Výsledky
Krajská soutěž 1.třídy
116. 09. 2017 09:00TJ Sokol Lhůta ASK Jiskra Domažlice B1:10
112. 09. 2017 19:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Kdyně A5:10
114. 09. 2017 18:30SKUŘ Plzeň BTJ Slavoj Stod B10:6
128. 09. 2017 18:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Bor B4:10
116. 09. 2017 09:00TJ Sokol Klabava ASK Nevid A10:8
116. 09. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. CST DDM Stříbro A0:10
230. 09. 2017 08:30SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Plzeň V. C10:6
230. 09. 2017 08:30TJ Sokol Lhůta AST DDM Stříbro A10:7
230. 09. 2017 08:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Klabava A10:8
230. 09. 2017 08:00TJ Sokol Kdyně ASK Nevid A10:6
226. 09. 2017 18:30SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horní Bělá A10:5
230. 09. 2017 10:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Bor B7:10
330. 09. 2017 14:00SK Jiskra Domažlice BST DDM Stříbro A10:5
330. 09. 2017 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň V. C10:0
330. 09. 2017 13:00TJ Sokol Horažďovice BSK Nevid A10:5
330. 09. 2017 13:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Klabava A8:10
330. 09. 2017 15:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Bor B1:10
330. 09. 2017 15:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horní Bělá A10:7
414. 10. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Horní Bělá A8:10
414. 10. 2017 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Bor B4:10
414. 10. 2017 09:00TJ Sokol Klabava ASKUŘ Plzeň B2:10
414. 10. 2017 09:00SK Nevid ATJ Slavoj Stod B8:10
414. 10. 2017 08:30SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Horažďovice B10:7
414. 10. 2017 08:30TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Kdyně A10:7
514. 10. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Bor B1:10
514. 10. 2017 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Horní Bělá A9:9
514. 10. 2017 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Slavoj Stod B9:9
514. 10. 2017 14:00SK Nevid ASKUŘ Plzeň B2:10
514. 10. 2017 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Kdyně A9:9
514. 10. 2017 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Horažďovice B10:5
628. 10. 2017 08:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Plzeň V. C8:10
628. 10. 2017 08:00
sokolovna Prapořiště
TJ Sokol Kdyně AST DDM Stříbro A10:4
628. 10. 2017 10:00SKUŘ Plzeň BSK Jiskra Domažlice B9:9
628. 10. 2017 10:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Lhůta A1:10
628. 10. 2017 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Klabava A9:9
628. 10. 2017 09:00TJ Sokol Bor BSK Nevid A10:0
727. 10. 2017 19:00TJ Sokol Horažďovice BST DDM Stříbro A10:0
728. 10. 2017 13:00
sokolovna Prapořiště
TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň V. C10:2
728. 10. 2017 15:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Lhůta A4:10
728. 10. 2017 15:00TJ Slavoj Stod BSK Jiskra Domažlice B1:10
728. 10. 2017 14:00TJ Sokol Horní Bělá ASK Nevid A10:6
728. 10. 2017 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Klabava A10:2
811. 11. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Klabava A10:7
811. 11. 2017 09:00ST DDM Stříbro ASK Nevid A10:2
811. 11. 2017 08:30SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Horní Bělá A10:5
811. 11. 2017 08:30TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Bor B4:10
811. 11. 2017 08:00TJ Sokol Horažďovice BSKUŘ Plzeň B5:10
811. 11. 2017 08:00TJ Sokol Kdyně ATJ Slavoj Stod B7:10
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. CSK Nevid A8:10
911. 11. 2017 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Klabava A10:4
911. 11. 2017 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Bor B9:9
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Horní Bělá A10:5
911. 11. 2017 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Slavoj Stod B5:10
911. 11. 2017 13:00TJ Sokol Kdyně ASKUŘ Plzeň B2:10
1025. 11. 2017 10:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. C10:3
1025. 11. 2017 10:00TJ Slavoj Stod BST DDM Stříbro A8:10
1025. 11. 2017 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Horažďovice B10:6
1025. 11. 2017 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Kdyně A10:2
1025. 11. 2017 09:00TJ Sokol Klabava ASK Jiskra Domažlice B5:10
1025. 11. 2017 09:00SK Nevid ATJ Sokol Lhůta A1:10
1125. 11. 2017 15:00SKUŘ Plzeň BST DDM Stříbro A10:7
1125. 11. 2017 15:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Plzeň V. C10:7
1125. 11. 2017 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Kdyně A9:9
1125. 11. 2017 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Horažďovice B10:0
1125. 11. 2017 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Lhůta A6:10
1125. 11. 2017 14:00SK Nevid ASK Jiskra Domažlice B4:10
1209. 12. 2017 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Lhůta A8:10
1209. 12. 2017 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Horažďovice B9:9
1209. 12. 2017 10:00TJ Slavoj Stod BSKUŘ Plzeň B5:10
1209. 12. 2017 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Horní Bělá A10:0
1209. 12. 2017 09:00SK Nevid ATJ Sokol Klabava A9:9
1209. 12. 2017 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Plzeň V. C10:5
1313. 01. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. CSK Jiskra Domažlice B9:9
1313. 01. 2018 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Lhůta A6:10
1313. 01. 2018 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Horažďovice B8:10
1313. 01. 2018 09:00SK Nevid ATJ Sokol Kdyně A6:10
1313. 01. 2018 09:00TJ Sokol Horní Bělá ASKUŘ Plzeň B9:9
1313. 01. 2018 09:00TJ Sokol Bor BTJ Slavoj Stod B10:0
1413. 01. 2018 14:00ST DDM Stříbro ASK Jiskra Domažlice B10:6
1413. 01. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Lhůta A5:10
1413. 01. 2018 14:00SK Nevid ATJ Sokol Horažďovice B10:6
1413. 01. 2018 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Kdyně A10:7
1413. 01. 2018 14:00TJ Sokol Bor BSKUŘ Plzeň B10:0
1413. 01. 2018 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Slavoj Stod B9:9
1527. 01. 2018 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Plzeň V. C9:9
1527. 01. 2018 09:00TJ Sokol Bor BST DDM Stříbro A10:0
1527. 01. 2018 10:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Klabava A7:10
1527. 01. 2018 10:00TJ Slavoj Stod BSK Nevid A10:3
1527. 01. 2018 08:00TJ Sokol Horažďovice BSK Jiskra Domažlice B10:8
1527. 01. 2018 08:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Lhůta A7:10
1627. 01. 2018 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Plzeň V. C10:0
1627. 01. 2018 14:00TJ Sokol Horní Bělá AST DDM Stříbro A10:2
1627. 01. 2018 15:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Klabava A9:9
1627. 01. 2018 15:00SKUŘ Plzeň BSK Nevid A7:10
1626. 01. 2018 18:30TJ Sokol Kdyně ASK Jiskra Domažlice B8:10
1627. 01. 2018 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Lhůta A5:10
1724. 02. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Horažďovice B10:4
1701. 02. 2018 19:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Kdyně A9:9
1724. 02. 2018 08:30SK Jiskra Domažlice BSKUŘ Plzeň B10:6
1724. 02. 2018 08:30TJ Sokol Lhůta ATJ Slavoj Stod B10:7
1724. 02. 2018 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Horní Bělá A10:8
1724. 02. 2018 09:00SK Nevid ATJ Sokol Bor B4:10
1824. 02. 2018 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Horažďovice B10:8
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Kdyně A7:10
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Lhůta ASKUŘ Plzeň B10:0
1824. 02. 2018 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Slavoj Stod B9:9
1824. 02. 2018 14:00SK Nevid ATJ Sokol Horní Bělá A6:10
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Bor B2:10
1910. 03. 2018 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Plzeň V. C9:9
1910. 03. 2018 09:00SK Nevid AST DDM Stříbro A10:7
1910. 03. 2018 09:00TJ Sokol Horní Bělá ASK Jiskra Domažlice B6:10
1910. 03. 2018 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Lhůta A10:5
1910. 03. 2018 10:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horažďovice B10:8
1910. 03. 2018 10:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Kdyně A10:6
2010. 03. 2018 14:00SK Nevid ATJ Sokol Plzeň V. C9:9
2010. 03. 2018 14:00TJ Sokol Klabava AST DDM Stříbro A10:4
2010. 03. 2018 14:00TJ Sokol Bor BSK Jiskra Domažlice B10:2
2010. 03. 2018 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Lhůta A10:6
2010. 03. 2018 15:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horažďovice B5:10
2010. 03. 2018 15:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Kdyně A9:9
2124. 03. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. CSKUŘ Plzeň B10:7
2124. 03. 2018 09:00ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Stod B10:7
2124. 03. 2018 08:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Horní Bělá A10:3
2124. 03. 2018 08:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Bor B0:10
2124. 03. 2018 08:30SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Klabava A7:10
2124. 03. 2018 08:30TJ Sokol Lhůta ASK Nevid A10:3
2224. 03. 2018 14:00ST DDM Stříbro ASKUŘ Plzeň B3:10
2224. 03. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Slavoj Stod B7:10
2224. 03. 2018 13:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Horní Bělá A10:8
2224. 03. 2018 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Bor B10:7
2224. 03. 2018 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Klabava A10:0
2224. 03. 2018 14:00SK Jiskra Domažlice BSK Nevid A10:6

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS