Výsledky
Krajská soutěž 2.třídy, sk.D
130. 09. 2017 13:30ST Benešov ATTC Brandýs nad Labem C10:8
130. 09. 2017 13:30TTC Říčany BTJ Sadská C11:7
130. 09. 2017 17:00TJ Sokol Čáslav ATJ Lokomotiva Nymburk A10:8
130. 09. 2017 17:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Sokol Čáslav B10:8
130. 09. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Přezletice B14:4
130. 09. 2017 17:00TTC Žehuň ATJ Sokol Velký Osek A10:8
201. 10. 2017 10:00ST Benešov ATJ Sadská C15:3
201. 10. 2017 13:00TTC Říčany BTTC Brandýs nad Labem C4:14
215. 09. 2017 19:00TJ Sokol Čáslav ATJ Sokol Čáslav B10:8
201. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Lokomotiva Nymburk A11:7
201. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Velký Osek A10:8
201. 10. 2017 10:00TTC Žehuň ASokol Přezletice B10:8
314. 10. 2017 13:30TTC Brandýs nad Labem CSokol Přezletice B12:6
314. 10. 2017 17:00TJ Sadská CTJ Sokol Velký Osek A7:11
314. 10. 2017 17:00
Herna Sokola Kostelec nad Č.Lesy
TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy6:12
314. 10. 2017 17:00TJ Sokol Čáslav BTTC Žehuň A11:7
314. 10. 2017 13:30ST Benešov ATJ Sokol Čáslav A8:10
314. 10. 2017 13:30TTC Říčany BTJ Sokol Kutná Hora B8:10
415. 10. 2017 13:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Velký Osek A15:3
415. 10. 2017 10:00TJ Sadská CSokol Přezletice B9:9
415. 10. 2017 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATTC Žehuň A11:7
415. 10. 2017 10:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy5:13
415. 10. 2017 10:00ST Benešov ATJ Sokol Kutná Hora B12:6
415. 10. 2017 13:00TTC Říčany BTJ Sokol Čáslav A6:12
528. 10. 2017 17:00TJ Sokol Čáslav ATTC Brandýs nad Labem C8:10
528. 10. 2017 17:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Sadská C14:4
528. 10. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyST Benešov A10:8
528. 10. 2017 17:00TTC Žehuň ATTC Říčany B8:10
528. 10. 2017 13:30Sokol Přezletice BTJ Lokomotiva Nymburk A8:10
528. 10. 2017 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sokol Čáslav B14:4
629. 10. 2017 10:00TJ Sokol Čáslav ATJ Sadská C12:6
629. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kutná Hora BTTC Brandýs nad Labem C8:10
629. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Říčany B7:11
629. 10. 2017 10:00TTC Žehuň AST Benešov A8:10
629. 10. 2017 13:00Sokol Přezletice BTJ Sokol Čáslav B8:10
626. 10. 2017 19:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Lokomotiva Nymburk A15:3
711. 11. 2017 13:30TTC Brandýs nad Labem CTJ Lokomotiva Nymburk A16:2
711. 11. 2017 17:00TJ Sadská CTJ Sokol Čáslav B11:7
711. 11. 2017 13:30ST Benešov ASokol Přezletice B12:6
711. 11. 2017 13:30TTC Říčany BTJ Sokol Velký Osek A11:7
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol Čáslav ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy10:8
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol Kutná Hora BTTC Žehuň A11:7
812. 11. 2017 13:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Čáslav B15:3
809. 11. 2017 18:45TJ Sadská CTJ Lokomotiva Nymburk A13:5
812. 11. 2017 10:00ST Benešov ATJ Sokol Velký Osek A15:3
812. 11. 2017 13:00TTC Říčany BSokol Přezletice B14:4
812. 11. 2017 10:00TJ Sokol Čáslav ATTC Žehuň A11:7
812. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy9:9
925. 11. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Brandýs nad Labem C7:11
925. 11. 2017 17:00TTC Žehuň ATJ Sadská C8:10
925. 11. 2017 13:30Sokol Přezletice BTJ Sokol Čáslav A9:9
925. 11. 2017 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sokol Kutná Hora B10:8
925. 11. 2017 17:00TJ Lokomotiva Nymburk AST Benešov A3:15
925. 11. 2017 17:00TJ Sokol Čáslav BTTC Říčany B10:8
1026. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sadská C10:8
1026. 11. 2017 10:00TTC Žehuň ATTC Brandýs nad Labem C5:13
1026. 11. 2017 13:00Sokol Přezletice BTJ Sokol Kutná Hora B8:10
1026. 11. 2017 10:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sokol Čáslav A9:9
1026. 11. 2017 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATTC Říčany B9:9
1026. 11. 2017 10:00TJ Sokol Čáslav BST Benešov A5:13
1109. 12. 2017 13:30ST Benešov ATTC Říčany B13:5
1109. 12. 2017 14:00TJ Sokol Čáslav ATJ Sokol Kutná Hora B11:7
1109. 12. 2017 17:00
Herna TTC Žehuň
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Žehuň A10:8
1109. 12. 2017 13:30Sokol Přezletice BTJ Sokol Velký Osek A5:13
1109. 12. 2017 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Čáslav B8:10
1109. 12. 2017 13:30TTC Brandýs nad Labem CTJ Sadská C16:2
1213. 01. 2018 17:00TTC Brandýs nad Labem CST Benešov A9:9
1213. 01. 2018 17:00TJ Sadská CTTC Říčany B8:10
1213. 01. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Čáslav A7:11
1213. 01. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Kutná Hora B8:10
1213. 01. 2018 13:30Sokol Přezletice BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy10:8
1205. 01. 2018 19:00TJ Sokol Velký Osek ATTC Žehuň A13:5
1314. 01. 2018 10:00TJ Sadská CST Benešov A6:12
1314. 01. 2018 10:00TTC Brandýs nad Labem CTTC Říčany B12:6
1321. 09. 2017 18:30TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Čáslav A10:8
1314. 01. 2018 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Kutná Hora B6:12
1314. 01. 2018 10:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy13:5
1314. 01. 2018 13:00Sokol Přezletice BTTC Žehuň A9:9
1427. 01. 2018 13:30Sokol Přezletice BTTC Brandýs nad Labem C 
1427. 01. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sadská C 
1427. 01. 2018 17:00
Herna Lokomotivy Nymburk A
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Lokomotiva Nymburk A 
1427. 01. 2018 17:00TTC Žehuň ATJ Sokol Čáslav B 
1427. 01. 2018 14:00TJ Sokol Čáslav AST Benešov A 
1427. 01. 2018 17:00TJ Sokol Kutná Hora BTTC Říčany B 
1528. 01. 2018 10:00TJ Sokol Velký Osek ATTC Brandýs nad Labem C 
1528. 01. 2018 13:00Sokol Přezletice BTJ Sadská C 
1528. 01. 2018 10:00TTC Žehuň ATJ Lokomotiva Nymburk A 
1528. 01. 2018 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Čáslav B 
1528. 01. 2018 10:00TJ Sokol Kutná Hora BST Benešov A 
1528. 01. 2018 10:00TJ Sokol Čáslav ATTC Říčany B 
1610. 02. 2018 13:30TTC Říčany BST Benešov A
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Sokol Čáslav A
1610. 02. 2018 17:00
Herna S.Kostelec n.Č.lesy
TTC Žehuň ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek ASokol Přezletice B
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Lokomotiva Nymburk A
1610. 02. 2018 17:00TJ Sadská CTTC Brandýs nad Labem C
1724. 02. 2018 13:30TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Čáslav A
1724. 02. 2018 17:00
Herna Klučov 138
TJ Sadská CTJ Sokol Kutná Hora B
1724. 02. 2018 13:30ST Benešov ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
1724. 02. 2018 13:30TTC Říčany BTTC Žehuň A
1724. 02. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ASokol Přezletice B
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Velký Osek A
1825. 02. 2018 10:00
Herna Klučov 138
TJ Sadská CTJ Sokol Čáslav A
1820. 01. 2018 15:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Kutná Hora B14:4
1825. 02. 2018 13:00TTC Říčany BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
1825. 02. 2018 10:00ST Benešov ATTC Žehuň A
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Čáslav BSokol Přezletice B
1825. 02. 2018 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Velký Osek A
1910. 03. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATTC Brandýs nad Labem C
1910. 03. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sadská C
1910. 03. 2018 13:30Sokol Přezletice BST Benešov A
1910. 03. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek ATTC Říčany B
1910. 03. 2018 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Čáslav A
1910. 03. 2018 17:00TTC Žehuň ATJ Sokol Kutná Hora B
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Čáslav BTTC Brandýs nad Labem C
2011. 03. 2018 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sadská C
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Velký Osek AST Benešov A
2011. 03. 2018 13:00Sokol Přezletice BTTC Říčany B
2011. 03. 2018 10:00TTC Žehuň ATJ Sokol Čáslav A
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Kutná Hora B
2124. 03. 2018 13:30TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
2124. 03. 2018 17:00TJ Sadská CTTC Žehuň A
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav ASokol Přezletice B
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Sokol Velký Osek A
2124. 03. 2018 13:30ST Benešov ATJ Lokomotiva Nymburk A
2124. 03. 2018 13:30TTC Říčany BTJ Sokol Čáslav B
2225. 03. 2018 10:00TJ Sadská CTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
2225. 03. 2018 13:00TTC Brandýs nad Labem CTTC Žehuň A
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol Kutná Hora BSokol Přezletice B
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol Čáslav ATJ Sokol Velký Osek A
2225. 03. 2018 13:00TTC Říčany BTJ Lokomotiva Nymburk A
2225. 03. 2018 10:00ST Benešov ATJ Sokol Čáslav B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline