Výsledky
3. třída A muži (RS-1A)
127. 09. 2017 18:30TTC Elizza Praha HTJ Malešice B2:10
129. 09. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CSK Slivenec A10:8
125. 09. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Zelená Liška A10:3
129. 09. 2017 18:00TJ Kyje AKK Konstruktiva Praha A10:7
127. 09. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Lokomotiva Vršovice D1:10
125. 09. 2017 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Střížkov D10:5
205. 10. 2017 18:45TJ Malešice BTJ Střížkov D10:0
205. 10. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSlovan KST Bohnice F3:10
202. 10. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:3
204. 10. 2017 19:15TJ Zelená Liška ATJ Kyje A10:7
205. 10. 2017 19:30SK Slivenec ATJ Sokol Michle Praha F5:10
204. 10. 2017 18:30TTC Elizza Praha HTJ Sokol Petrovice I. C9:9
313. 10. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Malešice B2:10
309. 10. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha FTTC Elizza Praha H10:2
313. 10. 2017 18:00TJ Kyje ASK Slivenec A9:9
311. 10. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Zelená Liška A5:10
309. 10. 2017 19:15Slovan KST Bohnice FKK Konstruktiva Praha A10:6
312. 10. 2017 19:15TJ Střížkov DTJ Lokomotiva Vršovice D5:10
419. 10. 2017 18:45TJ Malešice BTJ Lokomotiva Vršovice D10:5
416. 10. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Střížkov D8:10
418. 10. 2017 19:15TJ Zelená Liška ASlovan KST Bohnice F4:10
419. 10. 2017 19:30SK Slivenec ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:4
418. 10. 2017 18:30TTC Elizza Praha HTJ Kyje A5:10
420. 10. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Michle Praha F4:10
530. 10. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Malešice B10:8
503. 11. 2017 18:00TJ Kyje ATJ Sokol Petrovice I. C10:7
501. 11. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATTC Elizza Praha H6:10
530. 10. 2017 19:15Slovan KST Bohnice FSK Slivenec A10:3
502. 11. 2017 19:15TJ Střížkov DTJ Zelená Liška A10:6
502. 11. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DKK Konstruktiva Praha A10:5
609. 11. 2017 18:45TJ Malešice BKK Konstruktiva Praha A10:2
608. 11. 2017 19:15TJ Zelená Liška ATJ Lokomotiva Vršovice D4:10
609. 11. 2017 19:30SK Slivenec ATJ Střížkov D10:0
608. 11. 2017 18:30TTC Elizza Praha HSlovan KST Bohnice F10:8
610. 11. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:6
606. 11. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Kyje A10:8
717. 11. 2017 18:00TJ Kyje ATJ Malešice B5:10
715. 11. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Michle Praha F1:10
713. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Petrovice I. C7:10
716. 11. 2017 19:15TJ Střížkov DTTC Elizza Praha H4:10
716. 11. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSK Slivenec A10:1
713. 11. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Zelená Liška A10:5
823. 11. 2017 18:45TJ Malešice BTJ Zelená Liška A10:0
820. 11. 2017 19:30SK Slivenec AKK Konstruktiva Praha A10:6
822. 11. 2017 18:30TTC Elizza Praha HTJ Lokomotiva Vršovice D5:10
824. 11. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Střížkov D10:8
820. 11. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha FSlovan KST Bohnice F10:3
824. 11. 2017 18:00TJ Kyje ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:3
929. 11. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Malešice B0:10
927. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Kyje A10:5
930. 11. 2017 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Michle Praha F10:7
930. 11. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Petrovice I. C10:6
927. 11. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha ATTC Elizza Praha H8:10
929. 11. 2017 19:15TJ Zelená Liška ASK Slivenec A5:10
1007. 12. 2017 18:45TJ Malešice BSK Slivenec A10:2
1006. 12. 2017 18:30TTC Elizza Praha HTJ Zelená Liška A10:1
1008. 12. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CKK Konstruktiva Praha A10:2
1004. 12. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Lokomotiva Vršovice D9:9
1008. 12. 2017 18:00TJ Kyje ATJ Střížkov D7:10
1006. 12. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ASlovan KST Bohnice F1:10
1111. 12. 2017 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Malešice B10:5
1114. 12. 2017 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:6
1114. 12. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Kyje A9:9
1111. 12. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Michle Praha F7:10
1113. 12. 2017 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Petrovice I. C3:10
1114. 12. 2017 19:30SK Slivenec ATTC Elizza Praha H10:6
1211. 01. 2018 18:45TJ Malešice BTTC Elizza Praha H9:9
1208. 01. 2018 19:30SK Slivenec ATJ Sokol Petrovice I. C10:5
1210. 01. 2018 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Michle Praha F0:10
1208. 01. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Kyje A9:9
1211. 01. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:2
1212. 01. 2018 19:00TJ Střížkov DSlovan KST Bohnice F4:10
1318. 01. 2018 19:15TJ Střížkov DTJ Malešice B6:10
1315. 01. 2018 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Lokomotiva Vršovice D9:9
1317. 01. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany AKK Konstruktiva Praha A4:10
1319. 01. 2018 18:00
Herna Elizza Praha, Brandlova 1386/21, Praha 4
TJ Kyje ATJ Zelená Liška A10:3
1315. 01. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha FSK Slivenec A10:2
1319. 01. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTTC Elizza Praha H8:10
1425. 01. 2018 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Petrovice I. C10:6
1424. 01. 2018 18:30TTC Elizza Praha HTJ Sokol Michle Praha F10:8
1425. 01. 2018 19:30SK Slivenec ATJ Kyje A9:9
1424. 01. 2018 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:4
1422. 01. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha ASlovan KST Bohnice F3:10
1425. 01. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Střížkov D10:8
1501. 02. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Malešice B8:10
1501. 02. 2018 19:15TJ Střížkov DKK Konstruktiva Praha A10:1
1529. 01. 2018 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Zelená Liška A10:4
1531. 01. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ASK Slivenec A6:10
1502. 02. 2018 18:00
Herna Elizza Praha, Brandlova 1386/21, Praha 4
TJ Kyje ATTC Elizza Praha H3:10
1529. 01. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Petrovice I. C10:3
1622. 02. 2018 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Michle Praha F4:10
1623. 02. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Kyje A9:9
1621. 02. 2018 18:30TTC Elizza Praha HTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:8
1619. 02. 2018 19:30SK Slivenec ASlovan KST Bohnice F2:10
1621. 02. 2018 19:15TJ Zelená Liška ATJ Střížkov D6:10
1619. 02. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Lokomotiva Vršovice D9:9
1726. 02. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Malešice B5:10
1701. 03. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Zelená Liška A10:0
1701. 03. 2018 19:15TJ Střížkov DSK Slivenec A10:4
1726. 02. 2018 19:15Slovan KST Bohnice FTTC Elizza Praha H10:2
1728. 02. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Petrovice I. C0:10
1719. 02. 2018 19:00
Herna TJ Sokol Michle, Pod Stárkou 4, Praha 4
TJ Kyje ATJ Sokol Michle Praha F8:10
1808. 03. 2018 18:45TJ Malešice BTJ Kyje A9:9
1805. 03. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:6
1809. 03. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. CSlovan KST Bohnice F10:2
1807. 03. 2018 18:30TTC Elizza Praha HTJ Střížkov D10:5
1806. 03. 2018 19:30SK Slivenec ATJ Lokomotiva Vršovice D1:10
1807. 03. 2018 19:15TJ Zelená Liška AKK Konstruktiva Praha A5:10
1914. 03. 2018 19:15TJ Zelená Liška ATJ Malešice B3:10
1912. 03. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha ASK Slivenec A9:9
1915. 03. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTTC Elizza Praha H10:4
1915. 03. 2018 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Petrovice I. C6:10
1912. 03. 2018 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Michle Praha F2:10
1914. 03. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Kyje A10:7
2022. 03. 2018 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:1
2023. 03. 2018 19:00
Herna Slovan KST Bohnice, ul.Na Pískovně, Praha 8
TJ Kyje ASlovan KST Bohnice F10:7
2019. 03. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Střížkov D10:4
2023. 03. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Lokomotiva Vršovice D8:10
2021. 03. 2018 18:30TTC Elizza Praha HKK Konstruktiva Praha A10:4
2022. 03. 2018 19:30SK Slivenec ATJ Zelená Liška A10:0wo
2103. 04. 2018 19:30SK Slivenec ATJ Malešice B4:10
2127. 03. 2018 19:00TJ Zelená Liška ATTC Elizza Praha H6:10
2126. 03. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Petrovice I. C3:10
2105. 04. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Michle Praha F3:10
2105. 04. 2018 19:15TJ Střížkov DTJ Kyje A10:4
2102. 04. 2018 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:3
2212. 04. 2018 18:45TJ Malešice BSlovan KST Bohnice F10:4
2211. 04. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Střížkov D6:10
2212. 04. 2018 19:00
Sportovní 1380, Praha 10
TJ Kyje ATJ Lokomotiva Vršovice D10:4
2209. 04. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha FKK Konstruktiva Praha A10:5
2213. 04. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Zelená Liška A10:0
2211. 04. 2018 18:30TTC Elizza Praha HSK Slivenec A10:4

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS