Výsledky
Krajská soutěž 2.tř.sk.A
106. 09. 2017 18:30TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. E8:10
116. 09. 2017 09:00Dioss Nýřany BSK Sokol Domažlice C6:10
116. 09. 2017 09:00Dioss Nýřany CSK Drahotín A10:8
116. 09. 2017 09:00TJ Sokol Bor CKOC Sušice B8:10
116. 09. 2017 09:00TJ Slavoj Chodová Planá AKST Klatovy B10:4
116. 09. 2017 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Stod C10:6
116. 09. 2017 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Lhůta B - Trnová1:10
216. 09. 2017 14:00Dioss Nýřany BSK Drahotín A10:2
216. 09. 2017 14:00Dioss Nýřany CSK Sokol Domažlice C2:10
216. 09. 2017 14:00TJ Sokol Bor CKST Klatovy B1:10
216. 09. 2017 14:00TJ Slavoj Chodová Planá AKOC Sušice B6:10
216. 09. 2017 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Lhůta B - Trnová3:10
216. 09. 2017 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Slavoj Stod C4:10
330. 09. 2017 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Slavoj Stod C7:10
330. 09. 2017 09:00KOC Sušice BTJ Sokol Kdyně B10:5
330. 09. 2017 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Přeštice A10:1
330. 09. 2017 09:00TJ Sokol Bor CSK Drahotín A8:10
330. 09. 2017 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ASK Sokol Domažlice C10:2
330. 09. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. DDioss Nýřany B6:10
330. 09. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. EDioss Nýřany C3:10
430. 09. 2017 14:00KOC Sušice BTJ Sokol Přeštice A10:1
430. 09. 2017 14:00KST Klatovy BTJ Sokol Kdyně B10:2
430. 09. 2017 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ASK Drahotín A5:10
430. 09. 2017 14:00TJ Sokol Bor CSK Sokol Domažlice C10:7
430. 09. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. DDioss Nýřany C7:10
430. 09. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. EDioss Nýřany B5:10
514. 10. 2017 09:00Dioss Nýřany BDioss Nýřany C9:9
514. 10. 2017 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Plzeň V. D10:6
514. 10. 2017 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Plzeň V. E10:6
514. 10. 2017 09:00TJ Sokol Kdyně BSK Sokol Domažlice C10:7
514. 10. 2017 09:00TJ Sokol Přeštice ASK Drahotín A1:10
514. 10. 2017 09:00TJ Slavoj Stod CKOC Sušice B5:10
514. 10. 2017 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováKST Klatovy B3:10
614. 10. 2017 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Plzeň V. E10:5
614. 10. 2017 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Plzeň V. D10:3
614. 10. 2017 14:00TJ Sokol Kdyně BSK Drahotín A1:10
614. 10. 2017 14:00TJ Sokol Přeštice ASK Sokol Domažlice C3:10
614. 10. 2017 14:00TJ Slavoj Stod CKST Klatovy B5:10
614. 10. 2017 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováKOC Sušice B3:10
728. 10. 2017 09:00KOC Sušice BKST Klatovy B7:10
727. 10. 2017 18:15SK Sokol Domažlice CTJ Slavoj Stod C10:6
728. 10. 2017 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Lhůta B - Trnová10:7
728. 10. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Kdyně B10:3
728. 10. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Přeštice A10:2
728. 10. 2017 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Bor C10:8
728. 10. 2017 09:00Dioss Nýřany CTJ Slavoj Chodová Planá A10:3
828. 10. 2017 14:00SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Lhůta B - Trnová9:9
828. 10. 2017 14:00SK Drahotín ATJ Slavoj Stod C10:1
828. 10. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Přeštice A10:1
828. 10. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Kdyně B10:5
828. 10. 2017 14:00Dioss Nýřany BTJ Slavoj Chodová Planá A10:6
828. 10. 2017 14:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Bor C10:3
911. 11. 2017 09:00TJ Sokol Bor CTJ Slavoj Chodová Planá A9:9
911. 11. 2017 09:00TJ Sokol Kdyně BDioss Nýřany B1:10
911. 11. 2017 09:00TJ Sokol Přeštice ADioss Nýřany C5:10
911. 11. 2017 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Plzeň V. D10:4
911. 11. 2017 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Plzeň V. E4:10
911. 11. 2017 09:00KOC Sušice BSK Sokol Domažlice C10:0
911. 11. 2017 09:00KST Klatovy BSK Drahotín A10:7
1011. 11. 2017 14:00TJ Sokol Kdyně BDioss Nýřany C6:10
1011. 11. 2017 14:00TJ Sokol Přeštice ADioss Nýřany B1:10
1011. 11. 2017 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Plzeň V. E10:8
1011. 11. 2017 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Plzeň V. D10:5
1011. 11. 2017 14:00KOC Sušice BSK Drahotín A10:5
1011. 11. 2017 14:00KST Klatovy BSK Sokol Domažlice C10:2
1125. 11. 2017 09:00SK Sokol Domažlice CSK Drahotín A9:9
1125. 11. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. DKOC Sušice B6:10
1125. 11. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. EKST Klatovy B6:10
1125. 11. 2017 09:00Dioss Nýřany BTJ Slavoj Stod C10:1
1125. 11. 2017 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:4
1125. 11. 2017 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Bor C7:10
1125. 11. 2017 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Slavoj Chodová Planá A0:10
1225. 11. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. DKST Klatovy B1:10
1225. 11. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. EKOC Sušice B5:10
1225. 11. 2017 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:1
1225. 11. 2017 14:00Dioss Nýřany CTJ Slavoj Stod C10:8
1225. 11. 2017 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Bor C8:10
1225. 11. 2017 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Chodová Planá A2:10
1309. 12. 2017 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Kdyně B3:10
1309. 12. 2017 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Bor C3:10
1309. 12. 2017 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Slavoj Chodová Planá A5:10
1309. 12. 2017 09:00KOC Sušice BDioss Nýřany B10:4
1309. 12. 2017 09:00KST Klatovy BDioss Nýřany C10:8
1309. 12. 2017 09:00
herna SK Jiskra Domažlice
SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Plzeň V. D10:3
1309. 12. 2017 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Plzeň V. E10:3
1409. 12. 2017 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Slavoj Chodová Planá A10:8
1409. 12. 2017 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Bor C7:10
1409. 12. 2017 14:00KOC Sušice BDioss Nýřany C10:2
1409. 12. 2017 14:00KST Klatovy BDioss Nýřany B10:3
1409. 12. 2017 14:00
herna SK Jiskra Domažlice
SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Plzeň V. E6:10
1409. 12. 2017 14:00SK Drahotín ATJ Sokol Plzeň V. D10:2
1516. 12. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Plzeň V. D6:10
1516. 12. 2017 09:00
herna SK Jiskra Domažlice
SK Sokol Domažlice CDioss Nýřany B10:7
1516. 12. 2017 09:00SK Drahotín ADioss Nýřany C10:3
1516. 12. 2017 09:00KOC Sušice BTJ Sokol Bor C10:6
1516. 12. 2017 09:00KST Klatovy BTJ Slavoj Chodová Planá A10:3
1516. 12. 2017 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Kdyně B10:4
1516. 12. 2017 09:00
herna hostince Pod Maršálem,Lhůta
TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Přeštice A8:10
1616. 12. 2017 14:00SK Drahotín ADioss Nýřany B10:4
1616. 12. 2017 14:00
herna SK Jiskra Domažlice
SK Sokol Domažlice CDioss Nýřany C10:4
1616. 12. 2017 14:00KST Klatovy BTJ Sokol Bor C10:4
1616. 12. 2017 14:00KOC Sušice BTJ Slavoj Chodová Planá A10:3
1616. 12. 2017 14:00
herna hostince Pod Maršálem,Lhůta
TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Kdyně B6:10
1616. 12. 2017 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Přeštice A10:3
1713. 01. 2018 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:7
1713. 01. 2018 09:00TJ Sokol Kdyně BKOC Sušice B2:10
1713. 01. 2018 09:00TJ Sokol Přeštice AKST Klatovy B1:10
1713. 01. 2018 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Bor C9:9
1713. 01. 2018 09:00SK Sokol Domažlice CTJ Slavoj Chodová Planá A2:10
1713. 01. 2018 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Plzeň V. D10:4
1713. 01. 2018 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Plzeň V. E10:7
1813. 01. 2018 14:00TJ Sokol Přeštice AKOC Sušice B2:10
1813. 01. 2018 14:00TJ Sokol Kdyně BKST Klatovy B1:10
1813. 01. 2018 14:00SK Drahotín ATJ Slavoj Chodová Planá A10:5
1813. 01. 2018 14:00SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Bor C6:10
1813. 01. 2018 14:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Plzeň V. D10:4
1813. 01. 2018 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Plzeň V. E10:6
1927. 01. 2017 09:00Dioss Nýřany CDioss Nýřany B2:10
1927. 01. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Bor C6:10
1927. 01. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Slavoj Chodová Planá A7:10
1926. 01. 2018 18:00SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Kdyně B10:5
1927. 01. 2018 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Přeštice A10:0
1927. 01. 2018 09:00KOC Sušice BTJ Slavoj Stod C10:3
1927. 01. 2018 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:6
2027. 01. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Bor C10:7
2027. 01. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Slavoj Chodová Planá A10:8
2027. 01. 2018 14:00SK Drahotín ATJ Sokol Kdyně B10:0
2027. 01. 2018 14:00SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Přeštice A10:4
2027. 01. 2018 14:00KST Klatovy BTJ Slavoj Stod C10:3
2027. 01. 2018 14:00KOC Sušice BTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:3
2124. 02. 2018 09:00KST Klatovy BKOC Sušice B7:10
2124. 02. 2018 09:00TJ Slavoj Stod CSK Sokol Domažlice C10:6
2124. 02. 2018 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováSK Drahotín A10:5
2124. 02. 2018 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Plzeň V. D10:6
2124. 02. 2018 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Plzeň V. E6:10
2124. 02. 2018 09:00TJ Sokol Bor CDioss Nýřany B4:10
2124. 02. 2018 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ADioss Nýřany C10:1
2224. 02. 2018 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováSK Sokol Domažlice C10:2
2224. 02. 2018 14:00TJ Slavoj Stod CSK Drahotín A9:9
2224. 02. 2018 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Plzeň V. D4:10
2224. 02. 2018 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Plzeň V. E9:9
2224. 02. 2018 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ADioss Nýřany B9:9
2224. 02. 2018 14:00TJ Sokol Bor CDioss Nýřany C9:9
2310. 03. 2018 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Bor C10:6
2310. 03. 2018 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Kdyně B10:2
2310. 03. 2018 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Přeštice A10:3
2310. 03. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Slavoj Stod C0:10
2310. 03. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Lhůta B - Trnová10:6
2310. 03. 2018 09:00SK Sokol Domažlice CKOC Sušice B4:10
2310. 03. 2018 09:00SK Drahotín AKST Klatovy B5:10
2410. 03. 2018 14:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Kdyně B10:6
2410. 03. 2018 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Přeštice A10:4
2410. 03. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Slavoj Stod C7:10
2410. 03. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Lhůta B - Trnová1:10
2410. 03. 2018 14:00SK Drahotín AKOC Sušice B10:8
2410. 03. 2018 14:00SK Sokol Domažlice CKST Klatovy B4:10
2523. 03. 2018 18:00SK Drahotín ASK Sokol Domažlice C10:2
2524. 03. 2018 09:00KOC Sušice BTJ Sokol Plzeň V. D10:3
2524. 03. 2018 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Plzeň V. E10:2
2524. 03. 2018 09:00TJ Slavoj Stod CDioss Nýřany B10:8
2524. 03. 2018 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováDioss Nýřany C10:4
2524. 03. 2018 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Kdyně B10:1
2524. 03. 2018 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Přeštice A10:0
2624. 03. 2018 14:00KST Klatovy BTJ Sokol Plzeň V. D10:4
2624. 03. 2018 14:00KOC Sušice BTJ Sokol Plzeň V. E10:3
2624. 03. 2018 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováDioss Nýřany B7:10
2624. 03. 2018 14:00TJ Slavoj Stod CDioss Nýřany C9:9
2624. 03. 2018 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Přeštice A10:2
2624. 03. 2018 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Kdyně B10:4
2707. 04. 2018 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Přeštice A5:10
2707. 04. 2018 09:00TJ Sokol Bor CTJ Slavoj Stod C10:4
2707. 04. 2018 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Lhůta B - Trnová10:6
2707. 04. 2018 09:00Dioss Nýřany BKOC Sušice B3:10
2707. 04. 2018 09:00Dioss Nýřany CKST Klatovy B7:10
2707. 04. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. DSK Sokol Domažlice C10:2
2707. 04. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. ESK Drahotín A3:10
2807. 04. 2018 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Slavoj Stod C10:7
2807. 04. 2018 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:6
2807. 04. 2018 14:00Dioss Nýřany CKOC Sušice B5:10
2807. 04. 2018 14:00Dioss Nýřany BKST Klatovy B4:10
2807. 04. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. ESK Sokol Domažlice C10:2
2807. 04. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. DSK Drahotín A9:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS