Výsledky
Divize muži
116. 09. 2017 09:00TJ Sokol Břasy ADioss Nýřany A10:4
116. 09. 2017 10:00TJ Sokol Horažďovice ASKUŘ Plzeň A5:10
116. 09. 2017 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Dobřany A4:10
114. 09. 2017 18:30TJ Union Plzeň BTJ Union Plzeň C8:10
116. 09. 2017 09:00KOC Sušice AKST Klatovy A9:9
107. 09. 2017 18:30TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Plzeň V. B10:2
230. 09. 2017 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Plzeň V. A10:7
230. 09. 2017 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Plzeň V. B1:10
230. 09. 2017 10:30TJ Sokol Horažďovice AKST Klatovy A10:5
230. 09. 2017 10:30SKUŘ Plzeň AKOC Sušice A10:1
230. 09. 2017 09:00TJ Dobřany ATJ Union Plzeň B10:7
230. 09. 2017 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Union Plzeň C8:10
330. 09. 2017 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Plzeň V. B10:4
330. 09. 2017 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Plzeň V. A0:10
330. 09. 2017 15:30TJ Sokol Horažďovice AKOC Sušice A10:2
330. 09. 2017 15:30SKUŘ Plzeň AKST Klatovy A10:4
330. 09. 2017 14:00TJ Dobřany ATJ Union Plzeň C10:2
327. 09. 2017 19:00TJ Slavoj Stod ATJ Union Plzeň B6:10
414. 10. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Union Plzeň B10:3
414. 10. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Union Plzeň C9:9
414. 10. 2017 09:00KST Klatovy ATJ Dobřany A3:10
414. 10. 2017 09:00KOC Sušice ATJ Slavoj Stod A10:6
414. 10. 2017 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Horažďovice A10:7
414. 10. 2017 09:00Dioss Nýřany ASKUŘ Plzeň A0:10
514. 10. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Union Plzeň C10:1
514. 10. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Union Plzeň B6:10
514. 10. 2017 14:00KST Klatovy ATJ Slavoj Stod A10:2
514. 10. 2017 14:00KOC Sušice ATJ Dobřany A8:10
514. 10. 2017 14:00TJ Sokol Břasy ASKUŘ Plzeň A7:10
514. 10. 2017 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Horažďovice A4:10
628. 10. 2017 10:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. A10:3
628. 10. 2017 10:30SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Plzeň V. B10:6
628. 10. 2017 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Břasy A10:5
628. 10. 2017 09:00TJ Slavoj Stod ADioss Nýřany A10:8
628. 10. 2017 09:00TJ Union Plzeň BKST Klatovy A6:10
628. 10. 2017 09:00TJ Union Plzeň CKOC Sušice A10:0
728. 10. 2017 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. B10:3
728. 10. 2017 15:30SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Plzeň V. A10:5
728. 10. 2017 14:00TJ Dobřany ADioss Nýřany A10:3
728. 10. 2017 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Břasy A7:10
728. 10. 2017 14:00TJ Union Plzeň BKOC Sušice A10:5
728. 10. 2017 14:00TJ Union Plzeň CKST Klatovy A9:9
811. 11. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. AKST Klatovy A10:2
811. 11. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. BKOC Sušice A3:10
811. 11. 2017 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Union Plzeň B10:7
811. 11. 2017 09:00Dioss Nýřany ATJ Union Plzeň C9:9
811. 11. 2017 10:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Dobřany A5:10
811. 11. 2017 10:30SKUŘ Plzeň ATJ Slavoj Stod A10:2
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. AKOC Sušice A10:2
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. BKST Klatovy A7:10
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Union Plzeň C10:4
911. 11. 2017 14:00Dioss Nýřany ATJ Union Plzeň B9:9
911. 11. 2017 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Slavoj Stod A10:6
911. 11. 2017 15:30SKUŘ Plzeň ATJ Dobřany A10:7
1025. 11. 2017 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Plzeň V. A3:10
1025. 11. 2017 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. B10:3
1025. 11. 2017 09:00TJ Union Plzeň BTJ Sokol Horažďovice A5:10
1025. 11. 2017 09:00TJ Union Plzeň CSKUŘ Plzeň A8:10
1025. 11. 2017 09:00KST Klatovy ATJ Sokol Břasy A2:10
1025. 11. 2017 09:00KOC Sušice ADioss Nýřany A10:3
1125. 11. 2017 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Plzeň V. B10:0
1125. 11. 2017 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. A5:10
1123. 11. 2017 18:30TJ Union Plzeň BSKUŘ Plzeň A0:10
1125. 11. 2017 14:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Horažďovice A10:7
1125. 11. 2017 14:00KST Klatovy ADioss Nýřany A10:2
1125. 11. 2017 14:00KOC Sušice ATJ Sokol Břasy A3:10
1209. 12. 2017 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Břasy A4:10
1209. 12. 2017 09:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Horažďovice A10:3
1209. 12. 2017 09:00TJ Dobřany ATJ Slavoj Stod A10:2
1209. 12. 2017 09:00TJ Union Plzeň CTJ Union Plzeň B9:9
1206. 01. 2018 09:00KST Klatovy AKOC Sušice A9:9
1209. 12. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Plzeň V. A1:10
1313. 01. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Břasy A10:5
1312. 01. 2018 19:00TJ Sokol Plzeň V. BDioss Nýřany A10:1
1313. 01. 2018 09:00KST Klatovy ATJ Sokol Horažďovice A10:8
1313. 01. 2018 09:00KOC Sušice ASKUŘ Plzeň A0:10
1313. 01. 2018 09:00TJ Union Plzeň BTJ Dobřany A10:8
1313. 01. 2018 09:00TJ Union Plzeň CTJ Slavoj Stod A10:4
1413. 01. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Břasy A6:10
1413. 01. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. ADioss Nýřany A10:0
1413. 01. 2018 14:00KOC Sušice ATJ Sokol Horažďovice A10:8
1413. 01. 2018 14:00KST Klatovy ASKUŘ Plzeň A3:10
1413. 01. 2018 14:00TJ Union Plzeň CTJ Dobřany A9:9
1413. 01. 2018 14:00TJ Union Plzeň BTJ Slavoj Stod A10:5
1527. 01. 2018 09:00TJ Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. A5:10
1527. 01. 2018 09:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. B10:3
1527. 01. 2018 09:00TJ Dobřany AKST Klatovy A10:2
1527. 01. 2018 09:00TJ Slavoj Stod AKOC Sušice A7:10
1527. 01. 2018 10:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Břasy A10:0
1527. 01. 2018 10:30SKUŘ Plzeň ADioss Nýřany A10:2
1627. 01. 2018 14:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. A9:9
1627. 01. 2018 14:00TJ Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. B10:2
1627. 01. 2018 14:00TJ Slavoj Stod AKST Klatovy A9:9
1627. 01. 2018 14:00TJ Dobřany AKOC Sušice A10:3
1627. 01. 2018 15:30SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Břasy A10:0
1627. 01. 2018 15:30TJ Sokol Horažďovice ADioss Nýřany A10:4
1724. 02. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Horažďovice A10:8
1724. 02. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. BSKUŘ Plzeň A1:10
1724. 02. 2018 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Dobřany A0:10
1724. 02. 2018 09:00Dioss Nýřany ATJ Slavoj Stod A3:10
1724. 02. 2018 09:00KST Klatovy ATJ Union Plzeň B3:10
1724. 02. 2018 09:00KOC Sušice ATJ Union Plzeň C10:8
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Horažďovice A7:10
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. ASKUŘ Plzeň A5:10
1824. 02. 2018 14:00Dioss Nýřany ATJ Dobřany A3:10
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Slavoj Stod A9:9
1824. 02. 2018 14:00KOC Sušice ATJ Union Plzeň B9:9
1824. 02. 2018 14:00KST Klatovy ATJ Union Plzeň C2:10
1910. 03. 2018 09:00KST Klatovy ATJ Sokol Plzeň V. A1:10
1910. 03. 2018 09:00KOC Sušice ATJ Sokol Plzeň V. B10:6
1910. 03. 2018 09:00TJ Union Plzeň BTJ Sokol Břasy A9:9
1910. 03. 2018 09:00TJ Union Plzeň CDioss Nýřany A10:2
1910. 03. 2018 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Horažďovice A10:6
1910. 03. 2018 09:00TJ Slavoj Stod ASKUŘ Plzeň A4:10
2010. 03. 2018 14:00KOC Sušice ATJ Sokol Plzeň V. A3:10
2010. 03. 2018 14:00KST Klatovy ATJ Sokol Plzeň V. B9:9
2010. 03. 2018 14:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Břasy A5:10
2010. 03. 2018 14:00TJ Union Plzeň BDioss Nýřany A10:2
2010. 03. 2018 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Horažďovice A9:9
2010. 03. 2018 14:00TJ Dobřany ASKUŘ Plzeň A9:9
2124. 03. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Dobřany A10:0
2124. 03. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Slavoj Stod A7:10
2124. 03. 2018 10:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Union Plzeň B10:0wo
2124. 03. 2018 10:30SKUŘ Plzeň ATJ Union Plzeň C10:0
2124. 03. 2018 09:00TJ Sokol Břasy AKST Klatovy A9:9
2124. 03. 2018 09:00Dioss Nýřany AKOC Sušice A7:10
2224. 03. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Dobřany A2:10
2224. 03. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Slavoj Stod A10:0
2224. 03. 2018 15:30SKUŘ Plzeň ATJ Union Plzeň B10:0
2224. 03. 2018 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Union Plzeň C10:0wo
2224. 03. 2018 14:00Dioss Nýřany AKST Klatovy A10:7
2224. 03. 2018 14:00TJ Sokol Břasy AKOC Sušice A10:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS