Výsledky
Regionální přebor II. třídy
121. 09. 2017 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol Jasenná A6:12
121. 09. 2017 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Velká Jesenice A5:13
1 scr
121. 09. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Sokol Česká Skalice B9:9
122. 09. 2017 18:00TJ Náchod DTJ Jiskra Jaroměř C2:16
119. 09. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CJednota Orel Bohuslavice B8:10
210. 10. 2017 18:30
na žádost Č. Kostelce
TJ Jiskra Jaroměř CTJ Červený Kostelec-Horní C17:1
202. 10. 2017 18:30
na žádost Č. Skalice
TJ Sokol Česká Skalice BTJ Náchod D15:3
227. 09. 2017 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Červený Kostelec-Horní B10:8
228. 09. 2017 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Lokomotiva Meziměstí B12:6
1 scr
228. 09. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Jiskra Jaroměř D11:7
304. 10. 2017 18:00TJ Sokol Česká Skalice CJednota Orel Bohuslavice A4:14
305. 10. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Sokol Jasenná A5:13
3 scr
306. 10. 2017 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Velká Jesenice A8:10
303. 10. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Sokol Česká Skalice B8:10
305. 10. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Jiskra Jaroměř C3:15
409. 10. 2017 18:30TJ Sokol Česká Skalice BJednota Orel Bohuslavice B13:5
411. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Červený Kostelec-Horní C16:2
412. 10. 2017 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Náchod D13:5
413. 10. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Lokomotiva Meziměstí B15:3
413. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Česká Skalice C17:1
519. 10. 2017 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Jiskra Jaroměř D7:11
519. 10. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BJednota Orel Bohuslavice A3:15
517. 10. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Sokol Jasenná A10:8
519. 10. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Sokol Velká Jesenice A8:10
518. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Česká Skalice B10:8
625. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Jiskra Jaroměř C5:13
626. 10. 2017 18:00TJ Sokol Jasenná AJednota Orel Bohuslavice B6:12
1 scr
626. 10. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Náchod D15:3
627. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Červený Kostelec-Horní B16:2
627. 10. 2017 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Lokomotiva Meziměstí B6:12
702. 11. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Sokol Česká Skalice C12:6
703. 11. 2017 18:00TJ Náchod DTJ Jiskra Jaroměř D5:13
731. 10. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CJednota Orel Bohuslavice A2:16
703. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Jasenná A18:0
730. 10. 2017 18:30TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Velká Jesenice A11:7
809. 11. 2017 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Česká Skalice B9:9
813. 09. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice AJednota Orel Bohuslavice B12:6
předehrání
810. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Červený Kostelec-Horní C13:5
801. 12. 2017 18:00
na žádost Náchoda
TJ Sokol Česká Skalice CTJ Náchod D11:7
809. 11. 2017 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Červený Kostelec-Horní B6:12
917. 11. 2017 18:00TJ Náchod DTJ Lokomotiva Meziměstí B12:6
914. 11. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Sokol Česká Skalice C12:6
915. 11. 2017 18:00
na žádost Bohuslavic
Jednota Orel Bohuslavice BTJ Jiskra Jaroměř D7:11
914. 11. 2017 18:30
na žádost Bohuslavic
TJ Jiskra Jaroměř CJednota Orel Bohuslavice A12:6
915. 11. 2017 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Jasenná A11:7
1018. 12. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Sokol Česká Skalice B15:3
1019. 09. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Jiskra Jaroměř C6:12
předehrání
1018. 12. 2017 18:00
na žádost Bohuslavic
TJ Sokol Česká Skalice CJednota Orel Bohuslavice B6:12
1023. 11. 2017 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Červený Kostelec-Horní C8:10
1023. 11. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Náchod D13:5
1114. 09. 2017 18:00
předehrání
TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Červený Kostelec-Horní B8:10
předehrání
1130. 11. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Lokomotiva Meziměstí B13:5
1128. 11. 2017 18:30
na žádost Jaroměře
TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Česká Skalice C13:5
1127. 11. 2017 18:30TJ Sokol Česká Skalice BTJ Jiskra Jaroměř D12:6
1106. 12. 2017 17:30
na žádost Bohuslavic
TJ Sokol Velká Jesenice AJednota Orel Bohuslavice A5:13
2 scr
1207. 12. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Sokol Jasenná A12:6
1208. 12. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Velká Jesenice A15:3
1214. 09. 2017 18:30
předehrání
TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol Česká Skalice B5:13
předehrání
1205. 12. 2017 18:00
na žádost Meziměstí
TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Jiskra Jaroměř C4:14
1220. 12. 2017 18:00
na žádost Č. Kostelce
Jednota Orel Bohuslavice BTJ Červený Kostelec-Horní B14:4
1208. 12. 2017 18:00TJ Náchod DTJ Červený Kostelec-Horní C6:12
1314. 12. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Náchod D16:2
1315. 12. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Červený Kostelec-Horní B15:3
1311. 12. 2017 18:30TJ Sokol Česká Skalice BTJ Lokomotiva Meziměstí B14:4
1303. 01. 2018 18:30
z rozhodnutí RSST
TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Česká Skalice C15:3
1314. 12. 2017 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Jiskra Jaroměř D13:5
1411. 01. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Česká Skalice C16:2
1410. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Lokomotiva Meziměstí B13:5
1408. 01. 2018 18:30TJ Sokol Česká Skalice BTJ Červený Kostelec-Horní B10:8
1412. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Náchod D16:2
1411. 01. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Červený Kostelec-Horní C6:12
1516. 01. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Jiskra Jaroměř C0:18
1519. 01. 2018 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Česká Skalice B2:16
1518. 01. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Sokol Velká Jesenice A4:14
1518. 01. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Jasenná A4:14
1519. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř DJednota Orel Bohuslavice A6:12
1625. 01. 2018 18:00
na žádost Bohuslavic
Jednota Orel Bohuslavice ATJ Sokol Česká Skalice C14:4
2 scr.
1625. 01. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Červený Kostelec-Horní B10:8
1624. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Náchod D16:2
1622. 01. 2018 18:30TJ Sokol Česká Skalice BTJ Červený Kostelec-Horní C9:9
1624. 01. 2018 18:00
na žádost Jaroměře
TJ Jiskra Jaroměř CJednota Orel Bohuslavice B14:4
1701. 02. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Sokol Česká Skalice B12:6
1730. 01. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Sokol Velká Jesenice A7:11
1702. 02. 2018 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Jasenná A7:11
1727. 02. 2018 18:00
žádost Meziměstí
TJ Lokomotiva Meziměstí BJednota Orel Bohuslavice A3:15
1702. 02. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Jiskra Jaroměř D4:14
1809. 02. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Lokomotiva Meziměstí B14:4
1812. 02. 2018 18:00
na žádost Č. Kostelce
Jednota Orel Bohuslavice ATJ Červený Kostelec-Horní B15:3
1808. 02. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Červený Kostelec-Horní C10:8
1807. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice AJednota Orel Bohuslavice B9:9
1805. 02. 2018 18:30TJ Sokol Česká Skalice BTJ Jiskra Jaroměř C3:15
1916. 02. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Velká Jesenice A15:3
1915. 02. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Sokol Jasenná A6:12
1916. 02. 2018 18:00TJ Náchod DJednota Orel Bohuslavice A4:14
1915. 02. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Jiskra Jaroměř D7:11
1915. 02. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Česká Skalice C10:8
2023. 02. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Červený Kostelec-Horní B7:11
2025. 03. 2018 14:00
na žádost Náchoda
TJ Jiskra Jaroměř DTJ Náchod D17:1
2022. 02. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Červený Kostelec-Horní C13:5
2022. 02. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Jiskra Jaroměř C4:14
2021. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Česká Skalice B11:7
2126. 02. 2018 18:30TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Jasenná A9:9
2118. 09. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice BJednota Orel Bohuslavice A10:8
předehrání
2127. 02. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Jiskra Jaroměř D4:14
2102. 03. 2018 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Česká Skalice C10:8
2120. 03. 2018 18:00
na žádost Č. K.
TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Lokomotiva Meziměstí B12:6
2208. 03. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Náchod D14:4
2209. 03. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Červený Kostelec-Horní C7:11
2209. 03. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř DJednota Orel Bohuslavice B14:4
2206. 03. 2018 18:00
na žádost Bohuslavic
Jednota Orel Bohuslavice ATJ Jiskra Jaroměř C9:9
2208. 03. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Velká Jesenice A12:6
2319. 03. 2018 18:30
na žádost Č. Skalice B
TJ Sokol Česká Skalice BJednota Orel Bohuslavice A8:10
2312. 09. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Jiskra Jaroměř D6:12
předehrání
2315. 03. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Sokol Česká Skalice C15:3
2313. 03. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Lokomotiva Meziměstí B8:10
2316. 03. 2018 18:00TJ Náchod DTJ Červený Kostelec-Horní B1:17
2412. 09. 2017 18:00
předehrání
TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Červený Kostelec-Horní C6:12
předehrání
2422. 03. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BJednota Orel Bohuslavice B7:11
2423. 03. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Jiskra Jaroměř C7:11
2423. 03. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Česká Skalice B12:6
2422. 03. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Sokol Velká Jesenice A12:6
2529. 03. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná AJednota Orel Bohuslavice A6:12
2528. 03. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Jiskra Jaroměř D5:13
2512. 09. 2017 18:30
předehrání
TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Česká Skalice C10:8
předehrání
2529. 03. 2018 18:00
dohodou
TJ Jiskra Jaroměř CTJ Lokomotiva Meziměstí B14:4
2529. 03. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BJednota Orel Bohuslavice B16:2
2527. 03. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Náchod D17:1
2606. 04. 2018 18:00TJ Náchod DJednota Orel Bohuslavice B15:3
2605. 04. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Jiskra Jaroměř C10:8
2605. 04. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Česká Skalice B7:11
2606. 04. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol Velká Jesenice A6:12
2606. 04. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Jasenná A10:8

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS