Výsledky
2. třída A muži (KS-2A)
127. 09. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Michle Praha E10:5
125. 09. 2017 18:30AC Sparta Praha GTJ Sokol Petrovice I. A2:10
129. 09. 2017 18:00SK HAMR ATJ Slavoj Praha C10:6
125. 09. 2017 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Žižkov A10:5
128. 09. 2017 19:15TJ Pankrác CSF SKK EL Niňo Praha I10:6
128. 09. 2017 18:45TJ Malešice ASlovan KST Bohnice C10:4
202. 10. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha ESlovan KST Bohnice C6:10
202. 10. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha ITJ Malešice A10:7
205. 10. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Pankrác C8:10
204. 10. 2017 19:15TJ Slavoj Praha CTTC Klánovice B6:10
203. 10. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ASK HAMR A10:5
204. 10. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II AAC Sparta Praha G10:6
309. 10. 2017 18:30AC Sparta Praha GTJ Sokol Michle Praha E4:10
313. 10. 2017 18:00SK HAMR ATJ Sokol Běchovice II A5:10
309. 10. 2017 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Petrovice I. A4:10
312. 10. 2017 19:15TJ Pankrác CTJ Slavoj Praha C10:7
312. 10. 2017 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Žižkov A10:3
312. 10. 2017 19:15Slovan KST Bohnice CSF SKK EL Niňo Praha I10:7
416. 10. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha ESF SKK EL Niňo Praha I6:10
419. 10. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov ASlovan KST Bohnice C5:10
418. 10. 2017 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Malešice A5:10
417. 10. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Pankrác C6:10
418. 10. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II ATTC Klánovice B10:6
416. 10. 2017 18:30AC Sparta Praha GSK HAMR A4:10
503. 11. 2017 18:00SK HAMR ATJ Sokol Michle Praha E7:10
530. 10. 2017 19:00TTC Klánovice BAC Sparta Praha G10:4
502. 11. 2017 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Běchovice II A7:10
502. 11. 2017 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Petrovice I. A10:5
502. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Slavoj Praha C10:5
501. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha ITJ Sokol Žižkov A10:2
607. 11. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Žižkov A10:3
608. 11. 2017 19:15TJ Slavoj Praha CSF SKK EL Niňo Praha I7:10
607. 11. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ASlovan KST Bohnice C10:7
608. 11. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Malešice A9:9
606. 11. 2017 18:30AC Sparta Praha GTJ Pankrác C10:4
608. 11. 2017 19:00SK HAMR ATTC Klánovice B2:10
713. 11. 2017 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Michle Praha E10:4
716. 11. 2017 19:15TJ Pankrác CSK HAMR A10:3
716. 11. 2017 18:45TJ Malešice AAC Sparta Praha G10:7
716. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Běchovice II A10:3
714. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha ITJ Sokol Petrovice I. A10:3
716. 11. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Slavoj Praha C3:10
822. 11. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Slavoj Praha C3:10
821. 11. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Žižkov A9:9
822. 11. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II ASF SKK EL Niňo Praha I10:3
820. 11. 2017 18:30AC Sparta Praha GSlovan KST Bohnice C0:10
824. 11. 2017 18:00SK HAMR ATJ Malešice A5:10
820. 11. 2017 19:00TTC Klánovice BTJ Pankrác C10:6
930. 11. 2017 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Michle Praha E5:10
930. 11. 2017 18:45TJ Malešice ATTC Klánovice B2:10
930. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice CSK HAMR A10:4
927. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha IAC Sparta Praha G10:1
930. 11. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Běchovice II A6:10
929. 11. 2017 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Petrovice I. A8:10
1007. 12. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Petrovice I. A10:5
1006. 12. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Slavoj Praha C6:10
1004. 12. 2017 18:30AC Sparta Praha GTJ Sokol Žižkov A10:3
1008. 12. 2017 18:00SK HAMR ASF SKK EL Niňo Praha I3:10
1004. 12. 2017 19:00TTC Klánovice BSlovan KST Bohnice C8:10
1007. 12. 2017 19:15TJ Pankrác CTJ Malešice A10:8
1114. 12. 2017 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Michle Praha E10:8
1114. 12. 2017 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Pankrác C10:5
1111. 12. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha ITTC Klánovice B10:5
1114. 12. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov ASK HAMR A9:9
1113. 12. 2017 19:15TJ Slavoj Praha CAC Sparta Praha G10:5
1112. 12. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Běchovice II A10:5
1209. 01. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Běchovice II A10:4
1209. 01. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. AAC Sparta Praha G10:6
1210. 01. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CSK HAMR A5:10
1211. 01. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov ATTC Klánovice B0:10
1209. 01. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha ITJ Pankrác C10:5
1211. 01. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Malešice A9:9
1318. 01. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Michle Praha E7:10
1318. 01. 2018 18:45TJ Malešice ASF SKK EL Niňo Praha I10:6
1318. 01. 2018 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Žižkov AWO
1315. 01. 2018 19:00TTC Klánovice BTJ Slavoj Praha C7:10
1319. 01. 2018 18:00SK HAMR ATJ Sokol Petrovice I. A1:10
1315. 01. 2018 18:30AC Sparta Praha GTJ Sokol Běchovice II A5:10
1425. 01. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha EAC Sparta Praha G10:4
1424. 01. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ASK HAMR A10:3
1423. 01. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATTC Klánovice B10:0wo
1424. 01. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Pankrác C10:4
1425. 01. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Malešice A9:9
1424. 01. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha ISlovan KST Bohnice C10:4
1529. 01. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha ITJ Sokol Michle Praha E10:4
1501. 02. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Žižkov A10:3
1501. 02. 2018 18:45TJ Malešice ATJ Slavoj Praha C10:3
1501. 02. 2018 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Petrovice I. A9:9
1529. 01. 2018 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Běchovice II A10:7
1502. 02. 2018 18:00SK HAMR AAC Sparta Praha G10:5
1622. 02. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha ESK HAMR A10:5
1619. 02. 2018 18:30AC Sparta Praha GTTC Klánovice B10:6
1621. 02. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Pankrác C6:10
1620. 02. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Malešice A10:8
1621. 02. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CSlovan KST Bohnice C4:10
1622. 02. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov ASF SKK EL Niňo Praha I3:10
1701. 03. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Michle Praha E3:10
1728. 02. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha ITJ Slavoj Praha C10:5
1701. 03. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Petrovice I. A10:6
1701. 03. 2018 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Běchovice II A10:3
1701. 03. 2018 19:15TJ Pankrác CAC Sparta Praha G9:9
1726. 02. 2018 19:00TTC Klánovice BSK HAMR A9:9
1806. 03. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha ETTC Klánovice B10:0wo
1809. 03. 2018 18:00SK HAMR ATJ Pankrác C6:10
1805. 03. 2018 18:30AC Sparta Praha GTJ Malešice A9:9
1807. 03. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ASlovan KST Bohnice C7:10
1806. 03. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ASF SKK EL Niňo Praha I1:10
1807. 03. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Žižkov A10:1
1914. 03. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Michle Praha E10:1
1915. 03. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Petrovice I. A3:10
1913. 03. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha ITJ Sokol Běchovice II A10:1
1915. 03. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CAC Sparta Praha G9:9
1915. 03. 2018 18:45TJ Malešice ASK HAMR A10:3
1915. 03. 2018 19:15TJ Pankrác CTTC Klánovice B5:10
2021. 03. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Pankrác C10:4
2019. 03. 2018 19:00TTC Klánovice BTJ Malešice A10:8
2023. 03. 2018 18:00SK HAMR ASlovan KST Bohnice C8:10
2019. 03. 2018 18:30AC Sparta Praha GSF SKK EL Niňo Praha I7:10
2021. 03. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Žižkov A10:0wo
2020. 03. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Slavoj Praha C9:9
2103. 04. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Michle Praha E9:9
2104. 04. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Běchovice II A7:10
2105. 04. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov AAC Sparta Praha G7:10
2106. 04. 2018 18:00SF SKK EL Niňo Praha ISK HAMR A10:4
2105. 04. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTTC Klánovice B9:9
2105. 04. 2018 18:45TJ Malešice ATJ Pankrác C10:6
2212. 04. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Malešice A7:10
2212. 04. 2018 19:15TJ Pankrác CSlovan KST Bohnice C0:10wo
2209. 04. 2018 19:00TTC Klánovice BSF SKK EL Niňo Praha I7:10
2213. 04. 2018 18:00SK HAMR ATJ Sokol Žižkov A9:9
2209. 04. 2018 18:30AC Sparta Praha GTJ Slavoj Praha C10:3
2211. 04. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Petrovice I. A10:3

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline