Výsledky
3. liga mužů skupina D
116. 09. 2017 15:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Litomyšl9:9 V: Novák Aleš
115. 09. 2017 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTJ Mikulčice10:5 V: Mikulecký František
116. 09. 2017 14:00TJ Žďár nad SázavouHB Ostrov Havlíčkův Brod0:10 V: Veselská Zdeňka
116. 09. 2017 14:00TJ ChropyněTJ Sokol Lanžhot10:4 V: Topič Petr
116. 09. 2017 14:00TJ Sokol JemniceTJ Holásky9:9 V: Zábojová Anna
116. 09. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Brno I10:4 V: Vaculík Ladislav
230. 09. 2017 17:30TTC Ústí nad OrlicíTTC Moravská Slavia Brno C7:10 V: Pražák Zdeněk
230. 09. 2017 15:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Sokol Brno I3:10 V: Jirsa Pavel
230. 09. 2017 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTJ Sokol Jemnice10:2 V: Juřík Miroslav
230. 09. 2017 15:00TJ MikulčiceTJ Holásky10:2 V: Šural Václav
230. 09. 2017 14:00TJ Žďár nad SázavouTJ Chropyně2:10 V: Veselská Zdeňka
230. 09. 2017 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Sokol Lanžhot10:6 V: Kafka Pavel
301. 10. 2017 10:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Brno I0:10 V: Pražák Zdeněk
301. 10. 2017 10:00TJ Jiskra LitomyšlTTC Moravská Slavia Brno C6:10 V: Jirsa Pavel
329. 09. 2017 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTJ Holásky10:3 V: Juřík Miroslav
301. 10. 2017 10:00TJ MikulčiceTJ Sokol Jemnice10:2 V: Šural Václav
301. 10. 2017 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Sokol Lanžhot4:10 V: Veselská Zdeňka
301. 10. 2017 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Chropyně10:3 V: Kafka Pavel
414. 10. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Chropyně10:2 V: Vaculík Ladislav
414. 10. 2017 15:00TJ Sokol Brno ITJ Sokol Lanžhot10:2 V: Janda Roman
414. 10. 2017 12:00TJ Sokol JemniceTJ Žďár nad Sázavou7:10 V: Růžková Veronika
414. 10. 2017 15:00TJ HoláskyHB Ostrov Havlíčkův Brod6:10 V: Manda Zdeněk
414. 10. 2017 15:00TTC Ústí nad OrlicíSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C10:7 V: Kodytek Pavel
414. 10. 2017 15:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Mikulčice4:10 V: Schejbal Josef
515. 10. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Lanžhot10:5 V: Vaculík Ladislav
515. 10. 2017 10:00TJ Sokol Brno ITJ Chropyně3:10 V: Janda Roman
515. 10. 2017 10:00TJ Sokol JemniceHB Ostrov Havlíčkův Brod2:10 V: Růžková Veronika
515. 10. 2017 10:00TJ HoláskyTJ Žďár nad Sázavou7:10 V: Manda Zdeněk
515. 10. 2017 10:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Mikulčice5:10 V: Kodytek Pavel
515. 10. 2017 10:00TJ Jiskra LitomyšlSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C9:9 V: Schejbal Josef
628. 10. 2017 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTTC Moravská Slavia Brno C10:1 V: Mikulecký František
628. 10. 2017 15:00TJ MikulčiceTJ Sokol Brno I7:10 V: Valoušek Jindřich
628. 10. 2017 14:00TJ Žďár nad SázavouTTC Ústí nad Orlicí10:1 V: Veselská Zdeňka
628. 10. 2017 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Jiskra Litomyšl10:1 V: Jonášová Tereza
628. 10. 2017 14:00TJ ChropyněTJ Sokol Jemnice10:5 V: Král Stanislav
628. 10. 2017 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Holásky6:10 V: Uher Antonín
727. 10. 2017 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTJ Sokol Brno I10:0 V: Mikulecký František
729. 10. 2017 10:00TJ MikulčiceTTC Moravská Slavia Brno C10:8 V: Valoušek Jindřich
729. 10. 2017 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Jiskra Litomyšl10:4 V: Veselská Zdeňka
729. 10. 2017 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTTC Ústí nad Orlicí10:7 V: Jonášová Tereza
719. 11. 2017 10:00
herna TJ Holásky
TJ HoláskyTJ Chropyně10:0 V: Janda Roman
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol LanžhotTJ Sokol Jemnice10:5 V: Uher Antonín
811. 11. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Jemnice10:2 V: Vaculík Ladislav
811. 11. 2017 15:00TJ Sokol Brno ITJ Holásky10:8 V: Rampula Miroslav
811. 11. 2017 17:30TTC Ústí nad OrlicíTJ Chropyně10:8 V: Neťuka Pavel
811. 11. 2017 15:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Sokol Lanžhot8:10 V: Schejbal Josef
811. 11. 2017 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTJ Žďár nad Sázavou10:2 V: Jamný Pavel
811. 11. 2017 14:00TJ MikulčiceHB Ostrov Havlíčkův Brod2:10 V: Valoušek Jindřich
912. 11. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Holásky7:10 V: Vaculík Ladislav
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol Brno ITJ Sokol Jemnice10:6 V: Rampula Miroslav
912. 11. 2017 10:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Lanžhot3:10 V: Neťuka Pavel
912. 11. 2017 10:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Chropyně9:9 V: Schejbal Josef
910. 11. 2017 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CHB Ostrov Havlíčkův Brod2:10 V: Jamný Pavel
912. 11. 2017 10:00TJ MikulčiceTJ Žďár nad Sázavou10:8 V: Valoušek Jindřich
1025. 11. 2017 14:00TJ Žďár nad SázavouTTC Moravská Slavia Brno C10:4 V: Veselská Zdeňka
1025. 11. 2017 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Sokol Brno I10:3 V: Kafka Pavel
1025. 11. 2017 14:00TJ ChropyněSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C10:5 V: Topič Petr
1025. 11. 2017 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Mikulčice7:10 V: Uher Antonín
1025. 11. 2017 14:00TJ Sokol JemniceTTC Ústí nad Orlicí9:9 V: Zábojová Anna
1025. 11. 2017 15:00
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň Zámek Belcredi
TJ HoláskyTJ Jiskra Litomyšl10:6 V: Harna Tomáš
1126. 11. 2017 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Sokol Brno I10:3 V: Veselská Zdeňka
1126. 11. 2017 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTTC Moravská Slavia Brno C10:1 V: Kafka Pavel
1126. 11. 2017 10:00TJ ChropyněTJ Mikulčice9:9 V: Topič Petr
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol LanžhotSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C7:10 V: Uher Antonín
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol JemniceTJ Jiskra Litomyšl9:9 V: Zábojová Anna
1126. 11. 2017 10:00TJ HoláskyTTC Ústí nad Orlicí10:2 V: Harna Tomáš
1209. 12. 2017 15:00TJ Jiskra LitomyšlTTC Ústí nad Orlicí10:2 V: Schejbal Josef
1201. 12. 2017 18:00TJ MikulčiceSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C10:6 V: Valoušek Jindřich
1226. 11. 2017 18:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Žďár nad Sázavou10:3 V: Jonášová Tereza
1209. 12. 2017 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Chropyně10:7 V: Uher Antonín
1209. 12. 2017 15:00TJ HoláskyTJ Sokol Jemnice10:4 V: Rampula Miroslav
1209. 12. 2017 15:00TJ Sokol Brno ITTC Moravská Slavia Brno C10:5 V: Janda Roman
1313. 01. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTTC Ústí nad Orlicí10:5 V: Vaculík Ladislav
1313. 01. 2018 15:00TJ Sokol Brno ITJ Jiskra Litomyšl10:4 V: Janda Roman
1313. 01. 2018 14:00TJ Sokol JemniceSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C4:10 V: Zábojová Anna
1313. 01. 2018 15:00TJ HoláskyTJ Mikulčice6:10 V: Harna Tomáš
1313. 01. 2018 14:00TJ ChropyněTJ Žďár nad Sázavou10:3 V: Král Stanislav
1313. 01. 2018 13:15TJ Sokol LanžhotHB Ostrov Havlíčkův Brod3:10 V: Uher Antonín
1413. 01. 2018 10:00TJ Sokol Brno ITTC Ústí nad Orlicí10:5 V: Janda Roman
1414. 01. 2018 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Jiskra Litomyšl10:0 V: Vaculík Ladislav
1414. 01. 2018 10:00TJ HoláskySKST Mart Hodonín - Stavoimpex C10:2 V: Harna Tomáš
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol JemniceTJ Mikulčice5:10 V: Zábojová Anna
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol LanžhotTJ Žďár nad Sázavou9:9 V: Uher Antonín
1414. 01. 2018 10:00TJ ChropyněHB Ostrov Havlíčkův Brod3:10 V: Král Stanislav
1527. 01. 2018 14:00TJ ChropyněTTC Moravská Slavia Brno C10:5 V: Topič Petr
1527. 01. 2018 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Sokol Brno I10:8 V: Uher Antonín
1527. 01. 2018 14:00TJ Žďár nad SázavouTJ Sokol Jemnice10:1 V: Veselská Zdeňka
1527. 01. 2018 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Holásky10:1 V: Kafka Pavel
1527. 01. 2018 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTTC Ústí nad Orlicí10:5 V: Mikulecký František
1527. 01. 2018 14:00TJ MikulčiceTJ Jiskra Litomyšl9:9 V: Juřík Miroslav
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol LanžhotTTC Moravská Slavia Brno C10:4 V: Uher Antonín
1628. 01. 2018 10:00TJ ChropyněTJ Sokol Brno I10:2 V: Topič Petr
1628. 01. 2018 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Sokol Jemnice10:2 V: Kafka Pavel
1628. 01. 2018 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Holásky9:9 V: Veselská Zdeňka
1628. 01. 2018 10:00TJ MikulčiceTTC Ústí nad Orlicí10:5 V: Hubáček Vojtěch
1626. 01. 2018 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTJ Jiskra Litomyšl10:7 V: Šural Václav
1724. 02. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno CSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C9:9 V: Vaculík Ladislav
1724. 02. 2018 15:00TJ Sokol Brno ITJ Mikulčice5:10 V: Rampula Miroslav
1724. 02. 2018 17:30TTC Ústí nad OrlicíTJ Žďár nad Sázavou1:10 V: Kodytek Pavel
1724. 02. 2018 15:00TJ Jiskra LitomyšlHB Ostrov Havlíčkův Brod3:10 V: Schejbal Josef
1724. 02. 2018 14:00TJ Sokol JemniceTJ Chropyně10:3 V: Zábojová Anna
1724. 02. 2018 15:00TJ HoláskyTJ Sokol Lanžhot10:5 V: Janda Roman
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Brno ISKST Mart Hodonín - Stavoimpex C10:0 V: Rampula Miroslav
1825. 02. 2018 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Mikulčice10:8 V: Vaculík Ladislav
1825. 02. 2018 10:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Žďár nad Sázavou10:5 V: Schejbal Josef
1825. 02. 2018 10:00TTC Ústí nad OrlicíHB Ostrov Havlíčkův Brod2:10 V: Novák Aleš
1825. 02. 2018 10:00
v herně TJ Chropyně
TJ ChropyněTJ Holásky1:10 V: Topič Petr
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol JemniceTJ Sokol Lanžhot5:10 V: Zábojová Anna
1910. 03. 2018 14:00TJ Sokol JemniceTTC Moravská Slavia Brno C8:10 V: Zábojová Anna
1910. 03. 2018 15:00TJ HoláskyTJ Sokol Brno I10:2 V: Harna Tomáš
1910. 03. 2018 14:00TJ ChropyněTTC Ústí nad Orlicí10:3 V: Král Stanislav
1910. 03. 2018 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Jiskra Litomyšl10:7 V: Uher Antonín
1910. 03. 2018 14:00TJ Žďár nad SázavouSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C10:2 V: Veselská Zdeňka
1910. 03. 2018 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Mikulčice10:3 V: Jonášová Tereza
2011. 03. 2018 10:00TJ HoláskyTTC Moravská Slavia Brno C10:3 V: Harna Tomáš
2009. 03. 2018 18:00TJ Sokol JemniceTJ Sokol Brno I10:6 V: Zábojová Anna
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol LanžhotTTC Ústí nad Orlicí10:5 V: Uher Antonín
2011. 03. 2018 10:00TJ ChropyněTJ Jiskra Litomyšl8:10 V: Král Stanislav
2011. 03. 2018 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C10:0 V: Jonášová Tereza
2011. 03. 2018 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Mikulčice10:3 V: Veselská Zdeňka
2124. 03. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Žďár nad Sázavou9:9 V: Vaculík Ladislav
2124. 03. 2018 15:00TJ Sokol Brno IHB Ostrov Havlíčkův Brod3:10 V: Rampula Miroslav
2124. 03. 2018 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTJ Chropyně10:5 V: Mikulecký František
2124. 03. 2018 15:00TJ MikulčiceTJ Sokol Lanžhot10:8 V: Šural Václav
2124. 03. 2018 15:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Jemnice10:5 V: Kodytek Pavel
2124. 03. 2018 15:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Holásky4:10 V: Schejbal Josef
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol Brno ITJ Žďár nad Sázavou3:10 V: Rampula Miroslav
2225. 03. 2018 10:00TTC Moravská Slavia Brno CHB Ostrov Havlíčkův Brod4:10 V: Vaculík Ladislav
2224. 03. 2018 10:00TJ MikulčiceTJ Chropyně3:10 V: Šural Václav
2223. 03. 2018 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTJ Sokol Lanžhot10:6 V: Mikulecký František
2225. 03. 2018 10:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Sokol Jemnice10:4 V: Schejbal Josef
2225. 03. 2018 10:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Holásky10:3 V: Kodytek Pavel
1/107. 04. 2018 15:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Mikulčice9:0wo
1/208. 04. 2018 10:00TJ MikulčiceHB Ostrov Havlíčkův Brod0:9wo

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline