Výsledky
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
116. 09. 2017 17:00TJ VidčeTJ Jiskra Otrokovice C12:6
116. 09. 2017 13:30KST Dolní Němčí COrel Uherské Hradiště10:8
116. 09. 2017 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Nivnice B11:7
116. 09. 2017 17:00TJ Spartak HlukTJ Vlčnov7:11
116. 09. 2017 17:00SK Slavičín BSK Újezd12:6
116. 09. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec BTJ DDM Valašské Meziříčí C16:2
230. 09. 2017 17:00TJ VidčeTJ Sokol Kostelec B10:8
230. 09. 2017 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ DDM Valašské Meziříčí C13:5
230. 09. 2017 13:30KST Dolní Němčí CSK Slavičín B12:6
230. 09. 2017 15:00Orel Uherské HradištěSK Újezd9:9
230. 09. 2017 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Spartak Hluk11:7
230. 09. 2017 17:00TJ Nivnice BTJ Vlčnov12:6
301. 10. 2017 10:30TJ VidčeTJ DDM Valašské Meziříčí C13:5
301. 10. 2017 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Sokol Kostelec B13:5
301. 10. 2017 08:00KST Dolní Němčí CSK Újezd13:5
301. 10. 2017 10:00SK Slavičín BOrel Uherské Hradiště9:9
301. 10. 2017 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Vlčnov8:10
301. 10. 2017 10:30TJ Nivnice BTJ Spartak Hluk5:13
414. 10. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec BTJ Spartak Hluk12:6
414. 10. 2017 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Vlčnov7:11
414. 10. 2017 17:00SK Slavičín BTJ Sokol Horní Bečva12:6
414. 10. 2017 15:00SK ÚjezdTJ Nivnice B15:3
414. 10. 2017 17:00TJ VidčeKST Dolní Němčí C10:8
414. 10. 2017 13:00TJ Jiskra Otrokovice COrel Uherské Hradiště11:7
515. 10. 2017 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Vlčnov7:11
515. 10. 2017 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Spartak Hluk7:11
515. 10. 2017 10:00SK Slavičín BTJ Nivnice B11:7
515. 10. 2017 10:30SK ÚjezdTJ Sokol Horní Bečva8:10
515. 10. 2017 10:30TJ VidčeOrel Uherské Hradiště12:6
515. 10. 2017 08:00TJ Jiskra Otrokovice CKST Dolní Němčí C11:7
628. 10. 2017 13:30KST Dolní Němčí CTJ Sokol Kostelec B13:5
628. 10. 2017 17:00Orel Uherské HradištěTJ DDM Valašské Meziříčí C9:9
628. 10. 2017 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Vidče9:9
628. 10. 2017 17:00TJ Nivnice BTJ Jiskra Otrokovice C5:13
628. 10. 2017 17:00SK Slavičín BTJ Spartak Hluk5:13
628. 10. 2017 17:00TJ VlčnovSK Újezd12:6
729. 10. 2017 08:00KST Dolní Němčí CTJ DDM Valašské Meziříčí C9:9
729. 10. 2017 10:30Orel Uherské HradištěTJ Sokol Kostelec B4:14
729. 10. 2017 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Jiskra Otrokovice C11:7
729. 10. 2017 10:30TJ Nivnice BTJ Vidče9:9
729. 10. 2017 10:30TJ Spartak HlukSK Újezd9:9
729. 10. 2017 10:00SK Slavičín BTJ Vlčnov9:9
811. 11. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec BSK Slavičín B16:2
811. 11. 2017 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CSK Újezd11:7
811. 11. 2017 17:00TJ VidčeTJ Spartak Hluk12:6
811. 11. 2017 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Vlčnov9:9
811. 11. 2017 13:30KST Dolní Němčí CTJ Sokol Horní Bečva14:4
811. 11. 2017 17:00Orel Uherské HradištěTJ Nivnice B13:5
912. 11. 2017 10:30TJ Sokol Kostelec BSK Újezd11:7
912. 11. 2017 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CSK Slavičín B7:11
912. 11. 2017 10:30TJ VidčeTJ Vlčnov12:6
912. 11. 2017 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Spartak Hluk9:9
912. 11. 2017 08:00KST Dolní Němčí CTJ Nivnice B12:6
912. 11. 2017 10:30Orel Uherské HradištěTJ Sokol Horní Bečva8:10
1025. 11. 2017 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Sokol Kostelec B9:9
1025. 11. 2017 17:00TJ Nivnice BTJ DDM Valašské Meziříčí C7:11
1025. 11. 2017 17:00TJ Spartak HlukKST Dolní Němčí C8:10
1025. 11. 2017 17:00TJ VlčnovOrel Uherské Hradiště12:6
1025. 11. 2017 17:00SK Slavičín BTJ Vidče9:9
1025. 11. 2017 17:00SK ÚjezdTJ Jiskra Otrokovice C10:8
1126. 11. 2017 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ DDM Valašské Meziříčí C6:12
1126. 11. 2017 10:30TJ Nivnice BTJ Sokol Kostelec B6:12
1126. 11. 2017 10:30TJ Spartak HlukOrel Uherské Hradiště13:5
1126. 11. 2017 10:30TJ VlčnovKST Dolní Němčí C10:8
1126. 11. 2017 10:00SK Slavičín BTJ Jiskra Otrokovice C4:14
1126. 11. 2017 10:30SK ÚjezdTJ Vidče9:9
1209. 12. 2017 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Vidče11:7
1209. 12. 2017 17:00Orel Uherské HradištěKST Dolní Němčí C7:11
1209. 12. 2017 17:00TJ Nivnice BTJ Sokol Horní Bečva11:7
1209. 12. 2017 17:00TJ VlčnovTJ Spartak Hluk11:7
1209. 12. 2017 17:00SK ÚjezdSK Slavičín B9:9
1209. 12. 2017 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Kostelec B8:10
1313. 01. 2018 17:00TJ Sokol Kostelec BTJ Vidče11:7
1313. 01. 2018 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Jiskra Otrokovice C8:10
1313. 01. 2018 14:00SK Slavičín BKST Dolní Němčí C7:11
1313. 01. 2018 17:00SK ÚjezdOrel Uherské Hradiště11:7
1313. 01. 2018 17:00TJ Spartak HlukTJ Sokol Horní Bečva7:11
1313. 01. 2018 17:00TJ VlčnovTJ Nivnice B4:14
1414. 01. 2018 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Vidče11:7
1414. 01. 2018 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Jiskra Otrokovice C14:4
1414. 01. 2018 10:30SK ÚjezdKST Dolní Němčí C5:13
1414. 01. 2018 10:30Orel Uherské HradištěSK Slavičín B6:12
1414. 01. 2018 10:30TJ VlčnovTJ Sokol Horní Bečva11:7
1414. 01. 2018 10:30TJ Spartak HlukTJ Nivnice B8:10
1527. 01. 2018 17:00TJ Spartak HlukTJ Sokol Kostelec B9:9
1527. 01. 2018 17:00TJ VlčnovTJ DDM Valašské Meziříčí C17:1
1527. 01. 2018 17:00TJ Sokol Horní BečvaSK Slavičín B9:9
1527. 01. 2018 17:00TJ Nivnice BSK Újezd11:7
1527. 01. 2018 13:30KST Dolní Němčí CTJ Vidče15:3
1527. 01. 2018 17:00Orel Uherské HradištěTJ Jiskra Otrokovice C14:4
1628. 01. 2018 10:30TJ VlčnovTJ Sokol Kostelec B6:12
1628. 01. 2018 10:30TJ Spartak HlukTJ DDM Valašské Meziříčí C6:12
1628. 01. 2018 10:30TJ Nivnice BSK Slavičín B13:5
1628. 01. 2018 10:30TJ Sokol Horní BečvaSK Újezd12:6
1627. 01. 2018 09:00Orel Uherské HradištěTJ Vidče14:4
1628. 01. 2018 08:00KST Dolní Němčí CTJ Jiskra Otrokovice C13:5
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol Kostelec BKST Dolní Němčí C10:8
1724. 02. 2018 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí COrel Uherské Hradiště7:11
1724. 02. 2018 17:00TJ VidčeTJ Sokol Horní Bečva6:12
1724. 02. 2018 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Nivnice B8:10
1724. 02. 2018 17:00TJ Spartak HlukSK Slavičín B13:5
1724. 02. 2018 17:00SK ÚjezdTJ Vlčnov10:8
1825. 02. 2018 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CKST Dolní Němčí C3:15
1825. 02. 2018 10:30TJ Sokol Kostelec BOrel Uherské Hradiště14:4
1817. 02. 2018 14:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Sokol Horní Bečva9:9
1825. 02. 2018 10:30TJ VidčeTJ Nivnice B8:10
1825. 02. 2018 10:30SK ÚjezdTJ Spartak Hluk8:10
1825. 02. 2018 10:30TJ VlčnovSK Slavičín B15:3
1910. 03. 2018 17:00SK Slavičín BTJ Sokol Kostelec B4:14
1910. 03. 2018 17:00SK ÚjezdTJ DDM Valašské Meziříčí C11:7
1910. 03. 2018 17:00TJ Spartak HlukTJ Vidče13:5
1910. 03. 2018 17:00TJ VlčnovTJ Jiskra Otrokovice C8:10
1910. 03. 2018 17:00TJ Sokol Horní BečvaKST Dolní Němčí C3:15
1910. 03. 2018 17:00TJ Nivnice BOrel Uherské Hradiště10:8
2011. 03. 2018 10:30SK ÚjezdTJ Sokol Kostelec B11:7
2011. 03. 2018 10:00SK Slavičín BTJ DDM Valašské Meziříčí C13:5
2011. 03. 2018 10:30TJ VlčnovTJ Vidče12:6
2011. 03. 2018 10:30TJ Spartak HlukTJ Jiskra Otrokovice C10:8
2011. 03. 2018 10:30TJ Nivnice BKST Dolní Němčí C7:11
2011. 03. 2018 10:30TJ Sokol Horní BečvaOrel Uherské Hradiště18:0wo
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol Kostelec BTJ Sokol Horní Bečva12:6
2124. 03. 2018 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Nivnice B10:8
2124. 03. 2018 13:30KST Dolní Němčí CTJ Spartak Hluk11:7
2123. 03. 2018 18:00Orel Uherské HradištěTJ Vlčnov6:12
2124. 03. 2018 17:00TJ VidčeSK Slavičín B7:11
2124. 03. 2018 13:00TJ Jiskra Otrokovice CSK Újezd10:8
2225. 03. 2018 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Horní Bečva3:15
2225. 03. 2018 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Nivnice B12:6
2225. 03. 2018 10:30Orel Uherské HradištěTJ Spartak Hluk4:14
2225. 03. 2018 08:00KST Dolní Němčí CTJ Vlčnov14:4
2225. 03. 2018 08:00TJ Jiskra Otrokovice CSK Slavičín B7:11
2225. 03. 2018 10:30TJ VidčeSK Újezd6:12

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy