Výsledky
Krajská soutěž 2.třídy, sk.B
130. 09. 2017 17:00TJ Spartak Čelákovice ATTC Bělá pod Bezdězem C15:3
130. 09. 2017 17:00TJ Sokol LibčiceSokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy11:7
130. 09. 2017 13:30TTC Kladno DTJ Lokomotiva Nymburk B17:1
130. 09. 2017 13:30TJ Sokol Všetaty BTJ Sokol Mnichovo Hradiště C3:15
127. 09. 2017 18:30TJ AŠ Mladá Boleslav BSokol Přezletice A4:14
130. 09. 2017 13:30TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Velký Osek B5:13
201. 10. 2017 10:00TJ Spartak Čelákovice ASokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy11:7
201. 10. 2017 10:00TJ Sokol LibčiceTTC Bělá pod Bezdězem C14:4
201. 10. 2017 13:00TTC Kladno DTJ Sokol Mnichovo Hradiště C10:8
201. 10. 2017 13:00TJ Sokol Všetaty BTJ Lokomotiva Nymburk B7:11
201. 10. 2017 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Velký Osek B5:13
201. 10. 2017 13:00TJ Sokol Krchleby BSokol Přezletice A9:9
314. 10. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CSokol Přezletice A8:10
314. 10. 2017 17:00Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyTJ Sokol Velký Osek B8:10
314. 10. 2017 17:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ AŠ Mladá Boleslav B18:0wo
314. 10. 2017 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Sokol Krchleby B13:5
314. 10. 2017 14:00TJ Spartak Čelákovice ATTC Kladno D15:3
314. 10. 2017 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Všetaty B12:6
415. 10. 2017 16:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Velký Osek B6:12
415. 10. 2017 10:00Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedySokol Přezletice A14:4
415. 10. 2017 10:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sokol Krchleby B8:10
415. 10. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ AŠ Mladá Boleslav B11:7
415. 10. 2017 10:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Všetaty B16:2
415. 10. 2017 10:00TJ Sokol LibčiceTTC Kladno D14:4
528. 10. 2017 13:30TTC Kladno DTTC Bělá pod Bezdězem C12:6
526. 10. 2017 17:30
Herna S. Dol. Beřkovice
TJ Sokol Všetaty BSokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy4:14
528. 10. 2017 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Spartak Čelákovice A1:17
528. 10. 2017 13:30TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Libčice9:9
528. 10. 2017 17:00Sokol Přezletice ATJ Lokomotiva Nymburk B8:10
528. 10. 2017 17:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Sokol Mnichovo Hradiště C11:7
629. 10. 2017 13:00TTC Kladno DSokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy8:10
629. 10. 2017 13:00TJ Sokol Všetaty BTTC Bělá pod Bezdězem C12:6
629. 10. 2017 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Libčice11:7
629. 10. 2017 13:00TJ Sokol Krchleby BTJ Spartak Čelákovice A5:13
629. 10. 2017 10:00Sokol Přezletice ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C8:10
629. 10. 2017 10:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Lokomotiva Nymburk B13:5
711. 11. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Lokomotiva Nymburk B14:4
711. 11. 2017 17:00Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyTJ Sokol Mnichovo Hradiště C10:8
708. 11. 2017 19:15TJ Spartak Čelákovice ASokol Přezletice A9:9
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Velký Osek B9:9
711. 11. 2017 17:00TTC Kladno DTJ AŠ Mladá Boleslav B11:7
711. 11. 2017 13:30TJ Sokol Všetaty BTJ Sokol Krchleby B8:10
812. 11. 2017 16:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Mnichovo Hradiště C10:8
812. 11. 2017 10:00Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyTJ Lokomotiva Nymburk B13:5
812. 11. 2017 10:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Velký Osek B13:5
812. 11. 2017 10:00TJ Sokol LibčiceSokol Přezletice A10:8
812. 11. 2017 10:00TTC Kladno DTJ Sokol Krchleby B7:11
812. 11. 2017 13:00TJ Sokol Všetaty BTJ AŠ Mladá Boleslav B3:15
925. 11. 2017 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTTC Bělá pod Bezdězem C12:6
925. 11. 2017 13:30TJ Sokol Krchleby BSokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy8:10
925. 11. 2017 17:00Sokol Přezletice ATTC Kladno D9:9
925. 11. 2017 17:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Sokol Všetaty B15:3
925. 11. 2017 17:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Spartak Čelákovice A4:14
925. 11. 2017 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Sokol Libčice6:12
1026. 11. 2017 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav BSokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy12:6
1026. 11. 2017 13:00TJ Sokol Krchleby BTTC Bělá pod Bezdězem C11:7
1026. 11. 2017 10:00Sokol Přezletice ATJ Sokol Všetaty B14:4
1026. 11. 2017 10:00TJ Sokol Velký Osek BTTC Kladno D16:2
1026. 11. 2017 10:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sokol Libčice9:9
1026. 11. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Spartak Čelákovice A4:14
1109. 12. 2017 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Libčice8:10
1109. 12. 2017 13:30TTC Kladno DTJ Sokol Všetaty B12:6
1107. 12. 2017 18:30TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Krchleby B10:8
1109. 12. 2017 17:00Sokol Přezletice ATJ Sokol Velký Osek B7:11
1109. 12. 2017 17:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sokol Mnichovo Hradiště C8:10
1109. 12. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CSokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy9:9
1213. 01. 2018 17:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Spartak Čelákovice A1:17
1213. 01. 2018 17:00Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyTJ Sokol Libčice7:11
1213. 01. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk BTTC Kladno D11:7
1213. 01. 2018 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Sokol Všetaty B16:2
1213. 01. 2018 17:00Sokol Přezletice ATJ AŠ Mladá Boleslav B10:8
1213. 01. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Sokol Krchleby B12:6
1314. 01. 2018 10:00Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyTJ Spartak Čelákovice A3:15
1314. 01. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Libčice5:13
1314. 01. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTTC Kladno D12:6
1314. 01. 2018 10:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sokol Všetaty B13:5
1314. 01. 2018 10:00TJ Sokol Velký Osek BTJ AŠ Mladá Boleslav B10:8
1314. 01. 2018 10:00Sokol Přezletice ATJ Sokol Krchleby B12:6
1427. 01. 2018 17:00Sokol Přezletice ATTC Bělá pod Bezdězem C13:5
1427. 01. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek BSokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy9:9
1427. 01. 2018 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Lokomotiva Nymburk B14:4
1427. 01. 2018 13:30TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Mnichovo Hradiště C12:6
1427. 01. 2018 13:30TTC Kladno DTJ Spartak Čelákovice A6:12
1427. 01. 2018 13:30TJ Sokol Všetaty BTJ Sokol Libčice8:10
1528. 01. 2018 10:00TJ Sokol Velký Osek BTTC Bělá pod Bezdězem C14:4
1528. 01. 2018 10:00Sokol Přezletice ASokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy9:9
1528. 01. 2018 13:00TJ Sokol Krchleby BTJ Lokomotiva Nymburk B11:7
1528. 01. 2018 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Mnichovo Hradiště C13:5
1528. 01. 2018 13:00TJ Sokol Všetaty BTJ Spartak Čelákovice A7:11
1528. 01. 2018 13:00TTC Kladno DTJ Sokol Libčice8:10
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Spartak Čelákovice A11:7
1610. 02. 2018 13:30TJ Sokol Všetaty BTTC Kladno D8:10
1602. 02. 2018 18:30TJ Sokol Krchleby BTJ AŠ Mladá Boleslav B7:11
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek BSokol Přezletice A13:5
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Lokomotiva Nymburk B13:5
1603. 02. 2018 10:00Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyTTC Bělá pod Bezdězem C12:6
1724. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTTC Kladno D8:10
1724. 02. 2018 17:00Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyTJ Sokol Všetaty B13:5
1711. 02. 2018 11:00TJ Spartak Čelákovice ATJ AŠ Mladá Boleslav B11:7
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Krchleby B11:7
1724. 02. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk BSokol Přezletice A7:11
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Sokol Velký Osek B8:10
1825. 02. 2018 10:00Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyTTC Kladno D14:4
1825. 02. 2018 16:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Všetaty B17:1
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol LibčiceTJ AŠ Mladá Boleslav B8:10
1817. 02. 2018 14:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Krchleby B15:3
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CSokol Přezletice A7:11
1825. 02. 2018 10:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sokol Velký Osek B4:14
1910. 03. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk BTTC Bělá pod Bezdězem C9:9
1910. 03. 2018 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CSokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy12:6
1910. 03. 2018 17:00Sokol Přezletice ATJ Spartak Čelákovice A8:10
1910. 03. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Sokol Libčice6:12
1910. 03. 2018 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTTC Kladno D14:4
1910. 03. 2018 13:30TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Všetaty B10:8
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTTC Bělá pod Bezdězem C15:3
2011. 03. 2018 10:00TJ Lokomotiva Nymburk BSokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy6:12
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Spartak Čelákovice A8:10
2011. 03. 2018 10:00Sokol Přezletice ATJ Sokol Libčice7:11
2011. 03. 2018 13:00TJ Sokol Krchleby BTTC Kladno D10:8
2011. 03. 2018 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Všetaty B15:3
2124. 03. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ AŠ Mladá Boleslav B5:13
2124. 03. 2018 17:00Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyTJ Sokol Krchleby B9:9
2124. 03. 2018 17:00TTC Kladno DSokol Přezletice A6:12
2124. 03. 2018 13:30TJ Sokol Všetaty BTJ Sokol Velký Osek B6:12
2124. 03. 2018 14:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Lokomotiva Nymburk B16:2
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Mnichovo Hradiště C10:8
2225. 03. 2018 10:00Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyTJ AŠ Mladá Boleslav B10:8
2225. 03. 2018 16:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Krchleby B12:6
2225. 03. 2018 13:00TJ Sokol Všetaty BSokol Přezletice A6:12
2225. 03. 2018 10:00TTC Kladno DTJ Sokol Velký Osek B18:0wo
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol LibčiceTJ Lokomotiva Nymburk B13:5
2225. 03. 2018 10:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C14:4
1/107. 04. 2018 17:00TJ Spartak Čelákovice ASokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy10:5
1/107. 04. 2018 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Velký Osek B10:6
1/107. 04. 2018 17:00TJ Sokol Krchleby BTTC Kladno D10:5
1/107. 04. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk BTTC Bělá pod Bezdězem C6:10
1/208. 04. 2018 10:00Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyTJ Spartak Čelákovice A4:10
1/208. 04. 2018 10:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Sokol Libčice9:9
1/208. 04. 2018 10:00TTC Kladno DTJ Sokol Krchleby B5:10
1/208. 04. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Lokomotiva Nymburk B9:9
2/121. 04. 2018 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Libčice 
2/121. 04. 2018 17:00TTC Kladno DTTC Bělá pod Bezdězem C 
2/222. 04. 2018 10:00TJ Sokol LibčiceTJ Spartak Čelákovice A 
2/222. 04. 2018 13:30TTC Bělá pod Bezdězem CTTC Kladno D 
2/328. 04. 2018 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Libčice
2/328. 04. 2018 17:00TTC Kladno DTTC Bělá pod Bezdězem C

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline