Výsledky
Divize
123. 09. 2017 16:00TTC Litvínov ASKST Baník Most B7:10
123. 09. 2017 16:00SKST Teplice ATJ Krupka A1:10
123. 09. 2017 16:00TJ Sokol Lenešice ATJ Sever Žatec B10:4
123. 09. 2017 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Děčín A2:10
123. 09. 2017 16:00TTC Litoměřice CSKP Sever Ústí nad Labem A10:2
123. 09. 2017 10:00TJ Sever Žatec AKST Jirkov A1:10
207. 10. 2017 10:00TJ Sever Žatec ATTC Litvínov A7:10
207. 10. 2017 16:00SKST Baník Most BKST Jirkov A9:9
207. 10. 2017 16:00SKST Teplice ATTC Litoměřice C7:10
207. 10. 2017 16:00TJ Krupka ASKP Sever Ústí nad Labem A4:10
207. 10. 2017 16:00TJ Sokol Lenešice ATJ Sokol Filipov A10:5
207. 10. 2017 16:00TJ Sever Žatec BSKST Děčín A4:10
308. 10. 2017 10:00KST Jirkov ATTC Litvínov A10:3
308. 10. 2017 10:00SKST Baník Most BTJ Sever Žatec A10:6
308. 10. 2017 10:00SKST Teplice ASKP Sever Ústí nad Labem A10:7
308. 10. 2017 10:00TJ Krupka ATTC Litoměřice C10:7
308. 10. 2017 10:00TJ Sokol Lenešice ASKST Děčín A4:10
308. 10. 2017 10:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Filipov A9:9
421. 10. 2017 16:00TJ Sever Žatec ATJ Sokol Filipov A4:10
421. 10. 2017 16:00KST Jirkov ASKST Děčín A7:10
421. 10. 2017 16:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Lenešice A6:10
421. 10. 2017 16:00
Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sever Žatec B5:10
421. 10. 2017 16:00TTC Litvínov ASKST Teplice A10:3
421. 10. 2017 16:00SKST Baník Most BTJ Krupka A9:9
522. 10. 2017 10:00TJ Sever Žatec ASKST Děčín A4:10
522. 10. 2017 10:00KST Jirkov ATJ Sokol Filipov A10:5
522. 10. 2017 10:00TTC Litoměřice CTJ Sever Žatec B10:6
522. 10. 2017 10:00
Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sokol Lenešice A10:6
522. 10. 2017 10:00TTC Litvínov ATJ Krupka A8:10
522. 10. 2017 10:00SKST Baník Most BSKST Teplice A10:8
604. 11. 2017 16:00SKST Teplice ATJ Sever Žatec A9:9
604. 11. 2017 16:00TJ Krupka AKST Jirkov A9:9
604. 11. 2017 16:00TJ Sokol Lenešice ATTC Litvínov A10:7
628. 10. 2017 16:00TJ Sever Žatec BSKST Baník Most B8:10
604. 11. 2017 16:00TJ Sokol Filipov ATTC Litoměřice C9:9
604. 11. 2017 16:00SKST Děčín ASKP Sever Ústí nad Labem A10:5
705. 11. 2017 10:00SKST Teplice AKST Jirkov A3:10
705. 11. 2017 10:00TJ Krupka ATJ Sever Žatec A10:3
705. 11. 2017 10:00TJ Sokol Lenešice ASKST Baník Most B4:10
702. 11. 2017 18:00TJ Sever Žatec BTTC Litvínov A10:3
705. 11. 2017 10:00TJ Sokol Filipov ASKP Sever Ústí nad Labem A9:9
705. 11. 2017 10:00SKST Děčín ATTC Litoměřice C7:10
818. 11. 2017 16:00TJ Sever Žatec ATTC Litoměřice C3:10
818. 11. 2017 16:00KST Jirkov ASKP Sever Ústí nad Labem A10:5
818. 11. 2017 16:00TTC Litvínov ATJ Sokol Filipov A9:9
818. 11. 2017 16:00SKST Baník Most BSKST Děčín A9:9
818. 11. 2017 16:00TJ Sokol Lenešice ASKST Teplice A6:10
818. 11. 2017 16:00TJ Krupka ATJ Sever Žatec B10:5
919. 11. 2017 10:00TJ Sever Žatec ASKP Sever Ústí nad Labem A10:8
919. 11. 2017 10:00KST Jirkov ATTC Litoměřice C10:6
919. 11. 2017 10:00TTC Litvínov ASKST Děčín A9:9
919. 11. 2017 10:00SKST Baník Most BTJ Sokol Filipov A9:9
919. 11. 2017 14:00TJ Sever Žatec BSKST Teplice A5:10
919. 11. 2017 10:00TJ Krupka ATJ Sokol Lenešice A9:9
1002. 12. 2017 16:00TJ Sokol Lenešice ATJ Sever Žatec A10:5
1002. 12. 2017 16:00TJ Sever Žatec BKST Jirkov A1:10
1002. 12. 2017 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Teplice A9:9
1002. 12. 2017 16:00SKST Děčín ATJ Krupka A10:5
1002. 12. 2017 16:00TTC Litoměřice CTTC Litvínov A10:5
1002. 12. 2017 16:00
Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Baník Most B9:9
1103. 12. 2017 10:00TJ Sokol Lenešice AKST Jirkov A3:10
1119. 09. 2017 18:00TJ Sever Žatec BTJ Sever Žatec A7:10
1103. 12. 2017 10:00TJ Sokol Filipov ATJ Krupka A3:10
1103. 12. 2017 10:00SKST Děčín ASKST Teplice A10:4
1103. 12. 2017 10:00TTC Litoměřice CSKST Baník Most B10:5
1103. 12. 2017 10:00
Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Litvínov A10:7
1221. 01. 2018 10:00SKST Baník Most BTTC Litvínov A10:7
1221. 01. 2018 10:00TJ Krupka ASKST Teplice A10:3
1221. 01. 2018 10:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Lenešice A7:10
1221. 01. 2018 10:00SKST Děčín ATJ Sokol Filipov A10:3
1221. 01. 2018 10:00
Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Litoměřice C9:9
1221. 01. 2018 10:00KST Jirkov ATJ Sever Žatec A10:4
1303. 02. 2018 16:00TTC Litvínov ATJ Sever Žatec A10:4
1303. 02. 2018 16:00KST Jirkov ASKST Baník Most B10:2
1303. 02. 2018 10:00TTC Litoměřice CSKST Teplice A10:8
1303. 02. 2018 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Krupka A5:10
1303. 02. 2018 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Sokol Lenešice A7:10
1303. 02. 2018 16:00SKST Děčín ATJ Sever Žatec B10:1
1404. 02. 2018 10:00TTC Litvínov AKST Jirkov A4:10
1404. 02. 2018 10:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most B10:6
1404. 02. 2018 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Teplice A0:10
1404. 02. 2018 10:00TTC Litoměřice CTJ Krupka A10:3
1401. 02. 2018 18:00SKST Děčín ATJ Sokol Lenešice A10:2
1427. 02. 2018 17:00TJ Sokol Filipov ATJ Sever Žatec B10:0wo
1517. 02. 2018 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Sever Žatec A7:10
1517. 02. 2018 16:00SKST Děčín AKST Jirkov A10:4
1517. 02. 2018 16:00TJ Sokol Lenešice ATTC Litoměřice C9:9
1517. 02. 2018 16:00TJ Sever Žatec BSKP Sever Ústí nad Labem A4:10
1517. 02. 2018 16:00SKST Teplice ATTC Litvínov A7:10
1517. 02. 2018 16:00TJ Krupka ASKST Baník Most B10:5
1618. 02. 2018 10:00SKST Děčín ATJ Sever Žatec A10:2
1618. 02. 2018 10:00TJ Sokol Filipov AKST Jirkov A5:10
1618. 02. 2018 10:00TJ Sever Žatec BTTC Litoměřice C3:10
1618. 02. 2018 10:00TJ Sokol Lenešice ASKP Sever Ústí nad Labem A2:10
1618. 02. 2018 10:00TJ Krupka ATTC Litvínov A10:4
1618. 02. 2018 10:00SKST Teplice ASKST Baník Most B7:10
1703. 03. 2018 16:00TJ Sever Žatec ASKST Teplice A10:7
1703. 03. 2018 16:00KST Jirkov ATJ Krupka A10:4
1703. 03. 2018 16:00TTC Litvínov ATJ Sokol Lenešice A10:5
1703. 03. 2018 16:00SKST Baník Most BTJ Sever Žatec B10:0
1703. 03. 2018 16:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Filipov A10:2
1703. 03. 2018 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Děčín A0:10
1804. 03. 2018 10:00KST Jirkov ASKST Teplice A10:2
1804. 03. 2018 10:00TJ Sever Žatec ATJ Krupka A10:8
1804. 03. 2018 10:00SKST Baník Most BTJ Sokol Lenešice A10:5
1804. 03. 2018 10:00TTC Litvínov ATJ Sever Žatec B10:2
1804. 03. 2018 10:00
Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov A7:10
1804. 03. 2018 10:00TTC Litoměřice CSKST Děčín A9:9
1917. 03. 2018 16:00TTC Litoměřice CTJ Sever Žatec A5:10
1917. 03. 2018 16:00SKP Sever Ústí nad Labem AKST Jirkov A7:10
1917. 03. 2018 16:00TJ Sokol Filipov ATTC Litvínov A10:6
1917. 03. 2018 16:00SKST Děčín ASKST Baník Most B10:1
1917. 03. 2018 16:00SKST Teplice ATJ Sokol Lenešice A10:5
1917. 03. 2018 16:00TJ Sever Žatec BTJ Krupka A10:7
2018. 03. 2018 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sever Žatec A10:5
2018. 03. 2018 10:00TTC Litoměřice CKST Jirkov A10:3
2018. 03. 2018 10:00SKST Děčín ATTC Litvínov A10:2
2018. 03. 2018 10:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most B10:7
2018. 03. 2018 10:00SKST Teplice ATJ Sever Žatec B10:2
2018. 03. 2018 10:00TJ Sokol Lenešice ATJ Krupka A9:9
2107. 04. 2018 16:00TJ Sever Žatec ATJ Sokol Lenešice A10:3
2107. 04. 2018 16:00KST Jirkov ATJ Sever Žatec B10:2
2107. 04. 2018 16:00SKST Teplice ATJ Sokol Filipov A10:8
2107. 04. 2018 16:00TJ Krupka ASKST Děčín A5:10
2107. 04. 2018 16:00TTC Litvínov ATTC Litoměřice C10:8
2106. 04. 2018 18:00SKST Baník Most BSKP Sever Ústí nad Labem A6:10
2208. 04. 2018 10:00KST Jirkov ATJ Sokol Lenešice A6:10
2221. 09. 2017 19:00TJ Sever Žatec ATJ Sever Žatec B8:10
2208. 04. 2018 10:00TJ Krupka ATJ Sokol Filipov A9:9
2208. 04. 2018 10:00
Po skončení utkání proběhne los o play-off
SKST Teplice ASKST Děčín A2:10
2208. 04. 2018 10:00SKST Baník Most BTTC Litoměřice C7:10
2208. 04. 2018 10:00TTC Litvínov ASKP Sever Ústí nad Labem A9:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline