Výsledky
Divize
106. 10. 2018 16:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most B5:10 V: Plečinda Jiří
106. 10. 2018 16:00KST Jirkov A TECHNOLINETJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A10:5 V: Šístek Pavel
106. 10. 2018 16:00TTC Litvínov ATTC Litoměřice C10:4 V: Fencl Radek
106. 10. 2018 16:00TJ Krupka ASKST Teplice A10:7 V: Dohnal Jiří
106. 10. 2018 16:00SKST Baník Most CSKP Sever Ústí nad Labem A5:10 V: Houdková Helena
106. 10. 2018 16:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Filipov A9:9 V: Michal Jozef
207. 10. 2018 10:00TJ Sever Žatec ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A7:10 V: Farkota Jiří
207. 10. 2018 10:00KST Jirkov A TECHNOLINESKST Baník Most B10:6 V: Šístek Pavel
207. 10. 2018 10:00TTC Litvínov ASKST Teplice A10:7 V: Fencl Radek
207. 10. 2018 10:00TJ Krupka ATTC Litoměřice C10:4 V: Dohnal Jiří
207. 10. 2018 10:00SKST Baník Most CTJ Sokol Filipov A10:1 V: Houdková Helena
207. 10. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec ASKP Sever Ústí nad Labem A6:10 V: Michal Jozef
320. 10. 2018 10:00SKST Baník Most BSKP Sever Ústí nad Labem A9:9 V: Šťovíček Zdeněk
320. 10. 2018 16:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ATJ Sokol Filipov A10:6 V: Cibulka Vladimír
320. 10. 2018 16:00TTC Litoměřice CSKST Baník Most C2:10 V: Zajíček Vladimír
320. 10. 2018 16:00SKST Teplice ATJ Spartak Lubenec A10:5 V: Freimann Karel
320. 10. 2018 16:00TJ Sever Žatec ATTC Litvínov A2:10 V: Farkota Jiří
320. 10. 2018 16:00KST Jirkov A TECHNOLINETJ Krupka A10:7 V: Traspe Jan
421. 10. 2018 10:00SKST Baník Most BTJ Sokol Filipov A10:5 V: Šťovíček Zdeněk
421. 10. 2018 10:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ASKP Sever Ústí nad Labem A6:10 V: Cibulka Vladimír
421. 10. 2018 10:00TTC Litoměřice CTJ Spartak Lubenec A0:10 V: Zajíček Vladimír
421. 10. 2018 10:00SKST Teplice ASKST Baník Most C10:5 V: Freimann Karel
421. 10. 2018 10:00TJ Sever Žatec ATJ Krupka A3:10 V: Farkota Jiří
421. 10. 2018 10:00KST Jirkov A TECHNOLINETTC Litvínov A10:3 V: Traspe Jan
503. 11. 2018 16:00TTC Litvínov ASKST Baník Most B10:7 V: Kohutka Josef
503. 11. 2018 16:00TJ Krupka ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A10:7 V: Dohnal Jiří
503. 11. 2018 16:00SKST Baník Most CTJ Sever Žatec A10:2 V: Šťovíček Zdeněk
503. 11. 2018 16:00TJ Spartak Lubenec AKST Jirkov A TECHNOLINE5:10 V: Michal Jozef
503. 11. 2018 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Litoměřice C10:4 V: Pavlík Petr
503. 11. 2018 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Teplice A7:10 V: Mrázek Michal
604. 11. 2018 10:00TTC Litvínov ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A7:10 V: Čejka Vratislav
604. 11. 2018 10:00TJ Krupka ASKST Baník Most B10:6 V: Dohnal Jiří
604. 11. 2018 10:00SKST Baník Most CKST Jirkov A TECHNOLINE10:8 V: Houdková Helena
604. 11. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sever Žatec A10:5 V: Michal Jozef
604. 11. 2018 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Teplice A10:5 V: Pavlík Petr
604. 11. 2018 10:00TJ Sokol Filipov ATTC Litoměřice C4:10 V: Mrázek Michal
717. 11. 2018 16:00SKST Baník Most BTTC Litoměřice C10:5 V: Houdková Helena
717. 11. 2018 16:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ASKST Teplice A6:10 V: Cibulka Vladimír
717. 11. 2018 14:00TJ Sever Žatec ASKP Sever Ústí nad Labem A10:2 V: Farkota Jiří
717. 11. 2018 16:00KST Jirkov A TECHNOLINETJ Sokol Filipov A10:7 V: Traspe Jan
717. 11. 2018 16:00TTC Litvínov ASKST Baník Most C10:6 V: Kohutka Josef
717. 11. 2018 16:00TJ Krupka ATJ Spartak Lubenec A5:10 V: Dohnal Jiří
818. 11. 2018 10:00SKST Baník Most BSKST Teplice A10:2 V: Houdková Helena
818. 11. 2018 10:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ATTC Litoměřice C10:6 V: Cibulka Vladimír
818. 11. 2018 10:00TJ Sever Žatec ATJ Sokol Filipov A10:5 V: Farkota Jiří
818. 11. 2018 10:00KST Jirkov A TECHNOLINESKP Sever Ústí nad Labem A10:0 V: Traspe Jan
818. 11. 2018 10:00TTC Litvínov ATJ Spartak Lubenec A10:5 V: Čejka Vratislav
818. 11. 2018 10:00TJ Krupka ASKST Baník Most C10:4 V: Dohnal Jiří
925. 09. 2018 18:00SKST Baník Most CSKST Baník Most B10:8 V: Šťovíček Zdeněk
901. 12. 2018 16:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A1:10 V: Michal Jozef
901. 12. 2018 14:00SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Litvínov A10:4 V: Pavlík Petr
901. 12. 2018 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Krupka A9:9 V: Mrázek Michal
901. 12. 2018 16:00TTC Litoměřice CTJ Sever Žatec A8:10 V: Sekyra Jiří
901. 12. 2018 16:00SKST Teplice AKST Jirkov A TECHNOLINE10:7 V: Freimann Karel
1002. 12. 2018 10:00SKST Baník Most CTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A10:5 V: Houdková Helena
1002. 12. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Baník Most B8:10 V: Michal Jozef
1002. 12. 2018 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Krupka A10:6 V: Pavlík Petr
1002. 12. 2018 10:00TJ Sokol Filipov ATTC Litvínov A10:6 V: Mrázek Michal
1002. 12. 2018 10:00TTC Litoměřice CKST Jirkov A TECHNOLINE2:10 V: Sekyra Jiří
1002. 12. 2018 10:00SKST Teplice ATJ Sever Žatec A10:5 V: Freimann Karel
1115. 12. 2018 16:00
změna pořadatelství
KST Jirkov A TECHNOLINETJ Sever Žatec A10:5 V: Šístek Pavel
1115. 12. 2018 16:00TTC Litvínov ATJ Krupka A10:7 V: Čejka Vratislav
1115. 12. 2018 16:00SKST Baník Most CTJ Spartak Lubenec A10:0 V: Šťovíček Zdeněk
1114. 12. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov A10:4 V: Novák Jiří
1115. 12. 2018 16:00TTC Litoměřice CSKST Teplice A10:7 V: Zajíček Vladimír
1115. 12. 2018 16:00SKST Baník Most BTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A10:5 V: Šťovíček Zdeněk
1220. 01. 2019 10:00
změna pořadatelství
TJ Sever Žatec AKST Jirkov A TECHNOLINE10:6 V: Plečinda Jiří
1220. 01. 2019 10:00TJ Krupka ATTC Litvínov A3:10 V: Dohnal Jiří
1220. 01. 2019 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Baník Most C3:10 V: Michal Jozef
1220. 01. 2019 10:00TJ Sokol Filipov ASKP Sever Ústí nad Labem A10:6 V: Mrázek Michal
1220. 01. 2019 10:00SKST Teplice ATTC Litoměřice C10:3 V: Freimann Karel
1220. 01. 2019 10:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ASKST Baník Most B1:10 V: Cibulka Vladimír
1302. 02. 2019 16:00SKST Baník Most BTJ Sever Žatec A10:7 V: Chalupa Radek
1302. 02. 2019 16:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice AKST Jirkov A TECHNOLINE4:10 V: Cibulka Vladimír
1302. 02. 2019 16:00TTC Litoměřice CTTC Litvínov A8:10 V: Zajíček Vladimír
1302. 02. 2019 16:00SKST Teplice ATJ Krupka A10:7 V: Freimann Karel
1302. 02. 2019 15:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Baník Most C9:9 V: Vysoudil Jan
1302. 02. 2019 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Spartak Lubenec A10:4 V: Mrázek Michal
1403. 02. 2019 10:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ATJ Sever Žatec A10:2 V: Cibulka Vladimír
1403. 02. 2019 10:00SKST Baník Most BKST Jirkov A TECHNOLINE10:6 V: Šťovíček Zdeněk
1403. 02. 2019 10:00SKST Teplice ATTC Litvínov A7:10 V: Freimann Karel
1403. 02. 2019 10:00TTC Litoměřice CTJ Krupka A5:10 V: Zajíček Vladimír
1403. 02. 2019 10:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most C10:8 V: Mrázek Michal
1401. 02. 2019 18:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Spartak Lubenec A9:9 V: Vysoudil Jan
1516. 02. 2019 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Baník Most B9:9 V: Pavlík Petr
1516. 02. 2019 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A10:7 V: Mrázek Michal
1516. 02. 2019 16:00SKST Baník Most CTTC Litoměřice C10:7 V: Houdková Helena
1516. 02. 2019 16:00TJ Spartak Lubenec ASKST Teplice A10:7 V: Michal Jozef
1516. 02. 2019 16:00TTC Litvínov ATJ Sever Žatec A10:7 V: Čejka Vratislav
1516. 02. 2019 16:00TJ Krupka AKST Jirkov A TECHNOLINE5:10 V: Dohnal Jiří
1617. 02. 2019 10:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most B4:10 V: Mrázek Michal
1617. 02. 2019 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A10:4 V: Pavlík Petr
1617. 02. 2019 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litoměřice C10:0 V: Michal Jozef
1617. 02. 2019 10:00SKST Baník Most CSKST Teplice A10:5 V: Houdková Helena
1617. 02. 2019 10:00TJ Krupka ATJ Sever Žatec A10:2 V: Dohnal Jiří
1617. 02. 2019 10:00TTC Litvínov AKST Jirkov A TECHNOLINE10:7 V: Kohutka Josef
1702. 03. 2019 16:00SKST Baník Most BTTC Litvínov A10:3 V: Šťovíček Zdeněk
1702. 03. 2019 16:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ATJ Krupka A10:6 V: Cibulka Vladimír
1702. 03. 2019 16:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most C10:7 V: Farkota Jiří
1702. 03. 2019 16:00KST Jirkov A TECHNOLINETJ Spartak Lubenec A10:7 V: Traspe Jan
1702. 03. 2019 16:00TTC Litoměřice CSKP Sever Ústí nad Labem A7:10 V: Zajíček Vladimír
1702. 03. 2019 16:00SKST Teplice ATJ Sokol Filipov A4:10 V: Freimann Karel
1803. 03. 2019 10:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ATTC Litvínov A6:10 V: Cibulka Vladimír
1803. 03. 2019 10:00SKST Baník Most BTJ Krupka A10:8 V: Šťovíček Zdeněk
1803. 03. 2019 10:00KST Jirkov A TECHNOLINESKST Baník Most C10:5 V: Obracaník Štefan
1803. 03. 2019 10:00TJ Sever Žatec ATJ Spartak Lubenec A10:6 V: Farkota Jiří
1803. 03. 2019 10:00SKST Teplice ASKP Sever Ústí nad Labem A6:10 V: Freimann Karel
1803. 03. 2019 10:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Filipov A8:10 V: Sekyra Jiří
1916. 03. 2019 16:00TTC Litoměřice CSKST Baník Most B2:10 V: Sekyra Jiří
1916. 03. 2019 16:00SKST Teplice ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A10:4 V: Freimann Karel
1916. 03. 2019 14:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sever Žatec A1:10 V: Vysoudil Jan
1916. 03. 2019 16:00TJ Sokol Filipov AKST Jirkov A TECHNOLINE10:7 V: Mrázek Michal
1916. 03. 2019 16:00SKST Baník Most CTTC Litvínov A9:9 V: Houdková Helena
1916. 03. 2019 16:00TJ Spartak Lubenec ATJ Krupka A6:10 V: Michal Jozef
2017. 03. 2019 10:00SKST Teplice ASKST Baník Most B7:10 V: Freimann Karel
2017. 03. 2019 10:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A7:10 V: Sekyra Jiří
2017. 03. 2019 10:00TJ Sokol Filipov ATJ Sever Žatec A10:5 V: Mrázek Michal
2017. 03. 2019 10:00SKP Sever Ústí nad Labem AKST Jirkov A TECHNOLINE4:10 V: Vysoudil Jan
2017. 03. 2019 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litvínov A5:10 V: Michal Jozef
2017. 03. 2019 10:00SKST Baník Most CTJ Krupka A7:10 V: Houdková Helena
2120. 09. 2018 18:00SKST Baník Most BSKST Baník Most C10:8 V: Šťovíček Zdeněk
2130. 03. 2019 16:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ATJ Spartak Lubenec A10:7 V: Cibulka Vladimír
2130. 03. 2019 16:00TTC Litvínov ASKP Sever Ústí nad Labem A10:4 V: Fencl Radek
2130. 03. 2019 16:00TJ Krupka ATJ Sokol Filipov A2:10 V: Dohnal Jiří
2130. 03. 2019 16:00TJ Sever Žatec ATTC Litoměřice C10:0 V: Farkota Jiří
2130. 03. 2019 16:00KST Jirkov A TECHNOLINESKST Teplice A10:6 V: Traspe Jan
2231. 03. 2019 10:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ASKST Baník Most C10:3 V: Cibulka Vladimír
2230. 03. 2019 12:00SKST Baník Most BTJ Spartak Lubenec A10:3 V: Šťovíček Zdeněk
2231. 03. 2019 10:00TJ Krupka ASKP Sever Ústí nad Labem A10:5 V: dohoda
2231. 03. 2019 10:00
Po skončení utkání proběhne los, zda se bude konat play-off divize.
TTC Litvínov ATJ Sokol Filipov A9:9 V: Kohutka Josef
2231. 03. 2019 10:00KST Jirkov A TECHNOLINETTC Litoměřice C10:0 V: Obracaník Štefan
2231. 03. 2019 10:00TJ Sever Žatec ASKST Teplice A10:8 V: Farkota Jiří

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS