Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní základ
117. 09. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice FSKST Hodonín I3:15
117. 09. 2017 14:00TJ Slovan Hodonín DTělovýchovná jednota Mikulčice D11:7
117. 09. 2017 10:00TJ Sokol Kyjov CTJ Sokol Lužice C3:15
117. 09. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín DTJ Sokol Veselí nad Moravou C8:10
117. 09. 2017 10:00SKST Dubňany BSK Vacenovice C10:8
117. 09. 2017 10:00SKST Rohatec DTJ Sokol Vlkoš B7:11
115. 09. 2017 18:30
tělocvična ZŠ, Ježov
T.J. Sokol Svatobořice BTJ Vlast Ježov B1:17
222. 09. 2017 18:00SKST Hodonín ITJ Vlast Ježov B4:14
223. 09. 2017 09:00TJ Sokol Vlkoš BT.J. Sokol Svatobořice B10:8
224. 09. 2017 14:00SK Vacenovice CSKST Rohatec D8:10
224. 09. 2017 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CSKST Dubňany B3:15
224. 09. 2017 10:00TJ Sokol Lužice CT.J. Sokol Hodonín D15:3
224. 09. 2017 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Sokol Kyjov C9:9
224. 09. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice FTJ Slovan Hodonín D9:9
301. 10. 2017 14:00TJ Slovan Hodonín DSKST Hodonín I18:0
301. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kyjov CTJ Jiskra Strážnice F11:7
329. 09. 2017 19:00T.J. Sokol Hodonín DTělovýchovná jednota Mikulčice D8:10
301. 10. 2017 10:00SKST Dubňany BTJ Sokol Lužice C2:16
327. 09. 2017 18:00SKST Rohatec DTJ Sokol Veselí nad Moravou C13:5
301. 10. 2017 10:00T.J. Sokol Svatobořice BSK Vacenovice C12:6
329. 09. 2017 19:00TJ Vlast Ježov BTJ Sokol Vlkoš B17:1
408. 10. 2017 14:00SKST Hodonín ITJ Sokol Vlkoš B8:10
405. 10. 2017 17:00SK Vacenovice CTJ Vlast Ježov B0:18
408. 10. 2017 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CT.J. Sokol Svatobořice B6:12
408. 10. 2017 10:00TJ Sokol Lužice CSKST Rohatec D15:3
408. 10. 2017 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DSKST Dubňany B5:13
406. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Strážnice FT.J. Sokol Hodonín D8:10
408. 10. 2017 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Sokol Kyjov C3:15
515. 10. 2017 14:00SKST Hodonín ITJ Sokol Kyjov C9:9
515. 10. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín DTJ Slovan Hodonín D15:3
515. 10. 2017 10:00SKST Dubňany BTJ Jiskra Strážnice F8:10
515. 10. 2017 10:00SKST Rohatec DTělovýchovná jednota Mikulčice D10:8
512. 10. 2017 19:00T.J. Sokol Svatobořice BTJ Sokol Lužice C7:11
513. 10. 2017 19:00TJ Vlast Ježov BTJ Sokol Veselí nad Moravou C18:0
514. 10. 2017 09:00TJ Sokol Vlkoš BSK Vacenovice C10:8
622. 10. 2017 14:00SKST Hodonín ISK Vacenovice C10:8
622. 10. 2017 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Sokol Vlkoš B14:4
622. 10. 2017 10:00TJ Sokol Lužice CTJ Vlast Ježov B3:15
622. 10. 2017 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DT.J. Sokol Svatobořice B8:10
622. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice FSKST Rohatec D11:7
622. 10. 2017 14:00TJ Slovan Hodonín DSKST Dubňany B10:8
622. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kyjov CT.J. Sokol Hodonín D6:12
729. 10. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín DSKST Hodonín I13:5
729. 10. 2017 10:00SKST Dubňany BTJ Sokol Kyjov C12:6
729. 10. 2017 10:00SKST Rohatec DTJ Slovan Hodonín D9:9
729. 10. 2017 10:00T.J. Sokol Svatobořice BTJ Jiskra Strážnice F13:5
727. 10. 2017 19:00TJ Vlast Ježov BTělovýchovná jednota Mikulčice D18:0
720. 10. 2017 18:00TJ Sokol Vlkoš BTJ Sokol Lužice C1:17
729. 10. 2017 14:00SK Vacenovice CTJ Sokol Veselí nad Moravou C8:10
805. 11. 2017 14:00SKST Hodonín ITJ Sokol Veselí nad Moravou C2:16
805. 11. 2017 10:00TJ Sokol Lužice CSK Vacenovice C15:3
805. 11. 2017 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Sokol Vlkoš B12:6
830. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Strážnice FTJ Vlast Ježov B3:15
805. 11. 2017 14:00TJ Slovan Hodonín DT.J. Sokol Svatobořice B12:6
805. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kyjov CSKST Rohatec D11:7
805. 11. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín DSKST Dubňany B12:6
912. 11. 2017 10:00SKST Dubňany BSKST Hodonín I15:3
908. 11. 2017 17:30SKST Rohatec DT.J. Sokol Hodonín D7:11
912. 11. 2017 10:00T.J. Sokol Svatobořice BTJ Sokol Kyjov C11:7
910. 11. 2017 19:00TJ Vlast Ježov BTJ Slovan Hodonín D16:2
911. 11. 2017 09:00TJ Sokol Vlkoš BTJ Jiskra Strážnice F9:9
912. 11. 2017 14:00SK Vacenovice CTělovýchovná jednota Mikulčice D1:17
912. 11. 2017 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Sokol Lužice C10:8
1016. 11. 2017 18:30SKST Hodonín ITJ Sokol Lužice C6:12
1017. 11. 2017 18:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Sokol Veselí nad Moravou C8:10
1019. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice FSK Vacenovice C12:6
1019. 11. 2017 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Sokol Vlkoš B7:11
1019. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kyjov CTJ Vlast Ježov B2:16
1017. 11. 2017 19:00T.J. Sokol Hodonín DT.J. Sokol Svatobořice B11:7
1019. 11. 2017 10:00SKST Dubňany BSKST Rohatec D14:4
1125. 11. 2017 16:30SKST Rohatec DSKST Hodonín I15:3
1126. 11. 2017 10:00T.J. Sokol Svatobořice BSKST Dubňany B13:5
1124. 11. 2017 19:00TJ Vlast Ježov BT.J. Sokol Hodonín D18:0wo
1125. 11. 2017 09:00TJ Sokol Vlkoš BTJ Sokol Kyjov C9:9
1126. 11. 2017 14:00SK Vacenovice CTJ Slovan Hodonín D12:6
1126. 11. 2017 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Jiskra Strážnice F6:12
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Lužice CTělovýchovná jednota Mikulčice D17:1
1203. 12. 2017 14:00SKST Hodonín ITělovýchovná jednota Mikulčice D6:12
1229. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Strážnice FTJ Sokol Lužice C4:14
1203. 12. 2017 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Sokol Veselí nad Moravou C9:9
1203. 12. 2017 10:00TJ Sokol Kyjov CSK Vacenovice C7:11
1203. 12. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín DTJ Sokol Vlkoš B6:12
1203. 12. 2017 10:00SKST Dubňany BTJ Vlast Ježov B2:16
1203. 12. 2017 10:00SKST Rohatec DT.J. Sokol Svatobořice B9:9
1307. 12. 2017 17:00T.J. Sokol Svatobořice BSKST Hodonín I12:6
1308. 12. 2017 19:00TJ Vlast Ježov BSKST Rohatec D15:3
1308. 12. 2017 18:00TJ Sokol Vlkoš BSKST Dubňany B8:10
1308. 12. 2017 18:00SK Vacenovice CT.J. Sokol Hodonín D9:9
1310. 12. 2017 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Sokol Kyjov C9:9
1310. 12. 2017 10:00TJ Sokol Lužice CTJ Slovan Hodonín D15:3
1310. 12. 2017 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Jiskra Strážnice F6:12
1407. 01. 2018 14:00SKST Hodonín ITJ Jiskra Strážnice F6:12
1407. 01. 2018 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Slovan Hodonín D10:8
1407. 01. 2018 10:00TJ Sokol Lužice CTJ Sokol Kyjov C13:5
1407. 01. 2018 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CT.J. Sokol Hodonín D12:6
1407. 01. 2018 14:00SK Vacenovice CSKST Dubňany B6:12
1406. 01. 2018 09:00TJ Sokol Vlkoš BSKST Rohatec D11:7
1403. 01. 2018 19:00TJ Vlast Ježov BT.J. Sokol Svatobořice B16:2
1512. 01. 2018 19:00TJ Vlast Ježov BSKST Hodonín I14:4
1514. 01. 2018 10:00T.J. Sokol Svatobořice BTJ Sokol Vlkoš B12:6
1514. 01. 2018 10:00SKST Rohatec DSK Vacenovice C8:10
1514. 01. 2018 10:00SKST Dubňany BTJ Sokol Veselí nad Moravou C12:6
1514. 01. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín DTJ Sokol Lužice C4:14
1514. 01. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov CTělovýchovná jednota Mikulčice D7:11
1514. 01. 2018 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Jiskra Strážnice F8:10
1628. 01. 2018 14:00SKST Hodonín ITJ Slovan Hodonín D17:1
1623. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Strážnice FTJ Sokol Kyjov C12:6
1628. 01. 2018 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DT.J. Sokol Hodonín D5:13
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol Lužice CSKST Dubňany B13:5
1628. 01. 2018 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CSKST Rohatec D8:10
1628. 01. 2018 14:00
Sokolovna Svatobořice
SK Vacenovice CT.J. Sokol Svatobořice B4:14
1627. 01. 2018 09:00TJ Sokol Vlkoš BTJ Vlast Ježov B0:18
1726. 01. 2018 18:00TJ Sokol Vlkoš BSKST Hodonín I11:7
1702. 02. 2018 19:00TJ Vlast Ježov BSK Vacenovice C17:1
1704. 02. 2018 10:00T.J. Sokol Svatobořice BTJ Sokol Veselí nad Moravou C10:8
1704. 02. 2018 10:00SKST Rohatec DTJ Sokol Lužice C9:9
1702. 02. 2018 17:00SKST Dubňany BTělovýchovná jednota Mikulčice D12:6
1704. 02. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín DTJ Jiskra Strážnice F5:13
1704. 02. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov CTJ Slovan Hodonín D17:1
1811. 02. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov CSKST Hodonín I15:3
1811. 02. 2018 14:00TJ Slovan Hodonín DT.J. Sokol Hodonín D9:9
1810. 02. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice FSKST Dubňany B10:8
1807. 02. 2018 18:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DSKST Rohatec D7:11
1811. 02. 2018 10:00TJ Sokol Lužice CT.J. Sokol Svatobořice B13:5
1809. 02. 2018 20:00TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Vlast Ježov B3:15
1808. 02. 2018 17:00SK Vacenovice CTJ Sokol Vlkoš B5:13
1916. 02. 2018 17:00SK Vacenovice CSKST Hodonín I5:13
1917. 02. 2018 09:00TJ Sokol Vlkoš BTJ Sokol Veselí nad Moravou C7:11
1916. 02. 2018 19:00TJ Vlast Ježov BTJ Sokol Lužice C15:3
1918. 02. 2018 10:00T.J. Sokol Svatobořice BTělovýchovná jednota Mikulčice D14:4
1914. 02. 2018 17:30SKST Rohatec DTJ Jiskra Strážnice F5:13
1918. 02. 2018 10:00SKST Dubňany BTJ Slovan Hodonín D
1918. 02. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín DTJ Sokol Kyjov C6:12
2025. 02. 2018 14:00SKST Hodonín IT.J. Sokol Hodonín D
2025. 02. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov CSKST Dubňany B
2025. 02. 2018 14:00TJ Slovan Hodonín DSKST Rohatec D
2025. 02. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice FT.J. Sokol Svatobořice B
2025. 02. 2018 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Vlast Ježov B
2025. 02. 2018 10:00TJ Sokol Lužice CTJ Sokol Vlkoš B
2025. 02. 2018 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CSK Vacenovice C
2104. 03. 2018 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CSKST Hodonín I
2104. 03. 2018 14:00SK Vacenovice CTJ Sokol Lužice C
2103. 03. 2018 09:00TJ Sokol Vlkoš BTělovýchovná jednota Mikulčice D
2102. 03. 2018 19:00TJ Vlast Ježov BTJ Jiskra Strážnice F
2104. 03. 2018 10:00T.J. Sokol Svatobořice BTJ Slovan Hodonín D
2104. 03. 2018 10:00SKST Rohatec DTJ Sokol Kyjov C
2104. 03. 2018 10:00SKST Dubňany BT.J. Sokol Hodonín D
2211. 03. 2018 14:00SKST Hodonín ISKST Dubňany B
2211. 03. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín DSKST Rohatec D
2211. 03. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov CT.J. Sokol Svatobořice B
2211. 03. 2018 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Vlast Ježov B
2211. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice FTJ Sokol Vlkoš B
2211. 03. 2018 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DSK Vacenovice C
2211. 03. 2018 10:00TJ Sokol Lužice CTJ Sokol Veselí nad Moravou C
2318. 03. 2018 10:00TJ Sokol Lužice CSKST Hodonín I
2318. 03. 2018 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTělovýchovná jednota Mikulčice D
2318. 03. 2018 14:00SK Vacenovice CTJ Jiskra Strážnice F
2317. 03. 2018 09:00TJ Sokol Vlkoš BTJ Slovan Hodonín D
2316. 03. 2018 19:00TJ Vlast Ježov BTJ Sokol Kyjov C
2318. 03. 2018 10:00T.J. Sokol Svatobořice BT.J. Sokol Hodonín D
2318. 03. 2018 10:00SKST Rohatec DSKST Dubňany B
2425. 03. 2018 14:00SKST Hodonín ISKST Rohatec D
2425. 03. 2018 10:00SKST Dubňany BT.J. Sokol Svatobořice B
2425. 03. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín DTJ Vlast Ježov B
2425. 03. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov CTJ Sokol Vlkoš B
2425. 03. 2018 14:00TJ Slovan Hodonín DSK Vacenovice C
2425. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice FTJ Sokol Veselí nad Moravou C
2425. 03. 2018 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Sokol Lužice C
2501. 04. 2018 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DSKST Hodonín I
2501. 04. 2018 10:00TJ Sokol Lužice CTJ Jiskra Strážnice F
2501. 04. 2018 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Slovan Hodonín D
2501. 04. 2018 14:00SK Vacenovice CTJ Sokol Kyjov C
2531. 03. 2018 09:00TJ Sokol Vlkoš BT.J. Sokol Hodonín D
2530. 03. 2018 19:00TJ Vlast Ježov BSKST Dubňany B
2501. 04. 2018 10:00T.J. Sokol Svatobořice BSKST Rohatec D
2608. 04. 2018 14:00SKST Hodonín IT.J. Sokol Svatobořice B
2608. 04. 2018 10:00SKST Rohatec DTJ Vlast Ježov B
2608. 04. 2018 10:00SKST Dubňany BTJ Sokol Vlkoš B
2608. 04. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín DSK Vacenovice C
2608. 04. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov CTJ Sokol Veselí nad Moravou C
2608. 04. 2018 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Sokol Lužice C
2608. 04. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice FTělovýchovná jednota Mikulčice D

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline