Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž 1.třídy
127. 09. 2018 18:30Stolní tenis Kolín "A"TJ Sokol Velim "A"16:2
127. 09. 2018 19:00ST EUROMASTER Kolín "D"KST Týnec nad Labem "A"11:7
125. 09. 2018 18:30SK Nová Ves I. "A"TJ Sokol Velký Osek "B"6:12
119. 10. 2018 19:00Sokol Zásmuky "A"TJ Klučov "A"6:12
124. 09. 2018 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"17:1
126. 09. 2018 18:00SK Křečhoř "A"Stolní tenis Kolín "B"4:14
205. 10. 2018 19:00TJ Sokol Velim "A"Stolní tenis Kolín "B"6:12
205. 10. 2018 18:30
Herna SK Křečhoř A
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"SK Křečhoř "A"10:8
204. 10. 2018 18:30TJ Klučov "A"TJ Sokol Starý Kolín "A"8:10
205. 10. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek "B"Sokol Zásmuky "A"12:6
214. 10. 2018 18:00KST Týnec nad Labem "A"SK Nová Ves I. "A"11:7
204. 10. 2018 18:30Stolní tenis Kolín "A"ST EUROMASTER Kolín "D"8:10
311. 10. 2018 19:00ST EUROMASTER Kolín "D"TJ Sokol Velim "A"11:7
312. 10. 2018 18:30SK Nová Ves I. "A"Stolní tenis Kolín "A"8:10
312. 10. 2018 19:00Sokol Zásmuky "A"KST Týnec nad Labem "A"5:13
308. 10. 2018 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"TJ Sokol Velký Osek "B"6:12
310. 10. 2018 18:00SK Křečhoř "A"TJ Klučov "A"6:12
311. 10. 2018 18:30Stolní tenis Kolín "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"12:6
419. 10. 2018 19:00TJ Sokol Velim "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"11:7
418. 10. 2018 18:30TJ Klučov "A"Stolní tenis Kolín "B"11:7
419. 10. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek "B"SK Křečhoř "A"12:6
421. 10. 2018 18:00KST Týnec nad Labem "A"TJ Sokol Starý Kolín "A"13:5
418. 10. 2018 18:30Stolní tenis Kolín "A"Sokol Zásmuky "A"15:3
418. 10. 2018 19:00ST EUROMASTER Kolín "D"SK Nová Ves I. "A"10:8
526. 10. 2018 18:30SK Nová Ves I. "A"TJ Sokol Velim "A"13:5
526. 10. 2018 19:00Sokol Zásmuky "A"ST EUROMASTER Kolín "D"16:2
512. 11. 2018 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"Stolní tenis Kolín "A"10:8
524. 10. 2018 18:00SK Křečhoř "A"KST Týnec nad Labem "A"4:14
525. 10. 2018 18:30Stolní tenis Kolín "B"TJ Sokol Velký Osek "B"8:10
526. 10. 2018 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"TJ Klučov "A"3:15
602. 11. 2018 19:00TJ Sokol Velim "A"TJ Klučov "A"10:8
602. 11. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"18:0
604. 11. 2018 18:00KST Týnec nad Labem "A"Stolní tenis Kolín "B"8:10
601. 11. 2018 18:30Stolní tenis Kolín "A"SK Křečhoř "A"12:6
601. 11. 2018 19:00ST EUROMASTER Kolín "D"TJ Sokol Starý Kolín "A"10:8
611. 11. 2018 18:00SK Nová Ves I. "A"Sokol Zásmuky "A"16:2
709. 11. 2018 19:00Sokol Zásmuky "A"TJ Sokol Velim "A"11:7
705. 11. 2018 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"SK Nová Ves I. "A"10:8
707. 11. 2018 18:00SK Křečhoř "A"ST EUROMASTER Kolín "D"13:5
713. 09. 2018 18:30Stolní tenis Kolín "B"Stolní tenis Kolín "A"15:3
709. 11. 2018 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"KST Týnec nad Labem "A"4:14
708. 11. 2018 18:30TJ Klučov "A"TJ Sokol Velký Osek "B"9:9
816. 11. 2018 19:00TJ Sokol Velim "A"TJ Sokol Velký Osek "B"8:10
818. 11. 2018 18:00KST Týnec nad Labem "A"TJ Klučov "A"9:9
815. 11. 2018 18:30Stolní tenis Kolín "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"18:0
815. 11. 2018 19:00ST EUROMASTER Kolín "D"Stolní tenis Kolín "B"13:5
818. 11. 2018 18:00SK Nová Ves I. "A"SK Křečhoř "A"15:3
821. 12. 2018 19:00Sokol Zásmuky "A"TJ Sokol Starý Kolín "A"1:17
910. 12. 2018 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"TJ Sokol Velim "A"9:9
921. 11. 2018 18:00SK Křečhoř "A"Sokol Zásmuky "A"5:13
922. 11. 2018 18:30Stolní tenis Kolín "B"SK Nová Ves I. "A"8:10
923. 11. 2018 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"ST EUROMASTER Kolín "D"11:7
922. 11. 2018 18:30TJ Klučov "A"Stolní tenis Kolín "A"12:6
923. 11. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek "B"KST Týnec nad Labem "A"11:7
1030. 11. 2018 19:00TJ Sokol Velim "A"KST Týnec nad Labem "A"9:9
1010. 12. 2018 18:30
Herna Velký Osek
Stolní tenis Kolín "A"TJ Sokol Velký Osek "B"10:8
1029. 11. 2018 19:00ST EUROMASTER Kolín "D"TJ Klučov "A"10:8
1002. 12. 2018 18:00SK Nová Ves I. "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"16:2
1030. 11. 2018 19:00Sokol Zásmuky "A"Stolní tenis Kolín "B"3:15
1026. 11. 2018 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"SK Křečhoř "A"16:2
1105. 12. 2018 18:00SK Křečhoř "A"TJ Sokol Velim "A"7:11
1125. 11. 2018 18:30Stolní tenis Kolín "B"TJ Sokol Starý Kolín "A"11:7
1107. 12. 2018 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Sokol Zásmuky "A"1:17
1104. 12. 2018 18:30TJ Klučov "A"SK Nová Ves I. "A"6:12
1117. 12. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek "B"ST EUROMASTER Kolín "D"17:1
1109. 12. 2018 18:00KST Týnec nad Labem "A"Stolní tenis Kolín "A"10:8
1211. 01. 2019 19:00TJ Sokol Velim "A"Stolní tenis Kolín "A"8:10
1213. 01. 2019 18:00KST Týnec nad Labem "A"ST EUROMASTER Kolín "D"16:2
1211. 01. 2019 18:30TJ Sokol Velký Osek "B"SK Nová Ves I. "A"11:7
1212. 02. 2019 18:30TJ Klučov "A"Sokol Zásmuky "A"14:4
1211. 01. 2019 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"TJ Sokol Starý Kolín "A"5:13
1210. 01. 2019 18:30Stolní tenis Kolín "B"SK Křečhoř "A"16:2
1317. 01. 2019 18:30Stolní tenis Kolín "B"TJ Sokol Velim "A"13:5
1316. 01. 2019 18:00
Herna Kostelec n.Č.lesy B
SK Křečhoř "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"9:9
1304. 02. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"TJ Klučov "A"13:5
1308. 03. 2019 19:00Sokol Zásmuky "A"TJ Sokol Velký Osek "B"3:15
1318. 01. 2019 18:30SK Nová Ves I. "A"KST Týnec nad Labem "A"10:8
1317. 01. 2019 19:00ST EUROMASTER Kolín "D"Stolní tenis Kolín "A"9:9
1425. 01. 2019 19:00TJ Sokol Velim "A"ST EUROMASTER Kolín "D"13:5
1424. 01. 2019 18:30Stolní tenis Kolín "A"SK Nová Ves I. "A"9:9
1427. 01. 2019 18:00KST Týnec nad Labem "A"Sokol Zásmuky "A"15:3
1401. 04. 2019 18:30TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Sokol Starý Kolín "A" 
1424. 01. 2019 18:30TJ Klučov "A"SK Křečhoř "A"14:4
1425. 01. 2019 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Stolní tenis Kolín "B"4:14
1501. 02. 2019 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"TJ Sokol Velim "A"4:14
1531. 01. 2019 18:30Stolní tenis Kolín "B"TJ Klučov "A"8:10
1526. 03. 2019 18:00SK Křečhoř "A"TJ Sokol Velký Osek "B"
Odloženo
1528. 01. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"KST Týnec nad Labem "A"9:9
1501. 02. 2019 19:00Sokol Zásmuky "A"Stolní tenis Kolín "A"2:16
1501. 02. 2019 18:30SK Nová Ves I. "A"ST EUROMASTER Kolín "D"9:9
1608. 03. 2019 19:00TJ Sokol Velim "A"SK Nová Ves I. "A"10:8
1607. 02. 2019 19:00ST EUROMASTER Kolín "D"Sokol Zásmuky "A"11:7
Pokuta 100
1607. 02. 2019 18:30Stolní tenis Kolín "A"TJ Sokol Starý Kolín "A"14:4
1610. 02. 2019 18:00KST Týnec nad Labem "A"SK Křečhoř "A"12:6
1608. 02. 2019 18:30TJ Sokol Velký Osek "B"Stolní tenis Kolín "B"7:11
1607. 02. 2019 18:30TJ Klučov "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"17:1
1714. 02. 2019 18:30TJ Klučov "A"TJ Sokol Velim "A"12:6
1705. 03. 2019 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"TJ Sokol Velký Osek "B"4:14
1714. 02. 2019 18:30Stolní tenis Kolín "B"KST Týnec nad Labem "A"8:10
1713. 02. 2019 18:00SK Křečhoř "A"Stolní tenis Kolín "A"1:17
1711. 02. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"ST EUROMASTER Kolín "D"15:3
1715. 02. 2019 19:00Sokol Zásmuky "A"SK Nová Ves I. "A"8:10
1822. 02. 2019 19:00TJ Sokol Velim "A"Sokol Zásmuky "A"13:5
1822. 02. 2019 18:30SK Nová Ves I. "A"TJ Sokol Starý Kolín "A"12:6
1821. 02. 2019 19:00ST EUROMASTER Kolín "D"SK Křečhoř "A"14:4
1820. 09. 2018 18:30Stolní tenis Kolín "A"Stolní tenis Kolín "B"11:7
1824. 02. 2019 18:00KST Týnec nad Labem "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"10:8
1821. 02. 2019 18:15TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Klučov "A"7:11
1901. 03. 2019 18:30TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Sokol Velim "A"11:7
1928. 02. 2019 18:30TJ Klučov "A"KST Týnec nad Labem "A"11:7
1901. 03. 2019 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Stolní tenis Kolín "A"5:13
1928. 02. 2019 18:30Stolní tenis Kolín "B"ST EUROMASTER Kolín "D"7:9
1927. 02. 2019 18:00SK Křečhoř "A"SK Nová Ves I. "A"3:15
1925. 02. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"Sokol Zásmuky "A"15:3
2022. 03. 2019 19:00TJ Sokol Velim "A"TJ Sokol Starý Kolín "A"12:6
2022. 03. 2019 19:00Sokol Zásmuky "A"SK Křečhoř "A"14:4
2022. 03. 2019 18:30SK Nová Ves I. "A"Stolní tenis Kolín "B"12:6
2021. 03. 2019 19:00ST EUROMASTER Kolín "D"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"11:7
2021. 03. 2019 18:30Stolní tenis Kolín "A"TJ Klučov "A"14:4
2024. 03. 2019 18:00KST Týnec nad Labem "A"TJ Sokol Velký Osek "B"14:4
2114. 03. 2019 19:00KST Týnec nad Labem "A"TJ Sokol Velim "A"11:7
2115. 03. 2019 18:30TJ Sokol Velký Osek "B"Stolní tenis Kolín "A"8:10
2114. 03. 2019 18:30TJ Klučov "A"ST EUROMASTER Kolín "D"14:4
2126. 03. 2019 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"SK Nová Ves I. "A" 
2114. 03. 2019 18:30Stolní tenis Kolín "B"Sokol Zásmuky "A"14:4
2113. 03. 2019 18:00SK Křečhoř "A"TJ Sokol Starý Kolín "A"7:11
2229. 03. 2019 19:00TJ Sokol Velim "A"SK Křečhoř "A"
2225. 03. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"Stolní tenis Kolín "B"
2229. 03. 2019 19:00Sokol Zásmuky "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"
2229. 03. 2019 18:30SK Nová Ves I. "A"TJ Klučov "A"
2228. 03. 2019 19:00ST EUROMASTER Kolín "D"TJ Sokol Velký Osek "B"
2228. 03. 2019 18:30Stolní tenis Kolín "A"KST Týnec nad Labem "A"

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS