Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
RP 3.třídy
108. 10. 2017 09:00AMON Kunovice EVelehrad B11:7
108. 10. 2017 09:00Dolní Němčí FVážany-Ořechov C4:14
108. 10. 2017 10:30Horní Němčí AOrel Ostr.N.Ves D11:7
105. 10. 2017 18:30Orel Ostr.N.Ves CKomňa B9:9
107. 10. 2017 14:30Strání BZlechov B13:5
107. 10. 2017 18:00Bánov ASpartak Hluk C14:4
214. 10. 2017 17:00Velehrad BSpartak Hluk C14:4
214. 10. 2017 14:30Strání BBánov A5:13
215. 10. 2017 08:00Komňa BZlechov B11:7
224. 09. 2017 10:00Orel Ostr.N.Ves DOrel Ostr.N.Ves C7:11
214. 10. 2017 17:00Horní Němčí AVážany-Ořechov C17:1
215. 10. 2017 09:00AMON Kunovice EDolní Němčí F14:4
322. 10. 2017 09:00Dolní Němčí FVelehrad B9:9
322. 10. 2017 10:30Horní Němčí AAMON Kunovice E14:4
322. 10. 2017 10:30Orel Ostr.N.Ves CVážany-Ořechov C13:5
322. 10. 2017 09:00Zlechov BOrel Ostr.N.Ves D6:12
321. 10. 2017 18:00Bánov AKomňa B14:4
321. 10. 2017 14:30Strání BSpartak Hluk C16:2
429. 10. 2017 09:00Strání BVelehrad B11:7
429. 10. 2017 08:00Komňa BSpartak Hluk C14:4
429. 10. 2017 08:00Orel Ostr.N.Ves DBánov A7:11
429. 10. 2017 09:00Vážany-Ořechov CZlechov B11:7
429. 10. 2017 09:00AMON Kunovice EOrel Ostr.N.Ves C3:15
428. 10. 2017 10:00Dolní Němčí FHorní Němčí A15:3
505. 11. 2017 10:30Horní Němčí AVelehrad B11:7
505. 11. 2017 09:00Orel Ostr.N.Ves CDolní Němčí F13:5
505. 11. 2017 09:00Zlechov BAMON Kunovice E5:13
504. 11. 2017 18:00Bánov AVážany-Ořechov C14:4
505. 11. 2017 09:00Spartak Hluk COrel Ostr.N.Ves D10:8
503. 11. 2017 18:00Strání BKomňa B12:6
611. 11. 2017 17:00Velehrad BKomňa B9:9
612. 11. 2017 08:00Orel Ostr.N.Ves DStrání B13:5
612. 11. 2017 09:00Vážany-Ořechov CSpartak Hluk C12:6
612. 11. 2017 08:00AMON Kunovice EBánov A3:15
612. 11. 2017 09:00Zlechov BDolní Němčí F9:9
612. 11. 2017 10:30Horní Němčí AOrel Ostr.N.Ves C9:9
719. 11. 2017 10:30Orel Ostr.N.Ves CVelehrad B11:7
719. 11. 2017 10:30Horní Němčí AZlechov B15:3
718. 11. 2017 17:00Dolní Němčí FBánov A3:15
719. 11. 2017 09:00Spartak Hluk CAMON Kunovice E5:13
719. 11. 2017 09:00Strání BVážany-Ořechov C8:10
717. 11. 2017 18:00Komňa BOrel Ostr.N.Ves D5:13
825. 11. 2017 17:00Velehrad BOrel Ostr.N.Ves D11:7
825. 11. 2017 18:00Vážany-Ořechov CKomňa B7:11
826. 11. 2017 09:00AMON Kunovice EStrání B9:9
825. 11. 2017 10:00Dolní Němčí FSpartak Hluk C9:9
826. 11. 2017 10:30Horní Němčí ABánov A8:10
826. 11. 2017 09:00Orel Ostr.N.Ves CZlechov B17:1
903. 12. 2017 09:00Zlechov BVelehrad B11:7
902. 12. 2017 18:00Bánov AOrel Ostr.N.Ves C11:7
903. 12. 2017 09:00Spartak Hluk CHorní Němčí A5:13
902. 12. 2017 15:30Strání BDolní Němčí F12:5
903. 12. 2017 08:00Komňa BAMON Kunovice E6:12
903. 12. 2017 10:30Orel Ostr.N.Ves DVážany-Ořechov C13:5
1010. 12. 2017 09:00Vážany-Ořechov CVelehrad B8:10
1010. 12. 2017 09:00AMON Kunovice EOrel Ostr.N.Ves D9:9
1010. 12. 2017 09:00Dolní Němčí FKomňa B4:14
1009. 12. 2017 17:00Strání BHorní Němčí A10:8
1010. 12. 2017 10:30Orel Ostr.N.Ves CSpartak Hluk C17:1
1010. 12. 2017 09:00Zlechov BBánov A2:16
1116. 12. 2017 18:00Bánov AVelehrad B11:7
1117. 12. 2017 09:00Spartak Hluk CZlechov B9:9
1116. 12. 2017 14:30Strání BOrel Ostr.N.Ves C8:10
1117. 12. 2017 08:00Komňa BHorní Němčí A8:10
1117. 12. 2017 10:30Orel Ostr.N.Ves DDolní Němčí F18:0
1117. 12. 2017 09:00AMON Kunovice EVážany-Ořechov C12:6
1213. 01. 2018 17:00Velehrad BAMON Kunovice E11:7
1214. 01. 2018 09:00Vážany-Ořechov CDolní Němčí F18:0
1214. 01. 2018 08:00Orel Ostr.N.Ves DHorní Němčí A9:9
1214. 01. 2018 08:00Komňa BOrel Ostr.N.Ves C9:9
1212. 01. 2018 17:15Zlechov BStrání B8:10
1214. 01. 2018 09:00Spartak Hluk CBánov A4:14
1321. 01. 2018 09:00Spartak Hluk CVelehrad B10:8
1306. 01. 2018 18:00Bánov AStrání B10:8
1321. 01. 2018 09:00Zlechov BKomňa B9:9
1323. 09. 2017 17:00Orel Ostr.N.Ves COrel Ostr.N.Ves D9:9
1321. 01. 2018 09:00
KD Vážany
Vážany-Ořechov CHorní Němčí A7:11
1320. 01. 2018 17:00Dolní Němčí FAMON Kunovice E5:13
1427. 01. 2018 17:00Velehrad BDolní Němčí F12:6
1428. 01. 2018 09:00AMON Kunovice EHorní Němčí A8:10
1428. 01. 2018 09:00Vážany-Ořechov COrel Ostr.N.Ves C5:13
1428. 01. 2018 08:00Orel Ostr.N.Ves DZlechov B13:5
1428. 01. 2018 08:00Komňa BBánov A7:11
1428. 01. 2018 09:00
herna Sportovní hala Slavkov
Spartak Hluk CStrání B6:12
1503. 02. 2018 17:00Velehrad BStrání B4:14
1504. 02. 2018 09:00
herna Sportovní hala Slavkov
Spartak Hluk CKomňa B3:15
1503. 02. 2018 18:00Bánov AOrel Ostr.N.Ves D12:6
1504. 02. 2018 09:00Zlechov BVážany-Ořechov C7:11
1504. 02. 2018 10:30Orel Ostr.N.Ves CAMON Kunovice E9:9
1530. 01. 2018 18:30Horní Němčí ADolní Němčí F15:3
1610. 02. 2018 17:00Velehrad BHorní Němčí A8:10
1611. 02. 2018 09:00Dolní Němčí FOrel Ostr.N.Ves C1:17
1611. 02. 2018 09:00AMON Kunovice EZlechov B12:6
1609. 02. 2018 17:00Vážany-Ořechov CBánov A5:13
1611. 02. 2018 10:30Orel Ostr.N.Ves DSpartak Hluk C11:7
1611. 02. 2018 08:00Komňa BStrání B13:5
1718. 02. 2018 08:00Komňa BVelehrad B6:12
1717. 02. 2018 17:00Strání BOrel Ostr.N.Ves D11:7
1718. 02. 2018 09:00Spartak Hluk CVážany-Ořechov C9:9
1717. 02. 2018 18:00Bánov AAMON Kunovice E17:1
1713. 02. 2018 17:00Dolní Němčí FZlechov B8:10
1718. 02. 2018 10:30Orel Ostr.N.Ves CHorní Němčí A7:11
1824. 02. 2018 17:00Velehrad BOrel Ostr.N.Ves C9:9
1825. 02. 2018 10:00
sportovní hala Břestek
Zlechov BHorní Němčí A5:13
1824. 02. 2018 18:00Bánov ADolní Němčí F18:0wo
1825. 02. 2018 08:00AMON Kunovice ESpartak Hluk C14:4
1825. 02. 2018 09:00Vážany-Ořechov CStrání B9:9
1825. 02. 2018 10:30Orel Ostr.N.Ves DKomňa B11:7
1904. 03. 2018 10:30Orel Ostr.N.Ves DVelehrad B10:8
1904. 03. 2018 08:00Komňa BVážany-Ořechov C9:9
1903. 03. 2018 17:00Strání BAMON Kunovice E12:6
1904. 03. 2018 09:00
ve Slavkově
Spartak Hluk CDolní Němčí F12:6
1903. 03. 2018 18:00Bánov AHorní Němčí A6:12
1904. 03. 2018 09:30
ve sportovní hale Břestek
Zlechov BOrel Ostr.N.Ves C4:14
2010. 03. 2018 17:00Velehrad BZlechov B14:4
2011. 03. 2018 10:30Orel Ostr.N.Ves CBánov A17:1
2008. 03. 2018 19:00Horní Němčí ASpartak Hluk C15:3
2010. 03. 2018 10:00Dolní Němčí FStrání B6:12
2011. 03. 2018 09:00AMON Kunovice EKomňa B8:10
2010. 03. 2018 17:00Vážany-Ořechov COrel Ostr.N.Ves D5:13
2117. 03. 2018 17:00Velehrad BVážany-Ořechov C9:9
2118. 03. 2018 10:30Orel Ostr.N.Ves DAMON Kunovice E13:5
2118. 03. 2018 08:00Komňa BDolní Němčí F18:0
2116. 03. 2018 18:30Horní Němčí AStrání B8:10
2118. 03. 2018 09:00Spartak Hluk COrel Ostr.N.Ves C6:12
2117. 03. 2018 18:00Bánov AZlechov B17:1
2224. 03. 2018 17:00Velehrad BBánov A9:9
2225. 03. 2018 09:00Zlechov BSpartak Hluk C9:9
2224. 03. 2018 14:00Orel Ostr.N.Ves CStrání B16:2
2225. 03. 2018 10:30Horní Němčí AKomňa B15:3
2224. 03. 2018 10:00Dolní Němčí FOrel Ostr.N.Ves D5:13
2223. 03. 2018 18:00Vážany-Ořechov CAMON Kunovice E10:8

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy