Výsledky
Krajská soutěž 2.třídy, sk.C
130. 09. 2017 17:00ST Benešov BTJ Slavoj Obecnice B10:8
130. 09. 2017 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Tatran Sedlčany B9:9
130. 09. 2017 17:00TJ Sokol Voznice ATJ Sokol Hořovice B7:11
130. 09. 2017 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Olešná9:9
130. 09. 2017 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Hudlice B8:10
130. 09. 2017 13:30SK Březnice BT. J. Sokol Králův Dvůr B9:9
201. 10. 2017 13:00ST Benešov BTJ Tatran Sedlčany B8:10
201. 10. 2017 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Slavoj Obecnice B7:11
201. 10. 2017 10:00TJ Sokol Voznice ATJ Olešná10:8
201. 10. 2017 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Hořovice B7:11
201. 10. 2017 10:00TJ Spartak ČenkovT. J. Sokol Králův Dvůr B11:7
201. 10. 2017 13:00SK Březnice BTJ Sokol Hudlice B9:9
314. 10. 2017 13:30TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Hudlice B11:7
314. 10. 2017 18:00TJ Tatran Sedlčany BT. J. Sokol Králův Dvůr B15:3
314. 10. 2017 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Spartak Čenkov11:7
314. 10. 2017 17:00TJ OlešnáSK Březnice B8:10
314. 10. 2017 17:00ST Benešov BTJ Sokol Voznice A11:7
314. 10. 2017 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Žebrák13:5
415. 10. 2017 13:00TJ Slavoj Obecnice BT. J. Sokol Králův Dvůr B8:10
415. 10. 2017 10:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Sokol Hudlice B13:5
415. 10. 2017 10:00TJ Sokol Hořovice BSK Březnice B15:3
415. 10. 2017 10:00TJ OlešnáTJ Spartak Čenkov3:15
415. 10. 2017 13:00ST Benešov BTJ Sokol Žebrák11:7
415. 10. 2017 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Voznice A7:11
528. 10. 2017 17:00TJ Sokol Voznice ATJ Slavoj Obecnice B7:11
528. 10. 2017 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Tatran Sedlčany B2:16
528. 10. 2017 17:00TJ Spartak ČenkovST Benešov B10:8
528. 10. 2017 13:30SK Březnice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy B11:7
528. 10. 2017 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Hořovice B15:3
528. 10. 2017 13:30T. J. Sokol Králův Dvůr BTJ Olešná11:7
629. 10. 2017 10:00TJ Sokol Voznice ATJ Tatran Sedlčany B7:11
629. 10. 2017 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Slavoj Obecnice B7:11
629. 10. 2017 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Mníšek pod Brdy B11:7
629. 10. 2017 13:00SK Březnice BST Benešov B11:7
629. 10. 2017 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ Olešná12:6
629. 10. 2017 13:00T. J. Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Hořovice B14:4
711. 11. 2017 13:30TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Hořovice B10:8
711. 11. 2017 18:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Olešná12:6
711. 11. 2017 17:00ST Benešov BTJ Sokol Hudlice B9:9
711. 11. 2017 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BT. J. Sokol Králův Dvůr B10:8
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol Voznice ATJ Spartak Čenkov8:10
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol ŽebrákSK Březnice B9:9
812. 11. 2017 13:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Olešná7:11
812. 11. 2017 10:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Sokol Hořovice B10:8
812. 11. 2017 13:00ST Benešov BT. J. Sokol Králův Dvůr B11:7
812. 11. 2017 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Hudlice B8:10
812. 11. 2017 10:00TJ Sokol Voznice ASK Březnice B7:11
812. 11. 2017 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Spartak Čenkov8:10
925. 11. 2017 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Slavoj Obecnice B13:5
925. 11. 2017 13:30SK Březnice BTJ Tatran Sedlčany B10:8
925. 11. 2017 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Voznice A13:5
925. 11. 2017 13:30T. J. Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Žebrák15:3
925. 11. 2017 17:00TJ Sokol Hořovice BST Benešov B9:9
925. 11. 2017 17:00
Herna Zaječov 126, Lidový dům u hřiště
TJ OlešnáTJ Sokol Mníšek pod Brdy B10:8
1026. 11. 2017 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Tatran Sedlčany B6:12
1026. 11. 2017 13:00SK Březnice BTJ Slavoj Obecnice B7:11
1026. 11. 2017 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Žebrák12:6
1026. 11. 2017 13:00T. J. Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Voznice A13:5
1026. 11. 2017 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy B10:8
1026. 11. 2017 10:00
Herna Zaječov 126, Lidový dům u hřiště
TJ OlešnáST Benešov B7:11
1109. 12. 2017 17:00ST Benešov BTJ Sokol Mníšek pod Brdy B9:9
1109. 12. 2017 15:30TJ Sokol Voznice ATJ Sokol Žebrák11:7
1109. 12. 2017 17:00TJ Spartak ČenkovSK Březnice B4:14
1109. 12. 2017 13:30TJ Sokol Hudlice BT. J. Sokol Králův Dvůr B14:4
1109. 12. 2017 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Olešná9:9
1109. 12. 2017 13:30TJ Slavoj Obecnice BTJ Tatran Sedlčany B6:12
1213. 01. 2018 13:30TJ Slavoj Obecnice BST Benešov B10:8
1213. 01. 2018 18:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Sokol Mníšek pod Brdy B13:5
1213. 01. 2018 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Voznice A10:8
1213. 01. 2018 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Žebrák9:9
1213. 01. 2018 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Spartak Čenkov15:3
1213. 01. 2018 13:30T. J. Sokol Králův Dvůr BSK Březnice B14:4
1314. 01. 2018 10:00TJ Tatran Sedlčany BST Benešov B11:7
1314. 01. 2018 13:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy B10:8
1314. 01. 2018 10:00TJ OlešnáTJ Sokol Voznice A6:12
1314. 01. 2018 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Žebrák13:5
1314. 01. 2018 13:00T. J. Sokol Králův Dvůr BTJ Spartak Čenkov13:5
1314. 01. 2018 13:00TJ Sokol Hudlice BSK Březnice B18:0
1427. 01. 2018 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Slavoj Obecnice B 
1427. 01. 2018 13:30T. J. Sokol Králův Dvůr BTJ Tatran Sedlčany B 
1427. 01. 2018 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Hořovice B 
1427. 01. 2018 13:30SK Březnice BTJ Olešná 
1427. 01. 2018 17:00TJ Sokol Voznice AST Benešov B 
1427. 01. 2018 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Mníšek pod Brdy B 
1528. 01. 2018 13:00T. J. Sokol Králův Dvůr BTJ Slavoj Obecnice B 
1528. 01. 2018 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ Tatran Sedlčany B 
1528. 01. 2018 13:00SK Březnice BTJ Sokol Hořovice B 
1528. 01. 2018 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Olešná 
1528. 01. 2018 10:00TJ Sokol ŽebrákST Benešov B 
1528. 01. 2018 10:00TJ Sokol Voznice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy B 
1610. 02. 2018 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BST Benešov B
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Voznice A
1610. 02. 2018 13:30SK Březnice BTJ Spartak Čenkov
1610. 02. 2018 13:30T. J. Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Hudlice B
1610. 02. 2018 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Hořovice B
1607. 02. 2018 18:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Slavoj Obecnice B
1724. 02. 2018 13:30TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Voznice A
1724. 02. 2018 18:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Sokol Žebrák
1724. 02. 2018 17:00ST Benešov BTJ Spartak Čenkov
1724. 02. 2018 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BSK Březnice B
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Hudlice B
1724. 02. 2018 17:00TJ OlešnáT. J. Sokol Králův Dvůr B
1825. 02. 2018 10:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Sokol Voznice A
1825. 02. 2018 13:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Žebrák
1825. 02. 2018 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Spartak Čenkov
1825. 02. 2018 13:00ST Benešov BSK Březnice B
1825. 02. 2018 10:00TJ OlešnáTJ Sokol Hudlice B
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Hořovice BT. J. Sokol Králův Dvůr B
1910. 03. 2018 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Slavoj Obecnice B
1910. 03. 2018 17:00TJ OlešnáTJ Tatran Sedlčany B
1910. 03. 2018 13:30TJ Sokol Hudlice BST Benešov B
1910. 03. 2018 13:30T. J. Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1910. 03. 2018 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Voznice A
1910. 03. 2018 13:30SK Březnice BTJ Sokol Žebrák
2011. 03. 2018 10:00TJ OlešnáTJ Slavoj Obecnice B
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Tatran Sedlčany B
2011. 03. 2018 13:00T. J. Sokol Králův Dvůr BST Benešov B
2011. 03. 2018 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
2011. 03. 2018 13:00SK Březnice BTJ Sokol Voznice A
2011. 03. 2018 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Žebrák
2124. 03. 2018 13:30TJ Slavoj Obecnice BTJ Spartak Čenkov
2124. 03. 2018 18:00TJ Tatran Sedlčany BSK Březnice B
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol Voznice ATJ Sokol Hudlice B
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol ŽebrákT. J. Sokol Králův Dvůr B
2124. 03. 2018 17:00ST Benešov BTJ Sokol Hořovice B
2124. 03. 2018 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Olešná
2225. 03. 2018 10:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Spartak Čenkov
2225. 03. 2018 13:00TJ Slavoj Obecnice BSK Březnice B
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Hudlice B
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol Voznice AT. J. Sokol Králův Dvůr B
2225. 03. 2018 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Hořovice B
2225. 03. 2018 13:00ST Benešov BTJ Olešná

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline