Výsledky
3. liga mužů skupina A
116. 09. 2017 15:00TJ Union PlzeňSK Jiskra Domažlice5:10 V: Pinta Petr
116. 09. 2017 14:00KST RakovníkTJ Šanov2:10 V: Přibík Jan
116. 09. 2017 15:00TJ Slavoj PrahaSF SKK EL Niňo Praha E7:10 V: Linert Martin
116. 09. 2017 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Sokol Vodňany10:6 V: Krejčí Miroslav
116. 09. 2017 15:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Sokol České Budějovice10:1 V: Buchlovský Petr
116. 09. 2017 15:00TJ Sokol StudenáSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:7 V: Mastný Tomáš
230. 09. 2017 15:00TJ Union PlzeňTJ Sokol Studená7:10 V: Pinta Petr
230. 09. 2017 15:00SK Jiskra DomažliceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE4:10 V: Baštář Ondřej
230. 09. 2017 14:00KST RakovníkTTC Libín Prachatice z.s.3:10 V: Mikeš Milan
230. 09. 2017 15:00TJ ŠanovTJ Sokol České Budějovice10:1 V: Jirásko Robert
230. 09. 2017 15:00TJ Slavoj PrahaČZ Strakonice ELEKTROSTAV0:10 V: Linert Martin
230. 09. 2017 16:30SF SKK EL Niňo Praha ETJ Sokol Vodňany8:10 V: Haralík Stanislav
301. 10. 2017 10:00TJ Union PlzeňSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:3 V: Kasal Jaromír
301. 10. 2017 10:00SK Jiskra DomažliceTJ Sokol Studená7:10 V: Baštář Ondřej
301. 10. 2017 10:00KST RakovníkTJ Sokol České Budějovice10:4 V: Mikeš Milan
301. 10. 2017 10:00TJ ŠanovTTC Libín Prachatice z.s.10:6 V: Jirásko Robert
301. 10. 2017 10:00TJ Slavoj PrahaTJ Sokol Vodňany3:10 V: Linert Martin
301. 10. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha EČZ Strakonice ELEKTROSTAV1:10 V: Haralík Stanislav
414. 10. 2017 15:00TJ Sokol StudenáČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:2 V: Mastný Tomáš
414. 10. 2017 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Vodňany10:3 V: Jirásek Zdeněk
414. 10. 2017 15:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Slavoj Praha10:2 V: Buchlovský Petr
414. 10. 2017 14:00TJ Sokol České BudějoviceSF SKK EL Niňo Praha E8:10 V: Tenglová Jaroslava
414. 10. 2017 15:00TJ Union PlzeňKST Rakovník10:3 V: Kůs Pavel
414. 10. 2017 15:00SK Jiskra DomažliceTJ Šanov4:10 V: Baštář Ondřej
515. 10. 2017 10:00TJ Sokol StudenáTJ Sokol Vodňany10:2 V: Mastný Tomáš
515. 10. 2017 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:4 V: Herout Václav
515. 10. 2017 10:00TTC Libín Prachatice z.s.SF SKK EL Niňo Praha E10:7 V: Buchlovský Petr
515. 10. 2017 10:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Slavoj Praha10:7 V: Tenglová Jaroslava
515. 10. 2017 10:00TJ Union PlzeňTJ Šanov7:10 V: Kůs Pavel
515. 10. 2017 10:00SK Jiskra DomažliceKST Rakovník10:3 V: Baštář Ondřej
628. 10. 2017 14:00KST RakovníkTJ Sokol Studená7:10 V: Čech Pavel
628. 10. 2017 15:00TJ ŠanovSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:5 V: Jirásko Robert
628. 10. 2017 15:00TJ Slavoj PrahaTJ Union Plzeň2:10 V: Hanek Stanislav
628. 10. 2017 16:30SF SKK EL Niňo Praha ESK Jiskra Domažlice4:10 V: Fuček Miloslav
628. 10. 2017 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTTC Libín Prachatice z.s.3:10 V: Krejčí Miroslav
628. 10. 2017 15:00TJ Sokol VodňanyTJ Sokol České Budějovice10:4 V: Vaněčková Eliška
729. 10. 2017 10:00KST RakovníkSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:8 V: Čech Pavel
729. 10. 2017 10:00TJ ŠanovTJ Sokol Studená10:1 V: Jirásko Robert
729. 10. 2017 10:00TJ Slavoj PrahaSK Jiskra Domažlice1:10 V: Hanek Stanislav
729. 10. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Union Plzeň10:6 V: Fuček Miloslav
729. 10. 2017 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Sokol České Budějovice10:4 V: Krejčí Miroslav
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol VodňanyTTC Libín Prachatice z.s.9:9 V: Vaněčková Eliška
811. 11. 2017 15:00TJ Sokol StudenáTTC Libín Prachatice z.s.10:5 V: Růžková Veronika
811. 11. 2017 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol České Budějovice10:3 V: Němec Marek
811. 11. 2017 15:00TJ Union PlzeňČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:1 V: Panský Miroslav
811. 11. 2017 15:00SK Jiskra DomažliceTJ Sokol Vodňany10:3 V: Baštář Ondřej
811. 11. 2017 14:00KST RakovníkTJ Slavoj Praha10:0 V: Mikeš Milan
811. 11. 2017 15:00TJ ŠanovSF SKK EL Niňo Praha E10:1 V: Jirásko Robert
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol StudenáTJ Sokol České Budějovice10:2 V: Růžková Veronika
912. 11. 2017 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETTC Libín Prachatice z.s.5:10 V: Němec Marek
912. 11. 2017 10:00TJ Union PlzeňTJ Sokol Vodňany10:8 V: Panský Miroslav
912. 11. 2017 10:00SK Jiskra DomažliceČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:8 V: Baštář Ondřej
912. 11. 2017 10:00KST RakovníkSF SKK EL Niňo Praha E10:4 V: Mikeš Milan
912. 11. 2017 10:00TJ ŠanovTJ Slavoj Praha10:1 V: Svoboda Miloš
1025. 11. 2017 15:00TJ Slavoj PrahaTJ Sokol Studená1:10 V: Hanek Stanislav
1025. 11. 2017 15:00SF SKK EL Niňo Praha ESKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE2:10 V: Hrdý Jiří
1025. 11. 2017 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVKST Rakovník9:9 V: Krejčí Miroslav
1025. 11. 2017 15:00TJ Sokol VodňanyTJ Šanov4:10 V: Jungvirt Josef
1025. 11. 2017 15:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Union Plzeň7:10 V: Buchlovský Petr
1025. 11. 2017 14:00TJ Sokol České BudějoviceSK Jiskra Domažlice1:10 V: Řežáb Miroslav
1126. 11. 2017 10:00TJ Slavoj PrahaSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE4:10 V: Hanek Stanislav
1126. 11. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Sokol Studená3:10 V: Hrdý Jiří
1126. 11. 2017 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Šanov10:7 V: Krejčí Miroslav
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol VodňanyKST Rakovník10:5 V: Jungvirt Josef
1126. 11. 2017 10:00TTC Libín Prachatice z.s.SK Jiskra Domažlice10:4 V: Buchlovský Petr
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Union Plzeň3:10 V: Tenglová Jaroslava
1209. 12. 2017 15:00SK Jiskra DomažliceTJ Union Plzeň7:10 V: Baštář Ondřej
1209. 12. 2017 15:00TJ ŠanovKST Rakovník10:3 V: Jirásko Robert
1208. 12. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha ETJ Slavoj Praha10:2 V: Vondrová Iva
1209. 12. 2017 15:00TJ Sokol VodňanyČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:5 V: Vaněčková Eliška
1209. 12. 2017 14:00TJ Sokol České BudějoviceTTC Libín Prachatice z.s.2:10 V: Tenglová Jaroslava
1209. 12. 2017 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Studená8:10 V: Němec Marek
1313. 01. 2018 15:00TJ Sokol StudenáTJ Union Plzeň10:5 V: Mastný Tomáš
1313. 01. 2018 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINESK Jiskra Domažlice10:5 V: dohoda
1313. 01. 2018 15:00TTC Libín Prachatice z.s.KST Rakovník10:7 V: Buchlovský Petr
1313. 01. 2018 14:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Šanov1:10 V: Řežáb Miroslav
1313. 01. 2018 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Slavoj Praha10:2 V: Krejčí Miroslav
1313. 01. 2018 15:00TJ Sokol VodňanySF SKK EL Niňo Praha E9:9 V: Jungvirt Josef
1414. 01. 2018 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Union Plzeň2:10 V: dohoda
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol StudenáSK Jiskra Domažlice10:6 V: Mastný Tomáš
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol České BudějoviceKST Rakovník4:10 V: Řežáb Miroslav
1414. 01. 2018 10:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Šanov6:10 V: Buchlovský Petr
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Slavoj Praha10:3 V: Jungvirt Josef
1414. 01. 2018 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVSF SKK EL Niňo Praha E10:4 V: Krejčí Miroslav
1527. 01. 2018 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Sokol Studená5:10 V: Krejčí Miroslav
1527. 01. 2018 15:00TJ Sokol VodňanySKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE5:10 V: Vaněčková Eliška
1527. 01. 2018 15:00TJ Slavoj PrahaTTC Libín Prachatice z.s.0:10 V: Hanek Stanislav
1527. 01. 2018 16:30SF SKK EL Niňo Praha ETJ Sokol České Budějovice10:5 V: Votípka Emanuel
1527. 01. 2018 14:00KST RakovníkTJ Union Plzeň5:10 V: Čech Pavel
1527. 01. 2018 15:00TJ ŠanovSK Jiskra Domažlice10:0 V: Jirásko Robert
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Sokol Studená2:10 V: Jungvirt Josef
1628. 01. 2018 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:4 V: Krejčí Miroslav
1628. 01. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETTC Libín Prachatice z.s.10:4 V: Haralík Stanislav
1628. 01. 2018 10:00TJ Slavoj PrahaTJ Sokol České Budějovice5:10 V: Hanek Stanislav
1628. 01. 2018 10:00TJ ŠanovTJ Union Plzeň10:4 V: Svoboda Miloš
1628. 01. 2018 10:00KST RakovníkSK Jiskra Domažlice10:8 V: Čech Pavel
1724. 02. 2018 15:00TJ Sokol StudenáKST Rakovník10:3 V: Mastný Tomáš
1724. 02. 2018 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Šanov2:10 V: dohoda
1724. 02. 2018 15:00TJ Union PlzeňTJ Slavoj Praha10:1 V: Pinta Petr
1724. 02. 2018 15:00SK Jiskra DomažliceSF SKK EL Niňo Praha E10:5 V: Baštář Ondřej
1724. 02. 2018 15:00TTC Libín Prachatice z.s.ČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:4 V: Buchlovský Petr
1724. 02. 2018 14:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Sokol Vodňany6:10 V: Tenglová Jaroslava
1825. 02. 2018 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEKST Rakovník10:2 V: dohoda
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol StudenáTJ Šanov3:10 V: Mastný Tomáš
1825. 02. 2018 10:00SK Jiskra DomažliceTJ Slavoj Praha10:2 V: Baštář Ondřej
1825. 02. 2018 10:00TJ Union PlzeňSF SKK EL Niňo Praha E2:10 V: Kirchman Ondřej
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol České BudějoviceČZ Strakonice ELEKTROSTAV2:10 V: Tenglová Jaroslava
1825. 02. 2018 10:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Sokol Vodňany4:10 V: Buchlovský Petr
1910. 03. 2018 15:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Sokol Studená6:10 V: Buchlovský Petr
1910. 03. 2018 14:00TJ Sokol České BudějoviceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE7:9 V: Tenglová Jaroslava
1910. 03. 2018 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Union Plzeň10:3 V: Krejčí Miroslav
1910. 03. 2018 15:00TJ Sokol VodňanySK Jiskra Domažlice6:10 V: Jungvirt Josef
1910. 03. 2018 15:00TJ Slavoj PrahaKST Rakovník2:10 V: Linert Martin
1910. 03. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Šanov2:10 V: Votípka Emanuel
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Sokol Studená4:10 V: Jungvirt Josef
2011. 03. 2018 09:30TTC Libín Prachatice z.s.SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:2 V: Buchlovský Petr
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Union Plzeň10:6 V: Vaněčková Eliška
2011. 03. 2018 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVSK Jiskra Domažlice10:3 V: Krejčí Miroslav
2011. 03. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha EKST Rakovník1:10 V: Votípka Emanuel
2011. 03. 2018 10:00TJ Slavoj PrahaTJ Šanov0:10 V: Hanek Stanislav
2124. 03. 2018 15:00TJ Sokol StudenáTJ Slavoj Praha10:6 V: Mastný Tomáš
2124. 03. 2018 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINESF SKK EL Niňo Praha E9:9 V: Jirásek Zdeněk
2124. 03. 2018 14:00KST RakovníkČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:1 V: Mikeš Milan
2124. 03. 2018 15:00TJ ŠanovTJ Sokol Vodňany10:0 V: Jirásko Robert
2124. 03. 2018 15:00TJ Union PlzeňTTC Libín Prachatice z.s.2:10 V: Vlček Jaroslav
2124. 03. 2018 15:00SK Jiskra DomažliceTJ Sokol České Budějovice10:5 V: Baštář Ondřej
2225. 03. 2018 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Slavoj Praha10:3 V: Herout Václav
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol StudenáSF SKK EL Niňo Praha E8:10 V: Mastný Tomáš
2225. 03. 2018 10:00TJ ŠanovČZ Strakonice ELEKTROSTAV4:10 V: Jirásko Robert
2225. 03. 2018 10:00KST RakovníkTJ Sokol Vodňany6:10 V: Mikeš Milan
2225. 03. 2018 10:00SK Jiskra DomažliceTTC Libín Prachatice z.s.4:10 V: Baštář Ondřej
2225. 03. 2018 10:00TJ Union PlzeňTJ Sokol České Budějovice10:7 V: Vlček Jaroslav
1/107. 04. 2018 15:00TJ Sokol StudenáTJ Šanov9:8 V: Mastný Tomáš
1/214. 04. 2018 15:00TJ ŠanovTJ Sokol Studená9:3 V: Jirásko Robert
1/315. 04. 2018 10:00TJ ŠanovTJ Sokol Studená9:4 V: Jirásko Robert

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS