Výsledky
Krajský přebor I. třídy
129. 09. 2018 15:00KST Libědice ATJ Krupka B9:9
129. 09. 2018 16:00TJ Sever Žatec BSKST Děčín B10:6
129. 09. 2018 16:00SKST Baník Most DTTC Duchcov A5:10
129. 09. 2018 16:00TTC Litvínov BSKST Teplice B10:4
129. 09. 2018 16:00TJ Baník Březenecká ATTC Roudnice A10:5
129. 09. 2018 16:00KST Jirkov BASK Lovosice A7:10
230. 09. 2018 10:00KST Libědice ASKST Děčín B7:10
230. 09. 2018 10:00TJ Sever Žatec BTJ Krupka B10:0wo
230. 09. 2018 10:00SKST Baník Most DSKST Teplice B3:10
230. 09. 2018 10:00TTC Litvínov BTTC Duchcov A9:9
230. 09. 2018 10:00TJ Baník Březenecká AASK Lovosice A10:4
230. 09. 2018 10:00KST Jirkov BTTC Roudnice A10:8
313. 10. 2018 16:00TJ Krupka BTTC Roudnice A0:10wo
313. 10. 2018 16:00SKST Děčín BASK Lovosice A9:9
313. 10. 2018 16:00TTC Duchcov ATJ Baník Březenecká A5:10
313. 10. 2018 16:00SKST Teplice BKST Jirkov B10:8
313. 10. 2018 15:00KST Libědice ASKST Baník Most D9:9
313. 10. 2018 16:00TJ Sever Žatec BTTC Litvínov B7:10
414. 10. 2018 10:00TJ Krupka BASK Lovosice A0:10wo
414. 10. 2018 11:00SKST Děčín BTTC Roudnice A9:9
414. 10. 2018 10:00TTC Duchcov AKST Jirkov B6:10
414. 10. 2018 10:00SKST Teplice BTJ Baník Březenecká A8:10
414. 10. 2018 10:00KST Libědice ATTC Litvínov B6:10
414. 10. 2018 10:00TJ Sever Žatec BSKST Baník Most D10:4
527. 10. 2018 16:00SKST Baník Most DTJ Krupka B10:7
527. 10. 2018 16:00TTC Litvínov BSKST Děčín B10:8
527. 10. 2018 16:00TJ Baník Březenecká AKST Libědice A10:2
527. 10. 2018 16:00KST Jirkov BTJ Sever Žatec B10:5
527. 10. 2018 16:00TTC Roudnice ATTC Duchcov A5:10
527. 10. 2018 16:00ASK Lovosice ASKST Teplice B9:9
628. 10. 2018 10:00SKST Baník Most DSKST Děčín B5:10
628. 10. 2018 10:00TTC Litvínov BTJ Krupka B10:0wo
628. 10. 2018 10:00TJ Baník Březenecká ATJ Sever Žatec B10:3
628. 10. 2018 10:00KST Jirkov BKST Libědice A10:1
628. 10. 2018 10:00TTC Roudnice ASKST Teplice B8:10
628. 10. 2018 10:00ASK Lovosice ATTC Duchcov A10:7
710. 11. 2018 16:00TJ Krupka BTTC Duchcov A6:10
710. 11. 2018 16:00SKST Děčín BSKST Teplice B10:5
710. 11. 2018 15:00KST Libědice ATTC Roudnice A4:10
710. 11. 2018 16:00TJ Sever Žatec BASK Lovosice A10:2
710. 11. 2018 16:00SKST Baník Most DTJ Baník Březenecká A2:10
710. 11. 2018 16:00TTC Litvínov BKST Jirkov B7:10
811. 11. 2018 10:00TJ Krupka BSKST Teplice B0:10wo
811. 11. 2018 11:00SKST Děčín BTTC Duchcov A10:5
811. 11. 2018 10:00KST Libědice AASK Lovosice A10:8
811. 11. 2018 10:00TJ Sever Žatec BTTC Roudnice A9:9
811. 11. 2018 10:00SKST Baník Most DKST Jirkov B10:8
811. 11. 2018 10:00TTC Litvínov BTJ Baník Březenecká A5:10
924. 11. 2018 16:00TJ Baník Březenecká ATJ Krupka B10:5
924. 11. 2018 16:00KST Jirkov BSKST Děčín B7:10
924. 11. 2018 16:00TTC Roudnice ASKST Baník Most D10:8
924. 11. 2018 16:00ASK Lovosice ATTC Litvínov B9:9
924. 11. 2018 16:00TTC Duchcov AKST Libědice A10:4
924. 11. 2018 16:00SKST Teplice BTJ Sever Žatec B5:10
1025. 11. 2018 10:00TJ Baník Březenecká ASKST Děčín B3:10
1025. 11. 2018 10:00KST Jirkov BTJ Krupka B10:0wo
1025. 11. 2018 10:00TTC Roudnice ATTC Litvínov B4:10
1025. 11. 2018 13:00
herna SKST Baník Most
ASK Lovosice ASKST Baník Most D6:10
1025. 11. 2018 10:00TTC Duchcov ATJ Sever Žatec B10:6
1025. 11. 2018 10:00SKST Teplice BKST Libědice A10:1
1108. 12. 2018 15:00KST Libědice ATJ Sever Žatec B0:10
1108. 12. 2018 10:00SKST Baník Most DTTC Litvínov B3:10
1108. 12. 2018 16:00TJ Baník Březenecká AKST Jirkov B10:8
1108. 12. 2018 14:00TTC Roudnice AASK Lovosice A3:10
1108. 12. 2018 16:00TTC Duchcov ASKST Teplice B10:6
1108. 12. 2018 16:00TJ Krupka BSKST Děčín B0:10wo
1212. 01. 2019 16:00TJ Sever Žatec BKST Libědice A10:2
1212. 01. 2019 16:00TTC Litvínov BSKST Baník Most D10:6
1212. 01. 2019 16:00KST Jirkov BTJ Baník Březenecká A8:10
1211. 01. 2019 18:00ASK Lovosice ATTC Roudnice A10:6
1212. 01. 2019 16:00SKST Teplice BTTC Duchcov A10:5
1212. 01. 2019 16:00SKST Děčín BTJ Krupka B10:0wo
1326. 01. 2019 16:00TJ Krupka BKST Libědice A0:10wo
1326. 01. 2019 16:00SKST Děčín BTJ Sever Žatec B10:6
1326. 01. 2019 16:00TTC Duchcov ASKST Baník Most D10:7
1326. 01. 2019 16:00SKST Teplice BTTC Litvínov B9:9
1326. 01. 2019 16:00TTC Roudnice ATJ Baník Březenecká A9:9
1326. 01. 2019 16:00ASK Lovosice AKST Jirkov B10:7
1427. 01. 2019 11:00SKST Děčín BKST Libědice A10:0
1427. 01. 2019 10:00TJ Krupka BTJ Sever Žatec B0:10wo
1427. 01. 2019 10:00SKST Teplice BSKST Baník Most D10:3
1427. 01. 2019 10:00TTC Duchcov ATTC Litvínov B10:3
1427. 01. 2019 10:00ASK Lovosice ATJ Baník Březenecká A8:10
1427. 01. 2019 10:00TTC Roudnice AKST Jirkov B10:7
1509. 02. 2019 16:00TTC Roudnice ATJ Krupka B10:0wo
1509. 02. 2019 16:00ASK Lovosice ASKST Děčín B10:4
1509. 02. 2019 16:00TJ Baník Březenecká ATTC Duchcov A10:3
1509. 02. 2019 16:00KST Jirkov BSKST Teplice B10:5
1509. 02. 2019 16:00SKST Baník Most DKST Libědice A10:1
1515. 03. 2019 18:00
termín určen svazem
TTC Litvínov BTJ Sever Žatec B4:10
1610. 02. 2019 10:00ASK Lovosice ATJ Krupka B10:0wo
1610. 02. 2019 10:00TTC Roudnice ASKST Děčín B2:10
1610. 02. 2019 10:00KST Jirkov BTTC Duchcov A10:3
1610. 02. 2019 10:00TJ Baník Březenecká ASKST Teplice B10:2
1610. 02. 2019 10:00TTC Litvínov BKST Libědice A10:5
1606. 04. 2019 10:00
termín určen svazem
SKST Baník Most DTJ Sever Žatec B10:6
1723. 02. 2019 16:00TJ Krupka BSKST Baník Most D0:10wo
1715. 02. 2019 18:00SKST Děčín BTTC Litvínov B9:9
1723. 02. 2019 15:00KST Libědice ATJ Baník Březenecká A0:10
1723. 02. 2019 16:00TJ Sever Žatec BKST Jirkov B10:7
1723. 02. 2019 16:00TTC Duchcov ATTC Roudnice A10:7
1723. 02. 2019 16:00SKST Teplice BASK Lovosice A10:8
1824. 02. 2019 11:00SKST Děčín BSKST Baník Most D10:4
1824. 02. 2019 14:00
Husitská 34, Krupka 417 41, pinčesárna
TJ Krupka BTTC Litvínov B0:10wo
1824. 02. 2019 10:00TJ Sever Žatec BTJ Baník Březenecká A10:8
1824. 02. 2019 10:00KST Libědice AKST Jirkov B1:10
1824. 02. 2019 10:00SKST Teplice BTTC Roudnice A9:9
1824. 02. 2019 10:00TTC Duchcov AASK Lovosice A10:7
1909. 03. 2019 16:00TTC Duchcov ATJ Krupka B10:1
1909. 03. 2019 16:00SKST Teplice BSKST Děčín B2:10
1909. 03. 2019 16:00TTC Roudnice AKST Libědice A10:4
1909. 03. 2019 16:00ASK Lovosice ATJ Sever Žatec B10:4
1909. 03. 2019 16:00TJ Baník Březenecká ASKST Baník Most D10:6
1909. 03. 2019 10:00KST Jirkov BTTC Litvínov B9:9
2010. 03. 2019 10:00SKST Teplice BTJ Krupka B10:0wo
2010. 03. 2019 10:00TTC Duchcov ASKST Děčín B3:10
2010. 03. 2019 10:00ASK Lovosice AKST Libědice A10:3
2010. 03. 2019 10:00TTC Roudnice ATJ Sever Žatec B6:10
2010. 03. 2019 10:00KST Jirkov BSKST Baník Most D10:8
2010. 03. 2019 10:00TJ Baník Březenecká ATTC Litvínov B10:2
2123. 03. 2019 16:00TJ Krupka BTJ Baník Březenecká A5:10
2123. 03. 2019 16:00SKST Děčín BKST Jirkov B7:10
2123. 03. 2019 16:00SKST Baník Most DTTC Roudnice A10:8
2123. 03. 2019 16:00TTC Litvínov BASK Lovosice A10:4
2123. 03. 2019 12:00KST Libědice ATTC Duchcov A2:10
2123. 03. 2019 16:00TJ Sever Žatec BSKST Teplice B10:6
2224. 03. 2019 11:00SKST Děčín BTJ Baník Březenecká A8:10
2224. 03. 2019 10:00TJ Krupka BKST Jirkov B3:10
2224. 03. 2019 10:00TTC Litvínov BTTC Roudnice A9:9
2224. 03. 2019 10:00SKST Baník Most DASK Lovosice A9:9
2224. 03. 2019 10:00TJ Sever Žatec BTTC Duchcov A10:6
2224. 03. 2019 10:00KST Libědice ASKST Teplice B2:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS