Výsledky
Okresní přebor I.třídy
105. 10. 2018 19:00TTC Poděbrady ASK Městec Králové B6:12
104. 10. 2018 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Krchleby C7:11
105. 10. 2018 18:00AFK Nymburk BAFK Nymburk A12:6
129. 10. 2018 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Lysá nad Labem A10:8
102. 10. 2018 18:30TJ Sadská DTJ Seletice A16:2
210. 10. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Sadská D5:13
209. 10. 2018 18:00AFK Nymburk ATJ Lokomotiva Nymburk C13:5
213. 10. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CAFK Nymburk B12:6
208. 10. 2018 18:00SK Městec Králové BTJ Spartak Pečky A8:10
212. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTTC Poděbrady A13:5
318. 10. 2018 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Lokomotiva Nymburk B7:11
319. 10. 2018 18:00AFK Nymburk BSK Městec Králové B10:8
315. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Krchleby C8:10
316. 10. 2018 18:30TJ Sadská DAFK Nymburk A14:4
319. 10. 2018 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Lysá nad Labem A10:8
423. 10. 2018 18:00AFK Nymburk ATJ Seletice A16:2
427. 10. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sadská D4:14
422. 10. 2018 18:00SK Městec Králové BTJ Lokomotiva Nymburk C15:3
426. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BAFK Nymburk B11:7
426. 10. 2018 19:00TTC Poděbrady ATJ Spartak Pečky A14:4
502. 11. 2018 18:00AFK Nymburk BTTC Poděbrady A6:12
529. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Lokomotiva Nymburk B11:7
530. 10. 2018 18:30TJ Sadská DSK Městec Králové B12:6
502. 11. 2018 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Krchleby C4:14
531. 10. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem AAFK Nymburk A8:10
610. 11. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sokol Lysá nad Labem A11:7
605. 11. 2018 18:00SK Městec Králové BTJ Seletice A14:4
602. 11. 2018 18:30
přeloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sadská D6:12
609. 11. 2018 19:00TTC Poděbrady ATJ Lokomotiva Nymburk C12:6
609. 11. 2018 18:00AFK Nymburk BTJ Spartak Pečky A6:12
712. 11. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Spartak Pečky A7:11
713. 11. 2018 18:30TJ Sadská DTTC Poděbrady A15:3
716. 11. 2018 18:00TJ Seletice ATJ Lokomotiva Nymburk B7:11
714. 11. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ASK Městec Králové B8:10
713. 11. 2018 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Krchleby C13:5
819. 11. 2018 18:00SK Městec Králové BAFK Nymburk A10:8
830. 11. 2018 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sokol Lysá nad Labem A11:7
823. 11. 2018 19:00TTC Poděbrady ATJ Seletice A12:6
822. 11. 2018 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sadská D4:14
823. 11. 2018 18:00AFK Nymburk BTJ Lokomotiva Nymburk C9:9
927. 11. 2018 18:30TJ Sadská DAFK Nymburk B14:4
930. 11. 2018 18:00TJ Seletice ATJ Spartak Pečky A6:12
928. 11. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATTC Poděbrady A6:12
927. 11. 2018 18:00AFK Nymburk ATJ Lokomotiva Nymburk B11:7
901. 12. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CSK Městec Králové B10:8
1007. 12. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sokol Krchleby C14:4
1007. 12. 2018 19:00TTC Poděbrady AAFK Nymburk A7:11
1006. 12. 2018 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Lysá nad Labem A9:9
1007. 12. 2018 18:00AFK Nymburk BTJ Seletice A12:6
1003. 12. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sadská D6:12
1114. 12. 2018 18:00TJ Seletice ATJ Lokomotiva Nymburk C6:12
1112. 12. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem AAFK Nymburk B10:8
1111. 12. 2018 18:00AFK Nymburk ATJ Spartak Pečky A7:11
1115. 12. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CTTC Poděbrady A8:10
1110. 12. 2018 18:00SK Městec Králové BTJ Lokomotiva Nymburk B13:5
1207. 01. 2019 18:00SK Městec Králové BTTC Poděbrady A11:7
1212. 01. 2019 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Spartak Pečky A11:7
1208. 01. 2019 18:00AFK Nymburk AAFK Nymburk B11:7
1209. 01. 2019 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Lokomotiva Nymburk C6:12
1211. 01. 2019 18:00TJ Seletice ATJ Sadská D8:10
1315. 01. 2019 18:30TJ Sadská DTJ Sokol Lysá nad Labem A11:7
1314. 01. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CAFK Nymburk A3:15
1318. 01. 2019 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Krchleby C3:15
1317. 01. 2019 18:45TJ Spartak Pečky ASK Městec Králové B9:9
1318. 01. 2019 19:00TTC Poděbrady ATJ Lokomotiva Nymburk B9:9
1425. 01. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Spartak Pečky A5:13
1421. 01. 2019 18:00SK Městec Králové BAFK Nymburk B14:4
1426. 01. 2019 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Lokomotiva Nymburk C11:7
1422. 01. 2019 18:00AFK Nymburk ATJ Sadská D14:4
1423. 01. 2019 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Seletice A13:5
1501. 02. 2019 18:00TJ Seletice AAFK Nymburk A4:14
1529. 01. 2019 18:30TJ Sadská DTJ Sokol Krchleby C17:1
1528. 01. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CSK Městec Králové B10:8
1501. 02. 2019 18:00AFK Nymburk BTJ Lokomotiva Nymburk B6:12
1531. 01. 2019 18:45TJ Spartak Pečky ATTC Poděbrady A11:7
1608. 02. 2019 19:00TTC Poděbrady AAFK Nymburk B8:10
1608. 02. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Lokomotiva Nymburk C13:5
1604. 02. 2019 18:00SK Městec Králové BTJ Sadská D8:10
1609. 02. 2019 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Seletice A9:9
1605. 02. 2019 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Lysá nad Labem A15:3
1713. 02. 2019 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Sokol Krchleby C9:9
1715. 02. 2019 18:00TJ Seletice ASK Městec Králové B5:13
1712. 02. 2019 18:30TJ Sadská DTJ Lokomotiva Nymburk B14:4
1711. 02. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTTC Poděbrady A8:10
1715. 02. 2019 18:00AFK Nymburk BTJ Spartak Pečky A7:11
1821. 02. 2019 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Lokomotiva Nymburk C8:10
1822. 02. 2019 19:00TTC Poděbrady ATJ Sadská D2:16
1822. 02. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Seletice A12:6
1818. 02. 2019 18:00SK Městec Králové BTJ Sokol Lysá nad Labem A14:4
1823. 02. 2019 09:00TJ Sokol Krchleby CAFK Nymburk A11:7
1926. 02. 2019 18:00AFK Nymburk ASK Městec Králové B6:12
1927. 02. 2019 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Lokomotiva Nymburk B6:12
1901. 03. 2019 18:00TJ Seletice ATTC Poděbrady A5:13
1926. 02. 2019 18:30TJ Sadská DTJ Spartak Pečky A16:2
1925. 02. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CAFK Nymburk B8:10
2008. 03. 2019 18:00AFK Nymburk BTJ Sadská D1:17
2007. 03. 2019 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Seletice A8:10
2008. 03. 2019 19:00TTC Poděbrady ATJ Sokol Lysá nad Labem A10:8
2008. 03. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BAFK Nymburk A8:10
2004. 03. 2019 18:00SK Městec Králové BTJ Sokol Krchleby C8:10
2116. 03. 2019 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Lokomotiva Nymburk B7:11
2112. 03. 2019 18:00AFK Nymburk ATTC Poděbrady A14:4
2113. 03. 2019 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Spartak Pečky A12:6
2115. 03. 2019 18:00TJ Seletice AAFK Nymburk B7:11
2112. 03. 2019 18:30TJ Sadská DTJ Lokomotiva Nymburk C17:1
2218. 03. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Seletice A10:8
2222. 03. 2019 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Lysá nad Labem A9:9
2228. 03. 2019 18:45
odloženo se souhlasem správce soutěže
TJ Spartak Pečky AAFK Nymburk A
2222. 03. 2019 19:00TTC Poděbrady ATJ Sokol Krchleby C
2222. 03. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BSK Městec Králové B12:6

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS