Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
OP 4. třídy
126. 09. 2017 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Brumovice C0:18
129. 09. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Klobouky u Brna C5:13
129. 09. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Velké Hostěrádky B7:11
101. 10. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice DSTP Mikulov D6:12
203. 10. 2017 18:30TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Pouzdřany B17:1
208. 10. 2017 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Brumovice D15:3
206. 10. 2017 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Jevišovka-Drnholec D15:3
208. 10. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice CSportovní klub Zaječí B15:3
313. 10. 2017 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Lanžhot D0:18
316. 10. 2017 18:30TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Brumovice C4:14
315. 10. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice DTJ Sokol Klobouky u Brna C0:18
313. 10. 2017 18:30TJ Sokol Pouzdřany BSTP Mikulov D5:13
417. 10. 2017 18:30TJ Sokol Lanžhot DSTP Mikulov D17:1
422. 10. 2017 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Pouzdřany B4:14
422. 10. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Brumovice D18:0
420. 10. 2017 17:00MSK Břeclav BSportovní klub Zaječí B5:13
527. 10. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Lanžhot D2:16
527. 10. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DMSK Břeclav B12:6
527. 10. 2017 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Klobouky u Brna C4:14
527. 10. 2017 18:00STP Mikulov DTJ Sokol Velké Hostěrádky B8:10
631. 10. 2017 18:30TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Velké Hostěrádky B18:0
603. 11. 2017 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna CSTP Mikulov D16:2
605. 11. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Pouzdřany B14:4
603. 11. 2017 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Brumovice D13:5
603. 11. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Jevišovka-Drnholec D4:14
710. 11. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Lanžhot D2:16
712. 11. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice DSportovní klub Zaječí B2:16
710. 11. 2017 18:00STP Mikulov DTJ Sokol Brumovice C3:15
712. 11. 2017 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Klobouky u Brna C3:15
814. 11. 2017 18:30TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Klobouky u Brna C15:3
819. 11. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Velké Hostěrádky B17:1
816. 11. 2017 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Pouzdřany B9:9
815. 11. 2017 18:30TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Brumovice D18:0
926. 11. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice DTJ Sokol Lanžhot D0:18
924. 11. 2017 18:30TJ Sokol Pouzdřany BSportovní klub Zaječí B3:15
924. 11. 2017 18:00STP Mikulov DMSK Břeclav B8:10
926. 11. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Brumovice C14:4
1028. 11. 2017 18:30TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Brumovice C16:2
1001. 12. 2017 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Velké Hostěrádky B8:10
1001. 12. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí BSTP Mikulov D13:5
1001. 12. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Pouzdřany B9:9
1108. 12. 2017 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Brumovice D17:1
1108. 12. 2017 18:00STP Mikulov DTJ Jevišovka-Drnholec D3:15
1110. 12. 2017 13:45TJ Sokol Velké Hostěrádky BSportovní klub Zaječí B2:16
1110. 12. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CMSK Břeclav B11:7
1209. 01. 2018 18:30TJ Sokol Brumovice CMSK Břeclav B12:6
1205. 01. 2018 19:30TJ Sokol Klobouky u Brna CSportovní klub Zaječí B14:4
1207. 01. 2018 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Jevišovka-Drnholec D7:11
1205. 01. 2018 18:00STP Mikulov DTJ Sokol Brumovice D13:5
1312. 01. 2018 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Lanžhot D5:13
1314. 01. 2018 09:30TJ Sokol Brumovice DTJ Sokol Velké Hostěrádky B1:17
1327. 01. 2018 10:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Klobouky u Brna C5:13
1312. 01. 2018 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Brumovice C5:13
1416. 01. 2018 18:30TJ Sokol Lanžhot DMSK Břeclav B11:7
1421. 01. 2018 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Jevišovka-Drnholec D10:8
1419. 01. 2018 18:45TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Brumovice D18:0
1419. 01. 2018 18:00STP Mikulov DTJ Sokol Pouzdřany B1:17
1526. 01. 2018 18:00STP Mikulov DTJ Sokol Lanžhot D0:18
1526. 01. 2018 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Velké Hostěrádky B12:6
1524. 10. 2017 18:30TJ Sokol Brumovice DTJ Sokol Brumovice C0:18
1526. 01. 2018 18:00Sportovní klub Zaječí BMSK Břeclav B9:9
1630. 01. 2018 18:30TJ Sokol Lanžhot DSportovní klub Zaječí B15:3
1630. 01. 2018 18:30MSK Břeclav BTJ Jevišovka-Drnholec D7:11
1604. 02. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Pouzdřany B17:1
1604. 02. 2018 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BSTP Mikulov D15:3
1714. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Lanžhot D5:13
1709. 02. 2018 18:00STP Mikulov DTJ Sokol Klobouky u Brna C8:10
1709. 02. 2018 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Brumovice C5:13
1715. 02. 2018 17:30TJ Sokol Brumovice DMSK Břeclav B4:14
1709. 02. 2018 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DSportovní klub Zaječí B12:6
1813. 02. 2018 18:30TJ Sokol Lanžhot DTJ Jevišovka-Drnholec D13:5
1816. 02. 2018 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Brumovice D17:1
1820. 02. 2018 17:30TJ Sokol Brumovice CSTP Mikulov D9:9
1818. 02. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Velké Hostěrádky B13:5
1925. 02. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Lanžhot D9:9
1925. 02. 2018 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Brumovice C9:9
1923. 02. 2018 18:30TJ Sokol Pouzdřany BMSK Břeclav B8:10
1925. 02. 2018 09:30TJ Sokol Brumovice DTJ Jevišovka-Drnholec D2:16
2027. 02. 2018 18:30TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Brumovice D14:4
2002. 03. 2018 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Pouzdřany B12:6
2027. 02. 2018 18:00MSK Břeclav BSTP Mikulov D10:8
2014. 03. 2018 17:45
tělocvična ZŠ Klobouky
TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Brumovice C13:5
2109. 03. 2018 19:00TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Lanžhot D0:18
2111. 03. 2018 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BMSK Břeclav B9:9
2109. 03. 2018 19:00STP Mikulov DSportovní klub Zaječí B6:12
2109. 03. 2018 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Jevišovka-Drnholec D8:10
2216. 03. 2018 18:00TJ Sokol Brumovice DTJ Sokol Pouzdřany B3:15
2216. 03. 2018 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DSTP Mikulov D13:5
2216. 03. 2018 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Velké Hostěrádky B8:10
2216. 03. 2018 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Klobouky u Brna C7:11

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS