Výsledky
Regionální soutěž 4. třídy
101. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice DST Dolní Bousov C17:1
101. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ESK Dolní Stakory D8:10
101. 10. 2017 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Podlázky D9:9
101. 10. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov CTTC HESO Nepřevázka3:15
101. 10. 2017 10:00TJ Sokol KněžmostTTC Bělá pod Bezdězem E4:14
101. 10. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Sokol Březno B17:1
208. 10. 2017 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Březno B8:10
208. 10. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ AŠ Mladá Boleslav G9:9
208. 10. 2017 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Kněžmost10:8
208. 10. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Chotětov C17:1
208. 10. 2017 10:00SK Dolní Stakory DTJ Březovice C16:2
208. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Otradovice E16:2
315. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice EST Dolní Bousov C16:2
315. 10. 2017 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Otradovice D0:18
315. 10. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov CSK Dolní Stakory D1:17
315. 10. 2017 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Podlázky D7:11
315. 10. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTTC HESO Nepřevázka15:3
315. 10. 2017 10:00TJ Sokol Březno BTTC Bělá pod Bezdězem E4:14
422. 10. 2017 10:00ST Dolní Bousov CTTC Bělá pod Bezdězem E1:17
422. 10. 2017 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Březno B12:6
422. 10. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ AŠ Mladá Boleslav G4:14
422. 10. 2017 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Kněžmost11:7
422. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Chotětov C18:0
422. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ Březovice C15:3
529. 10. 2017 10:00TJ Březovice CST Dolní Bousov C13:5
529. 10. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov CTJ Sokol Otradovice E0:18
529. 10. 2017 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Otradovice D5:13
529. 10. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GSK Dolní Stakory D14:4
529. 10. 2017 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Podlázky D2:16
529. 10. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETTC HESO Nepřevázka14:4
605. 11. 2017 10:00ST Dolní Bousov CTTC HESO Nepřevázka5:13
605. 11. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky DTTC Bělá pod Bezdězem E3:15
605. 11. 2017 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Březno B13:5
605. 11. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ AŠ Mladá Boleslav G4:14
605. 11. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ Sokol Kněžmost9:9
605. 11. 2017 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Chotětov C14:4
712. 11. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov CST Dolní Bousov C4:14
712. 11. 2017 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Březovice C16:2
712. 11. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Sokol Otradovice E15:3
712. 11. 2017 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Otradovice D1:17
712. 11. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ESK Dolní Stakory D15:3
712. 11. 2017 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Podlázky D6:12
819. 11. 2017 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Podlázky D7:11
819. 11. 2017 10:00SK Dolní Stakory DTTC HESO Nepřevázka7:11
819. 11. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice DTTC Bělá pod Bezdězem E8:10
819. 11. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ Sokol Březno B12:6
819. 11. 2017 10:00TJ Březovice CTJ AŠ Mladá Boleslav G4:14
819. 11. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov CTJ Sokol Kněžmost2:16
926. 11. 2017 10:00TJ Sokol KněžmostST Dolní Bousov C12:6
926. 11. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Sokol Chotětov C18:0
926. 11. 2017 10:00TJ Sokol Březno BTJ Březovice C5:13
926. 11. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Otradovice E16:2
926. 11. 2017 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Otradovice D6:12
926. 11. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky DSK Dolní Stakory D10:8
1003. 12. 2017 10:00ST Dolní Bousov CSK Dolní Stakory D1:17
1003. 12. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Podlázky D13:5
1003. 12. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ETTC HESO Nepřevázka8:10
1003. 12. 2017 10:00TJ Březovice CTTC Bělá pod Bezdězem E1:17
1003. 12. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov CTJ Sokol Březno B3:15
1003. 12. 2017 10:00TJ Sokol KněžmostTJ AŠ Mladá Boleslav G3:15
1110. 12. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GST Dolní Bousov C17:1
1110. 12. 2017 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Kněžmost2:16
1110. 12. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Chotětov C17:1
1110. 12. 2017 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Březovice C13:5
1110. 12. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Otradovice E8:10
1110. 12. 2017 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Otradovice D8:10
1214. 01. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Otradovice D6:12
1214. 01. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Otradovice E13:5
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Březovice C13:5
1214. 01. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Chotětov C14:4
1214. 01. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Kněžmost15:3
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Březno BTJ AŠ Mladá Boleslav G0:18
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol Březno BST Dolní Bousov C7:11
1321. 01. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTTC Bělá pod Bezdězem E12:6
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTTC HESO Nepřevázka11:7
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov CTJ Sokol Podlázky D1:17
1321. 01. 2018 10:00TJ Březovice CSK Dolní Stakory D6:12
1315. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ Sokol Otradovice D1:17
1428. 01. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Otradovice E7:11
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Březovice C18:0
1428. 01. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Chotětov C17:1
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Kněžmost8:10
1428. 01. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ AŠ Mladá Boleslav G1:17
1428. 01. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Březno B18:0
1504. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem EST Dolní Bousov C14:4
1504. 02. 2018 10:00TJ Sokol Březno BTTC HESO Nepřevázka5:13
1504. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Sokol Podlázky D15:3
1504. 02. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostSK Dolní Stakory D7:11
1504. 02. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov CTJ Sokol Otradovice D1:17
1504. 02. 2018 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Otradovice E8:10
1611. 02. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Březovice C14:4
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ Sokol Chotětov C16:2
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Kněžmost13:5
1611. 02. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ AŠ Mladá Boleslav G4:14
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Březno B15:3
1611. 02. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTTC Bělá pod Bezdězem E11:7
1718. 02. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaST Dolní Bousov C13:5
1718. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Podlázky D13:5
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol Březno BSK Dolní Stakory D4:14
1718. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Sokol Otradovice D13:5
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Otradovice E11:7
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov CTJ Březovice C10:8
1825. 02. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Chotětov C12:6
1825. 02. 2018 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Kněžmost9:9
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ AŠ Mladá Boleslav G3:15
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Březno B17:1
1825. 02. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTTC Bělá pod Bezdězem E7:11
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTTC HESO Nepřevázka4:14
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DST Dolní Bousov C13:5
1904. 03. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaSK Dolní Stakory D7:11
1904. 03. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Otradovice D8:8
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Otradovice E3:15
1904. 03. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Březovice C16:2
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Chotětov C17:1
2018. 03. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Kněžmost9:9
2018. 03. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov CTJ AŠ Mladá Boleslav G1:17
2018. 03. 2018 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Březno B11:7
2018. 03. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ETTC Bělá pod Bezdězem E2:16
2018. 03. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTTC HESO Nepřevázka18:0
2018. 03. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Podlázky D6:12
2125. 03. 2018 10:00SK Dolní Stakory DST Dolní Bousov C16:2
2125. 03. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Otradovice D6:12
2125. 03. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Otradovice E11:7
2125. 03. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Březovice C18:0
2125. 03. 2018 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Chotětov C9:9
2125. 03. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Sokol Kněžmost15:3
2201. 04. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ AŠ Mladá Boleslav G0:18
2201. 04. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Březno B16:2
2201. 04. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov CTTC Bělá pod Bezdězem E4:14
2201. 04. 2018 10:00TJ Březovice CTTC HESO Nepřevázka4:14
2201. 04. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ Sokol Podlázky D10:8
2201. 04. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DSK Dolní Stakory D15:3

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS