Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž 2.třídy
124. 09. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek "C"SK Nová Ves I. "C"15:3
130. 09. 2018 18:30Stolní tenis Kolín "C"KST Týnec nad Labem "B"11:7
127. 09. 2018 18:00TJ Klučov "B"TJ Sokol Plaňany - Jestřábi17:1
126. 09. 2018 19:00Sokol Zásmuky "B"TTC Dobřichovská Pivnice "A"14:4
111. 12. 2018 18:30SK Nová Ves I. "B"TJ Sokol Starý Kolín "B"9:9
124. 09. 2018 18:30Viktoria Radim "A"TJ Sokol Český Brod "A"16:2
210. 10. 2018 19:30SK Nová Ves I. "C"TJ Sokol Český Brod "A"7:11
203. 10. 2018 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"Viktoria Radim "A"8:10
205. 10. 2018 18:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"SK Nová Ves I. "B"4:14
207. 10. 2018 15:30TJ Sokol Plaňany - JestřábiSokol Zásmuky "B"8:10
205. 10. 2018 18:30KST Týnec nad Labem "B"TJ Klučov "B"7:11
201. 10. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek "C"Stolní tenis Kolín "C"18:0
314. 10. 2018 18:30Stolní tenis Kolín "C"SK Nová Ves I. "C"14:4
311. 10. 2018 18:00TJ Klučov "B"TJ Sokol Velký Osek "C"11:7
310. 10. 2018 19:00Sokol Zásmuky "B"KST Týnec nad Labem "B"12:6
309. 10. 2018 18:30SK Nová Ves I. "B"TJ Sokol Plaňany - Jestřábi16:2
308. 10. 2018 18:30Viktoria Radim "A"TTC Dobřichovská Pivnice "A"16:2
312. 10. 2018 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Sokol Starý Kolín "B"12:6
417. 10. 2018 18:30SK Nová Ves I. "C"TJ Sokol Starý Kolín "B"3:15
419. 10. 2018 18:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TJ Sokol Český Brod "A"12:6
424. 10. 2018 18:00
Herna Radim
TJ Sokol Plaňany - JestřábiViktoria Radim "A"1:17
414. 12. 2018 18:30KST Týnec nad Labem "B"SK Nová Ves I. "B"6:12
415. 10. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek "C"Sokol Zásmuky "B"13:5
421. 10. 2018 18:30Stolní tenis Kolín "C"TJ Klučov "B"3:15
525. 10. 2018 18:00TJ Klučov "B"SK Nová Ves I. "C"16:2
524. 10. 2018 19:00Sokol Zásmuky "B"Stolní tenis Kolín "C"14:4
523. 10. 2018 18:30SK Nová Ves I. "B"TJ Sokol Velký Osek "C"4:14
522. 10. 2018 18:30Viktoria Radim "A"KST Týnec nad Labem "B"14:4
514. 12. 2018 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Sokol Plaňany - Jestřábi18:0
524. 10. 2018 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TTC Dobřichovská Pivnice "A"14:4
631. 10. 2018 18:30SK Nová Ves I. "C"TTC Dobřichovská Pivnice "A"10:8
604. 11. 2018 15:30TJ Sokol Plaňany - JestřábiTJ Sokol Starý Kolín "B"9:9
602. 11. 2018 18:30KST Týnec nad Labem "B"TJ Sokol Český Brod "A"11:7
629. 10. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek "C"Viktoria Radim "A"9:9
604. 11. 2018 18:30Stolní tenis Kolín "C"SK Nová Ves I. "B"8:9
601. 11. 2018 18:00TJ Klučov "B"Sokol Zásmuky "B"16:2
707. 11. 2018 19:00Sokol Zásmuky "B"SK Nová Ves I. "C"10:8
706. 11. 2018 18:30SK Nová Ves I. "B"TJ Klučov "B"6:12
705. 11. 2018 18:30Viktoria Radim "A"Stolní tenis Kolín "C"15:3
709. 11. 2018 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Sokol Velký Osek "C"5:13
707. 11. 2018 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"KST Týnec nad Labem "B"13:5
709. 11. 2018 18:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TJ Sokol Plaňany - Jestřábi11:7
812. 12. 2018 18:30SK Nová Ves I. "C"TJ Sokol Plaňany - Jestřábi11:7
816. 11. 2018 18:30KST Týnec nad Labem "B"TTC Dobřichovská Pivnice "A"11:7
812. 11. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek "C"TJ Sokol Starý Kolín "B"15:3
818. 11. 2018 18:30Stolní tenis Kolín "C"TJ Sokol Český Brod "A"7:11
815. 11. 2018 18:00TJ Klučov "B"Viktoria Radim "A"13:5
814. 11. 2018 19:00Sokol Zásmuky "B"SK Nová Ves I. "B"11:7
920. 11. 2018 18:30SK Nová Ves I. "B"SK Nová Ves I. "C"13:5
919. 11. 2018 18:30Viktoria Radim "A"Sokol Zásmuky "B"7:11
926. 11. 2018 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Klučov "B"7:11
928. 11. 2018 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"Stolní tenis Kolín "C"13:5
923. 11. 2018 18:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TJ Sokol Velký Osek "C"4:14
925. 11. 2018 15:30TJ Sokol Plaňany - JestřábiKST Týnec nad Labem "B"6:12
1028. 11. 2018 18:30SK Nová Ves I. "C"KST Týnec nad Labem "B"8:10
1026. 11. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek "C"TJ Sokol Plaňany - Jestřábi16:2
1002. 12. 2018 18:30Stolní tenis Kolín "C"TTC Dobřichovská Pivnice "A"15:3
1029. 11. 2018 18:00TJ Klučov "B"TJ Sokol Starý Kolín "B"11:7
1028. 11. 2018 19:00Sokol Zásmuky "B"TJ Sokol Český Brod "A"11:7
1027. 11. 2018 18:30SK Nová Ves I. "B"Viktoria Radim "A"13:5
1103. 12. 2018 18:30Viktoria Radim "A"SK Nová Ves I. "C"12:6
1103. 12. 2018 18:30TJ Sokol Český Brod "A"SK Nová Ves I. "B"8:10
1105. 12. 2018 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"Sokol Zásmuky "B"10:8
1107. 12. 2018 18:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TJ Klučov "B"6:12
1109. 12. 2018 15:30TJ Sokol Plaňany - JestřábiStolní tenis Kolín "C"5:13
1107. 12. 2018 18:30KST Týnec nad Labem "B"TJ Sokol Velký Osek "C"2:16
1209. 01. 2019 18:30SK Nová Ves I. "C"TJ Sokol Velký Osek "C"5:13
1211. 01. 2019 18:30KST Týnec nad Labem "B"Stolní tenis Kolín "C"10:8
1213. 01. 2019 15:30TJ Sokol Plaňany - JestřábiTJ Klučov "B"5:13
1211. 01. 2019 18:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"Sokol Zásmuky "B"10:8
1209. 01. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"SK Nová Ves I. "B"11:7
1211. 01. 2019 18:00TJ Sokol Český Brod "A"Viktoria Radim "A"13:5
1313. 02. 2019 18:00TJ Sokol Český Brod "A"SK Nová Ves I. "C"15:3
1314. 01. 2019 18:30Viktoria Radim "A"TJ Sokol Starý Kolín "B"14:4
1315. 01. 2019 18:30SK Nová Ves I. "B"TTC Dobřichovská Pivnice "A"9:9
1316. 01. 2019 19:00Sokol Zásmuky "B"TJ Sokol Plaňany - Jestřábi12:6
1317. 01. 2019 18:00TJ Klučov "B"KST Týnec nad Labem "B"14:4
1320. 01. 2019 18:30Stolní tenis Kolín "C"TJ Sokol Velký Osek "C"5:13
1423. 01. 2019 18:30SK Nová Ves I. "C"Stolní tenis Kolín "C"3:15
1407. 03. 2019 18:15TJ Sokol Velký Osek "C"TJ Klučov "B"8:10
1425. 01. 2019 18:30KST Týnec nad Labem "B"Sokol Zásmuky "B"4:14
1424. 03. 2019 15:30TJ Sokol Plaňany - JestřábiSK Nová Ves I. "B"3:15
1425. 01. 2019 18:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"Viktoria Radim "A"6:12
1423. 01. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TJ Sokol Český Brod "A"15:3
1502. 02. 2019 17:00TJ Sokol Starý Kolín "B"SK Nová Ves I. "C"16:2
1501. 02. 2019 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TTC Dobřichovská Pivnice "A"12:6
1527. 01. 2019 15:30Viktoria Radim "A"TJ Sokol Plaňany - Jestřábi7:11
1530. 01. 2019 18:30SK Nová Ves I. "B"KST Týnec nad Labem "B"12:6
1530. 01. 2019 19:00Sokol Zásmuky "B"TJ Sokol Velký Osek "C"5:13
1529. 01. 2019 18:00TJ Klučov "B"Stolní tenis Kolín "C"14:4
1606. 02. 2019 18:30SK Nová Ves I. "C"TJ Klučov "B"6:12
1610. 02. 2019 18:30Stolní tenis Kolín "C"Sokol Zásmuky "B"8:10
1604. 02. 2019 18:30TJ Sokol Velký Osek "C"SK Nová Ves I. "B"11:7
1608. 02. 2019 18:30KST Týnec nad Labem "B"Viktoria Radim "A"4:14
1610. 02. 2019 15:30TJ Sokol Plaňany - JestřábiTJ Sokol Český Brod "A"7:11
1608. 02. 2019 18:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TJ Sokol Starý Kolín "B"4:14
1708. 03. 2019 18:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"SK Nová Ves I. "C"15:3
1713. 02. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TJ Sokol Plaňany - Jestřábi14:4
1715. 02. 2019 18:00TJ Sokol Český Brod "A"KST Týnec nad Labem "B"14:4
1711. 02. 2019 18:30Viktoria Radim "A"TJ Sokol Velký Osek "C"10:8
1712. 02. 2019 18:30SK Nová Ves I. "B"Stolní tenis Kolín "C"18:0
1713. 02. 2019 19:00Sokol Zásmuky "B"TJ Klučov "B"10:8
1830. 03. 2019 18:30SK Nová Ves I. "C"Sokol Zásmuky "B"3:15
1825. 03. 2019 18:30TJ Klučov "B"SK Nová Ves I. "B"9:9
1824. 02. 2019 18:30Stolní tenis Kolín "C"Viktoria Radim "A"14:4
1818. 02. 2019 18:30TJ Sokol Velký Osek "C"TJ Sokol Český Brod "A"15:3
1822. 02. 2019 18:30KST Týnec nad Labem "B"TJ Sokol Starý Kolín "B"6:12
1824. 02. 2019 15:30TJ Sokol Plaňany - JestřábiTTC Dobřichovská Pivnice "A"11:7
1903. 03. 2019 15:30TJ Sokol Plaňany - JestřábiSK Nová Ves I. "C"6:12
1901. 03. 2019 18:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"KST Týnec nad Labem "B"12:6
1927. 02. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TJ Sokol Velký Osek "C"9:9
1927. 02. 2019 18:00TJ Sokol Český Brod "A"Stolní tenis Kolín "C"5:13
1925. 02. 2019 18:30Viktoria Radim "A"TJ Klučov "B"3:15
1926. 02. 2019 18:30SK Nová Ves I. "B"Sokol Zásmuky "B"11:7
2020. 03. 2019 18:30SK Nová Ves I. "C"SK Nová Ves I. "B"1:17
2020. 03. 2019 19:00Sokol Zásmuky "B"Viktoria Radim "A"11:7
2019. 03. 2019 18:00TJ Klučov "B"TJ Sokol Český Brod "A"17:1
2024. 03. 2019 18:30Stolní tenis Kolín "C"TJ Sokol Starý Kolín "B"5:13
2018. 03. 2019 18:30TJ Sokol Velký Osek "C"TTC Dobřichovská Pivnice "A"13:5
2022. 03. 2019 18:30KST Týnec nad Labem "B"TJ Sokol Plaňany - Jestřábi12:6
2115. 03. 2019 18:30KST Týnec nad Labem "B"SK Nová Ves I. "C"14:4
2117. 03. 2019 15:30TJ Sokol Plaňany - JestřábiTJ Sokol Velký Osek "C"2:16
2115. 03. 2019 18:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"Stolní tenis Kolín "C"14:4
2113. 03. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TJ Klučov "B"3:15
2115. 03. 2019 18:00TJ Sokol Český Brod "A"Sokol Zásmuky "B"11:7
2111. 03. 2019 18:30Viktoria Radim "A"SK Nová Ves I. "B"8:10
2213. 03. 2019 18:30SK Nová Ves I. "C"Viktoria Radim "A"3:15
2226. 03. 2019 18:30SK Nová Ves I. "B"TJ Sokol Český Brod "A"11:7
2227. 03. 2019 19:00Sokol Zásmuky "B"TJ Sokol Starý Kolín "B"6:12
2228. 03. 2019 18:00TJ Klučov "B"TTC Dobřichovská Pivnice "A"15:3
2231. 03. 2019 18:30Stolní tenis Kolín "C"TJ Sokol Plaňany - Jestřábi13:5
2225. 03. 2019 18:30TJ Sokol Velký Osek "C"KST Týnec nad Labem "B"17:1

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy