Výsledky
Okresní soutěž I. třídy
114. 10. 2017 16:00TJ Baník Kříše ASK Němčovice A14:4
115. 10. 2017 09:30TJ Sokol DobřívSK Mostiště 2003 A13:5
115. 10. 2017 09:30TJ Hrádek BTJ Sokol Osek u Rokycan B12:6
115. 10. 2017 09:30SK Nevid BTJ Sokol Těně C8:10
115. 10. 2017 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Spartak Strašice B9:9
222. 10. 2017 09:30SK Němčovice ATJ Spartak Strašice B2:16
222. 10. 2017 09:30TJ Sokol Těně CTJ Sokol Skomelno B12:6
221. 10. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BSK Nevid B10:8
222. 10. 2017 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Hrádek B5:13
221. 10. 2017 16:00TJ Baník Kříše ATJ Sokol Dobřív10:8
329. 10. 2017 09:30TJ Sokol DobřívSK Němčovice A14:4
329. 10. 2017 09:30TJ Hrádek BTJ Baník Kříše A16:2
329. 10. 2017 09:30SK Nevid BSK Mostiště 2003 A4:14
329. 10. 2017 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Osek u Rokycan B10:8
329. 10. 2017 09:30TJ Spartak Strašice BTJ Sokol Těně C12:6
405. 11. 2017 09:30SK Němčovice ATJ Sokol Těně C1:17
404. 11. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BTJ Spartak Strašice B9:9
405. 11. 2017 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Sokol Skomelno B10:8
404. 11. 2017 16:00TJ Baník Kříše ASK Nevid B15:3
405. 11. 2017 09:30TJ Sokol DobřívTJ Hrádek B4:14
512. 11. 2017 09:30TJ Hrádek BSK Němčovice A14:4
512. 11. 2017 09:30SK Nevid BTJ Sokol Dobřív8:10
512. 11. 2017 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Baník Kříše A7:11
512. 11. 2017 09:30TJ Spartak Strašice BSK Mostiště 2003 A9:9
512. 11. 2017 09:30TJ Sokol Těně CTJ Sokol Osek u Rokycan B10:8
619. 11. 2017 09:30SK Němčovice ATJ Sokol Osek u Rokycan B3:15
619. 11. 2017 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Sokol Těně C13:5
618. 11. 2017 16:00TJ Baník Kříše ATJ Spartak Strašice B12:6
619. 11. 2017 09:30TJ Sokol DobřívTJ Sokol Skomelno B9:9
619. 11. 2017 09:30TJ Hrádek BSK Nevid B16:2
726. 11. 2017 09:30SK Nevid BSK Němčovice A13:3
726. 11. 2017 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Hrádek B8:10
726. 11. 2017 09:30TJ Sokol DobřívTJ Spartak Strašice B9:9
726. 11. 2017 09:30TJ Sokol Těně CTJ Baník Kříše A6:12
725. 11. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BSK Mostiště 2003 A8:10
810. 12. 2017 09:30SK Mostiště 2003 ASK Němčovice A15:3
809. 12. 2017 16:00TJ Baník Kříše ATJ Sokol Osek u Rokycan B15:3
810. 12. 2017 09:30TJ Sokol DobřívTJ Sokol Těně C10:8
810. 12. 2017 09:30TJ Hrádek BTJ Spartak Strašice B12:6
810. 12. 2017 09:30SK Nevid BTJ Sokol Skomelno B2:16
917. 12. 2017 14:00TJ Sokol Skomelno BSK Němčovice A12:6
917. 12. 2017 09:30TJ Spartak Strašice BSK Nevid B13:5
917. 12. 2017 09:30TJ Sokol Těně CTJ Hrádek B3:15
916. 12. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BTJ Sokol Dobřív7:11
917. 12. 2017 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Baník Kříše A10:8
1014. 01. 2018 09:30SK Němčovice ATJ Baník Kříše A3:15
1014. 01. 2018 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Sokol Dobřív9:9
1013. 01. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BTJ Hrádek B8:10
1014. 01. 2018 09:30TJ Sokol Těně CSK Nevid B8:10
1014. 01. 2018 09:30TJ Spartak Strašice BTJ Sokol Skomelno B9:9
1121. 01. 2018 09:30TJ Spartak Strašice BSK Němčovice A14:4
1121. 01. 2018 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Těně C6:12
1121. 01. 2018 09:30SK Nevid BTJ Sokol Osek u Rokycan B10:8
1121. 01. 2018 09:30TJ Hrádek BSK Mostiště 2003 A12:6
1121. 01. 2018 09:30TJ Sokol DobřívTJ Baník Kříše A7:11
1228. 01. 2018 09:30TJ Sokol DobřívSK Němčovice A11:5
1227. 01. 2018 16:00TJ Baník Kříše ATJ Hrádek B8:10
1228. 01. 2018 09:30SK Mostiště 2003 ASK Nevid B15:3
1227. 01. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BTJ Sokol Skomelno B9:9
1228. 01. 2018 09:30TJ Sokol Těně CTJ Spartak Strašice B11:7
1304. 02. 2018 09:30TJ Sokol Těně CSK Němčovice A18:0
1304. 02. 2018 09:30TJ Spartak Strašice BTJ Sokol Osek u Rokycan B13:5
1304. 02. 2018 14:00TJ Sokol Skomelno BSK Mostiště 2003 A11:7
1304. 02. 2018 09:30SK Nevid BTJ Baník Kříše A4:14
1304. 02. 2018 09:30TJ Hrádek BTJ Sokol Dobřív15:3
1411. 02. 2018 09:30SK Němčovice ATJ Hrádek B3:15
1411. 02. 2018 09:30TJ Sokol DobřívSK Nevid B14:4
1410. 02. 2018 16:00TJ Baník Kříše ATJ Sokol Skomelno B14:4
1411. 02. 2018 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Spartak Strašice B9:9
1410. 02. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BTJ Sokol Těně C9:9
1517. 02. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BSK Němčovice A13:5
1518. 02. 2018 09:30TJ Sokol Těně CSK Mostiště 2003 A9:9
1518. 02. 2018 09:30TJ Spartak Strašice BTJ Baník Kříše A9:9
1518. 02. 2018 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Dobřív9:9
1518. 02. 2018 09:30SK Nevid BTJ Hrádek B8:10
1625. 02. 2018 09:30SK Němčovice ASK Nevid B4:14
1625. 02. 2018 09:30TJ Hrádek BTJ Sokol Skomelno B13:5
1625. 02. 2018 09:30TJ Spartak Strašice BTJ Sokol Dobřív9:9
1624. 02. 2018 16:00TJ Baník Kříše ATJ Sokol Těně C9:9
1625. 02. 2018 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Sokol Osek u Rokycan B9:9
1704. 03. 2018 09:30SK Mostiště 2003 ASK Němčovice A15:3
1703. 03. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BTJ Baník Kříše A12:6
1704. 03. 2018 09:30TJ Sokol Těně CTJ Sokol Dobřív11:7
1704. 03. 2018 09:30TJ Spartak Strašice BTJ Hrádek B14:4
1704. 03. 2018 14:00TJ Sokol Skomelno BSK Nevid B13:5
1811. 03. 2018 09:30SK Němčovice ATJ Sokol Skomelno B0:18
1811. 03. 2018 09:30SK Nevid BTJ Spartak Strašice B8:10
1811. 03. 2018 09:30TJ Hrádek BTJ Sokol Těně C8:10
1811. 03. 2018 09:30TJ Sokol DobřívTJ Sokol Osek u Rokycan B10:8
1810. 03. 2018 16:00TJ Baník Kříše ASK Mostiště 2003 A12:6

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline