ, Česká 39/1, Františkovy Lázně
SKST ChebTJ Tatran Sedlčany10:0 V: Průcha Petr
1910. 03. 2018 15:00TJ Sokol Bor EissmannSK Pedagog ČB10:2 V: Šoltés Juraj
1910. 03. 2018 15:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Litoměřice9:9 V: Slavata Josef
1910. 03. 2018 15:00ST EUROMASTER KolínTTC Bělá pod Bezdězem10:0 V: Jirásek Zdeněk
1910. 03. 2018 15:00TJ Lokomotiva VršoviceSKST Liberec C6:10 V: Blažek Jan
1910. 03. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha DTatran KRPA Hostinné10:4 V: Menger Jaroslav
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Bor EissmannTJ Tatran Sedlčany10:5 V: Šoltés Juraj
2011. 03. 2018 10:00
Sportovní hala při ZŠ, Česká 39/1, Františkovy Lázně
SKST ChebSK Pedagog ČB10:3 V: Průcha Petr
2011. 03. 2018 10:00ST EUROMASTER KolínTTC Litoměřice10:4 V: Jirásek Zdeněk
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Bělá pod Bezdězem7:10 V: Slavata Josef
2011. 03. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha DSKST Liberec C9:9 V: Menger Jaroslav
2011. 03. 2018 10:00TJ Lokomotiva VršoviceTatran KRPA Hostinné10:3 V: Blažek Jan
2124. 03. 2018 15:00TJ Tatran SedlčanyTJ Lokomotiva Vršovice10:5 V: Šíp Martin
2124. 03. 2018 15:00SK Pedagog ČBSF SKK EL Niňo Praha D10:5 V: Tenglová Jaroslava
2124. 03. 2018 14:30SKST Liberec CTJ Sokol Michle Praha10:3 V: Vrabec Jakub
2124. 03. 2018 15:00Tatran KRPA HostinnéST EUROMASTER Kolín1:10 V: Plecháč Jiří
2124. 03. 2018 15:00TTC LitoměřiceSKST Cheb10:7 V: Sekyra Jiří
2124. 03. 2018 15:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Bor Eissmann10:3 V: Dvořák Karel
2225. 03. 2018 10:00SK Pedagog ČBTJ Lokomotiva Vršovice10:5 V: Tenglová Jaroslava
2225. 03. 2018 10:00TJ Tatran SedlčanySF SKK EL Niňo Praha D8:10 V: Homolka Rudolf
2225. 03. 2018 10:00Tatran KRPA HostinnéTJ Sokol Michle Praha10:2 V: Plecháč Jiří
2225. 03. 2018 10:00SKST Liberec CST EUROMASTER Kolín6:10 V: Vrabec Jakub
2225. 03. 2018 10:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Cheb4:10 V: Dvořák Karel
2225. 03. 2018 10:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Bor Eissmann10:5 V: Sekyra Jiří
1/107. 04. 2018 16:00ST EUROMASTER KolínSKST Cheb5:9 V: Jirásek Zdeněk
1/214. 04. 2018 15:00
Sportovní hala při ZŠ, Česká 39/1, Františkovy Lázně
SKST ChebST EUROMASTER Kolín9:6 V: Průcha Petr

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS