Výsledky
Okresní přebor 2.třída
124. 09. 2018 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Libčice D13:5
129. 09. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Viktoria Vestec B9:9
129. 09. 2018 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Lety B8:10
127. 09. 2018 19:00TJ Úholičky BSK Viktorie Ořech C12:6
128. 09. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Sokol Černošice B7:11
206. 10. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DSK Viktorie Ořech D12:6
205. 10. 2018 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Mníšek pod Brdy E9:9
202. 10. 2018 19:00TJ Sokol Lety BTJ Úholičky B4:14
205. 10. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec BSK Viktorie Ořech E14:4
201. 10. 2018 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Libčice C10:8
315. 09. 2018 19:00
povinná předehrávka, termín dohodou
TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Libčice D6:12
313. 10. 2018 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Únětice A6:12
311. 10. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Viktoria Vestec B9:9
312. 10. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Sokol Lety B11:7
308. 10. 2018 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Černošice B4:14
420. 10. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Černošice B12:6
415. 09. 2018 19:30
povinná předehrávka, termín dohodou
SK Viktorie Ořech CSK Viktorie Ořech D8:10
419. 10. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Mníšek pod Brdy E10:8
415. 10. 2018 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Úholičky B8:10
420. 10. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CSK Viktorie Ořech E11:7
527. 10. 2018 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Libčice D0:18wo
525. 10. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Libčice C11:7
526. 10. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Sokol Únětice A9:9
522. 10. 2018 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Lety B11:7
523. 10. 2018 19:45TJ Sokol Černošice BSK Viktorie Ořech C7:11
603. 11. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DSK Viktorie Ořech C8:10
630. 10. 2018 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Černošice B11:7
602. 11. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec BSK Viktorie Ořech D10:8
603. 11. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Mníšek pod Brdy E12:6
603. 11. 2018 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Úholičky B4:14
708. 11. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Libčice D12:6
709. 11. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ESK Viktorie Ořech E8:10
705. 11. 2018 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Únětice A7:11
709. 11. 2018 19:00
herna SK Viktoria Vestec
TJ Sokol Černošice BTJ Viktoria Vestec B5:13
709. 11. 2018 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Lety B14:4
817. 11. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Lety B7:11
816. 11. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec BSK Viktorie Ořech C12:6
812. 11. 2018 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Černošice B15:3
817. 11. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CSK Viktorie Ořech D10:8
815. 11. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Mníšek pod Brdy E13:5
923. 11. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Sokol Libčice D11:7
915. 09. 2018 19:30
povinná předehrávka, termín dohodou
SK Viktorie Ořech DSK Viktorie Ořech E6:12
919. 11. 2018 19:00
sokolovna Ořech
TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Libčice C3:15
923. 11. 2018 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Únětice A9:9
920. 11. 2018 19:00TJ Sokol Lety BTJ Viktoria Vestec B6:12
1001. 12. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Viktoria Vestec B7:11
1026. 11. 2018 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Lety B15:3
1001. 12. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CSK Viktorie Ořech C8:10
1001. 12. 2018 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Černošice B7:11
1029. 11. 2018 19:00TJ Úholičky BSK Viktorie Ořech D13:5
1103. 12. 2018 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Mníšek pod Brdy E9:9
1104. 12. 2018 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Úholičky B7:11
1115. 09. 2018 19:30
povinná předehrávka, termín dohodou
SK Viktorie Ořech CSK Viktorie Ořech E12:6
1104. 12. 2018 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Libčice C6:12
1107. 12. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Únětice A5:13
1215. 12. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Únětice A11:7
1214. 12. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Libčice C5:13
1211. 12. 2018 19:00TJ Sokol Lety BSK Viktorie Ořech E11:7
1214. 12. 2018 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Úholičky B12:6
1211. 12. 2018 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy E10:8
1317. 12. 2018 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Libčice D9:9
1319. 12. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ESK Viktorie Ořech C9:9
1320. 12. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Lety B16:2
1322. 12. 2018 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Viktoria Vestec B8:10
1322. 12. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Únětice A13:5
1415. 09. 2018 19:00
povinná předehrávka, termín dohodou
TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Libčice C9:9
1407. 01. 2019 19:00TJ Sokol Únětice ASK Viktorie Ořech E12:6
1411. 01. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Úholičky B7:11
1408. 01. 2019 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Mníšek pod Brdy E8:10
1408. 01. 2019 19:45TJ Sokol Černošice BSK Viktorie Ořech D6:12
1515. 01. 2019 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Libčice D8:10
1515. 09. 2018 19:30
povinná předehrávka, termín dohodou
SK Viktorie Ořech DSK Viktorie Ořech C6:12
1518. 01. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Viktoria Vestec B7:11
1517. 01. 2019 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Únětice A10:8
1519. 01. 2019 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Libčice C10:8
1626. 01. 2019 17:00TJ Sokol Libčice DSK Viktorie Ořech E7:11
1626. 01. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Úholičky B5:13
1621. 01. 2019 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy E14:4
1622. 01. 2019 19:00TJ Sokol Lety BSK Viktorie Ořech D9:9
1625. 01. 2019 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Černošice B10:8
1701. 02. 2019 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Libčice D11:7
1729. 01. 2019 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Lety B9:9
1728. 01. 2019 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Viktoria Vestec B9:9
1701. 02. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Sokol Libčice C8:10
1731. 01. 2019 19:00TJ Úholičky BSK Viktorie Ořech E10:8
1809. 02. 2019 09:30TJ Sokol Libčice DTJ Úholičky B6:12
1809. 02. 2019 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Mníšek pod Brdy E10:8
1804. 02. 2019 19:00TJ Sokol Únětice ASK Viktorie Ořech D16:2
1808. 02. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Černošice B4:14
1805. 02. 2019 19:00TJ Sokol Lety BSK Viktorie Ořech C4:14
1912. 02. 2019 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Libčice D9:9
1915. 02. 2019 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Viktoria Vestec B6:12
1912. 02. 2019 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Únětice A8:10
1911. 02. 2019 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Libčice C9:9
1915. 02. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Úholičky B9:9
2023. 02. 2019 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Mníšek pod Brdy E9:9
2015. 09. 2018 19:30
povinná předehrávka, termín dohodou
SK Viktorie Ořech ESK Viktorie Ořech D7:11
2024. 02. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Černošice B12:6
2008. 02. 2019 19:00TJ Sokol Únětice ASK Viktorie Ořech C9:9
2022. 02. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Lety B15:3
2101. 03. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Libčice D12:6
2126. 02. 2019 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Únětice A5:13
2101. 03. 2019 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Libčice C11:7
2126. 02. 2019 19:45TJ Sokol Černošice BSK Viktorie Ořech E6:12
2125. 02. 2019 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Úholičky B12:6
2208. 03. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ESK Viktorie Ořech D11:7
2207. 03. 2019 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Černošice B8:10
2215. 09. 2018 19:30
povinná předehrávka, termín dohodou
SK Viktorie Ořech ESK Viktorie Ořech C8:10
2209. 03. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Lety B5:13
2204. 03. 2019 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Viktoria Vestec B11:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy