Výsledky
Krajská soutěž C
130. 09. 2017 15:00SK Pedagog ČB BBechyně B10:2
130. 09. 2017 17:30SKST Týn BDDM Soběslav BANES C10:4
130. 09. 2017 18:00Staving Studená CSK Byňov A10:6
129. 09. 2017 19:00ST KD Dačice ASokol Suchdol A10:7
126. 09. 2017 19:00Jiskra Třeboň BKST Orel C4:10
230. 09. 2017 10:00Bechyně BKST Orel C10:8
206. 10. 2017 18:00Jiskra Třeboň BSokol Suchdol A7:10
222. 09. 2017 18:00SK Byňov AST KD Dačice A10:4
201. 10. 2017 10:30DDM Soběslav BANES CStaving Studená C2:10
201. 10. 2017 10:30SK Pedagog ČB BSKST Týn B10:1
314. 10. 2017 17:30SKST Týn BBechyně B10:8
314. 10. 2017 18:00Staving Studená CSK Pedagog ČB B7:10
313. 10. 2017 19:00DDM Soběslav BANES CST KD Dačice A6:10
310. 10. 2017 19:00Jiskra Třeboň BSK Byňov A10:7
314. 10. 2017 15:00Sokol Suchdol AKST Orel C10:8
413. 10. 2017 18:00Jiskra Třeboň BBechyně B10:3
406. 10. 2017 19:00ST KD Dačice AKST Orel C1:10
415. 10. 2017 10:30Sokol Suchdol AStaving Studená C10:6
406. 10. 2017 18:00SK Byňov ASKST Týn B10:4
415. 10. 2017 10:30SK Pedagog ČB BDDM Soběslav BANES C10:8
528. 10. 2017 18:00Staving Studená CBechyně B10:2
522. 10. 2017 09:30ST KD Dačice ASKST Týn B10:4
526. 10. 2017 18:30SK Pedagog ČB BJiskra Třeboň B10:2
525. 10. 2017 19:00KST Orel CDDM Soběslav BANES C10:3
520. 10. 2017 18:00SK Byňov ASokol Suchdol A3:10
629. 10. 2017 10:30Bechyně BSK Byňov A8:10
629. 10. 2017 10:30Sokol Suchdol ADDM Soběslav BANES C10:6
624. 10. 2017 18:00SK Pedagog ČB BKST Orel C2:10
619. 10. 2017 19:00SKST Týn BJiskra Třeboň B5:10
627. 10. 2017 19:30Staving Studená CST KD Dačice A10:5
709. 11. 2017 19:00ST KD Dačice ABechyně B10:3
711. 11. 2017 15:00Jiskra Třeboň BStaving Studená C6:10
701. 11. 2017 18:45KST Orel CSKST Týn B10:1
711. 11. 2017 15:00Sokol Suchdol ASK Pedagog ČB B8:10
729. 10. 2017 16:00DDM Soběslav BANES CSK Byňov A5:10
812. 11. 2017 10:30Bechyně BDDM Soběslav BANES C10:3
807. 11. 2017 18:00SK Byňov ASK Pedagog ČB B5:10
812. 11. 2017 10:30Sokol Suchdol ASKST Týn B10:2
812. 11. 2017 13:00Staving Studená CKST Orel C5:10
812. 11. 2017 10:30Jiskra Třeboň BST KD Dačice A10:4
925. 11. 2017 13:00Bechyně BSokol Suchdol A3:10
915. 11. 2017 19:00KST Orel CSK Byňov A10:4
922. 11. 2017 19:00DDM Soběslav BANES CJiskra Třeboň B6:10
924. 11. 2017 19:00ST KD Dačice ASK Pedagog ČB B5:10
923. 11. 2017 18:00SKST Týn BStaving Studená C5:10
1013. 01. 2018 13:00Bechyně BSK Pedagog ČB B3:10
1013. 01. 2018 15:00DDM Soběslav BANES CSKST Týn B9:9
1005. 01. 2018 18:00SK Byňov AStaving Studená C4:10
1013. 01. 2018 15:00Sokol Suchdol AST KD Dačice A10:2
1011. 01. 2018 19:00KST Orel CJiskra Třeboň B10:3
1110. 01. 2018 18:30KST Orel CBechyně B10:4
1114. 01. 2018 10:30Sokol Suchdol AJiskra Třeboň B10:6
1114. 01. 2018 10:00ST KD Dačice ASK Byňov A10:2
1114. 01. 2018 13:00Staving Studená CDDM Soběslav BANES C10:0
1114. 01. 2018 10:30SKST Týn BSK Pedagog ČB B5:10
1227. 01. 2018 13:00Bechyně BSKST Týn B9:9
1227. 01. 2018 15:00SK Pedagog ČB BStaving Studená C10:6
1220. 01. 2018 10:00ST KD Dačice ADDM Soběslav BANES C10:6
1219. 01. 2018 18:00SK Byňov AJiskra Třeboň B10:3
1226. 01. 2018 18:00KST Orel CSokol Suchdol A10:6
1328. 01. 2018 10:30Bechyně BJiskra Třeboň B4:10
1319. 01. 2018 18:00KST Orel CST KD Dačice A10:0
1328. 01. 2018 13:00Staving Studená CSokol Suchdol A10:8
1328. 01. 2018 10:30SKST Týn BSK Byňov A10:4
1324. 01. 2018 19:00DDM Soběslav BANES CSK Pedagog ČB B3:10
1423. 02. 2018 20:00Bechyně BStaving Studená C4:10
1417. 02. 2018 10:00SKST Týn BST KD Dačice A10:5
1422. 02. 2018 19:00Jiskra Třeboň BSK Pedagog ČB B3:10
1414. 02. 2018 19:00DDM Soběslav BANES CKST Orel C1:10
1424. 02. 2018 15:00Sokol Suchdol ASK Byňov A10:2
1516. 02. 2018 18:00SK Byňov ABechyně B10:4
1525. 02. 2018 10:30DDM Soběslav BANES CSokol Suchdol A3:10
1509. 02. 2018 19:00KST Orel CSK Pedagog ČB B10:0
1508. 02. 2018 18:00Jiskra Třeboň BSKST Týn B8:10
1516. 02. 2018 19:00ST KD Dačice AStaving Studená C5:10
1602. 03. 2018 20:00Bechyně BST KD Dačice A4:10
1601. 03. 2018 18:30Staving Studená CJiskra Třeboň B10:4
1607. 03. 2018 19:00SKST Týn BKST Orel C1:10
1610. 03. 2018 15:00SK Pedagog ČB BSokol Suchdol A4:10
1609. 03. 2018 18:00SK Byňov ADDM Soběslav BANES C10:6
1711. 03. 2018 10:30DDM Soběslav BANES CBechyně B9:9
1711. 03. 2018 10:30SK Pedagog ČB BSK Byňov A10:5
1711. 03. 2018 10:30SKST Týn BSokol Suchdol A8:10
1702. 03. 2018 18:30KST Orel CStaving Studená C10:4
1711. 03. 2018 10:00ST KD Dačice AJiskra Třeboň B9:9
1824. 03. 2018 15:00Sokol Suchdol ABechyně B10:1
1813. 03. 2018 18:00SK Byňov AKST Orel C3:10
1824. 03. 2018 15:00Jiskra Třeboň BDDM Soběslav BANES C10:7
1824. 03. 2018 15:00SK Pedagog ČB BST KD Dačice A10:5
1824. 03. 2018 18:00Staving Studená CSKST Týn B10:2

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS