Výsledky
1. liga žen skupina B
116. 09. 2017 10:00TJ Sokol LíšeňKST GMC Blansko4:6 V: Šišma Pavel
116. 09. 2017 10:00MK Řeznovice BTTC Moravská Slavia Brno2:8 V: Halasová Anna
113. 09. 2017 18:00
v herně Baníku Havířov
SKST Baník Havířov BCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B6:4 V: Jalůvka Jaroslav
115. 09. 2017 15:30SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C5:5 V: Mikulecký František
230. 09. 2017 09:30TJ Sokol LíšeňSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B2:8 V: Rampula Miroslav
230. 09. 2017 09:30KST GMC BlanskoSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C8:2 V: Dospíšil Jiří
230. 09. 2017 09:30MK Řeznovice BCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B7:3 V: Makovický Michal
230. 09. 2017 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Baník Havířov B6:4 V: Harna Tomáš
330. 09. 2017 10:00SK Dobré BKlub stolního tenisu Olomouc7:3 V: Rozínková Monika
330. 09. 2017 13:30TJ Sokol LíšeňSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C6:4 V: Rampula Miroslav
330. 09. 2017 13:30KST GMC BlanskoSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B6:4 V: Dospíšil Jiří
330. 09. 2017 15:00MK Řeznovice BSKST Baník Havířov B4:6 V: Makovický Michal
330. 09. 2017 14:00TTC Moravská Slavia BrnoCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B8:2 V: Harna Tomáš
414. 10. 2017 10:00Klub stolního tenisu OlomoucCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B0:10 V: Beneš Jan
414. 10. 2017 10:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BMK Řeznovice B5:5 V: Šural Václav
414. 10. 2017 10:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTTC Moravská Slavia Brno3:7 V: Šural Václav
414. 10. 2017 10:00SK Dobré BKST GMC Blansko4:6 V: Sedloň Josef
514. 10. 2017 14:00Klub stolního tenisu OlomoucSKST Baník Havířov B4:6 V: Beneš Jan
514. 10. 2017 13:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BTTC Moravská Slavia Brno2:8 V: Šural Václav
514. 10. 2017 13:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CMK Řeznovice B6:4 V: Šural Václav
514. 10. 2017 14:30SK Dobré BTJ Sokol Líšeň4:6 V: Sedloň Josef
628. 10. 2017 14:00TJ Sokol LíšeňKlub stolního tenisu Olomouc9:1 V: Janda Roman
628. 10. 2017 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSK Dobré B8:2 V: Dospíšil Jiří
628. 10. 2017 10:00CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B6:4 V: Lesník Vladimír
628. 10. 2017 10:00SKST Baník Havířov BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C1:9 V: Olbricht Jiří
728. 10. 2017 10:00KST GMC BlanskoKlub stolního tenisu Olomouc10:0 V: Ostrý Jan
728. 10. 2017 15:00MK Řeznovice BSK Dobré B4:6 V: Makovický Michal
728. 10. 2017 14:30CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C9:1 V: Lesník Vladimír
728. 10. 2017 15:00SKST Baník Havířov BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B2:8 V: Olbricht Jiří
811. 11. 2017 10:00
Petřivalského 1, 750 02 Přerov
Klub stolního tenisu OlomoucSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B0:10 V: Beneš Jan
811. 11. 2017 10:00SK Dobré BSKST Baník Havířov B3:7 V: Rozínková Monika
811. 11. 2017 17:00TJ Sokol LíšeňMK Řeznovice B7:3 V: Janda Roman
811. 11. 2017 09:30KST GMC BlanskoTTC Moravská Slavia Brno8:2 V: Klecker Roman
911. 11. 2017 14:00
Petřivalského 1, 750 02 Přerov
Klub stolního tenisu OlomoucSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C2:8 V: Beneš Jan
911. 11. 2017 14:30SK Dobré BCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B5:5 V: Rozínková Monika
911. 11. 2017 13:30TJ Sokol LíšeňTTC Moravská Slavia Brno8:2 V: Janda Roman
903. 11. 2017 18:30KST GMC BlanskoMK Řeznovice B7:3 V: Harna Tomáš
1025. 11. 2017 15:00MK Řeznovice BKlub stolního tenisu Olomouc8:2 V: Makovický Michal
1025. 11. 2017 10:00CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BTJ Sokol Líšeň6:4 V: Olbricht Jiří
1025. 11. 2017 10:00SKST Baník Havířov BKST GMC Blansko5:5 V: Jalůvka Jaroslav
1025. 11. 2017 10:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CSK Dobré B5:5 V: Juřík Adam
1125. 11. 2017 10:00TTC Moravská Slavia BrnoKlub stolního tenisu Olomouc9:1 V: Rampula Miroslav
1125. 11. 2017 14:30CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BKST GMC Blansko5:5 V: Olbricht Jiří
1125. 11. 2017 15:00SKST Baník Havířov BTJ Sokol Líšeň8:2 V: Jalůvka Jaroslav
1125. 11. 2017 13:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BSK Dobré B6:4 V: Jamný Pavel
1209. 12. 2017 10:00KST GMC BlanskoTJ Sokol Líšeň7:3 V: Ostrý Jan
1209. 12. 2017 10:00TTC Moravská Slavia BrnoMK Řeznovice B6:4 V: Janda Roman
1209. 12. 2017 10:00
v herně CDU SPORT ST Ostrava
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BSKST Baník Havířov B3:7 V: Valenta Miloslav
1215. 09. 2017 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B2:8 V: Mikulecký František
1313. 01. 2018 10:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BTJ Sokol Líšeň4:6 V: Ševčík Petr
1313. 01. 2018 10:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CKST GMC Blansko3:7 V: Ševčík Petr
1313. 01. 2018 10:00CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BMK Řeznovice B8:2 V: Rampula Miroslav
1313. 01. 2018 10:00SKST Baník Havířov BTTC Moravská Slavia Brno3:7 V: Bednářová Helena
1413. 01. 2018 10:00
herna ST, Petřivalského 1, Přerov
Klub stolního tenisu OlomoucSK Dobré B3:7 V: Horák Mojmír
1413. 01. 2018 13:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTJ Sokol Líšeň7:3 V: Ševčík Petr
1413. 01. 2018 13:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BKST GMC Blansko2:8 V: Ševčík Petr
1413. 01. 2018 15:00SKST Baník Havířov BMK Řeznovice B6:4 V: Bednářová Helena
1413. 01. 2018 14:30CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BTTC Moravská Slavia Brno3:7 V: Rampula Miroslav
1527. 01. 2018 10:00CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BKlub stolního tenisu Olomouc7:3 V: Valenta Miloslav
1527. 01. 2018 09:30MK Řeznovice BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B10:0 V: Makovický Michal
1527. 01. 2018 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C9:1 V: Harna Tomáš
1527. 01. 2018 10:00KST GMC BlanskoSK Dobré B8:2 V: Rampula Miroslav
1627. 01. 2018 15:00SKST Baník Havířov BKlub stolního tenisu Olomouc7:3 V: Lesník Vladimír
1627. 01. 2018 14:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B10:0 V: Harna Tomáš
1627. 01. 2018 15:00MK Řeznovice BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C7:3 V: Halasová Anna
1627. 01. 2018 14:00TJ Sokol LíšeňSK Dobré B6:4 V: Šišma Pavel
1724. 02. 2018 10:00
herna SK Přerov Petřivalského 1, Přerov
Klub stolního tenisu OlomoucTJ Sokol Líšeň3:7 V: Beneš Jan
1724. 02. 2018 10:00SK Dobré BTTC Moravská Slavia Brno5:5 V: Rozínková Monika
1724. 02. 2018 10:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B10:0 V: Karasová Lenka
1724. 02. 2018 10:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CSKST Baník Havířov B6:4 V: Karasová Lenka
1824. 02. 2018 14:00
herna SK Přerov Petřivalského 1, Přerov
Klub stolního tenisu OlomoucKST GMC Blansko2:8 V: Beneš Jan
1824. 02. 2018 14:30SK Dobré BMK Řeznovice B5:5 V: Rozínková Monika
1824. 02. 2018 13:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B8:2 V: Karasová Lenka
1824. 02. 2018 13:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BSKST Baník Havířov B2:8 V: Karasová Lenka
1910. 03. 2018 10:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BKlub stolního tenisu Olomouc8:2 V: Mikulecký František
1910. 03. 2018 10:00SKST Baník Havířov BSK Dobré B4:6 V: Lesník Vladimír
1910. 03. 2018 09:30MK Řeznovice BTJ Sokol Líšeň7:3 V: Makovický Michal
1909. 02. 2018 18:30TTC Moravská Slavia BrnoKST GMC Blansko5:5 V: Janda Roman
2010. 03. 2018 13:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CKlub stolního tenisu Olomouc5:5 V: Mikulecký František
2010. 03. 2018 14:30CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BSK Dobré B1:9 V: Daňa Hynek
2010. 03. 2018 14:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Sokol Líšeň8:2 V: Halasová Anna
2025. 02. 2018 11:30MK Řeznovice BKST GMC Blansko3:7 V: Makovický Michal
2124. 03. 2018 10:00
herna SK Přerov, Petřivalského 1, Přerov
Klub stolního tenisu OlomoucMK Řeznovice B3:7 V: Cankař Radek
2124. 03. 2018 09:30TJ Sokol LíšeňCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B9:1 V: Janda Roman
2124. 03. 2018 09:30KST GMC BlanskoSKST Baník Havířov B10:0wo
řeší STK
V: Harna Tomáš
2124. 03. 2018 14:30SK Dobré BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C7:3 V: Sedloň Josef
2224. 03. 2018 14:00
herna SK Přerov, Petřivalského 1, Přerov
Klub stolního tenisu OlomoucTTC Moravská Slavia Brno0:10 V: Cankař Radek
2224. 03. 2018 13:30KST GMC BlanskoCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B9:1 V: Harna Tomáš
2224. 03. 2018 13:30TJ Sokol LíšeňSKST Baník Havířov B10:0wo
řeší STK
V: Janda Roman
2224. 03. 2018 10:00SK Dobré BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B7:3 V: Sedloň Josef
1/107. 04. 2018 15:00KST GMC BlanskoTTC Moravská Slavia Brno2:5 V: Harna Tomáš
1/208. 04. 2018 17:00TTC Moravská Slavia BrnoKST GMC Blansko5:3 V: Dospíšil Jiří

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS