Výsledky
2. liga žen skupina C
116. 09. 2017 10:00TTC Ústí nad Orlicí ASK Dobré C8:2 V: Kantorek Jiří
116. 09. 2017 10:00SKST DubňanyTTC Moravská Slavia Brno B1:9 V: Šural Václav
116. 09. 2017 10:00TJ Sokol ChrudimTTC Ústí nad Orlicí B7:3 V: Foltýn Lukáš
116. 09. 2017 10:00TJ Sokol DěhylovSK Frýdlant n. O.6:4 V: Jalůvka Lumír
230. 09. 2017 10:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Děhylov5:5 V: Kantorek Jiří
230. 09. 2017 10:00SK Dobré CSK Frýdlant n. O.3:7 V: Rozínková Monika
230. 09. 2017 10:00Sportovní klub JihlavaT.J. Sokol Vsetín4:6 V: Teplan Stanislav
230. 09. 2017 10:00SKST DubňanyTJ Sokol Chrudim3:7 V: Ševčík Petr
230. 09. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno BTTC Ústí nad Orlicí B4:6 V: Kačer Jindřich
330. 09. 2017 15:00TTC Ústí nad Orlicí ASK Frýdlant n. O.7:3 V: Pražák Zdeněk
330. 09. 2017 14:30SK Dobré CTJ Sokol Děhylov3:7 V: Rozínková Monika
330. 09. 2017 15:00SKST DubňanyTTC Ústí nad Orlicí B1:9 V: Ševčík Petr
330. 09. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Sokol Chrudim4:6 V: Kačer Jindřich
414. 10. 2017 10:00TJ Sokol DěhylovTJ Sokol Chrudim9:1 V: Jalůvka Jaroslav
414. 10. 2017 10:00SK Frýdlant n. O.TTC Ústí nad Orlicí B8:2 V: Manda Zdeněk
414. 10. 2017 10:00T.J. Sokol VsetínSKST Dubňany5:5 V: Zelený Miloslav
414. 10. 2017 10:00TTC Ústí nad Orlicí ASportovní klub Jihlava6:4 V: Kodytek Pavel
514. 10. 2017 15:00TJ Sokol DěhylovTTC Ústí nad Orlicí B7:3 V: Jalůvka Jaroslav
514. 10. 2017 15:00SK Frýdlant n. O.TJ Sokol Chrudim3:7 V: Manda Zdeněk
514. 10. 2017 14:00T.J. Sokol VsetínTTC Moravská Slavia Brno B9:1 V: Zelený Miloslav
514. 10. 2017 14:30SK Dobré CSportovní klub Jihlava4:6 V: Sedloň Josef
628. 10. 2017 10:00
SC Pešinky, Pěšinky 971 Světlá nad Sázavou
Sportovní klub JihlavaTJ Sokol Děhylov3:7 V: Teplan Stanislav
628. 10. 2017 10:00SKST DubňanyTTC Ústí nad Orlicí A0:10 V: Ševčík Petr
628. 10. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno BSK Dobré C4:6 V: Kačer Jindřich
628. 10. 2017 10:00TJ Sokol ChrudimT.J. Sokol Vsetín3:7 V: Foltýn Michal
728. 10. 2017 15:00
SC Pešinky, Pěšinky 971 Světlá nad Sázavou
Sportovní klub JihlavaSK Frýdlant n. O.5:5 V: Teplan Stanislav
728. 10. 2017 15:00SKST DubňanySK Dobré C3:7 V: Ševčík Petr
728. 10. 2017 14:00TTC Moravská Slavia Brno BTTC Ústí nad Orlicí A0:10 V: Kačer Jindřich
728. 10. 2017 14:00TTC Ústí nad Orlicí BT.J. Sokol Vsetín1:9 V: Novák Aleš
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol DěhylovT.J. Sokol Vsetín5:5 V: Skulina Bohumil
811. 11. 2017 10:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Chrudim6:4 V: Neťuka Pavel
811. 11. 2017 10:00SK Dobré CTTC Ústí nad Orlicí B3:7 V: Rozínková Monika
811. 11. 2017 10:00Sportovní klub JihlavaSKST Dubňany10:0wo V: Teplan Stanislav
911. 11. 2017 15:00SK Frýdlant n. O.T.J. Sokol Vsetín0:10 V: Valenta Miloslav
908. 09. 2017 17:00TTC Ústí nad Orlicí ATTC Ústí nad Orlicí B9:1 V: Kantorek Jiří
911. 11. 2017 14:30SK Dobré CTJ Sokol Chrudim5:5 V: Rozínková Monika
911. 11. 2017 15:00Sportovní klub JihlavaTTC Moravská Slavia Brno B4:6 V: Teplan Stanislav
1025. 11. 2017 10:00SKST DubňanyTJ Sokol Děhylov0:10 V: Šural Václav
1025. 11. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno BSK Frýdlant n. O.6:4 V: Kačer Jindřich
1025. 11. 2017 10:00TJ Sokol ChrudimSportovní klub Jihlava9:1 V: Foltýn Michal
1025. 11. 2017 10:00T.J. Sokol VsetínTTC Ústí nad Orlicí A4:6 V: Zelený Miloslav
1125. 11. 2017 15:00SKST DubňanySK Frýdlant n. O.1:9 V: Šural Václav
1125. 11. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Sokol Děhylov1:9 V: Kačer Jindřich
1125. 11. 2017 15:00TTC Ústí nad Orlicí BSportovní klub Jihlava7:3 V: Pražák Zdeněk
1125. 11. 2017 14:00T.J. Sokol VsetínSK Dobré C9:1 V: Hnátek Martin
1209. 12. 2017 10:00SK Dobré CTTC Ústí nad Orlicí A2:8 V: Rozínková Monika
1209. 12. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno BSKST Dubňany7:3 V: Laicmanová Věra
1209. 12. 2017 11:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Chrudim7:3 V: Neťuka Pavel
1209. 12. 2017 10:00SK Frýdlant n. O.TJ Sokol Děhylov2:8 V: Jalůvka Lumír
1313. 01. 2018 10:00
tělocvična ZŠ, Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov
TJ Sokol DěhylovTTC Ústí nad Orlicí A8:2 V: Skulina Bohumil
1313. 01. 2018 10:00SK Frýdlant n. O.SK Dobré C6:4 V: Jalůvka Jaroslav
1313. 01. 2018 10:00T.J. Sokol VsetínSportovní klub Jihlava4:6 V: Hnátek Martin
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol ChrudimSKST Dubňany10:0 V: Foltýn Lukáš
1313. 01. 2018 10:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Moravská Slavia Brno B6:4 V: Neťuka Pavel
1413. 01. 2018 15:00SK Frýdlant n. O.TTC Ústí nad Orlicí A0:10 V: Jalůvka Jaroslav
1413. 01. 2018 15:00
tělocvična ZŠ, Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov
TJ Sokol DěhylovSK Dobré C7:3 V: Henžel Michal
1413. 01. 2018 15:00TTC Ústí nad Orlicí BSKST Dubňany10:0 V: Neťuka Pavel
1413. 01. 2018 14:30TJ Sokol ChrudimTTC Moravská Slavia Brno B7:3 V: Foltýn Lukáš
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol ChrudimTJ Sokol Děhylov1:9 V: Foltýn Michal
1527. 01. 2018 10:00TTC Ústí nad Orlicí BSK Frýdlant n. O.4:6 V: Kodytek Pavel
1527. 01. 2018 10:00SKST DubňanyT.J. Sokol Vsetín0:10 V: Ševčík Petr
1527. 01. 2018 10:00Sportovní klub JihlavaTTC Ústí nad Orlicí A1:9 V: Kotil Miloslav
1627. 01. 2018 15:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Děhylov0:10 V: Kodytek Pavel
1627. 01. 2018 14:30TJ Sokol ChrudimSK Frýdlant n. O.7:3 V: Foltýn Michal
1627. 01. 2018 14:00TTC Moravská Slavia Brno BT.J. Sokol Vsetín2:8 V: Laicmanová Věra
1627. 01. 2018 15:00Sportovní klub JihlavaSK Dobré C7:3 V: Kotil Miloslav
1724. 02. 2018 10:00
Sportcentrum, Smilovice u Třince 168
TJ Sokol DěhylovSportovní klub Jihlava5:5 V: Skulina Bohumil
1724. 02. 2018 10:00TTC Ústí nad Orlicí ASKST Dubňany9:1 V: Novák Aleš
1724. 02. 2018 10:00SK Dobré CTTC Moravská Slavia Brno B6:4 V: Rozínková Monika
1724. 02. 2018 10:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Chrudim7:3 V: Hnátek Martin
1824. 02. 2018 15:00SK Frýdlant n. O.Sportovní klub Jihlava4:6 V: Manda Zdeněk
1824. 02. 2018 14:30SK Dobré CSKST Dubňany8:2 V: Rozínková Monika
1824. 02. 2018 15:00TTC Ústí nad Orlicí ATTC Moravská Slavia Brno B10:0 V: Novák Aleš
1824. 02. 2018 15:00T.J. Sokol VsetínTTC Ústí nad Orlicí B10:0 V: Hnátek Martin
1910. 03. 2018 10:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Děhylov7:3 V: Černohorská Dana
1910. 03. 2018 10:00TJ Sokol ChrudimTTC Ústí nad Orlicí A2:8 V: Foltýn Lukáš
1910. 03. 2018 10:00TTC Ústí nad Orlicí BSK Dobré C2:8 V: Pražák Zdeněk
1910. 03. 2018 10:00SKST DubňanySportovní klub Jihlava6:4 V: Šural Václav
2010. 03. 2018 15:00T.J. Sokol VsetínSK Frýdlant n. O.10:0 V: Hnátek Martin
2008. 09. 2017 20:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Ústí nad Orlicí A4:6 V: Kantorek Jiří
2010. 03. 2018 14:30TJ Sokol ChrudimSK Dobré C8:2 V: Foltýn Lukáš
2010. 03. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno BSportovní klub Jihlava5:5 V: Kačer Jindřich
2124. 03. 2018 10:00TJ Sokol DěhylovSKST Dubňany9:1 V: Skulina Bohumil
2124. 03. 2018 10:00SK Frýdlant n. O.TTC Moravská Slavia Brno B2:8 V: Valenta Miloslav
2124. 03. 2018 10:00Sportovní klub JihlavaTJ Sokol Chrudim4:6 V: Teplan Stanislav
2124. 03. 2018 10:00TTC Ústí nad Orlicí AT.J. Sokol Vsetín5:5 V: Kodytek Pavel
2224. 03. 2018 15:00SK Frýdlant n. O.SKST Dubňany9:1 V: Valenta Miloslav
2224. 03. 2018 15:00TJ Sokol DěhylovTTC Moravská Slavia Brno B8:2 V: Skulina Bohumil
2224. 03. 2018 15:00Sportovní klub JihlavaTTC Ústí nad Orlicí B5:5 V: Teplan Stanislav
2224. 03. 2018 14:30SK Dobré CT.J. Sokol Vsetín5:5 V: Sedloň Josef
1/107. 04. 2018 17:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Děhylov3:5 V: Pražák Zdeněk
1/208. 04. 2018 10:00TJ Sokol DěhylovTTC Ústí nad Orlicí A2:5 V: Skulina Bohumil
1/314. 04. 2018 10:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Děhylov3:5 V: Kodytek Pavel

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline