Výsledky
3. liga mužů skupina C
116. 09. 2017 15:00DTJ Hradec Králové CTJ Slovan Broumov10:4 V: Tomanec Jan
116. 09. 2017 10:00SKST Liberec DTJ Sokol Stará Paka8:10 V: Žid Jaromír
116. 09. 2017 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouLoko Depo Liberec7:10 V: Sudek Petr
116. 09. 2017 17:00TJ Sokol ChrudimST EUROMASTER Kolín B9:9 V: Foltýn Lukáš
116. 09. 2017 15:00TTC Elizza Praha CAC Sparta Praha B0:10 V: Rochowanski Milan
112. 09. 2017 18:00TJ Tesla PardubiceTJ Jiskra Holice10:5 V: Švec Jaroslav
230. 09. 2017 15:00DTJ Hradec Králové CTJ Tesla Pardubice9:9 V: Lučan Martin
230. 09. 2017 15:00TJ Slovan BroumovTJ Jiskra Holice6:10 V: Gombarčík Karel st.
230. 09. 2017 15:00SKST Liberec DTTC Elizza Praha C10:1 V: Zahradník Petr
230. 09. 2017 15:00TJ Sokol Stará PakaAC Sparta Praha B10:4 V: Oravec Jakub
230. 09. 2017 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Sokol Chrudim10:1 V: Sudek Petr
230. 09. 2017 15:00Loko Depo LiberecST EUROMASTER Kolín B8:10 V: Martenek Tomáš
301. 10. 2017 10:00DTJ Hradec Králové CTJ Jiskra Holice10:7 V: Lučan Martin
301. 10. 2017 10:00TJ Slovan BroumovTJ Tesla Pardubice6:10 V: Gombarčík Karel st.
301. 10. 2017 10:00SKST Liberec DAC Sparta Praha B9:9 V: Zahradník Petr
301. 10. 2017 10:00TJ Sokol Stará PakaTTC Elizza Praha C10:7 V: Oravec Jakub
301. 10. 2017 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouST EUROMASTER Kolín B6:10 V: Sudek Petr
301. 10. 2017 10:00Loko Depo LiberecTJ Sokol Chrudim10:4 V: Martenek Tomáš
414. 10. 2017 15:00TJ Tesla PardubiceTJ Sokol Chrudim8:10 V: Zajíček Martin
414. 10. 2017 15:00TJ Jiskra HoliceST EUROMASTER Kolín B9:9 V: Košťál Jiří
414. 10. 2017 15:00TTC Elizza Praha CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou9:9 V: Kotlorz Lukáš
414. 10. 2017 15:00AC Sparta Praha BLoko Depo Liberec10:5 V: Gaydoš Karel
414. 10. 2017 15:00DTJ Hradec Králové CSKST Liberec D9:9 V: Bouček Stanislav
414. 10. 2017 15:00TJ Slovan BroumovTJ Sokol Stará Paka3:10 V: Gombarčík Karel st.
515. 10. 2017 10:00TJ Tesla PardubiceST EUROMASTER Kolín B8:10 V: Zajíček Martin
515. 10. 2017 10:00TJ Jiskra HoliceTJ Sokol Chrudim10:1 V: Košťál Jiří
515. 10. 2017 10:00TTC Elizza Praha CLoko Depo Liberec10:8 V: Kotlorz Lukáš
515. 10. 2017 10:00AC Sparta Praha BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:5 V: Gaydoš Karel
515. 10. 2017 10:00DTJ Hradec Králové CTJ Sokol Stará Paka9:9 V: Stanislav Bouček
515. 10. 2017 10:00TJ Slovan BroumovSKST Liberec D3:10 V: Gombarčík Karel st.
628. 10. 2017 17:30SKST Liberec DTJ Tesla Pardubice7:10 V: Varcl Jan ml.
628. 10. 2017 15:00TJ Sokol Stará PakaTJ Jiskra Holice6:10 V: Oravec Jakub
628. 10. 2017 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouDTJ Hradec Králové C9:9 V: Sudek Petr
628. 10. 2017 15:00Loko Depo LiberecTJ Slovan Broumov10:0 V: Martenek Tomáš
628. 10. 2017 17:00TJ Sokol ChrudimTTC Elizza Praha C10:5 V: Foltýn Michal
628. 10. 2017 14:00ST EUROMASTER Kolín BAC Sparta Praha B1:10 V: Nutilová Vendula
729. 10. 2017 10:00SKST Liberec DTJ Jiskra Holice10:7 V: Varcl Jan ml.
709. 11. 2017 18:00TJ Sokol Stará PakaTJ Tesla Pardubice1:10 V: Oravec Jakub
729. 10. 2017 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Slovan Broumov10:8 V: Sudek Petr
729. 10. 2017 10:00Loko Depo LiberecDTJ Hradec Králové C10:8 V: Louda Václav
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol ChrudimAC Sparta Praha B3:10 V: Foltýn Michal
729. 10. 2017 10:00ST EUROMASTER Kolín BTTC Elizza Praha C10:5 V: Nutilová Vendula
811. 11. 2017 15:00TJ Tesla PardubiceTTC Elizza Praha C6:10 V: Švec Jaroslav
811. 11. 2017 15:00TJ Jiskra HoliceAC Sparta Praha B4:10 V: Švec Jan
811. 11. 2017 15:00DTJ Hradec Králové CTJ Sokol Chrudim10:8 V: Šlechta Roman
811. 11. 2017 15:00TJ Slovan BroumovST EUROMASTER Kolín B4:10 V: Gombarčík Karel
811. 11. 2017 10:00SKST Liberec DTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:6 V: Vrabec Jakub
811. 11. 2017 15:00TJ Sokol Stará PakaLoko Depo Liberec10:8 V: Oravec Jakub
912. 11. 2017 10:00TJ Tesla PardubiceAC Sparta Praha B6:10 V: Švec Jaroslav
912. 11. 2017 10:00TJ Jiskra HoliceTTC Elizza Praha C8:10 V: Švec Jan
912. 11. 2017 10:00DTJ Hradec Králové CST EUROMASTER Kolín B8:10 V: Šlechta Roman
912. 11. 2017 10:00TJ Slovan BroumovTJ Sokol Chrudim6:10 V: Gombarčík Karel
910. 11. 2017 18:30SKST Liberec DLoko Depo Liberec10:7 V: Vrabec Jakub
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol Stará PakaTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:1 V: Oravec Jakub
1025. 11. 2017 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Tesla Pardubice7:10 V: Sudek Petr
1025. 11. 2017 15:00Loko Depo LiberecTJ Jiskra Holice10:4 V: Martenek Tomáš
1025. 11. 2017 17:00TJ Sokol ChrudimSKST Liberec D8:10 V: Foltýn Michal
1025. 11. 2017 14:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Sokol Stará Paka9:9 V: Krejčí František
1025. 11. 2017 15:00TTC Elizza Praha CDTJ Hradec Králové C10:4 V: Fausek Jiří
1025. 11. 2017 16:30AC Sparta Praha BTJ Slovan Broumov10:1 V: Havazík Ondřej
1126. 11. 2017 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Jiskra Holice6:10 V: Sudek Petr
1126. 11. 2017 10:00Loko Depo LiberecTJ Tesla Pardubice10:4 V: Zahradník Petr
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol ChrudimTJ Sokol Stará Paka5:10 V: Foltýn Michal
1126. 11. 2017 10:00ST EUROMASTER Kolín BSKST Liberec D9:9 V: Krejčí František
1126. 11. 2017 10:00TTC Elizza Praha CTJ Slovan Broumov10:1 V: Fausek Jiří
1126. 11. 2017 10:00AC Sparta Praha BDTJ Hradec Králové C10:2 V: Havazík Ondřej
1209. 12. 2017 15:00TJ Slovan BroumovDTJ Hradec Králové C4:10 V: Gombarčík Karel
1209. 12. 2017 10:00TJ Sokol Stará PakaSKST Liberec D9:9 V: Oravec Jakub
1209. 12. 2017 15:00Loko Depo LiberecTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:4 V: Vrabec Jakub
1209. 12. 2017 14:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Sokol Chrudim10:8 V: Krejčí František
1209. 12. 2017 15:00AC Sparta Praha BTTC Elizza Praha C10:0 V: Gaydoš Karel
1209. 12. 2017 15:00TJ Jiskra HoliceTJ Tesla Pardubice6:10 V: Košťál Jiří
1313. 01. 2018 15:00TJ Tesla PardubiceDTJ Hradec Králové C10:5 V: Zajíček Martin
1313. 01. 2018 15:00TJ Jiskra HoliceTJ Slovan Broumov10:0 V: Švec Jan
1313. 01. 2018 15:00TTC Elizza Praha CSKST Liberec D10:2 V: Kotlorz Lukáš
1313. 01. 2018 15:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Stará Paka10:6 V: Havazík Ondřej
1313. 01. 2018 17:00TJ Sokol ChrudimTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:5 V: Foltýn Lukáš
1313. 01. 2018 14:00ST EUROMASTER Kolín BLoko Depo Liberec10:7 V: Nutilová Vendula
1414. 01. 2018 10:00TJ Jiskra HoliceDTJ Hradec Králové C3:10 V: Švec Jan
1414. 01. 2018 10:00TJ Tesla PardubiceTJ Slovan Broumov10:1 V: Zajíček Martin
1414. 01. 2018 10:00AC Sparta Praha BSKST Liberec D10:7 V: Havazík Ondřej
1414. 01. 2018 10:00TTC Elizza Praha CTJ Sokol Stará Paka9:9 V: Kotlorz Lukáš
1414. 01. 2018 10:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:7 V: Nutilová Vendula
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol ChrudimLoko Depo Liberec10:7 V: Foltýn Lukáš
1527. 01. 2018 17:00TJ Sokol ChrudimTJ Tesla Pardubice5:10 V: Foltýn Michal
1527. 01. 2018 14:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Jiskra Holice10:7 V: Krejčí František
1527. 01. 2018 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTTC Elizza Praha C10:7 V: Sudek Petr
1527. 01. 2018 15:00Loko Depo LiberecAC Sparta Praha B4:10 V: Žid Jaromír
1527. 01. 2018 15:00SKST Liberec DDTJ Hradec Králové C10:3 V: Veselka Jiří
1527. 01. 2018 15:00TJ Sokol Stará PakaTJ Slovan Broumov10:2 V: Oravec Jakub
1628. 01. 2018 10:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Tesla Pardubice10:5 V: Krejčí František
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol ChrudimTJ Jiskra Holice4:10 V: Zajíček Martin
1628. 01. 2018 10:00Loko Depo LiberecTTC Elizza Praha C4:10 V: Žid Jaromír
1628. 01. 2018 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouAC Sparta Praha B4:10 V: Sudek Petr
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol Stará PakaDTJ Hradec Králové C10:8 V: Oravec Jakub
1628. 01. 2018 10:00SKST Liberec DTJ Slovan Broumov10:3 V: Veselka Jiří
1724. 02. 2018 15:00TJ Tesla PardubiceSKST Liberec D  V: Švec Jaroslav
N: Zajíček Martin
1724. 02. 2018 15:00TJ Jiskra HoliceTJ Sokol Stará Paka  V: Košťál Jiří
N: Švec Jan
1724. 02. 2018 15:00DTJ Hradec Králové CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou  V: Tomanec Jan
N: zajišťuje domácí klub
1724. 02. 2018 15:00TJ Slovan BroumovLoko Depo Liberec  V: Gombarčík Karel
N: zajišťuje domácí klub
1724. 02. 2018 15:00TTC Elizza Praha CTJ Sokol Chrudim  V: Fausek Jiří
N: Kotlorz Lukáš
1724. 02. 2018 15:00AC Sparta Praha BST EUROMASTER Kolín B  V: Gaydoš Karel
N: Havazík Ondřej
1825. 02. 2018 10:00TJ Jiskra HoliceSKST Liberec D  V: Košťál Jiří
N: Švec Jan
1825. 02. 2018 10:00TJ Tesla PardubiceTJ Sokol Stará Paka  V: Švec Jaroslav
N: Zajíček Martin
1825. 02. 2018 10:00TJ Slovan BroumovTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou  V: Gombarčík Karel
N: zajišťuje domácí klub
1825. 02. 2018 10:00DTJ Hradec Králové CLoko Depo Liberec  V: Tomanec Jan
N: Šlechta Roman
1825. 02. 2018 10:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Chrudim  V: Gaydoš Karel
N: Havazík Ondřej
1822. 02. 2018 19:00
Heverova 191, Kolín
TTC Elizza Praha CST EUROMASTER Kolín B8:10 V: Fausek Jiří
1910. 03. 2018 15:00TTC Elizza Praha CTJ Tesla Pardubice  V: Kotlorz Lukáš
N: Fausek Jiří
1910. 03. 2018 15:00AC Sparta Praha BTJ Jiskra Holice  V: Havazík Ondřej
N: Gaydoš Karel
1910. 03. 2018 17:00TJ Sokol ChrudimDTJ Hradec Králové C  V: Foltýn Lukáš
N: Foltýn Michal
1910. 03. 2018 14:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Slovan Broumov  V: Nutilová Vendula
N: Krejčí František
1910. 03. 2018 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouSKST Liberec D  V: Sudek Petr
N: Louda Václav
1910. 03. 2018 15:00Loko Depo LiberecTJ Sokol Stará Paka  V: Varcl Jan
N: Veselka Jiří
2011. 03. 2018 10:00AC Sparta Praha BTJ Tesla Pardubice  V: Havazík Ondřej
N: Gaydoš Karel
2011. 03. 2018 10:00TTC Elizza Praha CTJ Jiskra Holice  V: Kotlorz Lukáš
N: Fausek Jiří
2011. 03. 2018 10:00ST EUROMASTER Kolín BDTJ Hradec Králové C  V: Nutilová Vendula
N: Krejčí František
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol ChrudimTJ Slovan Broumov  V: Foltýn Lukáš
N: Foltýn Michal
2011. 03. 2018 10:00Loko Depo LiberecSKST Liberec D  V: Varcl Jan
N: Veselka Jiří
2011. 03. 2018 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Sokol Stará Paka  V: Sudek Petr
N: Louda Václav
2124. 03. 2018 15:00TJ Tesla PardubiceTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou  V: Zajíček Martin
N: Švec Jaroslav
2124. 03. 2018 15:00TJ Jiskra HoliceLoko Depo Liberec  V: Švec Jan
N: Košťál Jiří
2124. 03. 2018 17:30SKST Liberec DTJ Sokol Chrudim  V: Žid Jaromír
N: Vrabec Jakub
2124. 03. 2018 15:00TJ Sokol Stará PakaST EUROMASTER Kolín B  V: Oravec Jakub
N: zajišťuje domácí klub
2124. 03. 2018 15:00DTJ Hradec Králové CTTC Elizza Praha C  V: Šlechta Roman
N: zajišťuje domácí klub
2124. 03. 2018 15:00TJ Slovan BroumovAC Sparta Praha B  V: Gombarčík Karel
N: zajišťuje domácí klub
2225. 03. 2018 10:00TJ Jiskra HoliceTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou  V: Švec Jan
N: Košťál Jiří
2225. 03. 2018 10:00TJ Tesla PardubiceLoko Depo Liberec  V: Zajíček Martin
N: Švec Jaroslav
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol Stará PakaTJ Sokol Chrudim  V: Oravec Jakub
N: zajišťuje domácí klub
2225. 03. 2018 10:00SKST Liberec DST EUROMASTER Kolín B  V: Žid Jaromír
N: Vrabec Jakub
2225. 03. 2018 10:00TJ Slovan BroumovTTC Elizza Praha C  V: Gombarčík Karel
N: zajišťuje domácí klub
2225. 03. 2018 10:00DTJ Hradec Králové CAC Sparta Praha B  V: Šlechta Roman
N: zajišťuje domácí klub

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline