Výsledky
Okresní přebor 1.třída
126. 09. 2018 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Sokol Roztoky C10:8
125. 09. 2018 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy D12:6
128. 09. 2018 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Středokluky A13:5
125. 09. 2018 19:00TJ Sokol Lety ASokol Rudná B13:5
126. 09. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Libčice B4:14
204. 10. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Úholičky A4:14
207. 10. 2018 18:00Sokol Rudná BTJ Viktoria Vestec A12:6
202. 10. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Lety A7:11
205. 10. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DSK Viktorie Ořech B9:9
203. 10. 2018 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Sokol Černošice A5:13
309. 10. 2018 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Roztoky C4:14
312. 10. 2018 19:30SK Viktorie Ořech BŘevnická sportovní s.r.o10:8
309. 10. 2018 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Mníšek pod Brdy D15:3
310. 10. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Středokluky A13:5
309. 10. 2018 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Libčice B5:13
418. 10. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Libčice B12:6
421. 10. 2018 18:00Sokol Rudná BTJ Úholičky A5:13
419. 10. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Viktoria Vestec A3:15
417. 10. 2018 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Sokol Lety A6:12
416. 10. 2018 19:45TJ Sokol Černošice ASK Viktorie Ořech B8:10
526. 10. 2018 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Roztoky C7:11
523. 10. 2018 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Černošice A10:8
524. 10. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec AŘevnická sportovní s.r.o13:5
523. 10. 2018 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Středokluky A16:2
527. 10. 2018 09:30TJ Sokol Libčice BSokol Rudná B11:7
601. 11. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky CSokol Rudná B7:11
630. 10. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Libčice B1:17
602. 11. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Úholičky A7:11
631. 10. 2018 19:00
herna TJ Viktoria Vestec
TJ Sokol Černošice ATJ Viktoria Vestec A7:11
602. 11. 2018 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Lety A9:9
706. 11. 2018 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Roztoky C17:1
707. 11. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec ASK Viktorie Ořech B16:2
706. 11. 2018 19:00TJ Úholičky AŘevnická sportovní s.r.o12:6
710. 11. 2018 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy D16:2
705. 11. 2018 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Středokluky A12:6
815. 11. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Středokluky A10:8
816. 11. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DSokol Rudná B6:12
814. 11. 2018 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Sokol Libčice B3:15
813. 11. 2018 19:00
herna Úholičky
TJ Sokol Černošice ATJ Úholičky A7:11
813. 11. 2018 19:00TJ Sokol Lety ATJ Viktoria Vestec A10:8
921. 11. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Roztoky C13:5
920. 11. 2018 19:00TJ Úholičky ASK Viktorie Ořech B14:4
924. 11. 2018 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Černošice A15:3
925. 11. 2018 18:00Sokol Rudná BŘevnická sportovní s.r.o18:0wo
920. 11. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Mníšek pod Brdy D8:10
1029. 11. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Mníšek pod Brdy D9:9
1028. 11. 2018 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Sokol Středokluky A0:18wo
1018. 11. 2018 18:00
Sokolovna Rudná
TJ Sokol Černošice ASokol Rudná B9:9
1030. 11. 2018 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Libčice B2:16
1027. 11. 2018 19:00TJ Sokol Lety ATJ Úholičky A7:11
1104. 12. 2018 19:00TJ Úholičky ATJ Viktoria Vestec A14:4
1108. 12. 2018 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Lety A12:6
1109. 12. 2018 18:00Sokol Rudná BSK Viktorie Ořech B10:8
1104. 12. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Černošice A8:10
1107. 12. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DŘevnická sportovní s.r.o16:2
1213. 12. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky CŘevnická sportovní s.r.o10:8
1211. 12. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Černošice A10:8
1211. 12. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky ASK Viktorie Ořech B10:8
1216. 12. 2018 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Lety A8:10
1215. 12. 2018 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Viktoria Vestec A14:4
1318. 12. 2018 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Roztoky C16:2
1319. 12. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec ASokol Rudná B16:2
1318. 12. 2018 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Středokluky A15:3
1321. 12. 2018 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Mníšek pod Brdy D10:8
1318. 12. 2018 19:45TJ Sokol Černošice AŘevnická sportovní s.r.o18:0wo
1410. 01. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Černošice A4:14
1409. 01. 2019 19:00Řevnická sportovní s.r.oSK Viktorie Ořech B0:18wo
1411. 01. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Lety A6:12
1408. 01. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Viktoria Vestec A5:13
1412. 01. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Úholičky A7:11
1519. 01. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Roztoky C18:0
1515. 01. 2019 19:00TJ Úholičky ASokol Rudná B14:4
1516. 01. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Mníšek pod Brdy D12:6
1515. 01. 2019 19:00TJ Sokol Lety AŘevnická sportovní s.r.o15:3
1518. 01. 2019 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Černošice A10:8
1624. 01. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky CSK Viktorie Ořech B17:1
1622. 01. 2019 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Lety A10:8
1623. 01. 2019 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Viktoria Vestec A0:18wo
1622. 01. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Úholičky A0:18
1627. 01. 2019 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Libčice B6:12
1703. 02. 2019 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Roztoky C9:9
1702. 02. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Středokluky A15:3
1729. 01. 2019 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Mníšek pod Brdy D11:7
1730. 01. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Černošice A10:8
1729. 01. 2019 19:00TJ Sokol Lety ASK Viktorie Ořech B9:9
1807. 02. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Lety A11:7
1808. 02. 2019 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Viktoria Vestec A5:13
1806. 02. 2019 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Úholičky A2:16
1808. 02. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Libčice B3:15
1805. 02. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky ASokol Rudná B4:14
1912. 02. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Roztoky C1:17
1917. 02. 2019 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Mníšek pod Brdy D12:6
1916. 02. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BŘevnická sportovní s.r.o15:3
1912. 02. 2019 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Černošice A13:5
1913. 02. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Lety A11:7
2021. 02. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Viktoria Vestec A10:8
2022. 02. 2019 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Úholičky A4:14
2019. 02. 2019 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Libčice B4:14
2020. 02. 2019 19:00Řevnická sportovní s.r.oSokol Rudná B4:14
2022. 02. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Středokluky A18:0
2101. 03. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Roztoky C11:7
2126. 02. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky AŘevnická sportovní s.r.o18:0wo
2103. 03. 2019 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Černošice A11:7
2102. 03. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BSK Viktorie Ořech B15:3
2126. 02. 2019 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Lety A12:6
2206. 03. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Úholičky A5:13
2205. 03. 2019 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Libčice B8:10
2208. 03. 2019 19:30SK Viktorie Ořech BSokol Rudná B12:6
2205. 03. 2019 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Středokluky A17:1
2206. 03. 2019 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Sokol Mníšek pod Brdy D0:18wo

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy