Výsledky
Divize mužů
116. 09. 2017 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2Jiskra Jaroměř10:2
112. 09. 2017 18:00
předehrání dohodou
Baník Rtyně v P. ABaník Rtyně v P. B8:10
116. 09. 2017 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTatran Hostinné B4:10
105. 10. 2017 18:30
odložení dohodou 1.kola se souhlasem STK
Sokol StěžeryTTC Kostelec n.O.9:9
129. 08. 2017 08:00
předehrání dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 DSokol PP Hr. Králové 2 E10:8
116. 09. 2017 09:00TJ JičínTTC KB Vrchlabí3:10
223. 09. 2017 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Jičín10:1
223. 09. 2017 09:00Jiskra JaroměřTTC KB Vrchlabí8:10
223. 09. 2017 09:00Baník Rtyně v P. ASokol PP Hr. Králové 2 D5:10
223. 09. 2017 09:00Baník Rtyně v P. BSokol PP Hr. Králové 2 E9:9
223. 09. 2017 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol Stěžery10:6
223. 09. 2017 09:00Tatran Hostinné BTTC Kostelec n.O.10:2
323. 09. 2017 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2TTC KB Vrchlabí9:9
323. 09. 2017 14:00Jiskra JaroměřTJ Jičín10:2
323. 09. 2017 14:00Baník Rtyně v P. ASokol PP Hr. Králové 2 E10:6
323. 09. 2017 14:00Baník Rtyně v P. BSokol PP Hr. Králové 2 D1:10
323. 09. 2017 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTTC Kostelec n.O.4:10
323. 09. 2017 14:00Tatran Hostinné BSokol Stěžery10:5
414. 10. 2017 09:00TJ JičínSokol Stěžery4:10
414. 10. 2017 09:00TTC KB VrchlabíTTC Kostelec n.O.10:8
414. 10. 2017 08:00Sokol PP Hr. Králové 2 DDTJ-Slavia Hr. Králové D10:2
414. 10. 2017 08:00Sokol PP Hr. Králové 2 ETatran Hostinné B3:10
414. 10. 2017 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2Baník Rtyně v P. A10:0
414. 10. 2017 09:00Jiskra JaroměřBaník Rtyně v P. B6:10
514. 10. 2017 14:00TJ JičínTTC Kostelec n.O.5:10
514. 10. 2017 14:00TTC KB VrchlabíSokol Stěžery4:10
514. 10. 2017 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 DTatran Hostinné B10:1
514. 10. 2017 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 EDTJ-Slavia Hr. Králové D9:9
514. 10. 2017 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2Baník Rtyně v P. B10:1
514. 10. 2017 14:00Jiskra JaroměřBaník Rtyně v P. A10:8
621. 10. 2017 09:00Baník Rtyně v P. ATJ Jičín7:9
621. 10. 2017 09:00Baník Rtyně v P. BTTC KB Vrchlabí6:10
621. 10. 2017 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol Jaroměř-Josefov 21:10
621. 10. 2017 09:00Tatran Hostinné BJiskra Jaroměř9:9
612. 10. 2017 18:00
předehrání dohodou
Sokol StěžerySokol PP Hr. Králové 2 D10:8
621. 10. 2017 09:00TTC Kostelec n.O.Sokol PP Hr. Králové 2 E10:3
721. 10. 2017 14:00Baník Rtyně v P. ATTC KB Vrchlabí9:9
721. 10. 2017 14:00Baník Rtyně v P. BTJ Jičín10:8
721. 10. 2017 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DJiskra Jaroměř6:10
721. 10. 2017 14:00Tatran Hostinné BSokol Jaroměř-Josefov 24:10
710. 10. 2017 18:00
předehrání dohodou
Sokol StěžerySokol PP Hr. Králové 2 E9:9
719. 10. 2017 17:30
předehrání dohodou
TTC Kostelec n.O.Sokol PP Hr. Králové 2 D10:7
825. 11. 2017 09:00TJ JičínSokol PP Hr. Králové 2 D6:10
825. 11. 2017 09:00TTC KB VrchlabíSokol PP Hr. Králové 2 E10:5
825. 11. 2017 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2Sokol Stěžery10:5
825. 11. 2017 09:00Jiskra JaroměřTTC Kostelec n.O.3:10
825. 11. 2017 09:00Baník Rtyně v P. ADTJ-Slavia Hr. Králové D9:9
825. 11. 2017 09:00Baník Rtyně v P. BTatran Hostinné B3:10
925. 11. 2017 14:00TJ JičínSokol PP Hr. Králové 2 E6:10
925. 11. 2017 14:00TTC KB VrchlabíSokol PP Hr. Králové 2 D5:10
925. 11. 2017 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2TTC Kostelec n.O.10:8
909. 11. 2017 18:00
předehrání dohodou
Jiskra JaroměřSokol Stěžery2:10
925. 11. 2017 14:00Baník Rtyně v P. ATatran Hostinné B9:9
925. 11. 2017 14:00Baník Rtyně v P. BDTJ-Slavia Hr. Králové D8:10
1002. 12. 2017 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTJ Jičín10:8
1030. 11. 2017 17:30
dohoda o předehrání
Tatran Hostinné BTTC KB Vrchlabí9:9
1002. 12. 2017 09:00Sokol StěžeryBaník Rtyně v P. A10:0
1002. 12. 2017 09:00TTC Kostelec n.O.Baník Rtyně v P. B10:4
1002. 12. 2017 08:00Sokol PP Hr. Králové 2 DSokol Jaroměř-Josefov 25:10
1002. 12. 2017 08:00Sokol PP Hr. Králové 2 EJiskra Jaroměř10:6
1102. 12. 2017 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTTC KB Vrchlabí10:3
1102. 12. 2017 14:00Tatran Hostinné BTJ Jičín10:7
1102. 12. 2017 14:00Sokol StěžeryBaník Rtyně v P. B10:1
1102. 12. 2017 14:00TTC Kostelec n.O.Baník Rtyně v P. A9:9
1102. 12. 2017 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 DJiskra Jaroměř10:7
1102. 12. 2017 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol Jaroměř-Josefov 21:10
1216. 12. 2017 09:00Jiskra JaroměřSokol Jaroměř-Josefov 22:10
1214. 09. 2017 18:00
povinné předehrání, termín dohodou
Baník Rtyně v P. BBaník Rtyně v P. A10:8
1216. 12. 2017 09:00Tatran Hostinné BDTJ-Slavia Hr. Králové D6:10
1216. 12. 2017 09:00TTC Kostelec n.O.Sokol Stěžery10:6
1230. 08. 2017 08:00
povinné předehrání, termín dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol PP Hr. Králové 2 D10:7
1216. 12. 2017 09:00TTC KB VrchlabíTJ Jičín10:3
1306. 01. 2018 09:00TJ JičínSokol Jaroměř-Josefov 23:10
1306. 01. 2018 09:00TTC KB VrchlabíJiskra Jaroměř9:9
1306. 01. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 DBaník Rtyně v P. A3:10
1306. 01. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 EBaník Rtyně v P. B9:9
1306. 01. 2018 09:00Sokol StěžeryDTJ-Slavia Hr. Králové D10:5
1306. 01. 2018 09:00TTC Kostelec n.O.Tatran Hostinné B9:9
1406. 01. 2018 14:00TTC KB VrchlabíSokol Jaroměř-Josefov 22:10
1406. 01. 2018 14:00TJ JičínJiskra Jaroměř9:9
1406. 01. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 EBaník Rtyně v P. A9:9
1406. 01. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 DBaník Rtyně v P. B2:10
1406. 01. 2018 14:00TTC Kostelec n.O.DTJ-Slavia Hr. Králové D9:9
1406. 01. 2018 14:00Sokol StěžeryTatran Hostinné B10:3
1517. 02. 2018 09:00Sokol StěžeryTJ Jičín10:1
1517. 02. 2018 09:00TTC Kostelec n.O.TTC KB Vrchlabí10:3
1517. 02. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol PP Hr. Králové 2 D5:10
1517. 02. 2018 09:00Tatran Hostinné BSokol PP Hr. Králové 2 E4:10
1517. 02. 2018 09:00Baník Rtyně v P. ASokol Jaroměř-Josefov 21:10
1517. 02. 2018 09:00Baník Rtyně v P. BJiskra Jaroměř6:10
1617. 02. 2018 14:00TTC Kostelec n.O.TJ Jičín10:1
1617. 02. 2018 14:00Sokol StěžeryTTC KB Vrchlabí10:5
1617. 02. 2018 14:00Tatran Hostinné BSokol PP Hr. Králové 2 D1:10
1617. 02. 2018 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol PP Hr. Králové 2 E10:5
1617. 02. 2018 14:00Baník Rtyně v P. BSokol Jaroměř-Josefov 23:10
1617. 02. 2018 14:00Baník Rtyně v P. AJiskra Jaroměř9:9
1703. 03. 2018 09:00TJ JičínBaník Rtyně v P. A7:10
1703. 03. 2018 09:00TTC KB VrchlabíBaník Rtyně v P. B4:10
1703. 03. 2018 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2DTJ-Slavia Hr. Králové D10:3
1703. 03. 2018 09:00Jiskra JaroměřTatran Hostinné B5:10
1726. 02. 2018 19:00
dohodou předehrání a hraje se v herně Stěžer
Sokol PP Hr. Králové 2 DSokol Stěžery3:10
1703. 03. 2018 09:00
dohodou bude hráno v herně Kostelce n.O.
Sokol PP Hr. Králové 2 ETTC Kostelec n.O.5:10
1803. 03. 2018 14:00TTC KB VrchlabíBaník Rtyně v P. A4:10
1803. 03. 2018 14:00TJ JičínBaník Rtyně v P. B8:10
1803. 03. 2018 14:00Jiskra JaroměřDTJ-Slavia Hr. Králové D8:10
1803. 03. 2018 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2Tatran Hostinné B10:3
1801. 03. 2018 18:30
dohodou předehrání a hraje se v herně Stěžer
Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol Stěžery9:9
1801. 03. 2018 17:00
dohodou předehrání a hraje se v herně Kostelce n.O.
Sokol PP Hr. Králové 2 DTTC Kostelec n.O.4:10
1908. 03. 2018 18:15
dohodou předehrání a hraje se v herně TJ Jičín
Sokol PP Hr. Králové 2 DTJ Jičín10:4
1921. 02. 2018 18:00
předehrání dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 ETTC KB Vrchlabí10:6
1917. 03. 2018 09:00Sokol StěžerySokol Jaroměř-Josefov 28:10
1917. 03. 2018 09:00TTC Kostelec n.O.Jiskra Jaroměř10:5
1917. 03. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DBaník Rtyně v P. A10:0
1917. 03. 2018 09:00Tatran Hostinné BBaník Rtyně v P. B9:9
2015. 03. 2018 18:15
dohodou předehrání a hraje se v herně TJ Jičín
Sokol PP Hr. Králové 2 ETJ Jičín10:6
2005. 03. 2018 18:00
dohodou předehrání a hraje se v herně TTC KB Vrchlabí
Sokol PP Hr. Králové 2 DTTC KB Vrchlabí4:10
2017. 03. 2018 14:00TTC Kostelec n.O.Sokol Jaroměř-Josefov 28:8
2017. 03. 2018 14:00Sokol StěžeryJiskra Jaroměř7:10
2017. 03. 2018 14:00Tatran Hostinné BBaník Rtyně v P. A10:0
2017. 03. 2018 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DBaník Rtyně v P. B9:9
2107. 04. 2018 09:00TJ JičínDTJ-Slavia Hr. Králové D8:10
2129. 03. 2018 17:30
předehrání dohodou
TTC KB VrchlabíTatran Hostinné B10:6
2107. 04. 2018 09:00Baník Rtyně v P. ASokol Stěžery5:10
2107. 04. 2018 09:00Baník Rtyně v P. BTTC Kostelec n.O.10:7
2107. 04. 2018 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2Sokol PP Hr. Králové 2 D10:8
2107. 04. 2018 09:00Jiskra JaroměřSokol PP Hr. Králové 2 E5:10
2207. 04. 2018 14:00TTC KB VrchlabíDTJ-Slavia Hr. Králové D7:10
2207. 04. 2018 14:00TJ JičínTatran Hostinné B10:3
2207. 04. 2018 14:00Baník Rtyně v P. BSokol Stěžery5:10
2207. 04. 2018 12:45
dohodou začátek utkání dříve
Baník Rtyně v P. ATTC Kostelec n.O.10:8
2207. 04. 2018 14:00Jiskra JaroměřSokol PP Hr. Králové 2 D6:10
2207. 04. 2018 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2Sokol PP Hr. Králové 2 E10:1

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline