Výsledky
Krajská soutěž 2.třídy, sk.A
116. 09. 2017 09:00TJ Lázně BělohradJiskra Hořice10:4
116. 09. 2017 09:00Salamandr Hr. KrálovéDTJ-Slavia Hr. Králové F10:0
116. 09. 2017 09:00TTC KB Vrchlabí BTatran Hostinné C10:5
112. 09. 2017 18:00
předehrání dohodou
Sokol Stěžery BSokol PP Hr. Králové 2 F9:9
116. 09. 2017 09:00Sokol Chlumec n.C.Jiskra Nový Bydžov B10:8
126. 09. 2017 18:30
odložení dohodou se souhlasem STK
TJ Jičín BTJ Nová Paka B5:10
223. 09. 2017 09:00TJ Lázně BělohradTJ Jičín B10:8
223. 09. 2017 09:00Jiskra HořiceTJ Nová Paka B10:3
223. 09. 2017 09:00Salamandr Hr. KrálovéSokol Chlumec n.C.10:4
223. 09. 2017 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové FJiskra Nový Bydžov B10:4
223. 09. 2017 09:00TTC KB Vrchlabí BSokol Stěžery B10:4
223. 09. 2017 09:00Tatran Hostinné CSokol PP Hr. Králové 2 F10:3
323. 09. 2017 14:00TJ Lázně BělohradTJ Nová Paka B6:10
323. 09. 2017 14:00Jiskra HořiceTJ Jičín B9:9
323. 09. 2017 14:00Salamandr Hr. KrálovéJiskra Nový Bydžov B10:0
323. 09. 2017 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové FSokol Chlumec n.C.10:6
323. 09. 2017 14:00TTC KB Vrchlabí BSokol PP Hr. Králové 2 F9:9
323. 09. 2017 14:00Tatran Hostinné CSokol Stěžery B10:1
415. 10. 2017 09:00TJ Jičín BSokol Stěžery B6:10
415. 10. 2017 09:00TJ Nová Paka BSokol PP Hr. Králové 2 F5:10
414. 10. 2017 09:00Sokol Chlumec n.C.TTC KB Vrchlabí B10:6
414. 10. 2017 09:00Jiskra Nový Bydžov BTatran Hostinné C6:10
414. 10. 2017 09:00TJ Lázně BělohradSalamandr Hr. Králové4:10
414. 10. 2017 09:00Jiskra HořiceDTJ-Slavia Hr. Králové F10:6
515. 10. 2017 14:00TJ Jičín BSokol PP Hr. Králové 2 F4:10
515. 10. 2017 14:00TJ Nová Paka BSokol Stěžery B9:9
514. 10. 2017 14:00Sokol Chlumec n.C.Tatran Hostinné C3:10
514. 10. 2017 14:00Jiskra Nový Bydžov BTTC KB Vrchlabí B6:10
514. 10. 2017 14:00TJ Lázně BělohradDTJ-Slavia Hr. Králové F5:10
514. 10. 2017 14:00Jiskra HořiceSalamandr Hr. Králové10:8
621. 10. 2017 09:00Salamandr Hr. KrálovéTJ Jičín B10:0
621. 10. 2017 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové FTJ Nová Paka B10:0
621. 10. 2017 09:00TTC KB Vrchlabí BTJ Lázně Bělohrad5:10
621. 10. 2017 09:00Tatran Hostinné CJiskra Hořice10:0
622. 10. 2017 09:00Sokol Stěžery BSokol Chlumec n.C.3:10
622. 10. 2017 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FJiskra Nový Bydžov B3:10
721. 10. 2017 14:00Salamandr Hr. KrálovéTJ Nová Paka B10:0
721. 10. 2017 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové FTJ Jičín B10:1
721. 10. 2017 14:00TTC KB Vrchlabí BJiskra Hořice10:3
721. 10. 2017 14:00Tatran Hostinné CTJ Lázně Bělohrad10:2
722. 10. 2017 14:00Sokol Stěžery BJiskra Nový Bydžov B10:8
730. 09. 2017 09:00
dohoda o předehrání
Sokol PP Hr. Králové 2 FSokol Chlumec n.C.9:9
826. 11. 2017 09:00TJ Jičín BSokol Chlumec n.C.7:10
826. 11. 2017 09:00TJ Nová Paka BJiskra Nový Bydžov B10:8
825. 11. 2017 09:00TJ Lázně BělohradSokol Stěžery B10:2
825. 11. 2017 09:00Jiskra HořiceSokol PP Hr. Králové 2 F7:10
825. 11. 2017 08:00Salamandr Hr. KrálovéTTC KB Vrchlabí B10:0
825. 11. 2017 08:00DTJ-Slavia Hr. Králové FTatran Hostinné C3:10
926. 11. 2017 14:00TJ Jičín BJiskra Nový Bydžov B10:6
926. 11. 2017 14:00TJ Nová Paka BSokol Chlumec n.C.9:9
925. 11. 2017 14:00TJ Lázně BělohradSokol PP Hr. Králové 2 F5:10
925. 11. 2017 14:00Jiskra HořiceSokol Stěžery B10:4
925. 11. 2017 13:00Salamandr Hr. KrálovéTatran Hostinné C3:10
925. 11. 2017 12:00DTJ-Slavia Hr. Králové FTTC KB Vrchlabí B10:1
1002. 12. 2017 09:00TTC KB Vrchlabí BTJ Jičín B9:9
1002. 12. 2017 09:00Tatran Hostinné CTJ Nová Paka B10:1
1003. 12. 2017 09:00Sokol Stěžery BSalamandr Hr. Králové10:8
1003. 12. 2017 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FDTJ-Slavia Hr. Králové F3:10
1002. 12. 2017 09:00Sokol Chlumec n.C.TJ Lázně Bělohrad8:10
1002. 12. 2017 09:00Jiskra Nový Bydžov BJiskra Hořice9:9
1102. 12. 2017 14:00TTC KB Vrchlabí BTJ Nová Paka B5:10
1102. 12. 2017 14:00Tatran Hostinné CTJ Jičín B10:1
1103. 12. 2017 14:00Sokol Stěžery BDTJ-Slavia Hr. Králové F10:8
1103. 12. 2017 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 FSalamandr Hr. Králové7:10
1102. 12. 2017 14:00Sokol Chlumec n.C.Jiskra Hořice10:5
1102. 12. 2017 14:00Jiskra Nový Bydžov BTJ Lázně Bělohrad10:8
1216. 12. 2017 09:00Jiskra HořiceTJ Lázně Bělohrad9:9
1216. 12. 2017 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové FSalamandr Hr. Králové10:1
1216. 12. 2017 09:00Tatran Hostinné CTTC KB Vrchlabí B10:2
1217. 12. 2017 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FSokol Stěžery B10:2
1216. 12. 2017 09:00Jiskra Nový Bydžov BSokol Chlumec n.C.10:5
1217. 12. 2017 09:00TJ Nová Paka BTJ Jičín B8:10
1307. 01. 2018 09:00TJ Jičín BTJ Lázně Bělohrad9:9
1307. 01. 2018 09:00TJ Nová Paka BJiskra Hořice10:5
1306. 01. 2018 09:00Sokol Chlumec n.C.Salamandr Hr. Králové3:10
1306. 01. 2018 09:00Jiskra Nový Bydžov BDTJ-Slavia Hr. Králové F8:10
1307. 01. 2018 09:00Sokol Stěžery BTTC KB Vrchlabí B6:10
1307. 01. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FTatran Hostinné C10:4
1407. 01. 2018 14:00TJ Nová Paka BTJ Lázně Bělohrad10:3
1407. 01. 2018 14:00TJ Jičín BJiskra Hořice10:5
1406. 01. 2018 14:00Jiskra Nový Bydžov BSalamandr Hr. Králové9:9
1406. 01. 2018 14:00Sokol Chlumec n.C.DTJ-Slavia Hr. Králové F10:5
1407. 01. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 FTTC KB Vrchlabí B10:6
1407. 01. 2018 14:00Sokol Stěžery BTatran Hostinné C4:10
1511. 02. 2018 09:00
termín změněn STK
Sokol Stěžery BTJ Jičín B7:10
1511. 02. 2018 09:00
termín změněn STK
Sokol PP Hr. Králové 2 FTJ Nová Paka B10:4
1517. 02. 2018 09:00TTC KB Vrchlabí BSokol Chlumec n.C.10:4
1517. 02. 2018 09:00Tatran Hostinné CJiskra Nový Bydžov B10:6
1517. 02. 2018 09:00Salamandr Hr. KrálovéTJ Lázně Bělohrad10:3
1517. 02. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové FJiskra Hořice10:8
1611. 02. 2018 14:00
termín změněn STK
Sokol PP Hr. Králové 2 FTJ Jičín B10:8
1611. 02. 2018 14:00
termín změněn STK
Sokol Stěžery BTJ Nová Paka B2:10
1617. 02. 2018 14:00Tatran Hostinné CSokol Chlumec n.C.10:6
1617. 02. 2018 14:00TTC KB Vrchlabí BJiskra Nový Bydžov B10:3
1617. 02. 2018 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové FTJ Lázně Bělohrad2:10
1617. 02. 2018 14:00Salamandr Hr. KrálovéJiskra Hořice10:2
1704. 03. 2018 09:00TJ Jičín BSalamandr Hr. Králové10:4
1704. 03. 2018 09:00TJ Nová Paka BDTJ-Slavia Hr. Králové F10:6
1703. 03. 2018 09:00TJ Lázně BělohradTTC KB Vrchlabí B10:1
1703. 03. 2018 09:00Jiskra HořiceTatran Hostinné C1:10
1703. 03. 2018 09:00Sokol Chlumec n.C.Sokol Stěžery B9:9
1703. 03. 2018 09:00Jiskra Nový Bydžov BSokol PP Hr. Králové 2 F6:10
1804. 03. 2018 14:00TJ Nová Paka BSalamandr Hr. Králové4:10
1804. 03. 2018 14:00TJ Jičín BDTJ-Slavia Hr. Králové F9:9
1803. 03. 2018 14:00Jiskra HořiceTTC KB Vrchlabí B3:10
1803. 03. 2018 14:00TJ Lázně BělohradTatran Hostinné C5:10
1803. 03. 2018 14:00Jiskra Nový Bydžov BSokol Stěžery B9:9
1803. 03. 2018 14:00Sokol Chlumec n.C.Sokol PP Hr. Králové 2 F10:5
1917. 03. 2018 09:00Sokol Chlumec n.C.TJ Jičín B10:5
1917. 03. 2018 09:00Jiskra Nový Bydžov BTJ Nová Paka B10:5
1918. 03. 2018 09:00Sokol Stěžery BTJ Lázně Bělohrad10:8
1918. 03. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FJiskra Hořice4:10
1917. 03. 2018 09:00TTC KB Vrchlabí BSalamandr Hr. Králové7:10
1917. 03. 2018 09:00Tatran Hostinné CDTJ-Slavia Hr. Králové F10:1
2017. 03. 2018 14:00Jiskra Nový Bydžov BTJ Jičín B4:10
2017. 03. 2018 14:00Sokol Chlumec n.C.TJ Nová Paka B10:0
2018. 03. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 FTJ Lázně Bělohrad1:10
2018. 03. 2018 14:00Sokol Stěžery BJiskra Hořice10:8
2017. 03. 2018 14:00Tatran Hostinné CSalamandr Hr. Králové10:2
2017. 03. 2018 14:00TTC KB Vrchlabí BDTJ-Slavia Hr. Králové F10:1
2108. 04. 2018 09:00TJ Jičín BTTC KB Vrchlabí B9:9
2108. 04. 2018 09:00TJ Nová Paka BTatran Hostinné C2:10
2107. 04. 2018 09:00Salamandr Hr. KrálovéSokol Stěžery B10:4
2107. 04. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové FSokol PP Hr. Králové 2 F9:9
2107. 04. 2018 09:00TJ Lázně BělohradSokol Chlumec n.C.10:1
2107. 04. 2018 09:00Jiskra HořiceJiskra Nový Bydžov B10:1
2208. 04. 2018 14:00TJ Nová Paka BTTC KB Vrchlabí B10:7
2208. 04. 2018 14:00TJ Jičín BTatran Hostinné C10:8
2207. 04. 2018 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové FSokol Stěžery B10:4
2207. 04. 2018 14:00Salamandr Hr. KrálovéSokol PP Hr. Králové 2 F10:3
2207. 04. 2018 14:00Jiskra HořiceSokol Chlumec n.C.10:8
2207. 04. 2018 14:00TJ Lázně BělohradJiskra Nový Bydžov B10:2

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline