Výsledky
Krajský přebor I. třídy
109. 12. 2017 16:00TJ Sokol SpořiceKST Jirkov B9:9
dvojička
128. 09. 2017 18:00TTC Roudnice AASK Lovosice A7:10
dvojička
105. 09. 2017 18:30SKST Teplice CSKST Teplice B10:8
dvojička
128. 10. 2017 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Spartak Lubenec A7:10
dvojička
111. 11. 2017 17:00KST Jirkov CKST Most A7:10
dvojička
107. 09. 2017 18:00SKST Baník Most CSKST Baník Most D10:8
dvojička
116. 09. 2017 15:00TTC Litvínov BTJ Krupka B10:5
dvojička
216. 09. 2017 16:00TJ Sokol SpořiceSKST Baník Most C6:10
216. 09. 2017 16:00KST Jirkov BSKST Baník Most D10:8
216. 09. 2017 16:00TTC Roudnice AKST Jirkov C10:7
216. 09. 2017 16:00ASK Lovosice AKST Most A10:5
216. 09. 2017 10:00SKST Teplice CTJ Sokol Dobroměřice A10:8
216. 09. 2017 16:00SKST Teplice BTJ Spartak Lubenec A6:10
317. 09. 2017 10:00TJ Sokol SpořiceSKST Baník Most D10:7
317. 09. 2017 10:00KST Jirkov BSKST Baník Most C8:10
317. 09. 2017 10:00TTC Roudnice AKST Most A10:1
317. 09. 2017 10:00ASK Lovosice AKST Jirkov C10:6
317. 09. 2017 13:00SKST Teplice CTJ Spartak Lubenec A5:10
317. 09. 2017 10:00SKST Teplice BTJ Sokol Dobroměřice A9:9
430. 09. 2017 16:00TJ Sokol SpořiceTTC Litvínov B10:6
430. 09. 2017 16:00KST Jirkov BTJ Krupka B10:4
430. 09. 2017 10:00SKST Teplice CSKST Baník Most C10:7
430. 09. 2017 16:00SKST Teplice BSKST Baník Most D10:8
430. 09. 2017 16:00TJ Sokol Dobroměřice AKST Jirkov C10:5
430. 09. 2017 16:00KST Most ATJ Spartak Lubenec A9:9
501. 10. 2017 10:00TJ Sokol SpořiceTJ Krupka B10:4
501. 10. 2017 10:00KST Jirkov BTTC Litvínov B10:8
501. 10. 2017 13:00SKST Teplice CSKST Baník Most D7:10
501. 10. 2017 10:00SKST Teplice BSKST Baník Most C10:2
501. 10. 2017 10:00TJ Sokol Dobroměřice AKST Most A7:10
501. 10. 2017 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Jirkov C10:3
614. 10. 2017 15:00TTC Litvínov BKST Jirkov C10:7
614. 10. 2017 16:00TJ Krupka BKST Most A4:10
614. 10. 2017 14:00SKST Baník Most CTJ Sokol Dobroměřice A3:10
614. 10. 2017 16:00SKST Baník Most DTJ Spartak Lubenec A9:9
614. 10. 2017 16:00TJ Sokol SpořiceTTC Roudnice A10:8
614. 10. 2017 16:00KST Jirkov BASK Lovosice A9:9
715. 10. 2017 10:00TTC Litvínov BKST Most A5:10
715. 10. 2017 10:00TJ Krupka BKST Jirkov C2:10
715. 10. 2017 10:00SKST Baník Most CTJ Spartak Lubenec A4:10
715. 10. 2017 10:00SKST Baník Most DTJ Sokol Dobroměřice A3:10
715. 10. 2017 10:00TJ Sokol SpořiceASK Lovosice A9:9
715. 10. 2017 10:00KST Jirkov BTTC Roudnice A10:3
812. 10. 2017 18:00TTC Roudnice ATTC Litvínov B8:10
828. 10. 2017 16:00ASK Lovosice ATJ Krupka B10:2
828. 10. 2017 10:00SKST Teplice CTJ Sokol Spořice3:10
828. 10. 2017 16:00SKST Teplice BKST Jirkov B10:6
828. 10. 2017 16:00KST Jirkov CSKST Baník Most C7:10
828. 10. 2017 16:00KST Most ASKST Baník Most D9:9
929. 10. 2017 10:00TTC Roudnice ATJ Krupka B10:0
925. 10. 2017 18:00ASK Lovosice ATTC Litvínov B10:3
929. 10. 2017 13:00SKST Teplice CKST Jirkov B8:10
929. 10. 2017 10:00SKST Teplice BTJ Sokol Spořice10:7
929. 10. 2017 10:00KST Jirkov CSKST Baník Most D8:10
929. 10. 2017 10:00KST Most ASKST Baník Most C4:10
1011. 11. 2017 16:00TTC Litvínov BSKST Baník Most C7:10
1011. 11. 2017 16:00TJ Krupka BSKST Baník Most D5:10
1011. 11. 2017 16:00TJ Sokol SpořiceTJ Sokol Dobroměřice A10:4
1011. 11. 2017 16:00KST Jirkov BTJ Spartak Lubenec A9:9
1011. 11. 2017 16:00TTC Roudnice ASKST Teplice C10:5
1011. 11. 2017 16:00ASK Lovosice ASKST Teplice B8:10
1112. 11. 2017 10:00TTC Litvínov BSKST Baník Most D10:4
1112. 11. 2017 10:00TJ Krupka BSKST Baník Most C9:9
1112. 11. 2017 10:00TJ Sokol SpořiceTJ Spartak Lubenec A7:10
1112. 11. 2017 10:00KST Jirkov BTJ Sokol Dobroměřice A10:8
1112. 11. 2017 10:00TTC Roudnice ASKST Teplice B10:2
1112. 11. 2017 10:00ASK Lovosice ASKST Teplice C8:10
1221. 11. 2017 18:00
herna Sokol Bořislav
SKST Teplice CTTC Litvínov B10:5
1225. 11. 2017 16:00SKST Teplice BTJ Krupka B10:5
1225. 11. 2017 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATTC Roudnice A10:7
1225. 11. 2017 10:00TJ Spartak Lubenec AASK Lovosice A10:0
1225. 11. 2017 16:00KST Jirkov CTJ Sokol Spořice9:9
1225. 11. 2017 16:00KST Most AKST Jirkov B5:10
1323. 11. 2017 18:00TJ Krupka BSKST Teplice C4:10
1326. 11. 2017 10:00SKST Teplice BTTC Litvínov B9:9
1326. 11. 2017 10:00TJ Sokol Dobroměřice AASK Lovosice A9:9
1326. 11. 2017 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Roudnice A10:3
1312. 09. 2017 18:00KST Jirkov CKST Jirkov B10:8
1318. 11. 2017 16:00KST Most ATJ Sokol Spořice6:10
1409. 12. 2017 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATTC Litvínov B9:9
1409. 12. 2017 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Krupka B10:4
1409. 12. 2017 16:00KST Jirkov CSKST Teplice C10:7
1409. 12. 2017 16:00KST Most ASKST Teplice B10:8
1409. 12. 2017 16:00SKST Baník Most CTTC Roudnice A9:9
1409. 12. 2017 16:00SKST Baník Most DASK Lovosice A10:8
1510. 12. 2017 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Krupka B10:0
1510. 12. 2017 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litvínov B10:3
1510. 12. 2017 10:00KST Jirkov CSKST Teplice B6:10
1510. 12. 2017 10:00KST Most ASKST Teplice C10:4
1510. 12. 2017 10:00SKST Baník Most CASK Lovosice A10:7
1510. 12. 2017 10:00SKST Baník Most DTTC Roudnice A8:10
1610. 02. 2018 16:00KST Jirkov BTJ Sokol Spořice10:8
dvojička
1613. 01. 2018 16:00ASK Lovosice ATTC Roudnice A9:9
dvojička
1607. 09. 2017 18:30SKST Teplice BSKST Teplice C10:4
dvojička
1624. 02. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Dobroměřice A9:9
dvojička
1610. 03. 2018 16:00KST Most AKST Jirkov C10:7
dvojička
1611. 09. 2017 18:00SKST Baník Most DSKST Baník Most C10:5
dvojička
1606. 01. 2018 16:00TJ Krupka BTTC Litvínov B3:10
dvojička
1706. 01. 2018 16:00SKST Baník Most CTJ Sokol Spořice10:1
1706. 01. 2018 16:00SKST Baník Most DKST Jirkov B5:10
1706. 01. 2018 16:00KST Jirkov CTTC Roudnice A8:10
1706. 01. 2018 16:00KST Most AASK Lovosice A6:10
1706. 01. 2018 18:30TJ Sokol Dobroměřice ASKST Teplice C10:8
1706. 01. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Teplice B10:6
1807. 01. 2018 10:00SKST Baník Most DTJ Sokol Spořice7:10
1807. 01. 2018 10:00SKST Baník Most CKST Jirkov B10:5
1807. 01. 2018 10:00KST Most ATTC Roudnice A10:7
1807. 01. 2018 10:00KST Jirkov CASK Lovosice A2:10
1807. 01. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Teplice C10:2
1807. 01. 2018 10:00TJ Sokol Dobroměřice ASKST Teplice B1:10
1913. 01. 2018 16:00TTC Litvínov BTJ Sokol Spořice3:10
1913. 01. 2018 16:00TJ Krupka BKST Jirkov B2:10
1913. 01. 2018 16:00SKST Baník Most CSKST Teplice C10:4
1913. 01. 2018 16:00SKST Baník Most DSKST Teplice B5:10
1913. 01. 2018 16:00KST Jirkov CTJ Sokol Dobroměřice A6:10
1913. 01. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Most A10:4
2014. 01. 2018 10:00TJ Krupka BTJ Sokol Spořice6:10
2014. 01. 2018 10:00TTC Litvínov BKST Jirkov B9:9
2013. 01. 2018 12:00SKST Baník Most DSKST Teplice C8:10
2013. 01. 2018 12:00SKST Baník Most CSKST Teplice B10:3
2014. 01. 2018 10:00KST Most ATJ Sokol Dobroměřice A5:10
2014. 01. 2018 10:00KST Jirkov CTJ Spartak Lubenec A9:9
2127. 01. 2018 16:00KST Jirkov CTTC Litvínov B10:7
2124. 01. 2018 18:00KST Most ATJ Krupka B10:3
2127. 01. 2018 16:00TJ Sokol Dobroměřice ASKST Baník Most C9:9
2127. 01. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Baník Most D10:2
2127. 01. 2018 16:00TTC Roudnice ATJ Sokol Spořice4:10
2127. 01. 2018 16:00ASK Lovosice AKST Jirkov B10:7
2228. 01. 2018 10:00
herna Litvínov
KST Most ATTC Litvínov B10:7
2228. 01. 2018 10:00KST Jirkov CTJ Krupka B10:3
2228. 01. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Baník Most C8:10
2228. 01. 2018 10:00TJ Sokol Dobroměřice ASKST Baník Most D10:3
2228. 01. 2018 10:00ASK Lovosice ATJ Sokol Spořice10:6
2228. 01. 2018 10:00TTC Roudnice AKST Jirkov B10:8
2310. 02. 2018 16:00TTC Litvínov BTJ Sokol Dobroměřice A10:4
2310. 02. 2018 16:00TJ Krupka BTJ Spartak Lubenec A3:10
2310. 02. 2018 10:00SKST Teplice CKST Jirkov C10:7
2310. 02. 2018 16:00SKST Teplice BKST Most A10:8
2310. 02. 2018 16:00TTC Roudnice ASKST Baník Most C7:10
2310. 02. 2018 16:00ASK Lovosice ASKST Baník Most D10:6
2411. 02. 2018 10:00TJ Krupka BTJ Sokol Dobroměřice A2:10
2410. 02. 2018 10:00TTC Litvínov BTJ Spartak Lubenec A7:10
2411. 02. 2018 10:00SKST Teplice BKST Jirkov C10:8
2411. 02. 2018 13:00SKST Teplice CKST Most A5:10
2411. 02. 2018 10:00ASK Lovosice ASKST Baník Most C7:10
2411. 02. 2018 10:00TTC Roudnice ASKST Baník Most D10:4
2522. 02. 2018 18:00
horní herna
TTC Litvínov BTTC Roudnice A10:7
2524. 02. 2018 16:00TJ Krupka BASK Lovosice A8:10
2524. 02. 2018 16:00TJ Sokol SpořiceSKST Teplice C9:9
2524. 02. 2018 16:00KST Jirkov BSKST Teplice B10:7
2524. 02. 2018 16:00SKST Baník Most CKST Jirkov C10:5
2524. 02. 2018 16:00SKST Baník Most DKST Most A10:7
2621. 02. 2018 17:30TJ Krupka BTTC Roudnice A1:10
2608. 02. 2018 18:00TTC Litvínov BASK Lovosice A9:9
2625. 02. 2018 10:00KST Jirkov BSKST Teplice C10:6
2625. 02. 2018 10:00TJ Sokol SpořiceSKST Teplice B6:10
2625. 02. 2018 10:00SKST Baník Most DKST Jirkov C5:10
2625. 02. 2018 10:00SKST Baník Most CKST Most A10:4
2710. 03. 2018 16:00SKST Baník Most CTTC Litvínov B10:1
2710. 03. 2018 16:00SKST Baník Most DTJ Krupka B5:10
2710. 03. 2018 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Sokol Spořice6:10
2710. 03. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Jirkov B10:8
2708. 03. 2018 18:00SKST Teplice CTTC Roudnice A6:10
2710. 03. 2018 16:00SKST Teplice BASK Lovosice A10:7
2811. 03. 2018 10:00SKST Baník Most DTTC Litvínov B5:10
2811. 03. 2018 10:00SKST Baník Most CTJ Krupka B10:3
2811. 03. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Spořice10:2
2811. 03. 2018 10:00TJ Sokol Dobroměřice AKST Jirkov B9:9
2811. 03. 2018 10:00SKST Teplice BTTC Roudnice A9:9
2811. 03. 2018 13:00SKST Teplice CASK Lovosice A3:10
2924. 03. 2018 16:00TTC Litvínov BSKST Teplice C10:1
2924. 03. 2018 16:00TJ Krupka BSKST Teplice B1:10
2924. 03. 2018 16:00TTC Roudnice ATJ Sokol Dobroměřice A5:10
2924. 03. 2018 16:00ASK Lovosice ATJ Spartak Lubenec A10:4
2924. 03. 2018 16:00TJ Sokol SpořiceKST Jirkov C1:10
2917. 03. 2018 16:00KST Jirkov BKST Most A10:8
3025. 03. 2018 13:00SKST Teplice CTJ Krupka B10:1
3025. 03. 2018 10:00TTC Litvínov BSKST Teplice B9:9
3025. 03. 2018 10:00ASK Lovosice ATJ Sokol Dobroměřice A10:6
3025. 03. 2018 10:00TTC Roudnice ATJ Spartak Lubenec A9:9
3014. 09. 2017 18:00KST Jirkov BKST Jirkov C8:10
3025. 03. 2018 10:00TJ Sokol SpořiceKST Most A10:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline