Výsledky
Krajská soutěž 2.třídy sk.A
129. 09. 2018 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTSM Kladno13:5
129. 09. 2018 17:00TTC Kladno CTJ Sokol Buštěhrad11:7
129. 09. 2018 17:00Sokol Lány BKST Rakovník D8:10
117. 09. 2018 18:00Sokol Rudná ASokol Nižbor12:6
123. 09. 2018 16:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Hředle3:15
127. 09. 2018 18:00STC Slaný ATJ Sokol Stochov Honice10:8
230. 09. 2018 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Buštěhrad10:8
230. 09. 2018 10:00TTC Kladno CTSM Kladno13:5
230. 09. 2018 10:00Sokol Lány BSokol Nižbor7:11
230. 09. 2018 15:00Sokol Rudná AKST Rakovník D11:7
228. 09. 2018 17:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Stochov Honice9:9
230. 09. 2018 10:00STC Slaný ATJ Sokol Hředle11:7
313. 10. 2018 13:30TSM KladnoTJ Sokol Hředle6:12
305. 10. 2018 19:15TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Stochov Honice7:11
313. 10. 2018 10:00KST Rakovník DTJ Slavoj Obecnice B11:7
313. 10. 2018 17:00Sokol NižborSTC Slaný A12:6
313. 10. 2018 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BSokol Lány B12:6
313. 10. 2018 17:00TTC Kladno CSokol Rudná A8:10
414. 10. 2018 13:00TSM KladnoTJ Sokol Stochov Honice9:9
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Hředle11:7
414. 10. 2018 16:00KST Rakovník DSTC Slaný A9:9
414. 10. 2018 10:00Sokol NižborTJ Slavoj Obecnice B11:7
414. 10. 2018 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BSokol Rudná A5:13
414. 10. 2018 10:00TTC Kladno CSokol Lány B11:7
527. 10. 2018 17:00Sokol Lány BTSM Kladno11:7
527. 10. 2018 17:00Sokol Rudná ATJ Sokol Buštěhrad15:3
526. 10. 2018 19:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy B16:2
527. 10. 2018 17:00STC Slaný ATTC Kladno C10:8
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol HředleKST Rakovník D7:11
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Stochov HoniceSokol Nižbor7:11
628. 10. 2018 09:00Sokol Lány BTJ Sokol Buštěhrad11:7
628. 10. 2018 13:00Sokol Rudná ATSM Kladno14:4
628. 10. 2018 13:00TJ Slavoj Obecnice BTTC Kladno C7:11
628. 10. 2018 10:00STC Slaný ATJ Sokol Mníšek pod Brdy B10:8
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol HředleSokol Nižbor8:10
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Stochov HoniceKST Rakovník D9:9
710. 11. 2018 13:30TSM KladnoKST Rakovník D4:14
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol BuštěhradSokol Nižbor8:10
710. 11. 2018 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Hředle11:7
710. 11. 2018 17:00TTC Kladno CTJ Sokol Stochov Honice12:6
710. 11. 2018 17:00Sokol Lány BTJ Slavoj Obecnice B13:5
710. 11. 2018 17:00Sokol Rudná ASTC Slaný A15:3
811. 11. 2018 13:00TSM KladnoSokol Nižbor8:10
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol BuštěhradKST Rakovník D7:11
16,55 nehl
811. 11. 2018 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Stochov Honice10:8
811. 11. 2018 10:00TTC Kladno CTJ Sokol Hředle12:6
811. 11. 2018 10:00Sokol Lány BSTC Slaný A7:11
811. 11. 2018 13:00Sokol Rudná ATJ Slavoj Obecnice B16:2
924. 11. 2018 13:30TJ Slavoj Obecnice BTSM Kladno12:6
924. 11. 2018 17:00STC Slaný ATJ Sokol Buštěhrad10:8
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol HředleSokol Lány B7:11
924. 11. 2018 17:00
Herna S.Rudná
TJ Sokol Stochov HoniceSokol Rudná A1:17
924. 11. 2018 10:00KST Rakovník DTJ Sokol Mníšek pod Brdy B13:5
924. 11. 2018 17:00Sokol NižborTTC Kladno C11:7
1025. 11. 2018 13:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Buštěhrad11:7
1025. 11. 2018 10:00STC Slaný ATSM Kladno6:12
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol HředleSokol Rudná A0:18
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Stochov HoniceSokol Lány B6:12
1025. 11. 2018 16:00KST Rakovník DTTC Kladno C10:8
1025. 11. 2018 10:00Sokol NižborTJ Sokol Mníšek pod Brdy B12:6
1108. 12. 2018 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTTC Kladno C6:12
1119. 11. 2018 18:30
Herna S. Rudná
Sokol Lány BSokol Rudná A7:11
1108. 12. 2018 13:30TJ Slavoj Obecnice BSTC Slaný A7:11
1108. 12. 2018 13:30TJ Sokol HředleTJ Sokol Stochov Honice12:6
1108. 12. 2018 10:00KST Rakovník DSokol Nižbor10:8
1108. 12. 2018 13:30TSM KladnoTJ Sokol Buštěhrad10:8
1212. 01. 2019 17:00TTC Kladno CTJ Sokol Mníšek pod Brdy B14:4
1211. 01. 2019 19:00
Herna S. Lány B
Sokol Rudná ASokol Lány B12:6
1212. 01. 2019 17:00STC Slaný ATJ Slavoj Obecnice B11:7
1211. 01. 2019 18:15TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Hředle9:9
1212. 01. 2019 17:00Sokol NižborKST Rakovník D10:8
1213. 01. 2019 10:00TJ Sokol BuštěhradTSM Kladno11:7
1326. 01. 2019 13:30TSM KladnoTJ Sokol Mníšek pod Brdy B7:11
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol BuštěhradTTC Kladno C8:10
1326. 01. 2019 10:00KST Rakovník DSokol Lány B9:9
1326. 01. 2019 17:00Sokol NižborSokol Rudná A11:7
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol HředleTJ Slavoj Obecnice B11:7
1316. 01. 2019 18:00TJ Sokol Stochov HoniceSTC Slaný A8:10
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Mníšek pod Brdy B11:7
1427. 01. 2019 13:00TSM KladnoTTC Kladno C8:10
1427. 01. 2019 10:00Sokol NižborSokol Lány B11:7
1427. 01. 2019 16:00KST Rakovník DSokol Rudná A9:9
1425. 01. 2019 18:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Slavoj Obecnice B10:8
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol HředleSTC Slaný A9:9
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol HředleTSM Kladno14:4
1506. 02. 2019 19:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Buštěhrad9:9
1509. 02. 2019 13:30TJ Slavoj Obecnice BKST Rakovník D10:8
1509. 02. 2019 17:00STC Slaný ASokol Nižbor5:13
1509. 02. 2019 17:00Sokol Lány BTJ Sokol Mníšek pod Brdy B16:2
1509. 02. 2019 09:00Sokol Rudná ATTC Kladno C14:4
1610. 02. 2019 13:00TJ Sokol Stochov HoniceTSM Kladno4:14
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Buštěhrad9:9
1610. 02. 2019 10:00STC Slaný AKST Rakovník D10:8
1610. 02. 2019 13:00TJ Slavoj Obecnice BSokol Nižbor8:10
1610. 02. 2019 14:00Sokol Rudná ATJ Sokol Mníšek pod Brdy B18:0
1610. 02. 2019 10:00Sokol Lány BTTC Kladno C8:10
1723. 02. 2019 13:30TSM KladnoSokol Lány B8:10
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol BuštěhradSokol Rudná A5:13
1723. 02. 2019 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Slavoj Obecnice B7:11
1723. 02. 2019 17:00TTC Kladno CSTC Slaný A7:11
1723. 02. 2019 10:00KST Rakovník DTJ Sokol Hředle14:4
1723. 02. 2019 17:00Sokol NižborTJ Sokol Stochov Honice10:8
1822. 02. 2019 19:00TJ Sokol BuštěhradSokol Lány B8:10
1824. 02. 2019 13:00TSM KladnoSokol Rudná A5:13
1824. 02. 2019 10:00TTC Kladno CTJ Slavoj Obecnice B11:7
1824. 02. 2019 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BSTC Slaný A5:13
1824. 02. 2019 10:00Sokol NižborTJ Sokol Hředle11:7
1824. 02. 2019 16:00KST Rakovník DTJ Sokol Stochov Honice9:9
20,38 nehl
1909. 03. 2019 10:00KST Rakovník DTSM Kladno11:7
1909. 03. 2019 17:00Sokol NižborTJ Sokol Buštěhrad11:7
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Mníšek pod Brdy B12:6
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTTC Kladno C10:8
1909. 03. 2019 13:30TJ Slavoj Obecnice BSokol Lány B5:13
1906. 03. 2019 20:00STC Slaný ASokol Rudná A11:7
2010. 03. 2019 10:00Sokol NižborTSM Kladno11:7
2010. 03. 2019 16:00KST Rakovník DTJ Sokol Buštěhrad10:8
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Mníšek pod Brdy B12:6
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol HředleTTC Kladno C6:12
2010. 03. 2019 10:00STC Slaný ASokol Lány B10:8
2010. 03. 2019 13:00TJ Slavoj Obecnice BSokol Rudná A6:12
2123. 03. 2019 13:30TSM KladnoTJ Slavoj Obecnice B9:9
2115. 03. 2019 19:00TJ Sokol BuštěhradSTC Slaný A10:8
2123. 03. 2019 13:30Sokol Lány BTJ Sokol Hředle8:10
2123. 03. 2019 17:00
Herna S.Stochov Honice
Sokol Rudná ATJ Sokol Stochov Honice7:11
2123. 03. 2019 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BKST Rakovník D7:11
2123. 03. 2019 17:00TTC Kladno CSokol Nižbor16:2
2224. 03. 2019 10:00
Herna Slavoje Obecnice
TJ Sokol BuštěhradTJ Slavoj Obecnice B7:11
2224. 03. 2019 13:00TSM KladnoSTC Slaný A8:10
2224. 03. 2019 14:30Sokol Rudná ATJ Sokol Hředle13:5
2224. 03. 2019 10:00Sokol Lány BTJ Sokol Stochov Honice8:10
2224. 03. 2019 10:00TTC Kladno CKST Rakovník D14:4
2224. 03. 2019 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BSokol Nižbor7:11
1/130. 03. 2019 17:00Sokol NižborTTC Kladno C10:5
1/130. 03. 2019 17:00Sokol Rudná ASTC Slaný A8:10
1/231. 03. 2019 10:00TTC Kladno CSokol Nižbor10:7
1/231. 03. 2019 10:00STC Slaný ASokol Rudná A9:6
1/306. 04. 2019 17:00Sokol NižborTTC Kladno C9:5
2/113. 04. 2019 17:00Sokol NižborSTC Slaný A10:6
2/214. 04. 2019 10:00STC Slaný ASokol Nižbor10:4
2/320. 04. 2019 17:00Sokol NižborSTC Slaný A6:9
11/130. 03. 2019 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Slavoj Obecnice B10:7
11/231. 03. 2019 10:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Stochov Honice8:9
21/130. 03. 2019 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Buštěhrad2:10
21/231. 03. 2019 10:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Mníšek pod Brdy B10:0wo
31/113. 04. 2019 17:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Buštěhrad1:10
31/214. 04. 2019 10:00TJ Sokol BuštěhradTJ Slavoj Obecnice B9:6

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS