Výsledky
Krajská soutěž 2.třídy sk.B
129. 09. 2018 17:00
Herna Spartaku Rožmitál
TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Spartak Rožmitál6:12
129. 09. 2018 13:30ST Benešov ATJ Spartak Čenkov13:5
121. 09. 2018 18:30TJ BroumyTJ Sokol Žebrák12:6
129. 09. 2018 12:00
Herna S.K.Dvůr
SK Březnice BTJ Sokol Králův Dvůr B17:1
129. 09. 2018 17:00TJ Slavoj Obecnice ATTC Kladno D14:4
129. 09. 2018 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Hořovice B13:5
230. 09. 2018 16:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Spartak Čenkov13:5
230. 09. 2018 10:00ST Benešov ATJ Spartak Rožmitál14:4
230. 09. 2018 10:00TJ BroumyTJ Sokol Králův Dvůr B12:6
225. 09. 2018 18:00
Herna S.Žebrák
SK Březnice BTJ Sokol Žebrák11:7
230. 09. 2018 10:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Hořovice B11:7
230. 09. 2018 13:00TJ Sokol Hudlice BTTC Kladno D11:7
313. 10. 2018 17:00TJ Spartak RožmitálTTC Kladno D9:9
313. 10. 2018 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Hořovice B13:5
312. 10. 2018 18:00TJ Sokol ŽebrákTJ Slavoj Obecnice A5:13
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Hudlice B4:14
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Broumy11:7
310. 10. 2018 18:00ST Benešov ASK Březnice B11:7
414. 10. 2018 10:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Hořovice B13:5
414. 10. 2018 10:00TJ Spartak ČenkovTTC Kladno D10:8
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Hudlice B5:13
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Slavoj Obecnice A8:10
414. 10. 2018 10:00
Herna SK Březnice
TJ Sokol Mníšek pod Brdy CSK Březnice B5:13
414. 10. 2018 10:00ST Benešov ATJ Broumy13:5
527. 10. 2018 17:00TJ BroumyTJ Spartak Rožmitál7:11
527. 10. 2018 16:00
Herna Sp.Čenkov
SK Březnice BTJ Spartak Čenkov12:6
527. 10. 2018 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C11:7
517. 10. 2018 18:15TJ Sokol Hudlice BST Benešov A7:11
527. 10. 2018 13:30TTC Kladno DTJ Sokol Žebrák13:5
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Králův Dvůr B10:8
628. 10. 2018 10:00TJ BroumyTJ Spartak Čenkov12:6
628. 10. 2018 10:00
Herna Sp. Rožmitál
SK Březnice BTJ Spartak Rožmitál9:9
628. 10. 2018 10:00TJ Slavoj Obecnice AST Benešov A5:13
628. 10. 2018 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy C10:8
628. 10. 2018 10:00TTC Kladno DTJ Sokol Králův Dvůr B16:2
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Žebrák9:9
710. 11. 2018 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Žebrák11:7
710. 11. 2018 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Králův Dvůr B12:6
710. 11. 2018 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTTC Kladno D8:10
710. 11. 2018 13:30
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim.
ST Benešov ATJ Sokol Hořovice B15:3
710. 11. 2018 17:00TJ BroumyTJ Slavoj Obecnice A8:10
710. 11. 2018 10:00SK Březnice BTJ Sokol Hudlice B10:8
811. 11. 2018 10:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Králův Dvůr B16:2
811. 11. 2018 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Žebrák10:8
811. 11. 2018 16:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Hořovice B8:10
811. 11. 2018 10:00
Změna herny: Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim
ST Benešov ATTC Kladno D11:7
811. 11. 2018 10:00TJ BroumyTJ Sokol Hudlice B7:11
811. 11. 2018 13:00SK Březnice BTJ Slavoj Obecnice A12:6
924. 11. 2018 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Spartak Rožmitál10:8
924. 11. 2018 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Spartak Čenkov16:2
924. 11. 2018 13:30TTC Kladno DTJ Broumy10:8
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Hořovice BSK Březnice B8:10
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Mníšek pod Brdy C8:10
924. 11. 2018 13:30TJ Sokol Králův Dvůr BST Benešov A3:15
1025. 11. 2018 10:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Spartak Čenkov13:5
1025. 11. 2018 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ Spartak Rožmitál10:8
1025. 11. 2018 10:00TTC Kladno DSK Březnice B12:6
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Broumy11:7
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol ŽebrákST Benešov A3:15
1025. 11. 2018 13:00TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Mníšek pod Brdy C4:14
1120. 11. 2018 18:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CST Benešov A2:16
1108. 12. 2018 17:00TJ BroumySK Březnice B7:11
1108. 12. 2018 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Hudlice B13:5
1108. 12. 2018 13:30TTC Kladno DTJ Sokol Hořovice B10:8
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Králův Dvůr B7:11
1108. 12. 2018 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Spartak Čenkov16:2
1205. 12. 2018 18:40ST Benešov ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C14:4
1212. 01. 2019 13:00SK Březnice BTJ Broumy11:7
1211. 01. 2019 19:00TJ Sokol Hudlice BTJ Slavoj Obecnice A11:7
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BTTC Kladno D12:6
1212. 01. 2019 13:30TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Žebrák5:13
1212. 01. 2019 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Spartak Rožmitál0:18
1326. 01. 2019 17:00
Herna Mníšku
TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Mníšek pod Brdy C14:4
1326. 01. 2019 17:00TJ Spartak ČenkovST Benešov A5:13
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Broumy13:5
1326. 01. 2019 13:30
Herna SK Březnice
TJ Sokol Králův Dvůr BSK Březnice B0:18
1326. 01. 2019 13:30TTC Kladno DTJ Slavoj Obecnice A6:12
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Hudlice B11:7
1427. 01. 2019 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Mníšek pod Brdy C5:13
1427. 01. 2019 10:00TJ Spartak RožmitálST Benešov A7:11
1427. 01. 2019 13:00TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Broumy9:9
1427. 01. 2019 10:00
Herna SK Březnice
TJ Sokol ŽebrákSK Březnice B9:9
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Slavoj Obecnice A8:10
1427. 01. 2019 10:00TTC Kladno DTJ Sokol Hudlice B6:12
1509. 02. 2019 13:30TTC Kladno DTJ Spartak Rožmitál10:8
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Spartak Čenkov15:3
1509. 02. 2019 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Žebrák14:4
1509. 02. 2019 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Králův Dvůr B15:3
1513. 01. 2019 10:00TJ BroumyTJ Sokol Mníšek pod Brdy C10:8
1509. 02. 2019 13:00SK Březnice BST Benešov A5:13
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Spartak Rožmitál10:8
1610. 02. 2019 10:00TTC Kladno DTJ Spartak Čenkov13:5
1610. 02. 2019 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Žebrák12:6
1610. 02. 2019 10:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Králův Dvůr B11:7
1610. 02. 2019 10:00
Herna S.Mníšku p.B. C
SK Březnice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy C9:9
1610. 02. 2019 10:00TJ BroumyST Benešov A5:13
1723. 02. 2019 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Broumy 
1723. 02. 2019 17:00
Herna SK Březnice
TJ Spartak ČenkovSK Březnice B 
1723. 02. 2019 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Slavoj Obecnice A 
1723. 02. 2019 13:30ST Benešov ATJ Sokol Hudlice B 
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol ŽebrákTTC Kladno D 
1723. 02. 2019 13:30TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Hořovice B 
1824. 02. 2019 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Broumy 
1824. 02. 2019 10:00
Herna SK Březnice
TJ Spartak RožmitálSK Březnice B 
1824. 02. 2019 10:00ST Benešov ATJ Slavoj Obecnice A 
1824. 02. 2019 16:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Hudlice B 
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Králův Dvůr BTTC Kladno D 
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Hořovice B 
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Spartak Rožmitál
1909. 03. 2019 13:30TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Spartak Čenkov
1909. 03. 2019 13:30TTC Kladno DTJ Sokol Mníšek pod Brdy C
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BST Benešov A
1909. 03. 2019 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Broumy
1909. 03. 2019 13:30TJ Sokol Hudlice BSK Březnice B
2010. 03. 2019 13:00TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Spartak Rožmitál
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Spartak Čenkov
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy C
2010. 03. 2019 10:00TTC Kladno DST Benešov A
2010. 03. 2019 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ Broumy
2010. 03. 2019 10:00TJ Slavoj Obecnice ASK Březnice B
2123. 03. 2019 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Slavoj Obecnice A
2123. 03. 2019 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Hudlice B
2123. 03. 2019 17:00TJ BroumyTTC Kladno D
2123. 03. 2019 13:30SK Březnice BTJ Sokol Hořovice B
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Žebrák
2123. 03. 2019 13:30ST Benešov ATJ Sokol Králův Dvůr B
2223. 03. 2019 21:00TJ Spartak ČenkovTJ Slavoj Obecnice A
2224. 03. 2019 10:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Hudlice B
2224. 03. 2019 13:00SK Březnice BTTC Kladno D
2224. 03. 2019 10:00TJ BroumyTJ Sokol Hořovice B
2224. 03. 2019 10:00ST Benešov ATJ Sokol Žebrák
2224. 03. 2019 16:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Králův Dvůr B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS