Výsledky
Okresní přebor I.třídy
116. 10. 2017 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk CTTC Žehuň B12:6
107. 10. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CTTC Poděbrady A13:5
106. 10. 2017 18:30TJ Dvory ATJ Sokol Loučeň A7:11
106. 10. 2017 18:00TJ Seletice AAFK Nymburk A2:16
105. 10. 2017 18:45TJ Spartak Pečky ASK Městec Králové A8:10
103. 10. 2017 18:30TJ Sadská DTJ Sokol Lysá nad Labem A12:6
212. 10. 2017 19:00TTC Žehuň BTJ Sokol Lysá nad Labem A10:8
209. 10. 2017 18:30SK Městec Králové ATJ Sadská D8:10
210. 10. 2017 18:00AFK Nymburk ATJ Spartak Pečky A9:9
211. 10. 2017 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Seletice A8:10
213. 10. 2017 19:00TTC Poděbrady ATJ Dvory A14:4
213. 10. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Krchleby C9:9
321. 10. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CTTC Žehuň B14:4
320. 10. 2017 18:30TJ Dvory ATJ Lokomotiva Nymburk C1:17
320. 10. 2017 18:00TJ Seletice ATTC Poděbrady A11:7
319. 10. 2017 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Loučeň A11:7
317. 10. 2017 18:30TJ Sadská DAFK Nymburk A6:12
318. 10. 2017 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ASK Městec Králové A4:14
426. 10. 2017 19:00TTC Žehuň BSK Městec Králové A2:16
424. 10. 2017 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Lysá nad Labem A12:6
425. 10. 2017 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Sadská D5:13
427. 10. 2017 19:00TTC Poděbrady ATJ Spartak Pečky A13:5
427. 10. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Seletice A12:6
428. 10. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Dvory A12:6
503. 11. 2017 18:30TJ Dvory ATTC Žehuň B2:16
503. 11. 2017 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Krchleby C5:13
502. 11. 2017 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Lokomotiva Nymburk C10:8
531. 10. 2017 18:30TJ Sadská DTTC Poděbrady A9:9
501. 11. 2017 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Sokol Loučeň A14:4
530. 10. 2017 18:30SK Městec Králové AAFK Nymburk A11:7
609. 11. 2017 19:00TTC Žehuň BAFK Nymburk A8:10
608. 11. 2017 18:00TJ Sokol Loučeň ASK Městec Králové A2:16
610. 11. 2017 19:00TTC Poděbrady ATJ Sokol Lysá nad Labem A7:11
610. 11. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sadská D11:7
611. 11. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Spartak Pečky A12:6
610. 11. 2017 18:30TJ Dvory ATJ Seletice A7:11
717. 11. 2017 18:00TJ Seletice ATTC Žehuň B8:10
721. 11. 2017 18:45
odloženo se souhlasemOSST
TJ Spartak Pečky ATJ Dvory A15:3
714. 11. 2017 18:30TJ Sadská DTJ Sokol Krchleby C7:11
701. 12. 2017 19:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Lokomotiva Nymburk C4:14
713. 11. 2017 18:30SK Městec Králové ATTC Poděbrady A14:4
714. 11. 2017 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Loučeň A13:5
806. 12. 2017 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TTC Žehuň BTJ Sokol Loučeň A13:5
824. 11. 2017 19:00TTC Poděbrady AAFK Nymburk A11:7
824. 11. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CSK Městec Králové A3:15
825. 11. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sokol Lysá nad Labem A10:8
824. 11. 2017 18:30TJ Dvory ATJ Sadská D2:16
824. 11. 2017 18:00TJ Seletice ATJ Spartak Pečky A7:11
930. 11. 2017 18:45TJ Spartak Pečky ATTC Žehuň B16:2
928. 11. 2017 18:30TJ Sadská DTJ Seletice A13:5
929. 11. 2017 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Dvory A13:5
927. 11. 2017 18:30SK Městec Králové ATJ Sokol Krchleby C8:10
928. 11. 2017 18:00AFK Nymburk ATJ Lokomotiva Nymburk C14:4
929. 11. 2017 18:00TJ Sokol Loučeň ATTC Poděbrady A3:15
1007. 12. 2017 19:00TTC Žehuň BTTC Poděbrady A6:12
1019. 12. 2017 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Loučeň A13:5
1009. 12. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CAFK Nymburk A12:6
1008. 12. 2017 18:30TJ Dvory ASK Městec Králové A5:13
1008. 12. 2017 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Lysá nad Labem A6:12
1007. 12. 2017 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sadská D11:7
1112. 12. 2017 18:30TJ Sadská DTTC Žehuň B12:6
1113. 12. 2017 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Spartak Pečky A8:10
1111. 12. 2017 18:30SK Městec Králové ATJ Seletice A15:3
1112. 12. 2017 18:00AFK Nymburk ATJ Dvory A18:0
1113. 12. 2017 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Krchleby C7:11
1121. 12. 2017 19:00
odloženo se souhlasem OSST
TTC Poděbrady ATJ Lokomotiva Nymburk C10:8
1211. 01. 2018 19:00TTC Žehuň BTJ Lokomotiva Nymburk C10:8
1212. 01. 2018 19:00TTC Poděbrady ATJ Sokol Krchleby C14:4
1210. 01. 2018 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Dvory A12:6
1209. 01. 2018 18:00AFK Nymburk ATJ Seletice A15:3
1208. 01. 2018 18:30SK Městec Králové ATJ Spartak Pečky A15:3
1210. 01. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Sadská D11:7
1326. 01. 2018 19:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sokol Lysá nad Labem ATTC Žehuň B12:6
1316. 01. 2018 18:30TJ Sadská DSK Městec Králové A5:13
1318. 01. 2018 18:45TJ Spartak Pečky AAFK Nymburk A8:10
1322. 01. 2018 00:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Seletice ATJ Sokol Loučeň A12:6
1319. 01. 2018 18:30TJ Dvory ATTC Poděbrady A5:13
1320. 01. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Lokomotiva Nymburk C12:6
1425. 01. 2018 19:00TTC Žehuň BTJ Sokol Krchleby C12:6
1426. 01. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Dvory A14:4
1426. 01. 2018 19:00TTC Poděbrady ATJ Seletice A13:5
1424. 01. 2018 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Spartak Pečky A7:11
1423. 01. 2018 18:00AFK Nymburk ATJ Sadská D13:5
1422. 01. 2018 18:30SK Městec Králové ATJ Sokol Lysá nad Labem A18:0
1529. 01. 2018 18:30SK Městec Králové ATTC Žehuň B14:4
1531. 01. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem AAFK Nymburk A6:12
1530. 01. 2018 18:30TJ Sadská DTJ Sokol Loučeň A12:6
1501. 02. 2018 18:45TJ Spartak Pečky ATTC Poděbrady A10:8
1502. 02. 2018 18:00TJ Seletice ATJ Lokomotiva Nymburk C6:12
1502. 02. 2018 18:30TJ Dvory ATJ Sokol Krchleby C9:9
1608. 02. 2018 19:00TTC Žehuň BTJ Dvory A16:2
1610. 02. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Seletice A11:7
1609. 02. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Spartak Pečky A10:8
1609. 02. 2018 19:00TTC Poděbrady ATJ Sadská D11:7
1607. 02. 2018 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Lysá nad Labem A7:11
1606. 02. 2018 18:00AFK Nymburk ASK Městec Králové A10:8
1713. 02. 2018 18:00AFK Nymburk ATTC Žehuň B12:6
1712. 02. 2018 18:30SK Městec Králové ATJ Sokol Loučeň A17:1
1714. 02. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATTC Poděbrady A9:9
1706. 03. 2018 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sadská DTJ Lokomotiva Nymburk C7:11
1715. 02. 2018 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Krchleby C12:6
1716. 02. 2018 18:00TJ Seletice ATJ Dvory A14:4
1822. 02. 2018 19:00TTC Žehuň BTJ Seletice A14:4
1823. 02. 2018 18:30TJ Dvory ATJ Spartak Pečky A13:5
1824. 02. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sadská D11:7
1823. 02. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Lysá nad Labem A9:9
1823. 02. 2018 19:00TTC Poděbrady ASK Městec Králové A7:11
1821. 02. 2018 18:00TJ Sokol Loučeň AAFK Nymburk A3:15
1928. 02. 2018 18:00TJ Sokol Loučeň ATTC Žehuň B4:14
1927. 02. 2018 18:00AFK Nymburk ATTC Poděbrady A11:7
1926. 02. 2018 18:30SK Městec Králové ATJ Lokomotiva Nymburk C16:2
1928. 02. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Sokol Krchleby C9:9
1927. 02. 2018 18:30TJ Sadská DTJ Dvory A16:2
1901. 03. 2018 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Seletice A13:5
2008. 03. 2018 19:00TTC Žehuň BTJ Spartak Pečky A7:11
2009. 03. 2018 18:00TJ Seletice ATJ Sadská D9:9
2009. 03. 2018 18:30TJ Dvory ATJ Sokol Lysá nad Labem A4:14
2010. 03. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CSK Městec Králové A9:9
2009. 03. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CAFK Nymburk A2:16
2009. 03. 2018 19:00TTC Poděbrady ATJ Sokol Loučeň A11:7
2116. 03. 2018 19:00TTC Poděbrady ATTC Žehuň B12:6
2114. 03. 2018 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Lokomotiva Nymburk C9:9
2113. 03. 2018 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Krchleby C10:8
2112. 03. 2018 18:30SK Městec Králové ATJ Dvory A18:0
2114. 03. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Seletice A10:8
2113. 03. 2018 18:30TJ Sadská DTJ Spartak Pečky A8:10
2229. 03. 2018 00:00
odloženo se souhlasem OSST
TTC Žehuň BTJ Sadská D10:8
2222. 03. 2018 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Lysá nad Labem A14:4
2223. 03. 2018 18:00TJ Seletice ASK Městec Králové A4:14
2223. 03. 2018 18:30TJ Dvory AAFK Nymburk A4:14
2224. 03. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sokol Loučeň A15:3
2223. 03. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTTC Poděbrady A8:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS