Výsledky
Krajská soutěž II. třídy C
116. 09. 2017 17:00TJ Slovan Hodonín ASK Baník Ratíškovice A10:4
116. 09. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Jevišovka-Drnholec B10:0
116. 09. 2017 17:30T.J. Sokol Hodonín ASKST Rohatec A10:3
114. 09. 2017 18:30TJ Sokol Vracov CTJ Jiskra Strážnice C3:10
116. 09. 2017 17:30TJ Agrotec Hustopeče CSKST Mart Hodonín Stavoimpex F7:10
116. 09. 2017 18:45TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Kobylí B3:10
227. 09. 2017 18:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Rakvice A10:7
223. 09. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Kobylí B9:9
230. 09. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Agrotec Hustopeče C9:9
230. 09. 2017 10:30TJ Jevišovka-Drnholec BSKST Mart Hodonín Stavoimpex F3:10
230. 09. 2017 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Vracov C10:4
230. 09. 2017 16:30SKST Rohatec ATJ Jiskra Strážnice C10:3
301. 10. 2017 10:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Kobylí B10:0
324. 09. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Rakvice A9:9
301. 10. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ASKST Mart Hodonín Stavoimpex F6:10
327. 09. 2017 19:00TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Agrotec Hustopeče C0:10
301. 10. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín ATJ Jiskra Strážnice C10:1
301. 10. 2017 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Vracov C4:10
405. 10. 2017 19:00TJ Sokol Vracov CTJ Sokol Rakvice A9:9
414. 10. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Jiskra Strážnice C10:4
414. 10. 2017 17:30TJ Agrotec Hustopeče CT.J. Sokol Hodonín A9:9
411. 10. 2017 18:30SKST Mart Hodonín Stavoimpex FSKST Rohatec A10:4
411. 10. 2017 18:15TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:7
414. 10. 2017 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Jevišovka-Drnholec B10:0
514. 10. 2017 10:00TJ Sokol Rakvice ATJ Jiskra Strážnice C9:9
515. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Vracov C6:10
513. 10. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče CSKST Rohatec A10:8
513. 10. 2017 19:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex FT.J. Sokol Hodonín A4:10
512. 10. 2017 18:00TJ Slovan Hodonín ATJ Jevišovka-Drnholec B10:0
515. 10. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:4
628. 10. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Rakvice A7:10
628. 10. 2017 13:30TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Kobylí B1:10
620. 10. 2017 19:00T.J. Sokol Hodonín ATJ Slovan Hodonín A9:9
628. 10. 2017 16:30SKST Rohatec ASK Baník Ratíškovice A10:3
626. 10. 2017 18:30TJ Sokol Vracov CTJ Agrotec Hustopeče C7:10
623. 10. 2017 18:30TJ Jiskra Strážnice CSKST Mart Hodonín Stavoimpex F4:10
729. 10. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Kobylí B10:8
729. 10. 2017 10:30TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Rakvice A0:10
729. 10. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín ASK Baník Ratíškovice A10:4
729. 10. 2017 10:00SKST Rohatec ATJ Slovan Hodonín A10:6
724. 10. 2017 18:30TJ Sokol Vracov CSKST Mart Hodonín Stavoimpex F6:10
729. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Agrotec Hustopeče C3:10
807. 11. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Agrotec Hustopeče C9:9
811. 11. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí BSKST Mart Hodonín Stavoimpex F10:7
811. 11. 2017 17:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Vracov C10:6
811. 11. 2017 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Jiskra Strážnice C9:9
810. 11. 2017 19:00TJ Sokol Klobouky u Brna AT.J. Sokol Hodonín A3:10
811. 11. 2017 10:30TJ Jevišovka-Drnholec BSKST Rohatec A1:10
911. 11. 2017 10:00TJ Sokol Rakvice ASKST Mart Hodonín Stavoimpex F10:6
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Agrotec Hustopeče C10:2
912. 11. 2017 10:00TJ Slovan Hodonín ATJ Jiskra Strážnice C10:2
912. 11. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Vracov C10:8
912. 11. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ASKST Rohatec A6:10
912. 11. 2017 10:30TJ Jevišovka-Drnholec BT.J. Sokol Hodonín A0:10
1024. 11. 2017 19:00T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Rakvice A10:3
1025. 11. 2017 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Kobylí B9:9
1025. 11. 2017 14:00TJ Sokol Vracov CTJ Sokol Klobouky u Brna A3:10
1022. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Jevišovka-Drnholec B10:1
1025. 11. 2017 17:30TJ Agrotec Hustopeče CTJ Slovan Hodonín A9:9
1025. 11. 2017 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex FSK Baník Ratíškovice A10:6
1126. 11. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Kobylí B10:2
1126. 11. 2017 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Rakvice A10:8
1121. 11. 2017 18:30TJ Sokol Vracov CTJ Jevišovka-Drnholec B10:0
1126. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Klobouky u Brna A10:6
1124. 11. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče CSK Baník Ratíškovice A7:10
1126. 11. 2017 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex FTJ Slovan Hodonín A10:3
1209. 12. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Slovan Hodonín A3:10
1205. 12. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Klobouky u Brna A2:10
1209. 12. 2017 16:30SKST Rohatec AT.J. Sokol Hodonín A8:10
1209. 12. 2017 17:30TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Vracov C10:4
1209. 12. 2017 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex FTJ Agrotec Hustopeče C10:8
1209. 12. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Rakvice A10:6
1313. 01. 2018 14:00TJ Sokol Rakvice ATJ Slovan Hodonín A9:9
1313. 01. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí BSK Baník Ratíškovice A7:10
1309. 01. 2018 19:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Klobouky u Brna A9:9
1309. 01. 2018 18:30SKST Mart Hodonín Stavoimpex FTJ Jevišovka-Drnholec B10:2
1313. 01. 2018 14:00TJ Sokol Vracov CT.J. Sokol Hodonín A2:10
1313. 01. 2018 17:30TJ Jiskra Strážnice CSKST Rohatec A5:10
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Slovan Hodonín A1:10
1413. 01. 2018 10:00TJ Sokol Rakvice ASK Baník Ratíškovice A3:10
1414. 01. 2018 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex FTJ Sokol Klobouky u Brna A2:10
1412. 01. 2018 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Jevišovka-Drnholec B10:1
1414. 01. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice CT.J. Sokol Hodonín A3:10
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol Vracov CSKST Rohatec A4:10
1509. 01. 2018 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Vracov C4:10
1527. 01. 2018 17:30TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Kobylí B4:10
1527. 01. 2018 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Agrotec Hustopeče C10:4
1527. 01. 2018 15:30SKST Rohatec ASKST Mart Hodonín Stavoimpex F9:9
1527. 01. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Slovan Hodonín A9:9
1527. 01. 2018 13:30TJ Jevišovka-Drnholec BSK Baník Ratíškovice A2:10
1625. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Rakvice A10:8
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol Vracov CTJ Sokol Kobylí B4:10
1628. 01. 2018 10:00SKST Rohatec ATJ Agrotec Hustopeče C10:4
1619. 01. 2018 19:00T.J. Sokol Hodonín ASKST Mart Hodonín Stavoimpex F10:6
1628. 01. 2018 10:30TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Slovan Hodonín A0:10
1628. 01. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ASK Baník Ratíškovice A8:10
1720. 02. 2018 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:7
1717. 02. 2018 13:00TJ Sokol Kobylí BTJ Jevišovka-Drnholec B10:2
1724. 02. 2018 17:00TJ Slovan Hodonín AT.J. Sokol Hodonín A 
1724. 02. 2018 17:00SK Baník Ratíškovice ASKST Rohatec A 
1724. 02. 2018 17:30TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Vracov C 
1724. 02. 2018 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex FTJ Jiskra Strážnice C 
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Klobouky u Brna A 
1824. 02. 2018 10:00TJ Sokol Rakvice ATJ Jevišovka-Drnholec B 
1825. 02. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice AT.J. Sokol Hodonín A 
1825. 02. 2018 10:00TJ Slovan Hodonín ASKST Rohatec A 
1821. 02. 2018 19:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex FTJ Sokol Vracov C10:8
1823. 02. 2018 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Jiskra Strážnice C 
1910. 03. 2018 17:30TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Rakvice A
1910. 03. 2018 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex FTJ Sokol Kobylí B
1910. 03. 2018 14:00TJ Sokol Vracov CTJ Slovan Hodonín A
1910. 03. 2018 17:30TJ Jiskra Strážnice CSK Baník Ratíškovice A
1910. 03. 2018 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Klobouky u Brna A
1910. 03. 2018 16:30SKST Rohatec ATJ Jevišovka-Drnholec B
2011. 03. 2018 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex FTJ Sokol Rakvice A
2009. 03. 2018 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Kobylí B
2011. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Slovan Hodonín A
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Vracov CSK Baník Ratíškovice A
2011. 03. 2018 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Klobouky u Brna A
2011. 03. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín ATJ Jevišovka-Drnholec B
2124. 03. 2018 18:45TJ Sokol Rakvice AT.J. Sokol Hodonín A
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí BSKST Rohatec A
2124. 03. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Vracov C
2124. 03. 2018 13:30TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Jiskra Strážnice C
2124. 03. 2018 17:00TJ Slovan Hodonín ATJ Agrotec Hustopeče C
2124. 03. 2018 17:00SK Baník Ratíškovice ASKST Mart Hodonín Stavoimpex F
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol Kobylí BT.J. Sokol Hodonín A
2224. 03. 2018 10:00TJ Sokol Rakvice ASKST Rohatec A
2225. 03. 2018 10:30TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Vracov C
2225. 03. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Jiskra Strážnice C
2225. 03. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Agrotec Hustopeče C
2225. 03. 2018 10:00TJ Slovan Hodonín ASKST Mart Hodonín Stavoimpex F

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline