Výsledky
Krajská soutěž 2.třídy sk.D
129. 09. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Starkoč13:5
129. 09. 2018 17:00ST Benešov BSokol Přezletice2:16
125. 09. 2018 18:30TJ Sadská CTJ Spartak Čelákovice A7:11
120. 09. 2018 18:30TTC Říčany BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy8:10
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sokol Čáslav B13:5
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Kutná Hora ATTC Žehuň A10:8
230. 09. 2018 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ASokol Přezletice7:11
230. 09. 2018 13:00ST Benešov BTJ Sokol Starkoč10:8
230. 09. 2018 10:00TJ Sadská CTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy15:3
223. 09. 2018 10:00TTC Říčany BTJ Spartak Čelákovice A6:12
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Velký Osek ATTC Žehuň A12:6
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Sokol Čáslav B10:8
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Čáslav B7:11
313. 10. 2018 17:00Sokol PřezleticeTTC Žehuň A12:6
313. 10. 2018 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Velký Osek A12:6
313. 10. 2018 15:00
Herna S.K.Hora
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Kutná Hora A7:11
311. 10. 2018 18:30TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sadská C4:14
306. 10. 2018 15:00
Herna TTC Říčany
ST Benešov BTTC Říčany B6:12
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol StarkočTTC Žehuň A6:12
414. 10. 2018 10:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Čáslav B8:10
414. 10. 2018 10:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Kutná Hora A13:5
411. 10. 2018 19:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Velký Osek A8:10
414. 10. 2018 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATTC Říčany B13:5
414. 10. 2018 13:00ST Benešov BTJ Sadská C7:11
527. 10. 2018 17:00TJ Sadská CTJ Sokol Starkoč11:7
525. 10. 2018 19:30TTC Říčany BSokol Přezletice11:7
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Lokomotiva Nymburk A14:4
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Kutná Hora AST Benešov B10:8
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Spartak Čelákovice A3:15
527. 10. 2018 17:00TTC Žehuň ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy7:11
628. 10. 2018 10:00TJ Sadská CSokol Přezletice16:2
628. 10. 2018 13:00TTC Říčany BTJ Sokol Starkoč13:5
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Velký Osek AST Benešov B14:4
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Lokomotiva Nymburk A11:7
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy9:9
628. 10. 2018 10:00TTC Žehuň ATJ Spartak Čelákovice A8:10
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol StarkočTJ Spartak Čelákovice A3:15
710. 11. 2018 17:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy8:10
710. 11. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Čáslav B6:12
710. 11. 2018 17:00
Změna herny na:Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim
ST Benešov BTTC Žehuň A5:13
710. 11. 2018 17:00TJ Sadská CTJ Sokol Velký Osek A14:4
710. 11. 2018 13:30TTC Říčany BTJ Sokol Kutná Hora A7:11
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy7:11
811. 11. 2018 10:00Sokol PřezleticeTJ Spartak Čelákovice A8:10
811. 11. 2018 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATTC Žehuň A10:8
811. 11. 2018 13:00
Změna herny na:Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim
ST Benešov BTJ Sokol Čáslav B8:10
811. 11. 2018 10:00TJ Sadská CTJ Sokol Kutná Hora A8:10
811. 11. 2018 13:00TTC Říčany BTJ Sokol Velký Osek A8:10
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sokol Starkoč9:9
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Kutná Hora ASokol Přezletice10:8
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sadská C8:10
924. 11. 2018 17:00TTC Žehuň ATTC Říčany B11:7
924. 11. 2018 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Lokomotiva Nymburk A16:2
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyST Benešov B14:4
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Velký Osek ASokol Přezletice6:12
16,22 nehl
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Sokol Starkoč10:8
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Čáslav BTTC Říčany B10:8
1025. 11. 2018 10:00TTC Žehuň ATJ Sadská C9:9
1025. 11. 2018 10:00TJ Spartak Čelákovice AST Benešov B15:3
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Lokomotiva Nymburk A10:8
1105. 12. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk AST Benešov B9:9
1108. 12. 2018 13:30TJ Sadská CTTC Říčany B11:7
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sokol Kutná Hora A10:8
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav BTTC Žehuň A9:9
1108. 12. 2018 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy10:8
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol StarkočSokol Přezletice7:11
1212. 01. 2019 17:00ST Benešov BTJ Lokomotiva Nymburk A9:9
1210. 01. 2019 18:30TTC Říčany BTJ Sadská C9:9
1212. 01. 2019 15:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Sokol Velký Osek A12:6
1212. 01. 2019 17:00TTC Žehuň ATJ Sokol Čáslav B8:10
hl.0,18
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Spartak Čelákovice A6:12
1212. 01. 2019 17:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Starkoč14:4
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol StarkočTJ Lokomotiva Nymburk A 
1326. 01. 2019 10:00Sokol PřezleticeST Benešov B 
1326. 01. 2019 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sadská C 
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Říčany B 
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Velký Osek A 
1326. 01. 2019 17:00TTC Žehuň ATJ Sokol Kutná Hora A 
1427. 01. 2019 10:00Sokol PřezleticeTJ Lokomotiva Nymburk A 
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol StarkočST Benešov B 
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sadská C 
1427. 01. 2019 10:00TJ Spartak Čelákovice ATTC Říčany B 
1427. 01. 2019 10:00TTC Žehuň ATJ Sokol Velký Osek A 
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Kutná Hora A 
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Starkoč
1509. 02. 2019 17:00TTC Žehuň ASokol Přezletice
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Spartak Čelákovice A
1509. 02. 2019 17:00
Herna S.Kostelec n.Č.L.
TJ Sokol Kutná Hora ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
1509. 02. 2019 17:00TJ Sadská CTJ Lokomotiva Nymburk A
1509. 02. 2019 13:30TTC Říčany BST Benešov B
1610. 02. 2019 10:00TTC Žehuň ATJ Sokol Starkoč
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav BSokol Přezletice
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Spartak Čelákovice A
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
1610. 02. 2019 13:00TTC Říčany BTJ Lokomotiva Nymburk A
1610. 02. 2019 10:00TJ Sadská CST Benešov B
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol StarkočTJ Sadská C
1723. 02. 2019 17:00Sokol PřezleticeTTC Říčany B
1723. 02. 2019 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Velký Osek A
1723. 02. 2019 17:00ST Benešov BTJ Sokol Kutná Hora A
1723. 02. 2019 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Čáslav B
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Žehuň A
1824. 02. 2019 10:00Sokol PřezleticeTJ Sadská C
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol StarkočTTC Říčany B
1824. 02. 2019 13:00ST Benešov BTJ Sokol Velký Osek A
1824. 02. 2019 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Kutná Hora A
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Čáslav B
1824. 02. 2019 10:00TJ Spartak Čelákovice ATTC Žehuň A
1909. 03. 2019 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Starkoč
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Přezletice
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Lokomotiva Nymburk A
1909. 03. 2019 17:00TTC Žehuň AST Benešov B
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sadská C
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Kutná Hora ATTC Říčany B
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Starkoč
2010. 03. 2019 10:00TJ Spartak Čelákovice ASokol Přezletice
2010. 03. 2019 10:00TTC Žehuň ATJ Lokomotiva Nymburk A
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav BST Benešov B
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Sadská C
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Velký Osek ATTC Říčany B
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Velký Osek A
2123. 03. 2019 17:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Kutná Hora A
2123. 03. 2019 17:00TJ Sadská CTJ Sokol Čáslav B
2123. 03. 2019 13:30TTC Říčany BTTC Žehuň A
2123. 03. 2019 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Spartak Čelákovice A
2123. 03. 2019 17:00ST Benešov BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
2224. 03. 2019 10:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Velký Osek A
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Kutná Hora A
2224. 03. 2019 13:00TTC Říčany BTJ Sokol Čáslav B
2224. 03. 2019 10:00TJ Sadská CTTC Žehuň A
2224. 03. 2019 13:00ST Benešov BTJ Spartak Čelákovice A
2224. 03. 2019 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS