Výsledky
Regionální soutěž 1.tř žactvo
130. 09. 2018 09:00
Č.T
TJ Sokol Česká TřebováTJ Lanškroun B3:7
123. 09. 2018 09:00
Orlice
Orel OrliceTJ Sokol Žamberk6:4
130. 09. 2018 09:00
UO
TTC Ústí nad Orlicí "B"TJ Sokol Řetová9:1
130. 09. 2018 09:00
V.Mýto
Orel Vysoké MýtoSokol Tisová1:9
130. 09. 2018 09:00
Choceň
KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Sokol Sudslava10:0
207. 10. 2018 09:00
Č.T.
TJ Sokol Česká TřebováTJ Zálší6:4
220. 12. 2018 09:00
Choceň
KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Sokol Žamberk5:5
207. 10. 2018 09:00
Sudslava
TJ Sokol SudslavaOrel Orlice6:4
207. 10. 2018 09:00
VysokéMýto
Orel Vysoké MýtoTTC Ústí nad Orlicí "B"1:9
207. 10. 2018 09:00
V.-Mýto
Sokol TisováTJ Sokol Řetová8:2
207. 10. 2018 10:30
Lanškroun
TJ Lanškroun BTJ Zálší4:6
224. 11. 2018 11:00
Sudslava
TJ Sokol SudslavaTJ Sokol Žamberk6:4
224. 11. 2018 12:00
Choceň
KST SK US Steinerová Choceň z.sOrel Orlice10:0
207. 10. 2018 10:30
V.Mýto
Sokol TisováTTC Ústí nad Orlicí "B"4:6
207. 10. 2018 10:30
V.Mýto
Orel Vysoké MýtoTJ Sokol Řetová4:6
328. 10. 2018 09:00
Zálší
TJ ZálšíOrel Vysoké Mýto4:6
328. 10. 2018 09:00
Choceň
KST SK US Steinerová Choceň z.sTTC Ústí nad Orlicí "B"3:7
328. 10. 2018 09:00
Sudslava
TJ Sokol SudslavaTJ Sokol Řetová6:4
321. 10. 2018 09:00
Lanškroun
TJ Sokol Česká TřebováTJ Sokol Žamberk8:2
321. 10. 2018 09:00
Lančkroun
TJ Lanškroun BOrel Orlice1:9
328. 10. 2018 10:30
Záílší
TJ ZálšíSokol Tisová2:8
328. 10. 2018 10:30
ChoceŇ
KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Sokol Řetová10:0
328. 10. 2018 10:30
Sudslava
TJ Sokol SudslavaTTC Ústí nad Orlicí "B"2:8
321. 10. 2018 10:30
Lanškroun
TJ Sokol Česká TřebováOrel Orlice5:5
321. 10. 2018 10:30
Lanškroun
TJ Lanškroun BTJ Sokol Žamberk4:6
424. 11. 2018 09:00
Zálší
TJ ZálšíTJ Sokol Žamberk4:6
407. 11. 2018 16:30
UO
TTC Ústí nad Orlicí "B"TJ Sokol Česká Třebová6:4
404. 11. 2018 09:00
Řetová
TJ Sokol ŘetováTJ Lanškroun B3:7
404. 11. 2018 09:00
Choceň
KST SK US Steinerová Choceň z.sOrel Vysoké Mýto9:1
404. 11. 2018 09:00
Sudslava
TJ Sokol SudslavaSokol Tisová1:9
424. 11. 2018 10:30
Zálší
TJ ZálšíOrel Orlice1:9
404. 11. 2018 10:30
UO
TTC Ústí nad Orlicí "B"TJ Lanškroun B6:4
406. 11. 2018 17:30
Řetová
TJ Sokol ŘetováTJ Sokol Česká Třebová5:5
404. 11. 2018 10:30
Sudslava
TJ Sokol SudslavaOrel Vysoké Mýto0:10
404. 11. 2018 10:30
Choceň
KST SK US Steinerová Choceň z.sSokol Tisová6:4
502. 12. 2018 09:00
Zálší
TJ ZálšíKST SK US Steinerová Choceň z.s1:9
502. 12. 2018 09:00
C.T
TJ Sokol Česká TřebováOrel Vysoké Mýto9:1
502. 12. 2018 09:00
C.T.
TJ Lanškroun BSokol Tisová8:2
502. 12. 2018 09:00
UO
TTC Ústí nad Orlicí "B"TJ Sokol Žamberk9:1
502. 12. 2018 09:00
ˇRetová
TJ Sokol ŘetováOrel Orlice5:5
502. 12. 2018 10:30
Žálší
TJ ZálšíTJ Sokol Sudslava2:8
502. 12. 2018 10:30
Č.T
TJ Sokol Česká TřebováSokol Tisová2:8
502. 12. 2018 10:30
Č.T.
TJ Lanškroun BOrel Vysoké Mýto10:0
502. 12. 2018 10:30
Řetová
TJ Sokol ŘetováTJ Sokol Žamberk9:1
502. 12. 2018 10:30
UO
TTC Ústí nad Orlicí "B"Orel Orlice8:2
609. 12. 2018 09:00
UO
TTC Ústí nad Orlicí "B"TJ Zálší9:1
609. 12. 2018 09:00
V.Mýto
Orel Vysoké MýtoTJ Sokol Žamberk8:2
609. 12. 2018 09:00
V.Mýto
Sokol TisováOrel Orlice8:2
609. 12. 2018 09:00
Choceň
KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Sokol Česká Třebová7:3
609. 12. 2018 09:00
Sudslava
TJ Sokol SudslavaTJ Lanškroun B2:8
609. 12. 2018 10:30
Retová
TJ Sokol ŘetováTJ Zálší8:2
609. 12. 2018 10:30
V.Mýto
Orel Vysoké MýtoOrel Orlice0:10
609. 12. 2018 10:30
V.Mýto
Sokol TisováTJ Sokol Žamberk10:0
609. 12. 2018 10:30
Choceň
KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Lanškroun B6:4
609. 12. 2018 10:30
Sudslava
TJ Sokol SudslavaTJ Sokol Česká Třebová4:6
713. 12. 2018 18:00
Lanškroun
TJ Lanškroun BTJ Sokol Česká Třebová9:1
706. 12. 2018 18:00
Zamberk
TJ Sokol ŽamberkOrel Orlice2:8
716. 12. 2018 09:00
Řetová
TJ Sokol ŘetováTTC Ústí nad Orlicí "B"2:8
716. 12. 2018 09:00
Tisová
Sokol TisováOrel Vysoké Mýto9:1
715. 12. 2018 17:00
Sudslava
TJ Sokol SudslavaKST SK US Steinerová Choceň z.s0:10
824. 02. 2019 09:00
Zálší
TJ ZálšíTJ Sokol Česká Třebová2:8
816. 02. 2019 09:00
Zamberk
TJ Sokol ŽamberkKST SK US Steinerová Choceň z.s0:10
816. 02. 2019 09:00
Žamberk
Orel OrliceTJ Sokol Sudslava5:5
824. 02. 2019 09:00
UO
TTC Ústí nad Orlicí "B"Orel Vysoké Mýto8:2
824. 02. 2019 09:00
UO
TJ Sokol ŘetováSokol Tisová0:10
824. 02. 2019 10:30
Zálší
TJ ZálšíTJ Lanškroun B0:10
816. 02. 2019 10:30
Žamberk
TJ Sokol ŽamberkTJ Sokol Sudslava4:6
816. 02. 2019 10:30
Žamberk
Orel OrliceKST SK US Steinerová Choceň z.s2:8
824. 02. 2019 10:30
UO
TTC Ústí nad Orlicí "B"Sokol Tisová6:4
824. 02. 2019 10:30
UO
TJ Sokol ŘetováOrel Vysoké Mýto5:5
924. 03. 2019 09:00
V.Mýto
Orel Vysoké MýtoTJ Zálší7:3
905. 04. 2019 16:30
UO
TTC Ústí nad Orlicí "B"KST SK US Steinerová Choceň z.s6:4
905. 04. 2019 16:30
UO
TJ Sokol ŘetováTJ Sokol Sudslava10:0
924. 03. 2019 09:00
Orlice
TJ Sokol ŽamberkTJ Sokol Česká Třebová3:7
924. 03. 2019 09:00
Orlice
Orel OrliceTJ Lanškroun B2:8
922. 03. 2019 18:00
Tisová
Sokol TisováTJ Zálší9:1
905. 04. 2019 16:30
UO
TJ Sokol ŘetováKST SK US Steinerová Choceň z.s2:8
905. 04. 2019 16:30
UO
TTC Ústí nad Orlicí "B"TJ Sokol Sudslava10:0
924. 03. 2019 10:30
Orlice
Orel OrliceTJ Sokol Česká Třebová4:6
924. 03. 2019 10:30
Orlice
TJ Sokol ŽamberkTJ Lanškroun B0:10
1028. 03. 2019 18:00
Žamberk
TJ Sokol ŽamberkTJ Zálší6:4
1031. 03. 2019 09:00
Č:Třebová
TJ Sokol Česká TřebováTTC Ústí nad Orlicí "B"3:7
1031. 03. 2019 09:00
Č.Třebová
TJ Lanškroun BTJ Sokol Řetová6:4
1031. 03. 2019 09:00
Tisová
Orel Vysoké MýtoKST SK US Steinerová Choceň z.s1:9
1031. 03. 2019 09:00
Tisová
Sokol TisováTJ Sokol Sudslava9:1
1031. 03. 2019 10:30
Orlice
Orel OrliceTJ Zálší5:5
1031. 03. 2019 10:30
C.Třebová
TJ Lanškroun BTTC Ústí nad Orlicí "B"2:8
1031. 03. 2019 10:30
Č.Třebová
TJ Sokol Česká TřebováTJ Sokol Řetová8:2
1031. 03. 2019 10:30
Tisová
Orel Vysoké MýtoTJ Sokol Sudslava6:4
1031. 03. 2019 10:30
Tisová
Sokol TisováKST SK US Steinerová Choceň z.s3:7
1114. 04. 2019 09:00
Choceň
KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Zálší8:2
1114. 04. 2019 09:00
Tisová
Orel Vysoké MýtoTJ Sokol Česká Třebová1:9
1114. 04. 2019 09:00
Tisová
Sokol TisováTJ Lanškroun B3:7
1114. 04. 2019 09:00
Žamberk
TJ Sokol ŽamberkTTC Ústí nad Orlicí "B"4:6
1114. 04. 2019 09:00
Žamberk
Orel OrliceTJ Sokol Řetová5:5
1104. 01. 2019 17:00
Sudslava
TJ Sokol SudslavaTJ Zálší6:4
1114. 04. 2019 10:30
Tisová
Sokol TisováTJ Sokol Česká Třebová8:2
1114. 04. 2019 10:30
Tisová
Orel Vysoké MýtoTJ Lanškroun B0:10
1114. 04. 2019 10:30
Žamberk
TJ Sokol ŽamberkTJ Sokol Řetová3:7
1114. 04. 2019 10:30
Žamberk
Orel OrliceTTC Ústí nad Orlicí "B"3:7
1221. 04. 2019 09:00
Zálší
TJ ZálšíTTC Ústí nad Orlicí "B"1:9
1220. 04. 2019 09:00
Orlice
TJ Sokol ŽamberkOrel Vysoké Mýto3:7
1220. 04. 2019 09:00
Orlice
Orel OrliceSokol Tisová3:7
1221. 04. 2019 09:00
Lanškroun
TJ Sokol Česká TřebováKST SK US Steinerová Choceň z.s4:6
1221. 04. 2019 09:00
Lanškroun
TJ Lanškroun BTJ Sokol Sudslava10:0
1221. 04. 2019 10:30
Zálší
TJ ZálšíTJ Sokol Řetová0:10
1220. 04. 2019 10:30
Orlice
Orel OrliceOrel Vysoké Mýto9:1
1220. 04. 2019 10:30
Orlice
TJ Sokol ŽamberkSokol Tisová1:9
1221. 04. 2019 10:30
Lanškroun
TJ Lanškroun BKST SK US Steinerová Choceň z.s6:4
1221. 04. 2019 10:30
Lanškrou
TJ Sokol Česká TřebováTJ Sokol Sudslava6:3

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy