Výsledky
Okresní přebor 3.třída
125. 09. 2018 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Roztoky D12:6
124. 09. 2018 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Mníšek pod Brdy F17:1
130. 09. 2018 18:00Sokol Rudná CTJ Úholičky D15:3
126. 09. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky BSK Viktorie Ořech G5:13
124. 09. 2018 19:30TJ Sokol Černošice CSK Viktorie Ořech F10:8
207. 10. 2018 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Únětice B7:11
206. 10. 2018 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Černošice C9:9
204. 10. 2018 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Středokluky B6:12
203. 10. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FSokol Rudná C1:17
202. 10. 2018 19:00TJ Úholičky CTJ Slavoj Davle5:13
308. 10. 2018 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Roztoky D9:9
314. 10. 2018 18:00Sokol Rudná CTJ Úholičky C7:11
310. 10. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Mníšek pod Brdy F6:12
308. 10. 2018 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Úholičky D14:4
308. 10. 2018 19:00TJ Sokol Únětice BSK Viktorie Ořech F9:9
421. 10. 2018 09:30TJ Sokol Roztoky DSK Viktorie Ořech F9:9
420. 10. 2018 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Únětice B14:4
417. 10. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FTJ Sokol Černošice C7:11
416. 10. 2018 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Středokluky B14:4
415. 10. 2018 19:00TJ Slavoj DavleSokol Rudná C9:9
528. 10. 2018 18:00Sokol Rudná CTJ Sokol Roztoky D13:5
524. 10. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Slavoj Davle8:10
522. 10. 2018 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Úholičky C6:12
522. 10. 2018 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Úholičky D9:9
515. 09. 2018 19:00
povinná předehrávka, termín dohodou
SK Viktorie Ořech FSK Viktorie Ořech G9:9
604. 11. 2018 09:30TJ Sokol Roztoky DSK Viktorie Ořech G3:15
601. 11. 2018 19:00TJ Úholičky DSK Viktorie Ořech F5:13
631. 10. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FTJ Sokol Únětice B6:12
629. 10. 2018 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Černošice C18:0
604. 11. 2018 18:00Sokol Rudná CTJ Sokol Středokluky B14:4
708. 11. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Středokluky B14:4
705. 11. 2018 19:00
sokolovna Ořech
TJ Sokol Černošice CSokol Rudná C1:17
705. 11. 2018 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Úholičky C5:13
710. 11. 2018 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Mníšek pod Brdy F13:5
710. 11. 2018 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Úholičky D14:4
818. 11. 2018 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Úholičky D15:3
814. 11. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FSK Viktorie Ořech G8:10
813. 11. 2018 19:00TJ Úholičky CSK Viktorie Ořech F11:7
812. 11. 2018 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Únětice B16:2
814. 11. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Černošice C13:5
919. 11. 2018 19:00
sokolovna Ořech
TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Roztoky D9:9
919. 11. 2018 19:00TJ Sokol Únětice BSokol Rudná C11:7
924. 11. 2018 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Slavoj Davle8:10
924. 11. 2018 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Úholičky C7:11
922. 11. 2018 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Mníšek pod Brdy F6:12
1002. 12. 2018 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Mníšek pod Brdy F11:7
1015. 09. 2018 19:00
povinná předehrávka, termín dohodou
TJ Úholičky CTJ Úholičky D10:8
1026. 11. 2018 19:00TJ Slavoj DavleSK Viktorie Ořech G15:3
1002. 12. 2018 18:00Sokol Rudná CSK Viktorie Ořech F11:7
1028. 11. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Únětice B5:13
1103. 12. 2018 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Sokol Černošice C12:6
1108. 12. 2018 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Středokluky B14:4
1108. 12. 2018 09:30SK Viktorie Ořech GSokol Rudná C8:10
1106. 12. 2018 19:00TJ Úholičky DTJ Slavoj Davle2:16
1105. 12. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FTJ Úholičky C6:12
1216. 12. 2018 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Úholičky C15:3
1212. 12. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FTJ Slavoj Davle1:17
1213. 12. 2018 19:00TJ Úholičky DSokol Rudná C1:17
1210. 12. 2018 18:00SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Středokluky B14:4
1215. 12. 2018 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Černošice C10:8
1310. 12. 2018 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Sokol Roztoky D4:14
1317. 12. 2018 19:30TJ Sokol Černošice CSK Viktorie Ořech G3:15
1319. 12. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Úholičky D11:7
1317. 12. 2018 18:30Sokol Rudná CTJ Sokol Mníšek pod Brdy F18:0
1317. 12. 2018 19:00TJ Slavoj DavleTJ Úholičky C10:8
1413. 01. 2019 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Slavoj Davle6:12
1408. 01. 2019 19:00TJ Úholičky CSokol Rudná C13:5
1409. 01. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FTJ Sokol Středokluky B8:10
1410. 01. 2019 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Černošice C7:11
1412. 01. 2019 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Únětice B11:7
1519. 01. 2019 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Roztoky D11:7
1514. 01. 2019 19:00TJ Sokol Únětice BSK Viktorie Ořech G10:8
1514. 01. 2019 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Mníšek pod Brdy F14:4
1516. 01. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Úholičky C5:13
1520. 01. 2019 18:00Sokol Rudná CTJ Slavoj Davle11:7
1627. 01. 2019 09:30TJ Sokol Roztoky DSokol Rudná C4:14
1621. 01. 2019 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Středokluky B13:5
1622. 01. 2019 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Černošice C14:4
1624. 01. 2019 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Únětice B4:14
1615. 09. 2018 19:00
povinná předehrávka, termín dohodou
SK Viktorie Ořech GSK Viktorie Ořech F13:5
1702. 02. 2019 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Roztoky D11:7
1702. 02. 2019 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Úholičky D13:5
1728. 01. 2019 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy F13:5
1728. 01. 2019 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Slavoj Davle5:13
1730. 01. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky BSokol Rudná C6:12
1806. 02. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Roztoky D9:9
1810. 02. 2019 18:00Sokol Rudná CTJ Sokol Černošice C14:4
1805. 02. 2019 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Únětice B14:4
1806. 02. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FSK Viktorie Ořech F2:16
1807. 02. 2019 19:00TJ Úholičky DSK Viktorie Ořech G2:16
1914. 02. 2019 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Roztoky D4:14
1916. 02. 2019 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Mníšek pod Brdy F10:8
1910. 02. 2019 17:00SK Viktorie Ořech FTJ Úholičky C4:14
1911. 02. 2019 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Slavoj Davle9:9
1911. 02. 2019 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Středokluky B10:8
2024. 02. 2019 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Černošice C9:9
2024. 02. 2019 18:00Sokol Rudná CTJ Sokol Únětice B14:4
2018. 02. 2019 19:00TJ Slavoj DavleSK Viktorie Ořech F14:4
2019. 02. 2019 19:00TJ Úholičky CSK Viktorie Ořech G14:4
2013. 02. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FTJ Úholičky D7:11
2127. 02. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FTJ Sokol Roztoky D10:8
2115. 09. 2018 19:00
povinná předehrávka, termín dohodou
TJ Úholičky DTJ Úholičky C7:11
2102. 03. 2019 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Slavoj Davle7:11
2102. 03. 2019 09:30SK Viktorie Ořech FSokol Rudná C9:9
2125. 02. 2019 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Sokol Středokluky B16:2
2204. 03. 2019 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Únětice B7:11
2206. 03. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky BSK Viktorie Ořech F7:11
2210. 03. 2019 18:00Sokol Rudná CSK Viktorie Ořech G10:8
2204. 03. 2019 19:00TJ Slavoj DavleTJ Úholičky D16:2
2205. 03. 2019 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Mníšek pod Brdy F14:4

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy